ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet - Page 2 Empty Re: Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet

Post by Hektorović Wed 28 Jun - 1:49

marcellus wrote:mene jedino šokira brzina propadanja država bricsa, s izuzetkom kine sve ostalo je fail

Indija nije fail, indija u zadnje vrijeme odlično stoji, dobro se razvija, čak otimaju neke stvari od Kine, Modi je neki dan imao najviši doček u Washingtonu.

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet - Page 2 Empty Re: Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet

Post by Hektorović Wed 28 Jun - 1:50

AssadNaPodmornici wrote:
Drugo Indija je sklonija zapadu nego Rusiji ili Kini. Ali je igrač za sebe naravno. 

Indija je sklona Indiji i svom interesu.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet - Page 2 Empty Re: Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet

Post by crvenkasti Wed 28 Jun - 11:38

Pitao sam umjetnu inteligenciju u Brazilu i njegovoj ulozi u BRICS-u.
Sve zna.

Važnost Brazila unutar BRICS-a može se razumjeti iz različitih perspektiva:

1.Gospodarski značaj: Brazil je najveće gospodarstvo u Južnoj Americi i jedno od najvećih u svijetu. Ima raznoliko gospodarstvo sa značajnim doprinosima sektora kao što su poljoprivreda, proizvodnja, usluge i prirodni resursi. Njegova ekonomska veličina i potencijal rasta čine ga važnim igračem unutar BRICS-a, pridonoseći ukupnoj gospodarskoj snazi ​​bloka.

2.Prirodni resursi: Brazil je bogat prirodnim resursima, uključujući goleme rezerve minerala, nafte i poljoprivrednog zemljišta. Jedan je od vodećih svjetskih proizvođača i izvoznika robe kao što su soja, govedina, kava, željezna rudača i šećer. Ovo obilje resursa doprinosi ekonomskom utjecaju Brazila unutar BRICS-a i jača njegove trgovinske veze s drugim zemljama članicama.

3.Geopolitički utjecaj: Geopolitički značaj Brazila ne može se zanemariti. Kao najveća država u Latinskoj Americi, igra ključnu ulogu u regionalnim poslovima i djeluje kao most između Južne Amerike i ostatka svijeta. Brazilska politička stabilnost, diplomatski odnosi i regionalno vodstvo čine ga važnim predstavnikom interesa i perspektiva regije unutar BRICS-a.

4.Potencijal tržišta: Veliko potrošačko tržište Brazila predstavlja atraktivnu priliku za trgovinu i ulaganja. S populacijom od preko 200 milijuna ljudi, Brazil nudi značajno domaće tržište za robu i usluge. Njegovo uključivanje u BRICS pruža mogućnosti za povećanu gospodarsku suradnju i pristup tržištu za ostale zemlje članice.

5.Globalno upravljanje: BRICS je osnovan s ciljem reforme globalnih struktura upravljanja kako bi bolje odražavao promjenjivi globalni gospodarski krajolik. Brazil, zajedno s drugim zemljama BRICS-a, nastoji promicati multipolarnost i veću zastupljenost gospodarstava u nastajanju u međunarodnim institucijama kao što su Ujedinjeni narodi, MMF i Svjetska banka. Aktivan angažman Brazila u ovim raspravama jača kolektivni glas BRICS-a i njegovu sposobnost da utječe na globalne procese donošenja odluka.

Ukratko, ekonomska veličina Brazila, bogatstvo prirodnih resursa, geopolitički utjecaj, tržišni potencijal i predanost globalnom upravljanju čine ga važnim i cijenjenim članom unutar skupine BRICS. Njegovi doprinosi pomažu u oblikovanju zajedničkog programa bloka i doprinose njegovom ukupnom utjecaju na globalnoj sceni.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28825
2014-04-17


Back to top Go down

Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet - Page 2 Empty Re: Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet

Post by marcellus Wed 28 Jun - 11:43

Ukratko Brazil je jedno veliko ništa na globalnoj razini, osim što je velik, nebitan je

_________________
Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet - Page 2 Empty Re: Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet

Post by marcellus Wed 28 Jun - 11:46

Čitava poanta bricsa je bila da su to "države koje se brzo razvijaju"

Brazil se lijepo razvio, od 2011 do 2021 su pali s 13.200 na 7.500 dolara BDP-a

Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet - Page 2 Brazil10

_________________
Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet - Page 2 Empty Re: Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet

Post by crvenkasti Wed 28 Jun - 17:11

važnost države se ne mjeri sa bdp per capita

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28825
2014-04-17


Back to top Go down

Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet - Page 2 Empty Re: Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet

Post by crvenkasti Wed 28 Jun - 17:15

marcellus wrote:Ukratko Brazil je jedno veliko ništa na globalnoj razini, osim što je velik, nebitan je

osim što je velik, nebitan je jocolor
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28825
2014-04-17


Back to top Go down

Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet - Page 2 Empty Re: Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet

Post by mentalitet Wed 28 Jun - 20:54

Sora wrote:
marcellus wrote:mene jedino šokira brzina propadanja država bricsa, s izuzetkom kine sve ostalo je fail

jel Amerika bankrot ili ne?
ono, pitam za babu koji čuva dolare :love

31.4 BILIJUN DOLARA DUGA ha
sitnica

Gle,vjerojatno se sjecash onog vremena kada nije bilo kave i raznih drugih potrebshtina iz uvoza?
Govorili su nam da je to zbog velikog zaduzenja a nitko nije rekao tko se u bivshoj YU najvishe zaduzivao da bi doznali tek nakon 30 god da su to bili Zlovenci i Hrvatska.Dakle vec tada je u tim takozvanim komunistichkim rukovodiocima bila na chelu bagra ili kako ih zovu sada komunjare koja je radila na rushenju YU.Kako?Pa doktrina Brezinjskog koji je osmislio americhko hegemonistichko ponashanje i bio pretecha globalizma u kojoj treba vladati samo izabrani (vidi chuda ,isto kao nacisti a poljski zidov).Takle fora je veoma jednostavna koju sam ja josh kao dijete koristio na Bednji u ribolovu.Naime ,danima donosish kruh ma odredjeno mjesto i bacash ga u vodu.Riba se navikne i dolazi tu da jede.Nakon 10 dana prekinesh sa hranjenjem i dodjesh sa kruhom ali ovoga puta na udici.Kolike sam sharane divljake tamo vadio ,sama pomisao na to i odma mi se otme osmijeh na uglu usana.
E vidish ,tako su oni hranili nas i kada su prekinuli dotok kredita sve je otishlo u pizdu materinu ali te komunjare su znale shto ce biti pa su recimo glupim hrvatima prodavali muda za bubrege govoreci im da su i ustashe i partizani bili isto.Kako moze zlo biti poredjeno sa dobrim?Moze.kod glupih ljudi i korisnih budala koji su mislili da ce zivjeti ko bubreg u loju i bez rada ce voziti svi BMW,Mercedese,Porsche i imati kuce sa grijanim bazenima .Dakle bez korisnih budala nishta,pa zato oni i danas vjeruju da je USA najperspektivnija zemlja za zivot pa me neki pitaju kako bi se mogli ovdje doseliti.Ja im velim da odu na svoja sela na djedovinu i da obnove stare kuce i imanja tamo ako misle da prezive nadolazeca vremena a oni mi se smiju i pochinju pametovati pa ispada da bolje poznaju Ameriku od mene iako ja zivim ovdje jebeno dugo da mi se zgadila jer vidim da ide u sto pizdi materinih pa onda mi ne preostaje nishta drugo nego da cutim i budalama ne govorim nishta ali onda se grizem i osudjujem sebe kako sam ispao pichka i nisam ljude upozorio da ne prave greshku.S vremenom sam shvatio jednu stvar i to na primjeru jednog chlana svoje uze obitelji.Mlad,pametan i perspektivan,ambiciozan zamolio me da mu pomognem da dodje ovdje studirati.Naravno,sve sam napravio i doveo ga ovdje.Ali se ispostavilo da ima taj hrvatski mentalitet koji mu je usadila okolina u kojoj je odrastao pa sam utroshio pun kurac energije da mu pokazem kako je u krivu i kako njegovo ponashanje moze prouzrokovati mnoge probleme i za njega i za mene.Potroshio sam pun kurac vremena da ga uvjerim ali nije pomoglo.Razmishljao sam dugo shto da radim i sjetio se one jedne iz biblije "Pomozi si sam ,poce ti i bog" pa mu to rekao na sto se on nasmijao i odmahnuo rukom.Sutri dan sam mu rekao,imash mjesec dana da se snadjesh i odesh iz moje kuce,meni je savjest chista shto se tiche tebe.Znao sam da ce napraviti josh jednu greshku ali se nisam zelio vishe mijeshati i pomagati.Naishao je na neku nashu profuknjachu koju nitko vishe nije htjeo jebati i ozenio se sa njome pa sada umjesto da bude Arhitekta radi na gradjevini i uzdrzava tu kurvicu.Shto je najgore,optuzuje mene da mu nisam htjeo pomoci i svu svoju krivicu svaljuje na mene i govori u obitelji sve najgore.E upravo me to natjeralo da uzmem ovaj nadimak na forumu jer me interesirao taj hrvatski mentalni sklop i korijeni odakle to dolazi.
Zashto sam ovo gore napisao jer nekim budalama ce sigurno zvuchati da to nema veze sa temom.Tako su i ovdje ljude preparirali i isprali im mozgove kroz shkolstvo pa recimo ni jedno dijete bez obzira koliko bilo glupo ne moze past razred nego mora proci dalje.Tako se odgajaju nove generacije idiota koje ne znaju razmishljati logichno i koje ne znaju pomnoziti 2x2 bez "pametnog" telefona.Dakle,u USA su namjerno i ciljano proizvodili idiote koje su bili razmazili i shtampanjem dolara te vodjenjem ratova u svijetu tu svoju nesposobnu bagru hranili.To vrijeme je ochito proshlo jer se ovdje vidi na svakom koraku ona atmosfera pred rat u bivshoj YU.Sve vishe shtampanih dolara se vraca kuci a inflacija i sa njom cijene skachu ko ludi.Vidjeno je to vec davno ovdje pa se narod uzjebao a najveca kupovina je vec par godina kupovina oruzja i municije.Amerika se vraca u vrijeme divljeg zapada i sve ono shto je radila drugima sada ce iskusiti na svojoj kozi.Toliko su se zaduzili da im fakat nema spasa osim mozda da izbije treci svjetski rat jer su do sada iz svih svjetskih ratova izlazili bogatiji i mocniji ali koliko vidim proshla je baba sa kolachima jer se svijet krece u sasvim drugom pravcu od onoga koji su programirale takozvane americhke elite uglavnom zidovskog porijekla.Nemam nishta protiv poshtenih zidova koji zive kao i sav ostali normalan svijet od svoga rada i znanja ali imam protiv ovih koji vode svijet u svjetsku klaonicu.Jebiga,kada kazesh ustasha onda je prva pomisao Hrvat mada nitko ne govori da je medju tim ustashama najvishe bilo muslimana i srpskih mutanata chiji su pradjedovi prodali vjeru za vecheru.Evo i na ovome forumu vidish taj mentalni sklop koji se busa u takozvana hrvatska prsa a ispod koze su bivshi srbi i muslimani.Eto jebiga,ja uvijek odem preshiroko jer smatram da se neshto o chemu prichamo ne moze razumiti bez objashnjenja korijena tog problema a mene je uvijek i u svakoj prichi interesiralo oduvijek to odakle pochinje neko zlo ili neko dobro.


_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet - Page 2 Empty Re: Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet

Post by marcellus Wed 28 Jun - 21:44

mentalitet wrote:
pizzon wrote:To je veca prevara od nesvrstanih.
da latino zemlje, indija, kina, neki arapi i ostala bulumenta
imaju iste vojno_politicke ciljeve obicna je glupost.
ili samo ekonomske,
ja razumem jad,chemer i ocaj, nasih kretena
informbirovaca, sto amerika i engleska nisu
proleterske, odnosno pod kontrolom
gorih od sebe


Ajde sluchajni Srbine onda objasni kako se to sam Makron pozvao na tu sjednicu pa ga ovaj predsjednik iz JARA odjebo ko zadnju nulu.Ti si onaj Srbin na B92 shto ostavlja prozapadne komentare a IP adresa mu je iz Duvna.?

A ti si onaj Srbin na hrvatskom forumu koji ostavlja antizapadne, antiameričke i proruske komentare a IP adresa mu na sunčanoj Floridi?

_________________
Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet - Page 2 Empty Re: Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet

Post by mentalitet Wed 28 Jun - 22:03

marcellus wrote:
mentalitet wrote:
pizzon wrote:To je veca prevara od nesvrstanih.
da latino zemlje, indija, kina, neki arapi i ostala bulumenta
imaju iste vojno_politicke ciljeve obicna je glupost.
ili samo ekonomske,
ja razumem jad,chemer i ocaj, nasih kretena
informbirovaca, sto amerika i engleska nisu
proleterske, odnosno pod kontrolom
gorih od sebe


Ajde sluchajni Srbine onda objasni kako se to sam Makron pozvao na tu sjednicu pa ga ovaj predsjednik iz JARA odjebo ko zadnju nulu.Ti si onaj Srbin na B92 shto ostavlja prozapadne komentare a IP adresa mu je iz Duvna.?

A ti si onaj Srbin na hrvatskom forumu koji ostavlja antizapadne, antiameričke i proruske komentare a IP adresa mu na sunčanoj Floridi?

Ma jebi si mater glupu.Milion puta sam ponovio da bi rado bio Srbin ali jebi ga nije moguce a ne zelim da mijenjam svoje porijeklo radi toga da se osjecam vazan.Srbe cijenim (bez obzira shto i medju njima ima dosta pokvarenjaka i gnjida kao shto su vecina 'rvata) zbog toga shto je vecina kroz povijest a sada bez obzira na razne pritiske savjest chovjechanstva.Oni su lakmus papir za dobro dok su hrvati za zlo.Tako ako mislite da me mozete "povrijediti" nazivajuci me Srbinom grdno ste se prevarili ali samo time dokazujete vashu matricu na koji nachin razmishljate i zivite.Pa vi hrvati da nema srba sutra bi izgubili smisao za zivot a gledajuci srpske medije oni vas ne jebu ni 2 % osim shto se sprdaju sa vama.Dakle,ako je taj na tom nekom forumu slichan meni pozdravi ga i drago mi je da ima josh normalnih ljudi ali ja sam ukinuo sve drushtvene mreze i dolazim samo ovdje mada mi je pun kurac i vas vishe jer sam shvatio da ste obichni idioti i shto je najgore pochinjem se i ja tako osjecati pa vec razmishljam da i vas poshaljem u 100 pichki materinih i shvatim konachno da glupim ljudima mozesh govoriti milion godina neshto shto je istina oni nece shvatiti ,dochim normalnom chovjeku objasnish neshto jeda puta i on shvati ili ako se ne slaze prostre ti chiste argumente pa mu se zahvalish zato shto si neshto novo nauchio.
A ova moja tajanstvenost vas jebe kao majmune jer vas vishe to muchi nego shta tipkam a to je dokaz da vam znam svaku mozdanu koja vam nije izgorila od alkohola i mrznje prema srbima shto me naravno jebeno zabavlja:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet - Page 2 Empty Re: Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet

Post by marcellus Wed 28 Jun - 22:10

dobro ajde nisi srbin nego obični domaći četnik na hrvatskom forumu koji ostavlja antizapadne, antiameričke i proruske komentare a IP adresa mu na sunčanoj Floridi?

_________________
Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet - Page 2 Empty Re: Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet

Post by mentalitet Wed 28 Jun - 22:23

marcellus wrote:dobro ajde nisi srbin nego obični domaći četnik na hrvatskom forumu koji ostavlja antizapadne, antiameričke i proruske komentare a IP adresa mu na sunčanoj Floridi?

Ma chovjeche glupi,zovi me kako hocesh meni to ne smeta ali me smetaju tvoje bljuvotine koje godinama pishesh po forumima .Ja bi propao u zemlju od stida da se vratim nazad i prochitam neshto shto sam napisao a kosi se sa mojim danashnjim poimanjem svijeta .Ja ovdje ne tipkam protiv hrvata ili za srbe kako vi to dozivljavate nego tipkam protiv zla koje je toliko umrezeno u cijelom svijetu da ce dovesti do samounishtenja ljudskog roda.Mene boli kurac shto si ti i kako zivis sve dok drugima ne solish pamet kako oni trebaju zivjeti i razmishljati.Meni je sloboda bilo chega vaznija od bilo chega materijalnoga dochim kod tebe je to obratno i jebo bi se u shupak za neki dolar ili euric pa si nauchio tako zivjeti i mislish da je normalno da svi drugi tako trebaju zivjeti.Ovdje licemjeri jedni odvratni govorite o sloboti i pravddi jedino kada ste vi u pitanju i naravno u onom kontekstu kako zamishljate slobodu.Gnjido jedna smrdljiva ja kada razmishljam o slobodi onda poshtujem svachiju pa i hrvatsku ali ne mogu a da ne vidim kod zdravih ochiju da vi u Hrvatskoj nemate ni S od slobode vec ste male kujice koju malo malo neko shutne nogom u rebra pa onda cvilite i kmechite kako su vam drugi krivi a najvishe srbi u chemu si ti predvodnik mjesto kako reche onaj T.Vashi najveci neprijatelji su vam u Saboru ali ja bih dodao i u vama svima koji nikad ne vidite svoju greshku ali vidite u tudjem oku mrvicu dok u svome ne vidite balvan.Dakle,ne radi se ovdje o nacionalnoj pripadnosti nego o mentalitetu a ja nisam kriv zbog toga ili danas sutra shto to prenosite na svoju djecu.Oni ce vashe zablude platiti kada odrastu ako ne shvate da su im roditelji bili debili shto se inache deshava kod mentalno zdrave djece.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet - Page 2 Empty Re: Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet

Post by Šandor Winnetou Wed 28 Jun - 22:37

marcellus wrote:dobro ajde nisi srbin nego obični domaći četnik na hrvatskom forumu koji ostavlja antizapadne, antiameričke i proruske komentare a IP adresa mu na sunčanoj Floridi?
Prvo i osnovno, radi se o imbecilu, drugo radi se o imbecilu ma odakle potječe i gdje sada živi, treće radi se o imbecilu među imbecilima, mentalni je etalon za glupost.

_________________
Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet - Page 2 Empty Re: Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet

Post by mentalitet Wed 28 Jun - 22:42

Šandor Winnetou wrote:
marcellus wrote:dobro ajde nisi srbin nego obični domaći četnik na hrvatskom forumu koji ostavlja antizapadne, antiameričke i proruske komentare a IP adresa mu na sunčanoj Floridi?
Prvo i osnovno, radi se o imbecilu, drugo radi se o imbecilu ma odakle potječe i gdje sada živi, treće radi se o imbecilu među imbecilima, mentalni je etalon za glupost.

Hahaha hahaha,pa shto trchish zamnom i chitash embicila bolesnik jedan?Jebo te bog glupi imash li ti makar malo zdrave logike kada neshto tipkash,naravno da do sada ni u jednom svome tekstu nisi napisao neshto smisleno nego kao svaki pravi 'rvat trchi zamnom da bi lajao od muke shto iskreno meni i ne smeta jer mi pokazuje da ono shto ovdje tipkam ima nekog utjecaja na vas a samim tim i na vashe ozdravljenje mada je to dug proces ali eto nada umire zadnja kod mene u svezi sa vama idiotima:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet - Page 2 Empty Re: Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet

Post by Šandor Winnetou Wed 28 Jun - 23:21

Imbecil No

_________________
Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet - Page 2 Empty Re: Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet

Post by immortal Wed 28 Jun - 23:22

AssadNaPodmornici wrote:prvo ne postoji BRICS. 
to je neformalno druženje nekoliko zemalja a neke od tih zemalja se međsubono nevole tipa Kina i Indija i na rubu su rata praktički. 

Drugo Indija je sklonija zapadu nego Rusiji ili Kini. Ali je igrač za sebe naravno. 

BRICS ne postoji kao savez ili udruženje, jer nemaju niti jedan zajednički sporazum, išta... to je samo neformalno druženje i to je to , neke od BRICS zemalja su sklonije zapadu počevši od Indije, pa čak i nesretna Kina nije Ruski saveznik, jer je striktno neutralna u ratu što ne odgovara Rusiji jer , onda Rusija ostaje skoro pa sama vs EU i NATO-a koji pomažu Ukrajini. 

Isto vrijedi i za ostale.
nije baš da se obožavaju ni ovi iz G7
zato Putin nije trebao napasti Ukrajinu
potpuno krivi potez

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet - Page 2 Empty Re: Užas: BRICS priprema novosti koje će šokirati svijet

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum