ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat Empty Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat

Post by vuksadinare Fri 27 Jan - 13:48

http://www.index.hr/vijesti/clanak/gorbacov-izgleda-da-se-cijeli-svijet-priprema-na-rat/946781.aspx
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat Empty Re: Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat

Post by vuksadinare Fri 27 Jan - 13:49

..eh kad kazu da ja samo o tom govorim....corav ni drvo ne vidi.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat Empty Re: Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat

Post by mutava baštarda Fri 27 Jan - 13:54

Nas još nitko nije nazvao. Mi se i dalje pripremamo za 100 godina mira...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat Empty Re: Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat

Post by Guest Fri 27 Jan - 13:54

vuksadinare wrote:..eh kad kazu da ja samo o tom govorim....corav ni drvo ne vidi.. :)

rat nikad nije ni prestao završio ww2 počeo je hladni rat. završio hladni rat počeo psihološki rat. sad valjda treba glupane poput tebe uvjeriti da je rat good for you...war is good for you. your life is so empty that you can fill it to the brim only with war.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat Empty Re: Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat

Post by mutava baštarda Fri 27 Jan - 13:57

Jesu li stigle naše trupe na istočni front? Litnje gume, iscurile bateričke, oštra zima, milion problema....

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat Empty Re: Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat

Post by vuksadinare Fri 27 Jan - 13:59

mutava baštarda wrote:Nas još nitko nije nazvao. Mi se i dalje pripremamo za 100 godina mira...
pa znas da uvijek kasnimo 10 godina..sad smo u 2007 kad ej bio najveci procvat eu-a..tako se i ponasamo..vidis da je plenki odusevljen eu-om..gdje,koji rat?..gdje,koja nestabilnost eu-a?..gdje?koja migranstka kriza?...sve cvjeta sve je divno..svi slozni...haleluja(plenki)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat Empty Re: Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat

Post by Kermit Fri 27 Jan - 13:59

mutava baštarda wrote:Jesu li stigle naše trupe na istočni front? Litnje gume, iscurile bateričke, oštra zima, milion problema....
Katolička uljudba pravi štiti od mongolske najezde, a Plenki i Kolinda kod Hanžija goste se kavijarom
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat Empty Re: Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat

Post by Guest Fri 27 Jan - 14:00

Izborom Trumpa, smanjila se šansa za rat NATO vs USA, iako je postoji mogućnost da će Ukrainci i Rusi se ponovo pošibati, ali Ukrainci su se navikli na to, ratuju se sami protiv Rusa(proxy Rusa), nisu niti prije imali pomoć
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat Empty Re: Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat

Post by Guest Fri 27 Jan - 14:01

mutava baštarda wrote:Jesu li stigle naše trupe na istočni front? Litnje gume, iscurile bateričke, oštra zima, milion problema....

Mislim da im je jednostavnije da od Poljske naprave pustinju dotegle pijesak iz pustinje i razgule ga po baltičkim zemljama. posade palme i kamile. a imaju i HAARP što ga ne uključe da malo zagriju atmosferu i ugase klimu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat Empty Re: Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat

Post by vuksadinare Fri 27 Jan - 14:01

gledam jucer intervju sa plenkijem i pitam se u kojoj dimenziji zivi ovaj covjek...njemu sve super..sve idila...to tamo netko prica o nestabilnosti..on to nigdje ne vidi...svi me vole ja volim njih....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat Empty Re: Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat

Post by Guest Fri 27 Jan - 14:02

asilovski wrote:
mutava baštarda wrote:Jesu li stigle naše trupe na istočni front? Litnje gume, iscurile bateričke, oštra zima, milion problema....
Katolička uljudba pravi štiti od mongolske najezde, a Plenki i Kolinda kod Hanžija goste se kavijarom

kavijarom iz mongolije i rusije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat Empty Re: Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat

Post by Guest Fri 27 Jan - 14:03

Poljaci su napaljeni na Ruse, ali neće sigurno sami Poljaci protiv Rusa. Opet unatoč paranoji Poljaka , neće Rusi sigurno napadati Poljsku koja je vojno jak zalogaj i članica je NATOa. 

Sa druge strane baltičke zemlje, opet oni su nakon Ukraine isto postali paranoidni, da će im Rusija prodati "priču" koju je prodala Ukraincima(prodaju priču da su Rusi ugroženi i krenu vojno zaštitit braću,) ali mislim da nije niti Putinu do ratovanja , jer u Ukraini je zaglibio na idućih 40godina, netreba mu novi front.. e i Sirija, se šiba svaki dan
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat Empty Re: Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat

Post by Guest Fri 27 Jan - 14:04

U prijevodu ništa od ratova, jedino ako ludi Trump ne zakači se sa Iranom ili Kinom, ali mislim da je pragmatičan da neće
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat Empty Re: Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat

Post by Kermit Fri 27 Jan - 14:04

Gnječ wrote:
asilovski wrote:
mutava baštarda wrote:Jesu li stigle naše trupe na istočni front? Litnje gume, iscurile bateričke, oštra zima, milion problema....
Katolička uljudba pravi štiti od mongolske najezde, a Plenki i Kolinda kod Hanžija goste se kavijarom

kavijarom iz mongolije i rusije.
nema veze kuju veliki planove za ovaj mali narod
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat Empty Re: Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat

Post by vuksadinare Fri 27 Jan - 14:04

....previse je oruzja i to ej to..negdje se mora trositi da bi se drugo proizvelo i zaradilo..jbg surova istina
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat Empty Re: Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat

Post by Guest Fri 27 Jan - 14:07

vuksadinare wrote:gledam jucer intervju sa plenkijem i pitam se u kojoj dimenziji zivi ovaj covjek...njemu sve super..sve idila...to tamo netko prica o nestabilnosti..on to nigdje ne vidi...svi me vole ja volim njih....

čovjek živi u holodecku kao i svi rvacki političari.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat Empty Re: Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat

Post by Kermit Fri 27 Jan - 14:09

vuksadinare wrote:gledam jucer intervju sa plenkijem i pitam se u kojoj dimenziji zivi ovaj covjek...njemu sve super..sve idila...to tamo netko prica o nestabilnosti..on to nigdje ne vidi...svi me vole ja volim njih....
HRT-e Dnevnik je na razini radio Berlina u ljeto 1944.g.
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat Empty Re: Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat

Post by Kermit Fri 27 Jan - 14:10

sve divno krasno, EU integracije, idemo naprijed, nikad bolje, borba protiv populizma (ma što to značilo), refrme štrcaju pučanstvo ono
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat Empty Re: Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat

Post by vuksadinare Fri 27 Jan - 14:11

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:gledam jucer intervju sa plenkijem i pitam se u kojoj dimenziji zivi ovaj covjek...njemu sve super..sve idila...to tamo netko prica o nestabilnosti..on to nigdje ne vidi...svi me vole ja volim njih....
HRT-e Dnevnik je na razini radio Berlina u ljeto 1944.g.
..ma dobro..postavljao mu novinar neka skakljivija pitanja..a plenki ..gdje?tko?..ja ne vidim nista...ja vidim da sve cvate..eu je super..nikad jaca...to tamo malo svrljaju onai blesavi trump i putin..oce napakostit eu..i njemu kruh oduzeti.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat Empty Re: Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat

Post by catabbath Fri 27 Jan - 14:46

Pinochet wrote: Opet unatoč paranoji Poljaka

A pazi kao, sretni da ih okupirali amerikanci jer je bolje nego da ih opet okupiraju Rusi. Pretpostavljam da je neki stocholmski sindrom u pitanju jer kao, već su ih okupirali Njemci pa Rusi ali možda amkerikanci budu ugodniji okupatori :)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12394
2015-08-21


Back to top Go down

Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat Empty Re: Iskreni Gorbačov:Izgleda da se cijeli svijet priprema na rat

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum