ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 4 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by immortal 10/8/2023, 13:42

Iskreno vodim povremeno rat sa sinom da uzme moje prezime
:love
kad mu postavim uvjet samo me pogleda
ja znam da imam i pravo i osnove

čini mi se da smo prilično slični ali na suprotnim stranama ( ti i ja po muško ženskim bračnim pitanjima)

immortal

Posts : 23278
2014-04-16


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 4 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 13:45

immortal wrote:Iskreno vodim povremeno rat sa sinom da uzme moje prezime
:love
kad mu postavim uvjet samo me pogleda
ja znam da imam i pravo i osnove

čini mi se da smo prilično slični ali na suprotnim stranama ( ti i ja po muško ženskim bračnim pitanjima)
Nemoj. Pusti ga na miru. Jednostavno on ima oca i to je njegovo po muškoj liniji. Nemoj mu takve zahtjeve nametat. Ispada ko da mu želiš oduzeti identitet i pravo na to da i on ima oca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183729
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 4 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 13:56

Toliko duboko uživo ipak nisan uša u spiku s tim ženskima da pričam o tim prezimenima al ovo je moj stav.

Jedino me briga za muškog potomka i može nositi jedino moje prezime.

Ne može čak ni njeno uz moje jer bi ispalo ko da ga je njen otac pravija skupa s menom a nije.

Ako san ga ja napravija onda može samo moje prezime i točka.

Ta stvar kod mene se ne raspravlja uopće.

A ona i ženska dica mogu napisat šta god oće na mjestu svog prezimena. Uopće nisan zainteresiran kako će se one prezivat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183729
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 4 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 13:59

S menom oko nekih stvari uopće ne možeš raspravljat.

Ja san totalno liberalan al tamo di ja kažem NE rasprava je odma gotova jer ako nastaviš ide ti rastava veze il ako smo u braku onda braka.

Ne dolazi u obzir da mi se uopće usprotiviš tamo di san ja reka NE.

To ne postoji kod mene u vezi.

I ima razlog zašto je to tako.

Ja ako te pustim devet puta nešto da bude po tvome i jedan put ti neću pustit a ti mi počmeš nešto ovo ono onda to znači da nepoštuješ ono šta sam ti dao toliku slobodu da u 90 posto slučajeva bude šta ti oćeš nego sad oćeš da uvijek bude po tvome.

AMO GUBI SE ĆA DA TE VIŠE NIKAD U ŽIVOTU NE VIDIM.

KUPI PRNJE
RayMabus
RayMabus

Posts : 183729
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 4 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 14:08

Znači ti se prezivaj kako oće. Ženska djeca neka se prezivaju kako god oće dakle kako ti oćeš.

Al muški potomak može nositi samo moje prezime.

Šta si rekla ?

Ne sviđa ti se. Nećeš ti tako nego ćeš ti nešto drugo ko da ga je napravija netko drugi ili netko skupa s menom pa mu je i taj otac onda uz mene.

Samo je jedan ćaća.

Pa kad ti se to ne sviđa i ne paše a ti lijepo POKUPI PRNJE I DA TE VIŠE NIKAD U ŽIVOTU NE VIDIM.

KRAJ RASPRAVE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183729
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 4 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 14:22

To je potpuni obraz nepoštivanja druge osobe u vezi koja ti daje da radiš sa svojim prezimenom šta god oćeš, da ženska dica nose prezime kakvo god ti oćeš al onda kaže muški potomak može samo moje prezime nosit ako sam mu ja otac i onda ta osoba kaže e baš neće nego će nositi i moje il tako nešto.

Jel ga tvoj ćaća slučajno skupa s menom pravija u krevetu ?

Nije.

Pa šta oćeš onda koju pičku mile materine ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 183729
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 4 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 14:25

Preko nekih stvari ja ne prelazim nikako.

Potirat ću te ća iz kuće i zabranit da to dijete nosi moje prezime i neću ga priznat.

NEKA TI GA VLASTITI ĆAĆA PRIZNA KAD TI JE VEĆ TAKO KAKO TI OĆEŠ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183729
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 4 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 14:30

S menom ne raspravljaš kad ja kažem NE.

Ni ti nit itko u ovom svemiru.

Ja sam general GF5, pripadnik Aštar komande i anđeoske hijerarhije reda Znanja.

Ako ti kažem NE ONDA ZAČEPI USRANU GUBICU SMJESTA I NE OTVARAJ JE VIŠE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183729
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 4 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by immortal 10/8/2023, 14:36

RayMabus wrote:
immortal wrote:Iskreno vodim povremeno rat sa sinom da uzme moje prezime
:love
kad mu postavim uvjet samo me pogleda
ja znam da imam i pravo i osnove

čini mi se da smo prilično slični ali na suprotnim stranama ( ti i ja po muško ženskim bračnim pitanjima)
Nemoj. Pusti ga na miru. Jednostavno on ima oca i to je njegovo po muškoj liniji. Nemoj mu takve zahtjeve nametat. Ispada ko da mu želiš oduzeti identitet i pravo na to da i on ima oca.
?
ma nemoj
ovdje bi se ja nadovezala onom izjavom tvoje potencijalne ženske pa bi ja rekla- nisam ga ja rađala samo ćaći
pogotovo je vezano uz nasljedstvo
neću prezime od bivšeg na nekretninama svoga ćaće  Basketball
bivši to nije zaslužio a sin je i moj proizvod

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23278
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 4 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 14:39

immortal wrote:
RayMabus wrote:
immortal wrote:Iskreno vodim povremeno rat sa sinom da uzme moje prezime
:love
kad mu postavim uvjet samo me pogleda
ja znam da imam i pravo i osnove

čini mi se da smo prilično slični ali na suprotnim stranama ( ti i ja po muško ženskim bračnim pitanjima)
Nemoj. Pusti ga na miru. Jednostavno on ima oca i to je njegovo po muškoj liniji. Nemoj mu takve zahtjeve nametat. Ispada ko da mu želiš oduzeti identitet i pravo na to da i on ima oca.
?
ma nemoj
ovdje bi se ja nadovezala onom izjavom tvoje potencijalne ženske pa bi ja rekla- nisam ga ja rađala samo ćaći
pogotovo je vezano uz nasljedstvo
neču prezime od bivšeg na nekretninama svoga ćaće  Basketball
Pusti ti nekretnine. Nemoj ti njega davit oko tih stvari jer to je napad na nečiji indentitet. Ne možeš ti to njemu oduzimat. Ne možeš ga ucijenjivat nekakvim nekretninama oko toga. Nemoj mu radije ostavit ništa nego da ga tražiš da se odrekne indetiteta. Nije ti to u redu šta tražiš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183729
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 4 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by immortal 10/8/2023, 14:40

I sram te bilo zbog naslova teme

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23278
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 4 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by immortal 10/8/2023, 14:42

RayMabus wrote:
immortal wrote:
RayMabus wrote:
immortal wrote: indentitet.
isti smo
nije njegov ni malo po karakteru

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23278
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 4 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 14:42

immortal wrote:
bivši to nije zaslužio a sin je i moj proizvod
Je al ne možeš ti tražit od njega da se on odrekne svog indetiteta zato šta se tebi tvoj bivši više ne sviđa. Ne možeš tako nešto tražit od njega.

Šta da tebi netko traži da se ti odrekneš vlastitog ćaće ? Kako bi se ti osijećala i šta bi mislila o tome tko ti to traži i još ucijenjuje nekavim nekretninama ? Jel ti to izgleda ispravno ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 183729
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 4 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 14:44

immortal wrote:I sram te bilo zbog naslova teme
Pa kad neće. Mora ić na umjetnu oplodnju ko kobila neka da joj uvale nečiju spermu da zatrudni jer je neće nitko niti da kresne i napumpa koliko je u kurcu.


Last edited by RayMabus on 10/8/2023, 14:45; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 183729
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 4 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by immortal 10/8/2023, 14:45

RayMabus wrote:
immortal wrote:
bivši to nije zaslužio a sin je i moj proizvod
Je al ne možeš ti tražit od njega da se on odrekne svog indetiteta zato šta se tebi tvoj bivši više ne sviđa. Ne možeš tako nešto tražit od njega.

Šta da tebi netko traži da se ti odrekneš vlastitog ćaće ? Kako bi se ti osijećala i šta bi mislila o tome tko ti to traži i još ucijenjuje nekavim nekretninama ? Jel ti to izgleda ispravno 
naravno kad se uzme u obzir financiranje djeteta kroz život

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23278
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 4 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 14:47

immortal wrote:
RayMabus wrote:
immortal wrote:
bivši to nije zaslužio a sin je i moj proizvod
Je al ne možeš ti tražit od njega da se on odrekne svog indetiteta zato šta se tebi tvoj bivši više ne sviđa. Ne možeš tako nešto tražit od njega.

Šta da tebi netko traži da se ti odrekneš vlastitog ćaće ? Kako bi se ti osijećala i šta bi mislila o tome tko ti to traži i još ucijenjuje nekavim nekretninama ? Jel ti to izgleda ispravno 
naravno kad se uzme u obzir financiranje djeteta kroz život

A onda ga zamoli bar radi toga da dopiše tvoje prezime uz njegovo ako već oćeš nekakvu pravdu tako da ti bude lakše kao znak zahvalnosti.


Al ne možeš to tražiti od njega da se odrekne svog indetiteta. To je ipak previše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183729
2014-04-11


immortal likes this post

Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 4 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 14:51

Da je žensko dite u pitanju vjerovatno joj ne bi bio problem jer su one navikle na to tj udaju se pa promine prezime itd il su na tako šta spremne.

Od muškog to ne možeš tražit jer ga u osnovi tražiš da se odrekne indetiteta a to je previše ipak.

Neka dopiše tvoje prezime uz njegovo i to je pošteno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183729
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 4 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 14:59

Ja osobno bi moga pristat na to da dopišem i majčino prezime ako ona to baš traži.

Al se ne bi moga odreć očevoga jer je to udar na indetitet.

Upoznaš curu i sad tko ti je otac itd i ispada ko da ga nema uopće.

Ko da je neko dijete iz epurvete bez indetiteta.

Poprilično ipak nezgodno za muškoga to ipak. Malo to previše da od njega tako šta tražiš.

Dopisat i majčino prezime mu ne bi trebao biti neki problem jer ne gubi nikakvi indetitet tako.

Meni osobno ne bi bio problem dopisat i majčino al bi mi ovo da se odreknem i očevoga jer netko drugi to traži ipak bio poprilično veliki problem jer ko da ostajem bez indetniteta i tko sam i šta sam tj ko da nemam oca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183729
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 4 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 15:45

Blaženi samački život.

Lipo se najija pa kavica i onda me uvatilo spavat i sad se izvalija i zijevam.

Nema žena = nema problema.

Kad se ja sitin sebe jako davno pa im neki naivan pogled na to pa ono ajd neke godine za malo ozbiljniju vezu pa se naredalo hrpa ženskih a sve neka čudna priča jer čim si ju pozva na kavu to je njoj odma spoj i da ti očeš nešto od nje pa ti ona priča šta ona oće i kako će to ić po njenome kako je ona to utivila u glavu pa se ti okrečeš iza sebe jer nisi siguran jel se netko pojavija iza tebe pa ona to njemu priča pa nema nikoga iza pa skužiš da ona tebi objašnjava šta ona oće i kako se ti moraš ponašat i onda kad završit ti samo kažeš dobro a u sebi se misliš bježi ća u tri pm i ovu više nikad nemoj zvat za ništa.

I toga se naredalo poprilično. Nisan ja zna da postoji ta emanicipacija tada uopće. Počelo mi bit sumnjivo jer svaka vrti neke uvjete a samo si je na kavu pozva da se upoznate.

Onda mi došlo iz guzice u glavu da se tu nešto dešava a da ja nisam uopće informiran.

I onda san sazna da smo u emanicipaciji.

Od tada više nit jednu nisan pozva na ništa. Nit na kavu.

Daleko vam kuća.

Koje boleščine od ženskih u glavi. Ne možeš virovat uopće da se tako šta stvarno dešava. Ono neki uvjeti kako ja moram ako želi da tu nešto bude. Ne triba ništa. Već mi je dosta. Bježi ća šta dalje od ovoga.

Svašta to nešto umislio a samo si je na kavu pozva i pokaza da bi možda nešto moglo i biti. Naglasak na možda jel. Nije još zaključeno išta s moje strane. Provjeravam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183729
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 4 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 16:11

Onda skužija da nešto tu nije u redu. Otkrija tu emanicipaciju. Nisan ni zna da to postoji.

Vladavina žena u kojoj će one uvodit svoja pravila.

Ti je pozoveš na kavu, eto kao sviđa ti se itd a ona ti izbaci zahtjev popisa kako ona zamišlja idealni brak i dribla svoje.

Okrećeš se, misliš da je netko iza tebe pa da njemu priča.

Nema nikoga. Ona tebi to govori.

I tako svaka. 

I onda skužija da nešto tu ne štima i tad prvi put čuja za tu emanicipaciju.

Od tad više nit jednu nisan pozva na nikakvu kavu.

Ma daleko van kuća.

Idite tamo na psihijatriju pa tamo s njima raspravljaj šta ti oćeš i kako se ja moram ponašat u vezi ako ja želim da tu nešto bude.

Ne triba hvala ti. Već san na putu prema izlazu da te više nikad u životu ne vidin. Nađi ti nekog drugoga tko ti paše i udovljavat će tvojim fiks idejama šta ti oćeš i kako si ti to zamislila.

Koja boleščina od ženskih. Pa prije bi pasa nabavija nego s time ima posla i to doma doveja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183729
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 4 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by RayMabus 10/8/2023, 16:27

Ispada da ih uopće ne smiš zvat na kavu jer se odma umisle jer misli on me zove, oćeš nešto itd i sad ću ja njemu objasnit šta ja sve oću.

Stani malo Isusa ti. 

Pa nisan ti da ponudu za brak nego san te samo pozva na kavu da te bolje upoznam.

Eto upozna san te sad odma dobvoljno. Bježimo ća.

Nema više kava nit zvanja mene od strane njih za bilo šta.

Nema teorije. 

Ko da si je zva prid oltar a ne na kavu da se upoznate.

Bežanija odma od toga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183729
2014-04-11


Back to top Go down

Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija ) - Page 4 Empty Re: Neće nitko da ih jebe ( emanicipacija )

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum