ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 5 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 16:27

Ispada da ih uopće ne smiš zvat na kavu jer se odma umisle jer misli on me zove, oćeš nešto itd i sad ću ja njemu objasnit šta ja sve oću.

Stani malo Isusa ti. 

Pa nisan ti da ponudu za brak nego san te samo pozva na kavu da te bolje upoznam.

Eto upozna san te sad odma dobvoljno. Bježimo ća.

Nema više kava nit zvanja mene od strane njih za bilo šta.

Nema teorije. 

Ko da si je zva prid oltar a ne na kavu da se upoznate.

Bežanija odma od toga.

RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 5 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 16:38

Kava je samo kava.

Kad te buden zva na jebodrom onda ćemo ić na jebodrom.

Kad ti ponudim brak onda ćemo ić prid oltar ako ti se još ide.

Štaš ti meni solit pamet na šta san te ja zva ?

Dođu pa ti sole pamet jer si ih pozva na kavu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 5 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 16:45

Ja i onako ne kupujen mačka u vreči pa ako te nisan jeba onda ne moraš ni pričat o braku uopće.

To ti je odma doviđenja s moje strane jer mi podvaljuješ nešto šta nisan ni proba tj mačka u vreči.

Ja tako ne trgujem ženska glavo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 5 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 16:52

Emanicipacija.

Pozoveš neku na kavu i ova odma zaključi da ti se sviđa i počme ti objašnjavat kako je ona zamislila svoj idealni brak i vezu općenito.

Nitko je ništa nije pita al onda dribla svoje tako da ti znaš kako se ti moraš ponašat ako išta želiš s njom.

Jel ?

BOG
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 5 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 16:56

Bože sačuvaj

Više niti jednu ne zoven na nikakve kave il išta.

Ma nema teoretske šanse.

Šta ću slušat šta one oće u životu ?

Jebe mi se živo za to šta ti oćeš.

Pa oćeš da ti bude sve idealno.

Pa ne moraš mi to objašnjavat. Ja to znam. To je glupo da mi uopće i objašnjavaš. Svi težimo sceni ideale. Šta mi uopće to ideš objašnjavat ? Ko da san glup jbte.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 5 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 17:14

I onda se to ponavljalo taj mentalni obrazac. Nije to jedna ženska nego više njih. I stalno tako taj mentalni obrazac.

Onda san skužija da nešto nije u redu.

A šta ti je ? Ona neka karijera il ima neki svoj izvor prihoda, ne triba joj ništa al eto ka traži jer je u takvim godinama itd al u osnovi kao priča je ja sam neovisna ( emanicpirana ) i sad ću ja birat šta ja oću pa ako nije kako ja oću e onda ništa.

I tako ti nju pozoveš tj takve njih na kavu i eto ka ti zoveš dakle kao nešto ti je stalo i ta šema i sad ona tebi dribla šta ona oće i kako ona to zamišlja itd a ti je ništa nisi ni pita za to nego one pričaju pa eto sad vidi i znaš šta ja oću itd i tako mora bit ako želiš da se opet nađemo na kavi.

NE.

Nećemo se više nać na nikakvoj kavi il bilo šta dalje od ovoga sada, nema teoretske šanse. 

Čekaj ti nekog drugog da te pozove pa mu driblaj šta god oćeš kako ti oćeš i kako to po tvome mora biti.

Mene to šta ti oćeš ne zanima jer te nisan zva na kavu radi tebe nego radi sebe i upravo san otkrija da si totalno umišljena i van svake realnosti a to me ni najmanje ne zanima da dovedem doma i u život i s time imam ikakva posla.

E M A N I C I P A C I J A
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 5 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 17:28

I onda više neću da ih zovem na kavu nit išta.

Reka san prva koja se sama potrudi i raširit noge dobit će bebu i ja idem dalje.

Uopće neću s njima da se više bavim.

Ti je pozoveš na kavu a ona ti izlista popis šta sve mora bit i kako se njen gospodin savršeni ( a meni se obraća jer nema nikoga iza mene ) mora ponašat ako želi išta s njom.

Pa tko ti je ponudija uopće brak ?!?!?!?!

Pa samo san te zva na kavu da te boje upoznam itd. Dovoljno san vidija. Bežanija odma od toga. Za sva vremena. Prekrižena.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 5 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 18:40

Te ženske uopće ne kuže razliku između mogućnosti da nešto bude i to kad je već netko sto posto odlučija da nešto bude pa je toj istoj ponudija i brak tj zaprosija je.

Ja u životu niti jednoj nisan ponudija brak.

Nekim sam ponudio mogućnost ozbiljnije veze al samo mogućnost a to znači da moram još ispitat jel štimamo kao par.

Ti pokažeš interes a onda ti priča o braku i kakvi ja moram biti ako želim s njom itd.

Pa tko ti je takvo šta uopće i ponudija ?

Ne kuže razliku između mogućnosti nečega i nečega šta joj netko sto posto nudi konretno brak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 5 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 18:45

Zato mi se njih više ne da uopće zvat na kavu nit išta.

Ti pokažeš interes, zovneš je na kavu, spomeneš nekakvu mogućnost da bi nešto moglo biti između vas a ona ti priča o braku i kakvi ti moraš biti ako želiš da išta bude s njom.

One ne kuže da je ta mogućnost tj takva ponuda vrijeme gdje ja testiram njih oću li im tako šta pounudit 100 posto uopće ili ne.

Normalno da neću nakon šta mi tako šta ispališ.

To ti je odma DOVIĐEMA s moje strane. Više te ne razmatram nit za tu mogućnost.

Nisi ti ta koja će odlučiti oću li ja nekoj ponudit brak ili ne nego ja.

Vi ste nešto falile.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 5 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 18:49

Stvarno svašta.

Zovneš je na kavu, ova se odma umislili i počme ti solit pamet kakvi ti moraš bit ako želiš biti s njom.

Pa tko ti je uopće ponudija brak ?

Pa nisi ti ta koja nudi brak ženskoj tj vama konkretno nego muški.

Kome ti to uopće uvjetuješ to šta pričaš nekome jer te pozva na kavu i iskaza nekakvi interes i mogućnost nečega ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 5 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 19:01

Znam da nisam nikad nikojoj poundija brak jer nešto takvo preko mojih usana nikad nije prešlo nit je takva rečenica da ja nekoj nudim brak uopće ikad izgovorena s moje strane ikojoj.

Samo mogućnosti da bi moglo nešto bit al se prvo moramo upoznat.

Ti ih zovneš na kavu a one ti onda pričaju šta one oće u braku i kako žele gospodina savršenog itd a tebi se obraćaju jer nema nikoga iza tebe ( provjerava jer san se okreća da buden siguran da ne priča nekome iza tko je doša ).

Pa tko si ti pa češ ti odlučivat kome ću ja il ne tako šta ponudit ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 5 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 19:26

Zato nema više kava, nema više nikakvog zvanja njih s moje strane za išta. Prva koja naleti i sama se potrudi i raširi noge dobit će ga i eto beba i idemo dalje.

Zoveš je na kavu i ona misli da si joj ti da ponudu za brak jer si joj spomenija mogućnost nečega da bi možda moglo biti između vas dvoje.

Počme ti pričat o braku i šta ona oće i kako se ti moraš ponašat itd.

Ti stojiš i gledaš i misliš se kad san ti ja ponudija brak uopće sa svoje strane ?

Ne razlikuju mogućnost nečega i kad nešto jest.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 5 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 19:43

Imaju neku čudnu psihu.

Ne kuže uopće razliku između mogućnosti da nešto bude i da im je netko ponudija brak. 

Onda se ti makneš i evo ti opet njih kad si se maka. 

Samo me više ne zanima jer san zaključija u međuvremenu da ne shvačaš da se veza dvoje ljudi sastoji od dvoje i da je oni kreiraju a da je za prekid toga dovoljna i samo jedna tj konkretno ja i kad vidim da netko ne kuži razliku između mogućnosti i ponude za ozbiljnu vezu da ja s umom koji to ne razlikuje ne želim imati posla.

Ako to ne razlikuješ tko zna šta još ne kužiš a ja s takvim umom ne želim imati posla.

Um koji poziv na kavu izjednačuje s ponudom za brak.

E pa to mi ne triba u životu. Triba mi partnerica koja zna objašnjenje riječi kava i objašnjenje riječi brak tj zna šta riječi znače a ne neka koja poziv na kavu zamijenjuje s bračnom ponudom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 5 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by immortal 10/8/2023, 19:45

e longi ajde napiši knjigu
nemoj tu toliko drobiti o tome
na knjizi bi bar zaradio
kad može sora možeš i ti
kladim se da ćeš biti čitaniji od nje

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 5 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 19:51

Ma ne da mi se. Imam danas motivacije jer mi je vruče ( sad ću se ić istuširat kad mi se voda u bojleru još malo zagrije ) a ne da mi se ona Ukrajina svaki dan pratit pa malo vamo sam sa sobom raspravljam.

Ono ne kuži objašnjenje riječi kava i mogućnost nečega od ponude za brak.

Ti kažeš auto a ona razmišlja o brodu.

Ti kažeš kuća a ona zamišlja neboder.

Ti kažeš livada a ona zamišlja planinu.

I onda je pozoveš na kavu i tako to a ona ti priča o braku i kakvi ja moram biti ako želim da bude između nje i mene išta.

Eto prošla me volja isti sekunda kad si o tome počela pričat.

Di su vrata za uteč od tebe ?

Ko da san joj ponudija 100 posto brak i zaprosija je pa mi postavlja uvjete a ne mogućnost nečega dakle moram još provjeriti oću li.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 5 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 20:13

I na kraju odusta od te priče da se lomim s njima.

Došle i neke godine i neki moji problemi sa strane i nije mi se više dalo s njima imat posla nikakvoga.

Kad naleti neka ako uopće i naleti koja će se sama potrudit, neće filozofirat ništa i raširit će noge toj ću napravit bebu i brige me.

Ne možeš ti s njima kad one ne mogu shvatit da to šta ih je netko zva na kavu i pokaza neki interes da to nije gotova stvar nego samo mogućnost nečega i da taj se mora još dobro uvjeriti oće li to uzet za ženu ili ne.

Čim si ti nju zva na kavu i pokaza interes ona se umisli i misli da sad može sve kako ona oće i uopće ne ide za tim da si joj samo da mogućnost tj da moraš još provjeriti a ne da si joj da 100 postotnu ponudu za brak tj da je već gotova priča.

Uopće ne kuže tu razliku. Onda kad se makneš onda je di si ? Nema gotovo je. Testira san te. Ne odgovaraš mi za ženu. Nađi drugoga pa njemu prodaji pričice za malu djecu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 5 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 20:31

To su sve neke čudne ženske i toga se nakotilo hrpa ( emanicipacija ).

Na kraju ispada da ih ne triba zvat ni na kavu nit bilo šta a niti im uopće šta nuditi kao mogućnost.

Ako im je do beba neka trče same za muškima a ako nije vrlo bitno. Meni je to iovako ionako svjedno. Bebe su više za žene.

Mene više zanima nešto drugo a to je nać srodnu dušu al to još nisan naša. Izgledalo je više puta da san na nešto slično naletija al onda bi na kraju ispalo nešto skroz drugo dakle nema veze s tim. Tu su neke mogućnosti padale s moje strane al neke totalno bezvezne priče tu bile tako da vidiš da nema veze s onim na šta si mislija u početku da bi moglo bit. Približno nešto tome da al na kraju se ispostavilo da nije to ipak to uopće nego je samo tako izgleda na prvi pogled.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 5 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 20:54

Nešto ta moja potraga za srodnom dušom baš i nije urodila plodom.

Ja san thethan operante a to je u biti supermen i onda tako neke glupe stvari poput one meni objašnjavaju da one žele scenu ideale ko da momak kad želi nešto s curom zamišlja nešto ružno a ne nešto lijepo. Nije ti jasno zašto to uopće ona priča ? Pa to se podrazumijeva samo po sebi. Nać se isto kompliciranje a to samo obućeš gaće i izađeš vanka i gotovo. Stalno neko njihovo otezanje bespotrebno. Neko objašnjavanje meni kako treba para i stan a ja iman hrpu stanova i mene pare uopće ne zanimaju.

Isto ko da jastreb ( ptica ) ide razgovarat s nekakvom kornjačom koja je spora. On leti zrakom, supermen je a ovo kornjače sve neke, jedva se kreću.

Ko da si u neku septičku upa. Samo gledaš di je izlaz od toga da pobjegneš i odeš se doma dobro istuširat i naspavat od svega i odmorit živce.

Meni one sporo razmišljaju i kompliciraju tamo di to uopće ne triba. Ja se umorim od toga svega na kraju i sam uteknem.

Ja san thethan operante. Mene ta njihova sporost i neshvaćanje jednostavnosti jednostavno ubija u pojam i ja ne mogu više s time ostat jer mi oduzima energiju i guši let.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 5 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 21:01

Ko da si u nekakvu septičku pa. Nekakve govnjare ( ko da upadneš u nekakvu govnjaru a ne kontaktiraš žensku ) a ne zva neke ženske na kavu da sve ide brzinom svijetlosti.

Ja san inakrnirani anđeo Prijestolnik. Moje su brzine ogromne. Ja pređem galaksiju dok rečeš keks.

Sad zamsili mene kako iden uspostavit nešto s nekakvom kornjačom koja se giba 500 metara na sat.

Ne mogu. Moran ić ća. Ubija me njihova sporost. To je meni strahovito sporo. Uzima mi energiju i iscrpljuje me.

Mene to guši. Ja ne mogu stat s time. Ne mogu trpit tu sporost.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 5 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 21:18

Samo gomila govana.

Zato nema više zvat na kavu nit išta.

Ko me želi uhvatit morat će imati krila.

I biti ekstremno brz tj brza.

Ne smi nit jednu šansu propustit a ne ovo ti im ih daješ a one te jebu u zdrav mozak i onda kad se makneš onda di si ? Nema gotovo je. Ti si govnjara. Nisi thethan operante. Upropaštavaš si sama šanse za opstanak i onda misliš da će ti netko stalno davat novu a ti češ ga nastavit zajebavat i dalje. JOK BATO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 5 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 22:17

Treba mi neka bistra ženska i koja ne komplicira ništa nego je čista jednostavnost.

Toj bistroj ne bi palo na pamet da muškome jer ju zove na kavu i pokazuje interes dođe s pričom šta ona očekuje od muškog tj tog koji ju je zva na kavu da se nađu i upoznaju jer možda postoji mogućnost veze jer ta zna instiktivno da će svaki muški uteč ako mu tako šta počmeš govorit.

Mislim to samo teškim i umišljenim gluapačama tako šta uopće iti može past na pamet da idu govoriti muškome koji ih zove na kavu i pokazuje neki interes.

To nekoj bistroj pametnoj ženskoj sigurno neće izletit na kavi. Pa nije glupa pa da joj tako šta uopće i izleti. Otjerat će odma tog potencijalnog kandidata.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 5 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum