ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 2 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by AssadNaPodmornici 1/6/2023, 16:11

jedan komentar sa fejsbooka gdje sam čita od jednog pravnika komentar;

jednostavno. Tužilac je previsoku kvalifikaciju zatražio (trgovina djecom) što je komplicirano za dokazivanje, pogotovo jer kupac u takvoj trgovini može biti "u dobroj vjeri" (bone fidei succesor). Treba dokazivati i namjeru itd. Umjesto da je optužnicu zasnovao na protupravnom usvajanju djece, što je bilo lako dokazivo i ne zahtjeva nikakvu namjeru.





----

AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 2 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by AssadNaPodmornici 1/6/2023, 16:13

O razlikama između zambijskog (Commonlaw) pravnog poretka i našeg kontinentalnog, više sam nnapisao u svojem, članku u Heretici. Ali skraćeno o optužnicama. Commonlaw je akuzatorski pravni poredak tj poredak gdje sud sudi po optužnici tužitelja. Ako je tužitelj (DO) krivo projektirao optužnicu može izgubiti na suđenju. Stvar je u tome da on optužnicu tokom suđenja može i promijeniti, ali sud uvijek presuđuje temeljem fiksirane optužnice u času zatvaranja suđenja. U kontinentalnom sustavu (iliti inkvizitorskom) sud nije vezan za optužnicu, već na temelju svih dokaza iznesenih na suđenu ako ustanovi da okrivljenik nije kriv za djelo koje ga se tereti po optužnici, može ga presuditi za drugo djelo za koje se nejdvojbeno temeljem dokaza utvrđeno da je kriv. Iliti prevedeno da je zambijski sud imao naše (njemačke, francuske, srbijanske) procesne zakone, mogao ih je presuditi da iako nije dokazano da su krivi za trgovinu djecoom, da su ipak krivi za neko drugo zakonom predviđeno kazneno djelo, npr za protuzakonito usvajanje djece!

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 2 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by RayMabus 1/6/2023, 16:17

A brige me za njihovu presudu. Mene uope ti likovi ne zanimaju.

Mene zanimaju ta dječica i oće li stupiti na hrvatsko tlo a vlada i ljevičari će mi tvrditi kako su oni hrvatski državljani.

Pajdo najebat ćete kao društvo u cijeli niste ni svjesni koliko.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 2 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by RayMabus 1/6/2023, 16:20

Zamsili kakav bi to svijet bio kad bi vam ja pustio da vi dovedete tu dječicu u Hrvatsku tj pustit ću vas da vidim oćete li to i napravit i da mi tvrdite kako ta djeca imaju hrvatsko državljanstvo i da je sve u redu a krivotvorili ste isprave ?

Mislite da ću van ja pustit to i da takvo društvo nastavi dalje ?

Ako mislite da oću e Boga mi ste privarili u toj računici.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 2 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by RayMabus 1/6/2023, 16:28

Ministar Malenica u izjavi novinarima rekao je da nema točnu informaciju kada bi se četiri hrvatska para s djecom trebala vratiti, no ističe da bi to trebalo biti kada se ispune sve formalnosti i kada im se dokumenti vrate. "Možda nije realno da bude danas, ali vjerujem u narednim danima", dodao je te rekao da konzularna služba vodi računa o putu iz Zambije u Hrvatsku.

"Njima je priznata strana sudska odluka. Djeca imaju dokumente, vraćaju se u Hrvatsku kao hrvatski državljani", ističe Malenica.
.

Samo ih se usudi dovest. Imat ćeš odma deset miljona migranata na granici.


Last edited by RayMabus on 1/6/2023, 16:31; edited 2 times in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 2 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by AssadNaPodmornici 1/6/2023, 16:28

pa ne pravno gledano u anglo saxonskom pravu

recimo tebe tuži tužitelj da si isplanirao nekoga ubiti dakle ubojstvo sa predumišljajem iako si ti očito slučajno ispalio metak dok je bio lov i pogodio drugog lovca.

i zanimljivo ako ti ne dokaže ovo prvo, ne možeš biti kažnjen za ovo drugo, pada optužba i slobodan si. 

tako i ovaj tužitelj - išao ih je tužiti da su namjerno išli kupovati djecu sa ciljem trgovine/iskorištavanja. 
dok oni su napravili ništa drugo nego protuzakonito posvajanje. 

i sada kako je očito pala ova prva optužba, a nisu tužili za ovu drugu, automatski pada i druga.

kod nas bi sudac rekao - ok nisu išli kupovati djecu za šverc-komerc, nego su protuzakonito usvojili , stoga kazna za protuzakonito usvajanje pola godine zatvora(koliko su ovi odležali) i to je to.

zanimljivo.
u jednu ruku i taj anglo saxonski sustav ima smisla, jer tužitelj mora paziti zašto će te tužiti. ali opet ljudi se izvuku za sranje ako ta teža optužba padne. 

u drugu ruku naši tužitelji svaki put ti žele uvaliti "maximalnu kaznu" pa šta prođe prođe. tipa tužit će te kao onaj glupi primjer "da si namjerno ubio drugog lovca u šumi i da si to planirao", iako je očito da si ispalio metak u zrak pa si pogodio onoga tamo 200 metara dalje a nisi ga niti vidio niti zna, pa je ubojstvo iz nehaja. 

jedino se postavlja pitanje, ne razumin se, da li je tužitelj mogao ih tužiti i za šverc-komerc(gdje mora dokazati da su imali namjeru preprodaje ili iskorištavanja) + protuzakonito usvajanje. 
zašto nije podigao za ovo drugo , neman pojma, a ovo prvo iskreno ovi nisu došli u afriku "usvajati" za "iskorištavanje ili daljnu preprodaju", nego su napravili samo protuzakonito usvajanje -- a za to ih nitko nije gonio. 

pravedno bi bilo, "protuzakonito usvajanje" - osuđeni ste na par mjeseci zatvora koje ste odležali, a djeca koja su protuzakonito usvojena ostaju u kongu koji ionako ne dozvoljava usvajanje strancima a još manje lgbtq osobama. 

---------------
vjerojatno je namjerno optužba tako napravljena da padne, vjerojatno je bio dobar "deal" između RH države, sudaca, i tužitelja i advokata, tu je išla lova ispod stola, lobiranja, mito itd. Što je opet "OK" jer uloga države je da štiti svoje građane, ali budite uvjereni da bi kurac država napravila za vas

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 2 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by RayMabus 1/6/2023, 16:56

RayMabus wrote:Ministar Malenica u izjavi novinarima rekao je da nema točnu informaciju kada bi se četiri hrvatska para s djecom trebala vratiti, no ističe da bi to trebalo biti kada se ispune sve formalnosti i kada im se dokumenti vrate. "Možda nije realno da bude danas, ali vjerujem u narednim danima", dodao je te rekao da konzularna služba vodi računa o putu iz Zambije u Hrvatsku.

"Njima je priznata strana sudska odluka. Djeca imaju dokumente, vraćaju se u Hrvatsku kao hrvatski državljani", ističe Malenica.
.

Samo ih se usudi dovest. Imat ćeš odma deset miljona migranata na granici.
Od kada su to strani sudovi nadležni tko može a tko ne može dobiti hrvatsko državljanstvo ?

SINE SAMO IH SE USUDITE UVEST NA TAJ AVION I DOVEST U HRVATSKU I SATRAT ĆU VAS ZAUVIJEK.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 2 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by RayMabus 1/6/2023, 17:16

Ne mrzim nikoga. Ovdje se ne radi o crncima ni o djeci. Možete ih uvest zakonskim putem tako da roditelj usvojitelj preda zahtjev za to i to dijete NAŠEM ministrstvu rada i socijalne skrbi pa ako ono odobri s tim dokumentom u ured za matičnu knjigu rođenih i s time posli vadite sve ostale dokumene.

Vi ovdje štite svoj korumpirani sistem i imate ergelu bolesnih ljevičara ideologa koji vas podržavaju jer su mentalno i ideološki ispranog mozga i sad ćete uvest tu djecu u Hrvatsku i nećete više to ispitivati jer vam je cilj to zataškati kako bi štitili te svoje koji rade u tom matičnom uredu rođenih itd.

Prvo šta će vam se desit je pojačana navala migranata i onda još jače i samo jače i jače i neće nikad stat sve dok vas ne uništim.

ZGAZIT ĆU VAS.

KO PLITAK POTOK.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 2 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by abraham 1/6/2023, 17:23

Steta da Noah nije otisao u zatvor na, makar, tjedan dana. Da odlezi to , onako , muski, jelte. Muhahahahaha Ocito ludilo zpadne agende u tom ili takovom slucaju. Muskarcina sa pickom. nema dalje. Kila jebenog mozga. Sada ce poceti srcedrapajuce storije po rvatskim medijima. Uh i to u mjesecu podrskeS LGTB+2 itd manjini.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14302
2014-04-14


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 2 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by RayMabus 1/6/2023, 17:24

Sad će počet val migranata koji juriša na Plenkovica, Grlića i Malenicu pa neka se misle šta će s tim migrantima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 2 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by RayMabus 1/6/2023, 17:37

Malo se tako ekipa previše zaigrala na vlasti i misli da može svašta jer drže vlast i sve institucije.

Ti možeš držat to al ja sam ovo :

Prijestolja čine sedmi zbor nebeske hijerarhije. Oni personificiraju Božju pravdu i autoritet. Prema Denyju Aeropagitu, oni su potpuno gluhi za sve ljudske napasti i imaju privilegiju služiti kao sjedište Boga i temelj svijeta, otuda i njihov naziv. Oni provode božansku pravdu kako bi organizirali materijalni svijet i nadahnuli predstavnike reda u njemu. Izraz "pravda" ovdje ne treba shvatiti u smislu zakona , već u smislu dosljednosti između stvarnosti i božanskog plana: radi se više o pravednosti nego o pravdi u uobičajenom smislu riječi.


E sad ćemo se fino igrat bunkera.

Šta je to bunker ?

Ja ti pošaljem deset miljona migranata u tom pravcu preko Hrvastke i onda svi ovi zapadnije od tebe zatvore hermetički granice i ti onda šta radiš ?

Ti onda JEDEŠ GOVNA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 2 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by AssadNaPodmornici 1/6/2023, 17:43

abraham wrote:Steta da Noah nije otisao u zatvor na, makar, tjedan dana. Da odlezi to , onako , muski, jelte. Muhahahahaha Ocito ludilo zpadne agende u tom ili takovom slucaju. Muskarcina sa pickom. nema dalje. Kila jebenog mozga. Sada ce poceti srcedrapajuce storije po rvatskim medijima. Uh i to u mjesecu podrskeS LGTB+2 itd manjini.

jbt i žale se da su diskriminirani.

da si ti išao posvojiti nekoga tako, i da su te ćapali, index bi te prekokopao i ako bi saznali da si jednom negdje prije 20godina rekao da ideš u crkvu, pokopali bi te da si pedofil, švercer djecom, bili bi članci o tebi, a država RH kurcom ne bi mrdnula nego bi istrnuo dole u zatvoru i umro od malarije

tako to ide..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 2 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by RayMabus 1/6/2023, 17:46

Nisam ja zločest. Možda i jesam. Sve je u očima promatrača. Nije mi ni bitno jesam li zločest ili ne jer vam anđeli ionako nemaju karmu. Uostalom pola te anđeoske hijerarhije su demoni. To su mi braća. Prevedeno pitanje dobrog ili zločestog me ne zanima. Samo pravde. To vaše dobro i zločesto je u točci gledišta odnosno promatrača. Šta je dobro za lovca nije dobro za patku jelte.

Imaš nekih problema s ovim mojim planom šta ću ti napravit bunker ?

Pa daš im svima hrvatsko državljanstvo i oni će moći preči granicu kao hrvatski državljani.

Kad mogu ta tvoja dječica kojima ste na prevaru priskrbili hrvatske dokumente i sad štitite svoj korumpirani sistem a šta ne bi i ovih deset miljona šta ću vam sad poslat isto dobila hrvatske dokumente ispod pulta za neku svotu love ?

U čemu je razlika ?

SINE TEK ČETE VIDIT ŠTA ĆE VAM SE DESIT KAD NOGICE TE DJEČICE STUPE NA TLO HRVATSKE.

ONDA JE GOTOVO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 2 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by veber 1/6/2023, 17:48

ajmo to pogledat s druge strane.
pernar je maliciozna osoba, jebeš sada par ovčica. nisu bitni.

yoda je skiper i zna kakav je prostor na jedrilici.

koliki šupak moraš biti da te netko na pol atlantika izbaci?

o čemu vi tipkate?

znam par parova koji su posvojili ovčice iz afrike.

garant su djeci izvadili bubrege, jetru i pluća.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 2 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by abraham 1/6/2023, 17:49

AssadNaPodmornici wrote:
abraham wrote:Steta da Noah nije otisao u zatvor na, makar, tjedan dana. Da odlezi to , onako , muski, jelte. Muhahahahaha Ocito ludilo zpadne agende u tom ili takovom slucaju. Muskarcina sa pickom. nema dalje. Kila jebenog mozga. Sada ce poceti srcedrapajuce storije po rvatskim medijima. Uh i to u mjesecu podrskeS LGTB+2 itd manjini.

jbt i žale se da su diskriminirani.

da si ti išao posvojiti nekoga tako, i da su te ćapali, index bi te prekokopao i ako bi saznali da si jednom negdje prije 20godina rekao da ideš u crkvu, pokopali bi te da si pedofil, švercer djecom, bili bi članci o tebi, a država RH kurcom ne bi mrdnula nego bi istrnuo dole u zatvoru i umro od malarije

tako to ide..
Tako je kolega. Ovdje je i gore. Nije Greta dosla iz Zambije, Togoa ili Saudijske Arabije i nije slucajno iz Europe i to iz Svedske. Bilo kako bilo ali cisto prakticno, gdje bi Noah odlezao/la da je osuden/a ????? To je krucialno pitanje jer ca ovakovih sranja biti jos i vise. Zasto bi muskarac "lezao" sa zenama???? A Noah je muskarc ili??????? Kila jebenog mozga.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14302
2014-04-14


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 2 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by veber 1/6/2023, 17:56

abraham wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
abraham wrote:Steta da Noah nije otisao u zatvor na, makar, tjedan dana. Da odlezi to , onako , muski, jelte. Muhahahahaha Ocito ludilo zpadne agende u tom ili takovom slucaju. Muskarcina sa pickom. nema dalje. Kila jebenog mozga. Sada ce poceti srcedrapajuce storije po rvatskim medijima. Uh i to u mjesecu podrskeS LGTB+2 itd manjini.

jbt i žale se da su diskriminirani.

da si ti išao posvojiti nekoga tako, i da su te ćapali, index bi te prekokopao i ako bi saznali da si jednom negdje prije 20godina rekao da ideš u crkvu, pokopali bi te da si pedofil, švercer djecom, bili bi članci o tebi, a država RH kurcom ne bi mrdnula nego bi istrnuo dole u zatvoru i umro od malarije

tako to ide..
Tako je kolega. Ovdje je i gore. Nije Greta dosla iz Zambije, Togoa ili Saudijske Arabije i nije slucajno iz Europe i to iz Svedske. Bilo kako bilo ali cisto prakticno, gdje bi Noah odlezao/la da je osuden/a ????? To je krucialno pitanje jer ca ovakovih sranja biti jos i vise. Zasto bi muskarac "lezao" sa zenama???? A Noah je muskarc ili??????? Kila jebenog mozga.
očito živimo u paralelnim svemirima.
ja svog blekija zovem bleki.
moj bleki je inžinjer, dolazi iz njemačkih kolonija.

očito je problem kod vas u šveckoj. gej is okej i te spike.

odi gejevat ovdje, a ja se selim stalno.

budeš gejevao popičkitis.

kao i ekipa tepihara u pforzheimu.

jebala vas greta, jedino kaj trump napravio je ujebao gretu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 2 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by RayMabus 1/6/2023, 17:58

Toliko sam ljut ( ne zato šta je ove sud oslobodio jer ono nema tu namjere za preprodajom djece nekome dalje ) nego s ovom pričom kako djeca imaju hrvatsko državljanstvo i kako je sve ok itd i da su ga dobila zakonski ( a nisu ).

Ugasit ću kompjuter i malo odmorit živce.

Jebote niste uopće svjesni šta vam slijedi stupe li nožice te dječice na hrvatsko tlo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 2 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by newuser 1/6/2023, 18:19

AssadNaPodmornici wrote:ma jebe se i mene, neka idu dica di oce,  znam da sve ove organizacije koje su se bavile "nabavom dice" iz afrike su nestale u RH. 

kako je naš sud u zlataru njima dao državljastvo je misterij, jer u kongo zakonu piše da jednostavno stranci ne mogu usvajati djecu. 

dakle dite koje je rođeno u Kongu ne može biti usvojeno van konga. 
ovi su usvojili/kupili sa lažnim papirima i sve im je legalizirano. vrhunski. mislim kao i u slučaju Rimca jebe me se, niti iz mog džepa niti u moj,  samo kao i u slučaju Rimca napominjem na duple standarde u ovoj državi a gotovo i svakoj državi planete. 

ako si dio "duboke države"(rimac, možemo, HDZ, ex udbaši) možeš što hoćeš, dobit ćeš pare od države, ako slučajno zapneš država RH će preorati nebo i zemlju da te izvuku, index će te hvaliti, ako nisi dio te "elite"  imaš da šutiš, radiš ,plaćaš porez i država i mediji će te zgaziti kao žohara ako izađeš iz kolosjeka.

sve jedno ovih 8 tamo je proživjelo gadan stres, roditelji im se od stresa razbolili , isto nitko normalan im ne bi trebao poželiti zatvor, ali da je ovo legalno nije. 

da smo ja i ti zapeli tamo e jebiga bi bilo..
Da si ti zapeo tamo, odradio bi do penzije ili groba  :D
Kad je sve krenulo neki hrabriji novinari su ugostili neke pravnike i stručnjake. Jednoglasno je bilo da je ovo sve skroz nelegalno... očito da su mnogi s ovim povezani pa se učinilo i moguće i nemoguće da se oslobode i završi priča o ovome.
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 2 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by AssadNaPodmornici 1/6/2023, 18:25

veber wrote:ajmo to pogledat s druge strane.
pernar je maliciozna osoba, jebeš sada par ovčica. nisu bitni.

yoda je skiper i zna kakav je prostor na jedrilici.

koliki šupak moraš biti da te netko na pol atlantika izbaci?

o čemu vi tipkate?

znam par parova koji su posvojili ovčice iz afrike.

garant su djeci izvadili bubrege, jetru i pluća.

pa gle nigdje nitko nije rekao da bi ovi "iskorištavali djecu".
samo je posvajanje bilo nezakonito, to jest bila je kupnja.  u kongu stranci ne mogu posvojiti djecu to je amen. to piše u njihovom zakonu kojeg možeš izgooglati.
ovi su predali nekom liku pare koji je doveo djecu do granice sa zambijom i onda ih je uhapsilo. 

tužitelj ih je tužio za trgovinu djece, a da bi dokazao trgovinu djece morao je dokazati namjeru da su planirali i preprodati djecu ili ih "iskorištavati". naravno da ovi to nisu. 

međutim zanimljivo tužitelj ih nije tužio za ilegalno usvajanje, što su ovi očito napravili, jer jednostavno , ako ti u zakonu države piše da nema usvajanja onda nema. i oni nisu išli u tu državu negu su platili pare organiziranom lancu koji im je nabavio djecu. .. 
to je u najmanju ruku protustavno usvajanje i da ih je tužitelj išao na to goniti, sudac bi im dodjelio par mjeseci zatvora taman koliko su odležali, jer nisu išli sa "zlom namjerom"(čitaj preprodaja ili sexualno iskorištavanje - to nitko ovdje ne tvrdi).

ali iz nekoga razloga tužitelj ih je gonio za najteže što je ne moguće dokazati. (i nisu za to krivi). pošto ih se nije gonilo radi protuzakonitog usvajanja, onda nisu krivi -
i djeca postaju RH građani, iako su rođena u kongu i kao takva uopće po zakonu ne mogu biti usvojena a samim time ne mogu niti postati RH građani.

na ovaj način svi su se "profitirali" osim pravde. ovi su izašli iz zatvora i dobili djecu. ekipa u zambiji je dobila ogromne pare od tužitelja do sutkinje. država RH je ovo odigrala za njih, da si ti i zapeo u toj situaciji bolio bi kurac koga za tebe, još bi te pokopali.  djeca ko djeca nisu nikome kriva možda će im bolje biti u RH a možda i neće nije niti bitno. 
e da RH državi je ovo bilo jako bitno jer onda mogu reći "evo naš korumpirani sud u zlataru je sve napravio prema pravilima" - možeš mislit pravila , dovedu ti krivotvoreni dokument a ti udreš pečat niti ne pošalješ faks ambasadi konga da provjeriš osnove.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 2 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by AssadNaPodmornici 1/6/2023, 18:28

zamisli ja dođem u neki sud u zlataru, i dovedem lažne dokumente od tvoga stana, i napišem da je moj stan, i sud u zlataru umjesto da provjeri i prekopa sve moguće da vidi jel to istina, on udre pečat.. i stan je sada moj :D 

i onda me ti goniš na sud, i sud nekako dosudi u moju korist da sam ja legalni vlasnik stana. :)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 2 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by abraham 1/6/2023, 20:09

Bilo kako bilo ali cijeli slucaj ima vise slojeva i smrdi do neba. Jedan od slojeva je i bjelacka napuhanost koja nije mimoisla ni slavenske kmetove iz DNRH. Zasto je ministar isao tamo? Koga je podmitio??? Zsto potpomaze/te korupciju u Africi a poslije prodajete muda pod BLM i takova sranja. Jako cudno. 
bitno je da i Zlatar moze otvoriti podruznicu Zambijskog drustva usvojitelja djece iz Konga... Samo to da su djecu, koju su platili, u Kongu , preuzeli u Zambiji je dovoljna da se osjeti smrad. 
Da dobro dosli kuci nasi mali rvatici. LJubi ih majka...
Ono ja idem u CG da kupim auto iz Njemacke. Nista sumnjivo niti cudno. Kila mozga......

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14302
2014-04-14


Back to top Go down

Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio - Page 2 Empty Re: Pernar: Dao sam sve od sebe da ih osude. Nisam uspio

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum