ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by abraham 1/6/2023, 20:09

Bilo kako bilo ali cijeli slucaj ima vise slojeva i smrdi do neba. Jedan od slojeva je i bjelacka napuhanost koja nije mimoisla ni slavenske kmetove iz DNRH. Zasto je ministar isao tamo? Koga je podmitio??? Zsto potpomaze/te korupciju u Africi a poslije prodajete muda pod BLM i takova sranja. Jako cudno. 
bitno je da i Zlatar moze otvoriti podruznicu Zambijskog drustva usvojitelja djece iz Konga... Samo to da su djecu, koju su platili, u Kongu , preuzeli u Zambiji je dovoljna da se osjeti smrad. 
Da dobro dosli kuci nasi mali rvatici. LJubi ih majka...
Ono ja idem u CG da kupim auto iz Njemacke. Nista sumnjivo niti cudno. Kila mozga......

abraham

Posts : 14302
2014-04-14


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by veber 1/6/2023, 20:37

AssadNaPodmornici wrote:zamisli ja dođem u neki sud u zlataru, i dovedem lažne dokumente od tvoga stana, i napišem da je moj stan, i sud u zlataru umjesto da provjeri i prekopa sve moguće da vidi jel to istina, on udre pečat.. i stan je sada moj :D 

i onda me ti goniš na sud, i sud nekako dosudi u moju korist da sam ja legalni vlasnik stana. :)
u državi gdje jedan lik ima sinkopu i izglisira talijane, čemu se čudit.

dođe horvatinčić u pekaru i veli dva talijana molim.
pita prodavćica, da vam ih prerežem?

ne, hvala budem sam.

od zakona od tri dana, preko sinkope do ovog.

slučajna država

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by marcellus 1/6/2023, 21:18

abraham wrote:Razlika od DNRH??? Samo u boji koze i mozda u cijeni, ostalo ... kila mozga...
Gnjco Bozinovic se tamo osjecao kao doma. Afrika i europska afrika. Pozitivno, nema rasne diobe a niti valutarne....
nego kada je docek???? Dolencic organizira nesta???? Muhahahahhaaaa

Hrvatska je Afrika sa strujom. A Zambija je Hrvatska bez struje. Kila mozga dva dolara, zambijska

_________________
Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45793
2014-04-16


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by veber 1/6/2023, 21:25

marcellus wrote:
abraham wrote: A Zambija je Hrvatska bez struje. Kila mozga dva dolara, zambijska
koji si ti majmun ko i ovaj gej frendli muha.

jebote ja gledam ponude za otići u afriku. i to kenija ili zambija.

muha prima arapski, tebi stranka plaća.

buhhhhaaaaaaa

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by RayMabus 2/6/2023, 09:26

Spava san sve do sad od jučer kasno popodne kad san ugasija kompjuter da odmorim živce od ovoga.


SATRAT ĆU VAS DOĐU LI TA DJEČICA U HRVATSKU.


Predsjednica Evropske centralne banke (ECB) Christine Lagarde izjavila je da nema jasnih pokazatelja da je bazna inflacija dosegla vrhunac te dodala da će se povećanje kamatnih stopa nastaviti.,U govoru na bankarskoj konferenciji u Hannover skrenula je pažnju na poremećaje u lancu snabdijevanja nakon pandemije korona virusa, prenosi Anadolija.

Podsjetila je da je rast inflacije ubrzan početkom 2022. i da su u julu 2022. godine počele rasti kamatne stope.Dodala je da je inflacija i dalje veoma visoka i da će tako ostati još dugo vremena.“Zato moramo nastaviti s ciklusom povećanja stope dok ne budemo dovoljno sigurni da će inflacija dostići zadovoljavajući nivo”, rekla je Lagarde.

Lagarde: Nastavit će se rast kamatnih stopa
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by RayMabus 2/6/2023, 09:41

Čitam izjave Plenkovica pa nejgovog Malenice i drugih koje je postavija. Svi trube o tome kako su djeca hrvatski državljani i kako neki strani sud je odobrio posvojenje itd a nije strani sud nadležan za to tko će u nekoj državi dobit državljanstvo.

Skupila se sva korumpirana elita političara koje plaćaju Iluminati i lijevo liberalna ergela koju isti ti Iluminati potiču kao svoje sredstvo za uništavanje društva kako bi s njime laše vladali i oće pošto poto tu djecu dovest u Hrvatsku.

DOVEDE IH I TO ĆE BITI VAŠA SMRT.

NE SAMO U HRVATSKOJ NEGO NA CIJELOJ PLANETI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by RayMabus 2/6/2023, 10:06

MORAT ĆE NAĆ NOVOG LEFTARDA ZA PREDSJEDNIKA. OVAJ IM SIGURNO NEĆE DOBITI IZBORE.

Američki predsjednik Joe Biden spotaknuo se i pao nakon što je u četvrtak podijelio posljednju diplomu na svečanosti dodjele diploma na Akademiji američkih zračnih snaga.


https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/biden-dijelio-diplome-pa-se-stropostao-nasred-podija-bila-je-tamo-vreca-s-pijeskom-15341924

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 FxkHOoKWIAEoUTm?format=jpg&name=small
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by RayMabus 2/6/2023, 10:16

Bolje vam je da te dječje nožice nikad ne ugaze na hrvatsko tlo.

Neću imati milosti prema vama uopće.

Ovo vam je samo upozorenje.

Napad je najbolja obrana.

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 FxkHOoKWIAEoUTm?format=jpg&name=small
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by melkior 2/6/2023, 10:19

Razmišljao sam što se desilo. Ono što je izjavila Metelko Zgombić iz Ministarstva vanjskih poslova je ključno za razumijevanje slučaja. Što je izjavila? Mi (hrvatsko Ministarstvo vanjskih poslova) tražili smo od DR Kongo putem diplomatske note da nam dostave dokumentaciju ili dokaz da su djeca državljani DR Kongo odnosno da je zabranjeno posvajati djecu iz DR ongo. DR Kongo se oglušio na našu diplomatsku notu i nije dao nikakvu informaciju ni dokumentaciju. 

Međutim, ista stvar je i sa optužnicom zambijskog tužiteljstva. Ključno je za dokazivanje trgovine djecom da je zambijskom tužiteljstvu bila dostupna osoba iz DR Konga koja je prošvercala djecu preko granice. Međutim, koliko sam ja uspio popratiti slučaj, onaj ravnatelj doma za nezbrinutu djecu u DR Kongo nije bio dostupan zambijskom pravosuđu, a DR Kongo nije učinio ništa da tu osobu privede k pravdi. Drugim riječima, DR Kongo kao država uopće nije surađivao niti sa Zambijom i njenim pravosudnim organima, niti sa RH i njenim državnim institucijama. DR Kongo ima zakone koje nitko ne provodi, tamo traje građanski rat, a samoj državi se živo fućka za djecu vlastite državljane. Djeca su se vjerojatno spasila što su napustila DR Kongo, a prema postupanju DR Kongo lako mi je zamislivo da su biološki roditelji uistinu dali suglasnost na posvajanje te djece u inozemstvo.
avatar
melkior

Posts : 17241
2015-08-09


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by melkior 2/6/2023, 10:20

marcellus wrote:
abraham wrote:Razlika od DNRH??? Samo u boji koze i mozda u cijeni, ostalo ... kila mozga...
Gnjco Bozinovic se tamo osjecao kao doma. Afrika i europska afrika. Pozitivno, nema rasne diobe a niti valutarne....
nego kada je docek???? Dolencic organizira nesta???? Muhahahahhaaaa

Hrvatska je Afrika sa strujom. A Zambija je Hrvatska bez struje. Kila mozga dva dolara, zambijska
Ne Zambija nego DR Kongo. Zambija je Hrvatska sa strujom, barem u Ndoli.
avatar
melkior

Posts : 17241
2015-08-09


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by RayMabus 2/6/2023, 10:22

melkior wrote:a prema postupanju DR Kongo lako mi je zamislivo da su biološki roditelji uistinu dali suglasnost na posvajanje te djece u inozemstvo.
To me ne zanima. Nisu oni ti koji će određivati tko može biti upisan u matičnu knjigu rođenih u Hrvatskoj i na osonovu takvog nekog paipira iz treće države pribavit si hrvatsko državljanstvo.

Ako me niste do sad shvatili a izgleda da ne shvaćate onda fino dovedite tu djecu i gledajte šta ću vam izvest kao društvu u cijelni.

KAD UBIJEN BOGA U VAMA NAČULIT ĆETE UŠI KO DA VAS JE DVI MILJARDE ĐAVOLA GANJALO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by melkior 2/6/2023, 10:23

melkior wrote:Razmišljao sam što se desilo. Ono što je izjavila Metelko Zgombić iz Ministarstva vanjskih poslova je ključno za razumijevanje slučaja. Što je izjavila? Mi (hrvatsko Ministarstvo vanjskih poslova) tražili smo od DR Kongo putem diplomatske note da nam dostave dokumentaciju ili dokaz da su djeca državljani DR Kongo odnosno da je zabranjeno posvajati djecu iz DR ongo. DR Kongo se oglušio na našu diplomatsku notu i nije dao nikakvu informaciju ni dokumentaciju. 

Međutim, ista stvar je i sa optužnicom zambijskog tužiteljstva. Ključno je za dokazivanje trgovine djecom da je zambijskom tužiteljstvu bila dostupna osoba iz DR Konga koja je prošvercala djecu preko granice. Međutim, koliko sam ja uspio popratiti slučaj, onaj ravnatelj doma za nezbrinutu djecu u DR Kongo nije bio dostupan zambijskom pravosuđu, a DR Kongo nije učinio ništa da tu osobu privede k pravdi. Drugim riječima, DR Kongo kao država uopće nije surađivao niti sa Zambijom i njenim pravosudnim organima, niti sa RH i njenim državnim institucijama. DR Kongo ima zakone koje nitko ne provodi, tamo traje građanski rat, a samoj državi se živo fućka za djecu vlastite državljane. Djeca su se vjerojatno spasila što su napustila DR Kongo, a prema postupanju DR Kongo lako mi je zamislivo da su biološki roditelji uistinu dali suglasnost na posvajanje te djece u inozemstvo.
Radi lakšeg razumijevanja situacije, DR Kongo uopće nije zatražio od Zambije da im vrate djecu. Ako je Zambija i pitala DR Kongo hoće li preuzeti djecu, DR Kongo se uopće oglušio na upite Zambije, kao što se oglušio i na upite hrvatskog Ministarstva vanjskih poslova. Čija su djeca? Očito ničija, dakle hrvatska.
avatar
melkior

Posts : 17241
2015-08-09


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by RayMabus 2/6/2023, 10:24

melkior wrote:
melkior wrote: Čija su djeca? Očito ničija, dakle hrvatska.
Samo ih se usudite dovest.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by melkior 2/6/2023, 10:25

Djeca apatridi, bez roditelja i državljanstva.
avatar
melkior

Posts : 17241
2015-08-09


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by melkior 2/6/2023, 10:26

RayMabus wrote:
melkior wrote:
melkior wrote: Čija su djeca? Očito ničija, dakle hrvatska.
Samo ih se usudite dovest.
Kako ne? Pa sva djeca iz DR Konga su apatridi bez roditelja i državljanstva. Dakle, hrvatska :rasta
avatar
melkior

Posts : 17241
2015-08-09


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by RayMabus 2/6/2023, 10:27

TKO SI DA SI KRALJ SI

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Lastpo10 by RayMabus Thu 9 Feb - 7:52

Ako kome nije jasno kako oa zločinačka krijumčarska organizirana mreža djecom radi ide ponovno objašnjenje :

Upis u matičnu knjigu rođenih za dijete stranog državljanstva ne vodi se preko djeteta nego posvojitelja a koji mora donijeti potvrdu od ministarstva obiteji da u slučaju tog i tog djeteta koje želi upisati u matičnu knjigu rođenih nisu narušena dječja prava.


Potpuno su nebitni ti dokumenti iz Konga i ti sudovi po Hrvatskoj jer oni tj taj dokument uopće nije taj po kojem upisuješ tj dobivaš pravo upisa djece stanog državljanstva a koje netko želi posvojiti u matičnu knjigu rođenih u RH.




Gospodo draga riječ je o kriminalnoj organizaciji a u koju su uvućeni i ljudi iz Uprave ( matična knjiga rođenih ).

Molim policiju da odradi svoj dio posla.

Hvala.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by RayMabus 2/6/2023, 10:28

TKO SI DA SI KRALJ SI

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Lastpo10 by RayMabus Thu 9 Feb - 7:53

Kako se to radi ?

Oni kupe tu potvrdu dole kod tih šta trguju s tom dicom a povezani su organima vlasti dole i oni im izdaju taj papir da ta država odobrava posvajanje tog diteta.

Onda dođu u Hrvatsku pa kod javnog bilježnika to prevedu i samo odu kod tog sudskog tumača da on kaže da piše to šta piše na tom papiru a to je da ta država daje dozvolu za usvajanje tog dijeteta.

Onda odu u upravu di imaju svoga i s tim papirom upišu dijete u matičnu knjigu rođenih i nakon toga izvade na račun toga hrvatsko državljanstvo za istog i s tim idu po to dite doli i dovedu ga u Hrvatsku kao već gotovo hrvatskog državljanina.

Stvar je u tome šta se u matičnu knjigu rođenih ne upisuje po zahtjevu djeteta niti njegovo centra za socijalnu skrb a šta oni rade kako bi prevarili državu i izvukli hrvatske dokumente za istog NEGO se upisuje po zahtjevu posvojitelja i njegov centra za socijalnu skrb dakle u Hrvatskoj koji onda utvrđuje da to i to dijete da mu nisu prekšena dječja prava.

I tek s tim dokumentom možeš upisati to i to dijete u matičnu knjigu rođenih i na temelju toga izvadit i za istog hrvatsko državljanstvo.



Ovo je sine kriminal vrhunski.


I još ministar pravosuđa ovo javno brani jer zna da je upletena i uprava u ovo plus bit će i neki tajkun koji ima veze u HDZ.


SAD ĆETE NAJEBAT SVI SKUPA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by melkior 2/6/2023, 10:28

melkior wrote:
RayMabus wrote:
melkior wrote:
melkior wrote: Čija su djeca? Očito ničija, dakle hrvatska.
Samo ih se usudite dovest.
Kako ne? Pa sva djeca iz DR Konga su apatridi bez roditelja i državljanstva. Dakle, hrvatska :rasta
Dakle, DR Kongo je država koja ne brine o vlastitim zakonima, a druge dvije države (RH i Zambija) bi trebale više brinuti o njenim zakonima nego ona sama. Pa to je ono, crna rupa na Zemlji.
avatar
melkior

Posts : 17241
2015-08-09


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by melkior 2/6/2023, 10:31

melkior wrote:
melkior wrote:
RayMabus wrote:
melkior wrote:
melkior wrote: Čija su djeca? Očito ničija, dakle hrvatska.
Samo ih se usudite dovest.
Kako ne? Pa sva djeca iz DR Konga su apatridi bez roditelja i državljanstva. Dakle, hrvatska :rasta
Dakle, DR Kongo je država koja ne brine o vlastitim zakonima, a druge dvije države (RH i Zambija) bi trebale više brinuti o njenim zakonima nego ona sama. Pa to je ono, crna rupa na Zemlji.
Dobro, ni RH ne brine o vlastitim zakonima, ali barem, za razliku od DR Konga, glumata da brine.
avatar
melkior

Posts : 17241
2015-08-09


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by RayMabus 2/6/2023, 10:32

Ja ne pritin praznom puškom.

Samo ih se usudite uvest na taj avion i dovest u Hrvatsku.

ZAŽALIT ĆETE TAJ DAN.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179463
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by melkior 2/6/2023, 10:33

RayMabus wrote:

TKO SI DA SI KRALJ SI

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Lastpo10 by RayMabus Thu 9 Feb - 7:53

Kako se to radi ?

Oni kupe tu potvrdu dole kod tih šta trguju s tom dicom a povezani su organima vlasti dole i oni im izdaju taj papir da ta država odobrava posvajanje tog diteta.

Onda dođu u Hrvatsku pa kod javnog bilježnika to prevedu i samo odu kod tog sudskog tumača da on kaže da piše to šta piše na tom papiru a to je da ta država daje dozvolu za usvajanje tog dijeteta.

Onda odu u upravu di imaju svoga i s tim papirom upišu dijete u matičnu knjigu rođenih i nakon toga izvade na račun toga hrvatsko državljanstvo za istog i s tim idu po to dite doli i dovedu ga u Hrvatsku kao već gotovo hrvatskog državljanina.

Stvar je u tome šta se u matičnu knjigu rođenih ne upisuje po zahtjevu djeteta niti njegovo centra za socijalnu skrb a šta oni rade kako bi prevarili državu i izvukli hrvatske dokumente za istog NEGO se upisuje po zahtjevu posvojitelja i njegov centra za socijalnu skrb dakle u Hrvatskoj koji onda utvrđuje da to i to dijete da mu nisu prekšena dječja prava.

I tek s tim dokumentom možeš upisati to i to dijete u matičnu knjigu rođenih i na temelju toga izvadit i za istog hrvatsko državljanstvo.



Ovo je sine kriminal vrhunski.


I još ministar pravosuđa ovo javno brani jer zna da je upletena i uprava u ovo plus bit će i neki tajkun koji ima veze u HDZ.


SAD ĆETE NAJEBAT SVI SKUPA.
A šta to tebe brine? Bit će krumpira, crnaca i robova  :rasta  Napokon će hrvatski poslodavci dobiti toliko željenu besplatnu radnu snagu :mazo
avatar
melkior

Posts : 17241
2015-08-09


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 3 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum