ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Empty Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka

Post by vuksadinare Tue 25 Apr - 10:55

https://direktno.hr/sport/prlja-udaru-pratitelja-zbog-komentara-oko-hajduka-ajde-da-se-seniorima-rugas-djecig-prlja-nisko-313324/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Empty Re: Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka

Post by vuksadinare Tue 25 Apr - 10:57

seronje oni su bar bili u finalu vi nece te vidjeti ni finale..kako po novom kladionice kazu..a pogotovo nakon ovog..prije medju zadnjih pet..za ove je bas ona dreletova 'cavel v glavi'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Empty Re: Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka

Post by vuksadinare Tue 25 Apr - 10:59

sto neko kaze ajde seniorima ali rugat se djeci i to lik skoro od sest banki..dno dna..iz skupine 'ja ne mrzim'...fuj..smrdljivci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Empty Re: Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka

Post by Guest Tue 25 Apr - 22:18

Liptard "koji nikoga ne mrzi"...Pa se onda okomi se na dicu.

Takva liptardska govna su mi poznata.

HŽV!

Prlje puši kurac!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Empty Re: Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka

Post by T. Tue 25 Apr - 22:23

radovao sam se i ja da su izgubili...
nakon što sam vidio ovu sliku...
Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Images17

_________________
Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Empty Re: Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka

Post by RayMabus Tue 25 Apr - 22:28

T. wrote:radovao sam se i ja da su izgubili...
nakon što sam vidio ovu sliku...
Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Images17
Rezervni golman je iz Ukrajine.

Naime, rezervni vratar juniora Hajduka je Ukrajinac Davyd Fesyuk (17).


Znate li zašto su hajdukovci pozirali sa zastavama Hrvatske i Ukrajine? Ovaj čin je za svaku pohvalu, pljušte reakcije


Taj mali šta drži zastavu je Ukrajinac, rezervni golman mladih Hajduka.
Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka O_24743942_1024
:tu


Last edited by RayMabus on Tue 25 Apr - 22:33; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Empty Re: Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka

Post by Guest Tue 25 Apr - 22:29

T. wrote:radovao sam se i ja da su izgubili...
nakon što sam vidio ovu sliku...
Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Images17
Treba odvojit politiku od športa.
Pogotovo kad su dica u pitanju.

Neki hohštapler ih je iskoristio za svoje podle ciljeve.
Dicu ne okrivljujem, oni ne znaju ni ko je Putin ni ko je Zelenski. Znaju samo ono šta im isperu mozak na vijestima.

Dica su lako povodljiva. Ovo je još jedan dokaz. 

Roditelji čuvajte svoju dicu od ovakvih manipulanata. 

Kad vam doleti bomba ko ona na Jarunu, onda će svi prat ruke od ovakve bezumno propagandne slike. Onda će ovi dušebrižnici šta su donili ovu ukr zastavu uteć u mišje rupe. 
Ka šta su i 91.-e.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Empty Re: Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka

Post by RayMabus Tue 25 Apr - 22:32

On prije rata doša ode. Nema veze s ovim ratom u Ukrajini njegov dolazak Hajduk. Skoro dvi godine je ovdje.

Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka 24743952

 hajduk. hr

Na Poljud je stigao još 2021. godine, iz Slovačke, iz nogometne akademije jednog od najboljih slovačkih nogometaša svih vremena Mareka Hamšika (Jupie Futbalova škola Mareka Hamšika). Član ‘bijelih‘ je od kolovoza te godine.
I da ponovimo ono o čemu smo već pisali, u idući ponedjeljak, na dan finala, slavi veliki 18. rođendan.
U ponedjeljak stoga za Davyda priželjkujemo dvostruko slavlje!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Empty Re: Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka

Post by Guest Tue 25 Apr - 22:32

RayMabus wrote:
T. wrote:radovao sam se i ja da su izgubili...
nakon što sam vidio ovu sliku...
Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Images17
Rezervni golman je iz Ukrajine.

Naime, rezervni vratar juniora Hajduka je Ukrajinac Davyd Fesyuk (17).


Znate li zašto su hajdukovci pozirali sa zastavama Hrvatske i Ukrajine? Ovaj čin je za svaku pohvalu, pljušte reakcije


Taj mali šta drži zastavu je Ukrajinac, rezervni golman maldih Hajduka.
Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka O_24743942_1024
:tu
Onda su tribali i jednu američku za Pukštasa...

A to je onda preseravanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Empty Re: Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka

Post by RayMabus Tue 25 Apr - 22:37

Neka su je rastegli. Nije ni meni bilo jasno al u osnovi onda vidin da je rezervni golman Ukrajinac i u biti je doša prije tog rata tamo.

Neka je i rastega. Ima mali i pravo. Neka pati kome smeta.

Kad Srbi nešto osvoje nek slobodno rastegnu rusku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Empty Re: Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka

Post by Guest Tue 25 Apr - 22:43

RayMabus wrote:Neka su je rastegli. Nije ni meni bilo jasno al u osnovi onda vidin da je rezervni golman Ukrajinac i u biti je doša prije tog rata tamo.

Neka je i rastega. Ima mali i pravo. Neka pati kome smeta.

Kad Srbi nešto osvoje nek slobodno rastegnu rusku.
Pravi Hajdukovac bi prije rastega rusku nego ukrajinsku zastavu.

Ne zato šta više voli Ruse od Ukrajinaca, nego zato šta su Hjdukovci oduvik bili kontra...

Lako ti se kurčit s ukr zastavom usrid europe.


Aj ti ako si faca razvuci rusku, pa kaži "neka pati koga smeta"...Onako, iz đira...To bi bilo doličnije ako imaš muda...Pa nek te onda ganjaju policijoti demokratske EU...


Inače. osobno nebii razvuka nijednu, osim Hrvatske....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Empty Re: Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka

Post by RayMabus Tue 25 Apr - 22:45

Ne da mi se raspravljat o ovome. Momak je Ukrajinac. Proslavija je pobjedu na svoj način i sve je ok. 

Šta ćemo sad raspravljat o tome ? 

Šta mu ti ne bi da da rastegne svoju zastavu ? Ajde prođi me se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Empty Re: Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka

Post by Guest Tue 25 Apr - 22:49

Ne bi mu da da razvuče ukr zastavu???

Ma neka ih razvuče 10...ali kad rat završi...

Neću ja ispaštat zbog Rusa i Ukrajinaca.
Ne triba mi to u životu...da gledam kad će mi šta doletit s neba...

Razvlaći ti njih brjao...ali kad rat završi...ne sad...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Empty Re: Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka

Post by RayMabus Tue 25 Apr - 22:51

A je ovo će baš puno utjecat na to tj ovu geopolitičku priču šta se upravo odvija.

Kad bude igra neki Rus onda će on rastegnit svoju i sve ok.

Šta ću sad o tome raspravljat ? Koji je smisao te rasprave posebno uzevši u obzir to da je momak iz Ukrajine ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Empty Re: Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka

Post by Guest Tue 25 Apr - 22:58

Inicijalni smisao ove rasprave je ovaj kreten iz LET3.

Posli se izokrenulo na politiku, ne isključivo mojom željom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Empty Re: Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka

Post by RayMabus Tue 25 Apr - 23:00

zoro avenger wrote:

Posli se izokrenulo na politiku, ne isključivo mojom željom.
Pa i nije baš politika. Ovi je doša prije rata. Ono momak iz druge zemlje koji igra u tom sastavu rastega i svoju zastavu. Šta imaš tu komentirat i šta je to važno uopće ? Mogu je bit iz Jamajke pa šta ćemo onda ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Empty Re: Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka

Post by Guest Tue 25 Apr - 23:03

RayMabus wrote:
zoro avenger wrote:

Posli se izokrenulo na politiku, ne isključivo mojom željom.
Pa i nije baš politika. Ovi je doša prije rata. Ono momak iz druge zemlje koji igra u tom sastavu rastega i svoju zastavu. Šta imaš tu komentirat i šta je to važno uopće ? Mogu je bit iz Jamajke pa šta ćemo onda ?
Ovi iz Jamajke me nebi ugrozija ka ovi iz ukrajine...

Naposlijetku ne virujem da bi rusu dozvolili da rastegne svoju. Trenutno su rusi na zapadu "bad guys". I bit će još par godina, dok se ovo namišteno sranje ne zaboravi.
Jer tako određuje amerika...Vječni "good guys" koji su "uvijek u pravu".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Empty Re: Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka

Post by RayMabus Tue 25 Apr - 23:06

A je baš te ugrzilo. Jadan ti. Ajde bježi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Empty Re: Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka

Post by vuksadinare Tue 25 Apr - 23:07

kakve veze ima ukrajinska zastava sa izjavom one picke pardon supka iz let3?...ne mogu vjerovati o cem vi raspravljate..supak iz grada festivala menstruacije supak koji ima 60 godina ili oko...pizdunski ljubomorno obrusio se na hajdukovu djecu..to nema veze ni sa ukrajinom ni rusijom nego sa ovim rijeckim pizdunskim leftardom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Empty Re: Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka

Post by Guest Tue 25 Apr - 23:08

RayMabus wrote:A je baš te ugrzilo. Jadan ti. Ajde bježi.
A biće si ti prije par dana dobija poziv iz vojske?

Šta misliš ko ga je dobija?

Ti ili ja?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka Empty Re: Prlje iz LET3 se radovao sto su juniori Hajduka izgubili u finalu lige prvaka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum