ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatsa u finalu Lige Nacija

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Empty Re: Hrvatsa u finalu Lige Nacija

Post by Eroo 15/6/2023, 14:06

Ja često kažem da je Tesla naše gore list. Ne slučajno. 
Priroda je čudo jedno, rađa naizgled nemoguće. 
Znam to i po sebi. king

Eroo

Posts : 75277
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Empty Re: Hrvatsa u finalu Lige Nacija

Post by Eroo 15/6/2023, 14:14

Baš mi nešto dođe žaVo naših nekadašnji' 'rvata. Koja muka..."Idemooo u produžetkee...!" :D


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75277
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Empty Re: Hrvatsa u finalu Lige Nacija

Post by catabbath 15/6/2023, 17:26

Ne zanima me nogomet ali mi je drago da su nizozemci spušili.

_________________
Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12409
2015-08-22


Back to top Go down

Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Empty Re: Hrvatsa u finalu Lige Nacija

Post by mentalitet 15/6/2023, 20:30

Evo idiot otvori temu o nogometu valjda jer mi ne pada napamet otvarati njegov link koji je zalijepio .I sad da raspravlja o nogometu na jedan struchan nachin ni rijechi ne bi napisao nego idiot bi se svadjao i onda mene optuzuju da sam provokativan i svadjalachki nastrojen.Seljachine prve klase uglavnom ovako dozivljavaju nogomet a ne kao sport .Jer pravi sportash se divi svakom dobrom potezu ili akciji bez obzira koje je nacije ili vjere ili boje koze.Ali to nije sluchaj sa 'rvatima.Oni sport a posebno nogomet shvacaju kao nekakvo nacionalno nadjebavanje sa drugim narodima shto je za psihichko promatranje.E upravo zbog toga ne volim gledati nogomet taman da igra Isus krist protiv Satane.Odi na temu o nogometu i tamo cesh vidjeti da se najmanje pricha o tome a 99% teksta svih uchesnika se sastoji u tome kako nekome shuknuti ili ga "poniziti" na nacionalnoj osnovi.Svi su selektori i najbolje znaju kako bi neka momchad pobijedila da ih oni vode.Dakle primitivizam i seljakluk na trecu.Nogomet sam volio dok sam bio dijete i dok nisam shvatio da to nije sport nego igra kruha i igara ili da se korisne budale ne dosjete shto je to vaznije u zivotu a ne zove se nogomet.Hrvatska repretenzacija nikada nishta ne bi postigla da nije svoj psihichki profil podigla na nacionalistichki nivo jer ih je na takav pristup nogometu natjerala 'rvatska rulja koja i nema nishta drugo vrijedno u svom zivotu osim da ode na stadion i da se dere ko majmuni u dzungli.Da se razumijemo,i odredjena skupina srba je ista samo shto su oni uglavnom individualci koji nisu skloni kao 'rvati choporativnom ponashanju.Vjerujem da vecina srba i pravih hrvata i ne ide na nogometne utakmice upravo zbog ovakvih majmuna koji otvaraju ovakve teme da bi se svadjali a ne raspravljali o sportu.Zivim cijeli zivot u tenisu i mozda sam upravo sklon tome sportu zato shto na mechevima nema takvih divljaka ,a ako se i pojave ubrzo budu odstranjeni.Onog trenutka kada tenis postane kao nogomet (nadam se da nece jer vecina ljubitelja ovog sporta su visokog IQ) prestat cu ga gledati.Eto ja se divim i Coricu i Alkarazu a najvishe Djokovicu ne zato shto je Srbin ili balkanac nego zato shto sve ima ono najljepshe ljudsko u sebi pa onda i sportsko natjecateljsko,shto pozitivno govori o svojim protivnicima i ne kurchi se svojom superiornoshchu,shto uchi iz poraza i postaje josh bolji,shto ima jednu normalnu filozofiju zivota i ne misli da je neshto posebno.Sport bi svaki trebao prvenstveno da proizvodi prijateljstva i ljubav prema njemu,trebao bi da bude mladima priprema za stvarni zivot i druzenje a ne konflikte u kojima idiotska masa uziva.Uziva se u potezu nekom ili lucidnoj gesti koju ne moze svaka budala izvesti.Nisam vidio da je neki Srbin otvorio temu o Jokicu i NBA prvaku koji je rasturio americhke crnce u kosharci i zaludio cijelu Ameriku pa o njemu neki americhki mediji govore kao da je super Srbin.

Isprichavam se svim pravim ljubiteljima nogometa jer ovaj gore opis o idiotima se ne odnosi na njih.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Empty Re: Hrvatsa u finalu Lige Nacija

Post by Šandor Winnetou 15/6/2023, 20:39

GSKK

_________________
Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Empty Re: Hrvatsa u finalu Lige Nacija

Post by RayMabus 15/6/2023, 20:42

Da Vučica boli ova pobjeda Hrvatske vidi se po tome šta mu na njegovom četničkom portalu Novosti koje uređuje četnik Vučelić iz Hrvatske nije napisao ni slova o tome.

https://www.novosti.rs/sport/fudbal

Prave se da to ne postoji. Aha kako da ne. Boli ih. Pate. Zabranija im  je da pišu o sportskim uspijesima Hrvatske. Smeta mu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176892
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Empty Re: Hrvatsa u finalu Lige Nacija

Post by mentalitet 15/6/2023, 20:43

Šandor Winnetou wrote:GSKK

Odlichno ,kada nemash nishta napisati protiv onda kuzim da sam ti sjebo mozdane i da ti je i ono malo pureceg mozga zblokiralo.To mi je znak da pomalo pozitivno djelujem na tvoju sivu masu.Samo majketi nemoj me sanjati:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Empty Re: Hrvatsa u finalu Lige Nacija

Post by RayMabus 15/6/2023, 20:45

Trese im se režim.

Nikidan je napa neke voditeljice na državnoj televiziji jer su lajkale prosvjed Srbija protiv nasilja.

Zamisli lika ej. Znači prosvjed je Srbija protiv nasilje i ove su protiv nasilja i ona ih napa na Happy tv šta uređuje oni njegov zaboravija san sad kako se zove lik, da su one to lajkale da kako one to mogu itd.

Puka skroz.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176892
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Empty Re: Hrvatsa u finalu Lige Nacija

Post by mentalitet 15/6/2023, 20:46

RayMabus wrote:Da Vučica boli ova pobjeda Hrvatske vidi se po tome šta mu na njegovom četničkom portalu Novosti koje uređuje četnik Vučelić iz Hrvatske nije napisao ni slova o tome.

https://www.novosti.rs/sport/fudbal

Prave se da to ne postoji. Aha kako da ne. Boli ih. Pate. Zabranija im  je da pišu o sportskim uspijesima Hrvatske. Smeta mu.


A shto bi ti isto se svadjao?Pa ja to shvacam da vas ne jebu ni 5% i da im vishe niste vazni iako slichni sa vama kada je u pitanju nogomet.Svi srbi koji se recimo shoraju na utakmicama Partizana i C.Zvezde su poluhrvati::))

Eto koje ti zakljuchke donosish,malo bljesnesh i ubijesh u pojam onog trola Asada na njegovoj temi a onda popizdish.E sad,ispast cu nepristojan ako te pitam koja ti je to gajba pive po redu? ::::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Empty Re: Hrvatsa u finalu Lige Nacija

Post by RayMabus 15/6/2023, 20:49

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Da Vučica boli ova pobjeda Hrvatske vidi se po tome šta mu na njegovom četničkom portalu Novosti koje uređuje četnik Vučelić iz Hrvatske nije napisao ni slova o tome.

https://www.novosti.rs/sport/fudbal

Prave se da to ne postoji. Aha kako da ne. Boli ih. Pate. Zabranija im  je da pišu o sportskim uspijesima Hrvatske. Smeta mu.


A shto bi ti isto se svadjao?Pa ja to shvacam da vas ne jebu ni 5% i da im vishe niste vazni iako slichni sa vama kada je u pitanju nogomet.Svi srbi koji se recimo shoraju na utakmicama Partizana i C.Zvezde su poluhrvati::))
Pa čuj ta stranica se zove sport na Novostima. Valjda je to neka vijest u svijetu sporta. Očito nije jel ? 

Ajde moj sine. Nisu ni slova napisali jer im se ljulja režim pa di ćeš još sad i to da je Hrvatska dobila Nizozemsku i ušla u finale LN a Srbija ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176892
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Empty Re: Hrvatsa u finalu Lige Nacija

Post by RayMabus 15/6/2023, 20:51

Danas se svađa s onom predsjednicom iz Slovenije oko slobode medija.

Nu ga:

https://www.geopolitika.news/vijesti/Suljo-i-pirc-musar-porjeckali-se-pred-novinarima-o-slobodi-medija/

Ma puka je on ko kokica. Odlepio čoek. Oša na kvasinu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176892
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Empty Re: Hrvatsa u finalu Lige Nacija

Post by Serbinho-3 15/6/2023, 20:53

Eroo wrote:Baš mi nešto dođe žaVo naših nekadašnji' 'rvata. Koja muka..."Idemooo u produžetkee...!" :D



To je ona teorija, kada tvrdite da su u Srbiji opsednuti Hrvatskom, onda pustis dokaz, kako ih zapravo ista ne zanima.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26591
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Empty Re: Hrvatsa u finalu Lige Nacija

Post by mentalitet 15/6/2023, 21:01

RayMabus wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Da Vučica boli ova pobjeda Hrvatske vidi se po tome šta mu na njegovom četničkom portalu Novosti koje uređuje četnik Vučelić iz Hrvatske nije napisao ni slova o tome.

https://www.novosti.rs/sport/fudbal

Prave se da to ne postoji. Aha kako da ne. Boli ih. Pate. Zabranija im  je da pišu o sportskim uspijesima Hrvatske. Smeta mu.


A shto bi ti isto se svadjao?Pa ja to shvacam da vas ne jebu ni 5% i da im vishe niste vazni iako slichni sa vama kada je u pitanju nogomet.Svi srbi koji se recimo shoraju na utakmicama Partizana i C.Zvezde su poluhrvati::))
Pa čuj ta stranica se zove sport na Novostima. Valjda je to neka vijest u svijetu sporta. Očito nije jel ? 

Ajde moj sine. Nisu ni slova napisali jer im se ljulja režim pa di ćeš još sad i to da je Hrvatska dobila Nizozemsku i ušla u finale LN a Srbija ništa.


Ma da ,u pichku materinu::)))Vuchku se tresu gace pa nudi takozvanoj srpskoj opoziciji (chitaj skupini korisnih budala ,lopova i pljachkasha ) koja je vidila kako su hrvati sjebali svoju drzavu pa bi i oni Srbiju koja ima 20 milijardi kesha u rezervi pa mogu povecavati place i mirovine kao da su Saudijska Arabija.Shto ne pitate svog Plenkovica da to uchini i on vama.Pa jebemu mater ,zar niste bolji u svemu od srba?Kako to?Ne kuzim .Ovi zeshca sirotinja a dijele shakom i kapom u najvecoj svjetskoj krizi?Mozda se zaduzuju ko hrvati?Kazu da im je zaduzenost oko 52% BND a kolika je onda kod vas?I ti mislish da ce takvu vlast srushiti shaka srpskog jada ?

Dodushe tema je nogomet ali kako sam napisao vec u onom gornjem opshirnom tekstu,'rvati sve dozivljavaju kroz nacionalizam pa onda pizde ako ih srbi ne spominju i ignoriraju,pa shto ima veze,niste vishe u zajednichkoj drzavi i zivi svoj zivot Dzeri i pusti druge da zive svoj.Jebo te, da nema te mrznje prema srbima vi bi nestali kao narod sa ove planete ,mada kada se bolje pogleda vec ste u zivom blatu do grla i nema vam spasa ionako.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Empty Re: Hrvatsa u finalu Lige Nacija

Post by RayMabus 15/6/2023, 21:11

Baš me brige za Srbe i Srbiju. Uopće mi nisu pali na pamet dok san gleda utakmicu a ni nakon toga. A zašto bi mi ? Šta oni imaju s Hrvatskom i Nizozemskom. Mislim na srpsku nogometnu reprezentaciju i to jel. Svako o svom poslu.

Samo vidim ponašanje Vučica i njegovih režimskih medija a vezano uz to. Vidi se to znaš. 

Ja vidim. Iman skener za vas ( ljude ne samo tamo neke Srbe četnike ) i vaše umove. Skeniram vas. Pogledan vas i skenira san vas.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176892
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Empty Re: Hrvatsa u finalu Lige Nacija

Post by RayMabus 15/6/2023, 21:17

Evo vidiš ovoga Federera. Njemu je tribalo četiri dana da on čestita Đokoviću a po tome vidiš koliko je on umišljeno govno.

Kad je igra Đoković s njime an Wimbeldonu pa su igrali pet sati ja san sve to pogleda i navija za Đokovica da ga dobije baš tu na tom Wimbeldonu jer mi ide i on i ta njegova prozapadna publika na KURAC.

https://www.klix.ba/sport/nogomet/federer-nakon-cetiri-dana-cestitao-djokovicu-na-osvajanju-rekordnog-23-grand-slama/230615176

I ovo je čestita tek nakon šta su ga novinari pitali o tome pa je mora nešto reč pa eto ka čestita jer šta će drugo.

Ma govnjar obični.


Last edited by RayMabus on 15/6/2023, 21:26; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176892
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Empty Re: Hrvatsa u finalu Lige Nacija

Post by Šandor Winnetou 15/6/2023, 21:22

mentalitet wrote:
Šandor Winnetou wrote:GSKK

Odlichno ,kada nemash nishta napisati protiv onda kuzim da sam ti sjebo mozdane i da ti je i ono malo pureceg mozga zblokiralo.To mi je znak da pomalo pozitivno djelujem na tvoju sivu masu.Samo majketi nemoj me sanjati:::)))
GSKK

_________________
Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Empty Re: Hrvatsa u finalu Lige Nacija

Post by mentalitet 15/6/2023, 21:42

RayMabus wrote:Baš me brige za Srbe i Srbiju. Uopće mi nisu pali na pamet dok san gleda utakmicu a ni nakon toga. A zašto bi mi ? Šta oni imaju s Hrvatskom i Nizozemskom. Mislim na srpsku nogometnu reprezentaciju i to jel. Svako o svom poslu.

Samo vidim ponašanje Vučica i njegovih režimskih medija a vezano uz to. Vidi se to znaš. 

Ja vidim. Iman skener za vas ( ljude ne samo tamo neke Srbe četnike ) i vaše umove. Skeniram vas. Pogledan vas i skenira san vas.


Ma jebo te, toliko chitash a nije ti palo zashto Vuchic daje svoje intervjue bash Hepiju a ne RTS zvanichnoj drzavnoj televiziji.Pa oni o njemu pishu takve gadosti da je kojim to sluchajem u Hrvatskoj Plenkovic bi davno ochistio to prozapadno srpsko smece.Elem,jebu mu mater javno,njegovoj djeci prijete,zovu ga Hitlerom iako nema nikakve veze sa njim ali jebiga kad tim srpskim korisnim budalama kao shto je ovdje Pizon pustish da divljaju i da rade shto hoce onda povampire i iskeze svoje prozapadne zube bijesni shto ga je srpski narod izabrao za predsjednika sa 65% i to na svim izborima u prvom krugu.Znash shta cu ti reci,imao sam jednog frenda koji je tvrdio da je on doveden da prizna Kosovo prije 10 god,.Kad god se chujemo ja ga pitam je l' priznao a on mi kaze nije,pa reko kad ce priznati?Kaze Djekna je umrla ali ne znaju kada ce je zakopati.Tako i vi ovdje,tvrdite neshto od kad sam ja doshao na ovaj sjebani forum a nikako da to uchini.E pa jarane,ako do sada to nije uradio onda nece nikada a vi i dalje mozete tvrditi da ce mene ionako zaboli kurac ,hoce li ili nece.Ja sam uvjeren u neshto drugo shto vi ne vidite a to je da on trola zapad ko zadnje budale i da im izvlachi lovu iz dzepa pa i vashu koju uplacujete u EU.Zato mi je simpatichan i bio bi mi svako drugi simpatichan tko taj usrani zapad jebe i ne vadi jer su prevara tisucljeca.Eno i Plenkovic ode u Begesh u petak.Pa koji ce kurac tamo?Pretpostavljam da neshto zna shto hrvati ne znaju i ne smije josh da kaze ali ide kod srba da se pritefteri da kasnije ne bude nismo znali i ne samo on,eno Zlovenka tamo danas i zlovenski nounari koji su Vuchka pokushali navuci na tanak led a on im ochitao takvu bukvicu da me je sramota kao ljudskog bica to bilo slushati.Samo da ti kazem,nije sve ono shto pishe u medijima istina a ono shto bi trebali znati uglavnom saznamo zadnji.To ti je isto kad te zena vara i cijelo selo zna a ti zadnji saznash i ispanesh josh veci shmokljan.Treba uvijek chitati izmedju redova i naravno imati dobre i prave informacije o svemu bez obzira koliko one ponekada bile brutalne.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Empty Re: Hrvatsa u finalu Lige Nacija

Post by Eroo 15/6/2023, 21:47

Serbinho-3 wrote:
Eroo wrote:Baš mi nešto dođe žaVo naših nekadašnji' 'rvata. Koja muka..."Idemooo u produžetkee...!" :D



To je ona teorija, kada tvrdite da su u Srbiji opsednuti Hrvatskom, onda pustis dokaz, kako ih zapravo ista ne zanima.
Pa čuj, nije prijatno kad ti se naroljani komšija šeta sa sekirčetom ulicom i stalno izaziva kavgu.
Samo u takvim slučajevima me komšije zanimaju, inače ne.
Tada ću učiniti sve samo da se takvog kabadahiju makne s ulice.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75277
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Empty Re: Hrvatsa u finalu Lige Nacija

Post by mentalitet 15/6/2023, 21:59

[quote="Eroo"]
Serbinho-3 wrote:
Eroo wrote:Baš mi nešto dođe žaVo naših nekadašnji' 'rvata. Koja muka..."Idemooo u produžetkee...!" :D




To je ona teorija, kada tvrdite da su u Srbiji opsednuti Hrvatskom, onda pustis dokaz, kako ih zapravo ista ne zanima.
Pa čuj, nije prijatno kad ti se naroljani komšija šeta sa sekirčetom ulicom i stalno izaziva kavgu.
Samo u takvim slučajevima me komšije zanimaju, inače ne.
Tada ću učiniti sve samo da se takvog kabadahiju makne s ulice.


Pa ajde nije bash prijatno.Ali onda kako moze rusima biti prijatno kad im ukri ubiju 14.000 tisuca ljudi tukuci ih iz zrakoplova i raznih topova?Vidish kako padash u kontradiktornost shto o tebi govori da si jebeno losha osoba i pokvarenjak jer po tvojim zamislima ti mozesh ili netko koga ti gotivish ubijati kako mu se digne ali kad netko oko tvoje kuce (iako je tvoja daleko u Zloveniji) shece kako reche sa sikirchetom e onda to nije pravedno i fer.Mrsh pokvareni starkeljo i gade.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Empty Re: Hrvatsa u finalu Lige Nacija

Post by Eroo 15/6/2023, 22:31

mentalitet wrote:
Eroo wrote:
Serbinho-3 wrote:
Eroo wrote:Baš mi nešto dođe žaVo naših nekadašnji' 'rvata. Koja muka..."Idemooo u produžetkee...!" :D




To je ona teorija, kada tvrdite da su u Srbiji opsednuti Hrvatskom, onda pustis dokaz, kako ih zapravo ista ne zanima.
Pa čuj, nije prijatno kad ti se naroljani komšija šeta sa sekirčetom ulicom i stalno izaziva kavgu.
Samo u takvim slučajevima me komšije zanimaju, inače ne.
Tada ću učiniti sve samo da se takvog kabadahiju makne s ulice.


Pa ajde nije bash prijatno.Ali onda kako moze rusima biti prijatno kad im ukri ubiju 14.000 tisuca ljudi tukuci ih iz zrakoplova i raznih topova?Vidish kako padash u kontradiktornost shto o tebi govori da si jebeno losha osoba i pokvarenjak jer po tvojim zamislima ti mozesh ili netko koga ti gotivish ubijati kako mu se digne ali kad netko oko tvoje kuce (iako je tvoja daleko u Zloveniji) shece kako reche sa sikirchetom e onda to nije pravedno i fer.Mrsh pokvareni starkeljo i gade.
Za vas i vrijeme prije Oluje kao da nije postojalo.
Situacija je u dlaku ista kao u Ukrajini.  Ruska manjina se  kao kamen objesila Ukrajincima oko vrata,
pa se latila oružjem sprječavati Ukrajinu da ide svojim putem, bez obzira šta si veliki brat u Moskvi
misli i želi. A mislio je svašta: da Ukrajinci kao narod ne postoji, da nemaju pravo na državu, da im je Krim
poklonjen, da je Donbas sveta ruska Zemlja, kao i Kyiv itd...
A povjesna istina je da je u Kyivu 500+ godina cvjetala civilizacija, uz prikimavanje velikog brata u Moskvi.
Zar te to ne podsjeća na sličnosti "ruske zemlje"  i "srpske zemlje". Ukrajinci su ustvari Rusi (malorusi!)
a Hrvati su pokatoličeni Srbi ...i tako redom.Da ne spominjem Makedonce, Crnogoce i Bošnjake.
Kroz povijest su narodi nastajali i nestajali, baš kao i države...Velike imperije su već propale.
Ima ih još nešto, a i te će uskoro nestati. To je neminovnost.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75277
2016-07-22


Back to top Go down

Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Empty Re: Hrvatsa u finalu Lige Nacija

Post by mentalitet 15/6/2023, 22:39

Eroo wrote:
mentalitet wrote:
Eroo wrote:
Serbinho-3 wrote:
Eroo wrote:Baš mi nešto dođe žaVo naših nekadašnji' 'rvata. Koja muka..."Idemooo u produžetkee...!" :D




To je ona teorija, kada tvrdite da su u Srbiji opsednuti Hrvatskom, onda pustis dokaz, kako ih zapravo ista ne zanima.
Pa čuj, nije prijatno kad ti se naroljani komšija šeta sa sekirčetom ulicom i stalno izaziva kavgu.
Samo u takvim slučajevima me komšije zanimaju, inače ne.
Tada ću učiniti sve samo da se takvog kabadahiju makne s ulice.


Pa ajde nije bash prijatno.Ali onda kako moze rusima biti prijatno kad im ukri ubiju 14.000 tisuca ljudi tukuci ih iz zrakoplova i raznih topova?Vidish kako padash u kontradiktornost shto o tebi govori da si jebeno losha osoba i pokvarenjak jer po tvojim zamislima ti mozesh ili netko koga ti gotivish ubijati kako mu se digne ali kad netko oko tvoje kuce (iako je tvoja daleko u Zloveniji) shece kako reche sa sikirchetom e onda to nije pravedno i fer.Mrsh pokvareni starkeljo i gade.
Za vas i vrijeme pije Oluje kao da nije postojalo.
Situacija je u dlaku ista kao u Ukrajini.  Ruska manjina se  kao kamen objesila Ukrajincima oko vrata,
pa se latila oružjem sprječavati Ukrajinu da ide svojim putem, bez obzira šata si veliki brat u Moskvi
misli i želi. A mislio je svašta: da Ukrajinci kao narod ne postoje, da nemaju pravo na državu, da im je Krim
poklonjen, da je Donbas sveta ruska Zemlja, kao i Kyiv itd...
A povjesna istina je da je u Kyivu 500+ godina cvjetala civilizacija, dok u Moskvi nije bilo ni traga ni glasa.
Zar te to ne podsjeća na sličnosti "ruske zemlje"  i "srpske zemlje". Ukrajinci su ustvari Rusi (malorusi!)
a Hrvati su pokatoličeni Srbi ...i tako redom.
Kroz povijest su narodi nastajali i nestajali, baš kao i države...Velike imperije su već propale.
Ima ih još nešto, a i te će uskoro nestati. To je neminovnost.

Vec sam ti napisao da te smatram nizim organizmom na nivou amebe pa mi vishe ne pada da se ponavljam i idiotu objashnjavam chinjenice.Ti samo nastavi tako,meni ni u dzep ni iz dzepa ali jarane garantujenm ti da necesh dozivjeti ruski zavrshetak ovoga rata jer bi za tebe taj kraj bio ionako fatalan poshto bi izgubio smisao svog zivota.Elem, pametnom kazesh istinu i on shvati na osnovu chinjenica da li netko laze ili ne ,a tebi govoriti i dokazivatti je apsurdno i glupo.Kako napisah,samo ti i dalje uzivaj u tome shto ginu mladi ukrajinci i rusi,dabogda tako uzivao kada i tvoj netko bude ginuo.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Šandor Winnetou dislikes this post

Back to top Go down

Hrvatsa u finalu Lige Nacija - Page 2 Empty Re: Hrvatsa u finalu Lige Nacija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum