ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk u finalu lige prvaka

Go down

Hajduk u finalu lige prvaka Empty Hajduk u finalu lige prvaka

Post by vuksadinare 21/4/2023, 20:05

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/hajduk/video-rapsodija-u-zenevi-pao-je-milan-juniori-hajduka-su-u-finalu-lige-prvaka-15328119
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Hajduk u finalu lige prvaka Empty Re: Hajduk u finalu lige prvaka

Post by vuksadinare 21/4/2023, 20:06

cestitke bilim ticim
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk u finalu lige prvaka Empty Re: Hajduk u finalu lige prvaka

Post by RayMabus 21/4/2023, 20:10

Lijepa vijest. I rezultat ( 3 :1 ). Čestitke.



Juniori Hajduka razbili su Milan u Ženevi s uvjerljivih 3:1 i plasirali se u finale Lige prvaka mladih.

Nakon što je prvo poluvrijeme završilo bez pogodaka, Bijeli su došli u vodstvo u 51. minuti. Roko Brajković odlično je prošao po desnoj strani i pronašao Jeru Vrcića koji je zabio za 1:0.

U 67. minuti Brajković je ponovno bio asistent, ovaj put iz kornera s lijeve strane. Pronašao je Pukštasa, koji je poletio zrakom i zakucao loptu glavom za 2:0. Zatim je Hrgović u 76. minuti oduzeo loptu protivničkom stoperu i zabio Navi kroz noge za konačnih 3:0 i potvrdu plasmana u finale.

Milan je do kraja pokušavao doći do izjednačenja, ali samo su uspjeli smanjiti preko Zerolija u 83. minuti.

Hajduk će u finalu igrati protiv nizozemskog AZ-a, koji je ranije danas nakon jedanaesteraca izbacio lisabonski Sporting. Taj susret na rasporedu je u ponedjeljak (24. travnja) u 18 sati.

Juniori Hajduka demolirali veliki Milan usred Ženeve i plasirali se u finale Lige prvaka!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Šandor Winnetou dislikes this post

Back to top Go down

Hajduk u finalu lige prvaka Empty Re: Hajduk u finalu lige prvaka

Post by Serbinho-3 21/4/2023, 20:20

Hajduk sa Liona?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hajduk u finalu lige prvaka Empty Re: Hajduk u finalu lige prvaka

Post by Serbinho-3 21/4/2023, 20:46

Cestitke. Treba istaci da je Jugoslavija opstala ili ta Liga, realnije Jugoslavija, jer Hrvatska vise nije ista nakon SFRJ i mnogi ne bi igrali vise u Hajduku, dok su u SFRJ mogli da skinu Zvezdi najbolje igrace na trzistu. Usput su uzimali lokalne da igraju, koji su u SFRJ iz Splita i okoline i igrali, da bi raspadom drzave Hajduk prakticno nestao. Mnogi i ne znaju koliko je Hajduk bio dobar, dovoljno da i Zvezdu dobije a Zvezda na vrhu Planete. Dobar se tada fudbal igrao a ovo je dobro za Hajduk, Split i HR fudbal. Ako ih menadzeri ne izgube, iskoriste se pravilno, mada sumnjam da ce odigrati u Hajduku, ima odmah da ih rasprodaju okolo.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hajduk u finalu lige prvaka Empty Re: Hajduk u finalu lige prvaka

Post by mentalitet 21/4/2023, 20:56

Vidi ovog bolesnika vuka,vishe mu nitko ne jebe teme pa pozelio da bude u centru paznje.Idi u pizdu materi,jebo ti cijeli Hajduk mater vozi to na nogomet pa se tamo tapshajte po ramenu.Odavno sam shvatio da ljudi koji su zaludjeni nogometom su u stvari choporativna gamad koju boli kurac za sport ,vazno im je da su u grupi jer se samo tako osjecaju vrijednima dok su za mene a i za nauchnike takvi ljudi ljudsko smece,a vidi se i ovdje na forumu da sam u pravu.Pa bog te jebo ,nadji i jednog forumasha koji je zaludjen nogometom da je normalan,sve kompleksash do kompleksasha koji ne zna sam zivjeti i egzistirati.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Hajduk u finalu lige prvaka Empty Re: Hajduk u finalu lige prvaka

Post by debotoijusto 21/4/2023, 21:00

mentalitet wrote:Vidi ovog bolesnika vuka,vishe mu nitko ne jebe teme pa pozelio da bude u centru paznje.Idi u pizdu materi,jebo ti cijeli Hajduk mater  vozi to na nogomet pa se tamo tapshajte po ramenu.Odavno sam shvatio da ljudi koji su zaludjeni nogometom su u stvari choporativna gamad koju boli kurac za sport ,vazno im je da su u grupi jer se samo tako osjecaju vrijednima dok su za mene a i za nauchnike takvi ljudi ljudsko smece,a vidi se i ovdje na forumu da sam u pravu.Pa bog te jebo ,nadji i jednog forumasha koji je zaludjen nogometom da je normalan,sve kompleksash do kompleksasha koji ne zna sam zivjeti i egzistirati.
ne meci se u ajduka nesrico... odi na fox eno ti ruzicasti plamenac prodaje pricu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

Hajduk u finalu lige prvaka Empty Re: Hajduk u finalu lige prvaka

Post by mentalitet 21/4/2023, 21:05

debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:Vidi ovog bolesnika vuka,vishe mu nitko ne jebe teme pa pozelio da bude u centru paznje.Idi u pizdu materi,jebo ti cijeli Hajduk mater  vozi to na nogomet pa se tamo tapshajte po ramenu.Odavno sam shvatio da ljudi koji su zaludjeni nogometom su u stvari choporativna gamad koju boli kurac za sport ,vazno im je da su u grupi jer se samo tako osjecaju vrijednima dok su za mene a i za nauchnike takvi ljudi ljudsko smece,a vidi se i ovdje na forumu da sam u pravu.Pa bog te jebo ,nadji i jednog forumasha koji je zaludjen nogometom da je normalan,sve kompleksash do kompleksasha koji ne zna sam zivjeti i egzistirati.
ne meci se u ajduka nesrico... odi na fox eno ti ruzicasti plamenac prodaje pricu


Ja Hajduk ne podnosim zato shto nosi srpsko ime.Mogli su izmisliti neshto originalnije dalmatinsko,recimo Ribar ili Bura ili neshto drugo a ne slaviti srpske hajduke i uskoke.Ma i ne chudim se ionako ste sve srpsko plagirali.A za nogomet me boli kurac,da sam vlast ja bi to zabranio i sve stadione na Balkanu porushio jer nogomet je i napravio od vas idiote pa mislite da je sva pamet u nogama a ne u glavi.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Hajduk u finalu lige prvaka Empty Re: Hajduk u finalu lige prvaka

Post by RayMabus 21/4/2023, 21:08

Jeste bre, hajduci i uskoci su Srbi.

Jebalo ti sebi kevu svoju iz koje si ti SPC pećine izaša.

Odjebi nam s teme s tim tvojim četnikovanjem i srbovanjem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Hajduk u finalu lige prvaka Empty Re: Hajduk u finalu lige prvaka

Post by debotoijusto 21/4/2023, 21:19

mentalitet wrote:
debotoijusto wrote:
mentalitet wrote:Vidi ovog bolesnika vuka,vishe mu nitko ne jebe teme pa pozelio da bude u centru paznje.Idi u pizdu materi,jebo ti cijeli Hajduk mater  vozi to na nogomet pa se tamo tapshajte po ramenu.Odavno sam shvatio da ljudi koji su zaludjeni nogometom su u stvari choporativna gamad koju boli kurac za sport ,vazno im je da su u grupi jer se samo tako osjecaju vrijednima dok su za mene a i za nauchnike takvi ljudi ljudsko smece,a vidi se i ovdje na forumu da sam u pravu.Pa bog te jebo ,nadji i jednog forumasha koji je zaludjen nogometom da je normalan,sve kompleksash do kompleksasha koji ne zna sam zivjeti i egzistirati.
ne meci se u ajduka nesrico... odi na fox eno ti ruzicasti plamenac prodaje pricu


Ja Hajduk ne podnosim zato shto nosi srpsko ime.Mogli su izmisliti neshto originalnije dalmatinsko,recimo Ribar ili Bura ili neshto drugo a ne slaviti srpske hajduke i uskoke.Ma i ne chudim se ionako ste sve srpsko plagirali.A za nogomet me boli kurac,da sam vlast ja bi to zabranio i sve stadione na Balkanu porushio jer nogomet je i napravio od vas idiote pa mislite da je sva pamet u nogama a ne u glavi.
ae  B-) a svizac ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

Hajduk u finalu lige prvaka Empty Re: Hajduk u finalu lige prvaka

Post by vuksadinare 21/4/2023, 21:20

mentalitet wrote:Vidi ovog bolesnika vuka,vishe mu nitko ne jebe teme pa pozelio da bude u centru paznje.Idi u pizdu materi,jebo ti cijeli Hajduk mater  vozi to na nogomet pa se tamo tapshajte po ramenu.Odavno sam shvatio da ljudi koji su zaludjeni nogometom su u stvari choporativna gamad koju boli kurac za sport ,vazno im je da su u grupi jer se samo tako osjecaju vrijednima dok su za mene a i za nauchnike takvi ljudi ljudsko smece,a vidi se i ovdje na forumu da sam u pravu.Pa bog te jebo ,nadji i jednog forumasha koji je zaludjen nogometom da je normalan,sve kompleksash do kompleksasha koji ne zna sam zivjeti i egzistirati.
ish ish shismis :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk u finalu lige prvaka Empty Re: Hajduk u finalu lige prvaka

Post by RayMabus 21/4/2023, 21:27

Hajduk u finalu lige prvaka O_24743342_1280


Mladi hajdukovci su demolirali Milan u polufinalu LP pred više od 5 tisuća svojih navijača. Osim fenomenalnih igrača Hajduka i naši navijači su iznenadili i zadivili cijelu Europu.
UEFA je objavila fotografiju punih tribina i napisala kako je podrška na visokom nivou. Navijačima Hajduka se divi i specijalizirani portal Football Report koji ne može vjerovati da se skupilo toliko navijača Hajduka.
"Još ne mogu vjerovati da su navijači Hajduka iz Splita napunili pola stadiona u Švicarskoj na polufinalu UEFA-ine Lige prvaka mladih!!!‘, napisao je na Twitteru administrator Football Reporta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

Hajduk u finalu lige prvaka Empty Re: Hajduk u finalu lige prvaka

Post by Ringo10 22/4/2023, 03:44

Nema zime za Hrvatsku izgleda 
Poslije jednoga srebra i dvije bronce vrijeme je da se popnemo i na svjetski tron...da podignemo onaj zlatni kip
I da konacno I na Europskom prvenstvu nesto postignemo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21559
2015-09-24


Back to top Go down

Hajduk u finalu lige prvaka Empty Re: Hajduk u finalu lige prvaka

Post by Serbinho-3 22/4/2023, 08:51

Ringo10 wrote:Nema zime za Hrvatsku izgleda 
Poslije jednoga srebra i dvije bronce vrijeme je da se popnemo i na svjetski tron...da podignemo onaj zlatni kip
I da konacno I na Europskom prvenstvu nesto postignemo


Jos i da imate napadaca, umesto da preko Modrica gubite svih 90 minuta na dodavanja, ja tebi, ti meni. Tako protivnik ne moze da igra a ni ti, jer nemas napad. Teoretski je po pravilima, ali onda Sudija svira onaj penal Argentini, sto nije bio i takva igra ispadne iz opcije, jer moras juriti rezultat i primite jos 2 gola. Nike to bas sve tako sjajno. Desilo se, recimo.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hajduk u finalu lige prvaka Empty Re: Hajduk u finalu lige prvaka

Post by dzango 22/4/2023, 11:19

Iz Splita moji, znaš ti dobro koji.

Hajduk u finalu lige prvaka 309014760_409984937965309_4479105324096697220_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=09cbfe&_nc_ohc=5PQL1CMr-KUAX9f72Jm&_nc_ht=scontent.fbeg2-1

_________________
Hajduk u finalu lige prvaka Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Hajduk u finalu lige prvaka Empty Re: Hajduk u finalu lige prvaka

Post by crvenkasti 22/4/2023, 11:49

Ti da ćutiš! Idi tamo u svoju Veliku Srbiju na lajkovačkoj pruzi.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28762
2014-04-17


Back to top Go down

Hajduk u finalu lige prvaka Empty Re: Hajduk u finalu lige prvaka

Post by marcellus 22/4/2023, 12:22

oćel sad te mlade rasprodat i otić na janjetinu

_________________
Hajduk u finalu lige prvaka 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hajduk u finalu lige prvaka Empty Re: Hajduk u finalu lige prvaka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum