ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Banozic priznao da mu se uloga ministra obrane bas i ne svidja:'Nisam ja sam sebe za ministra postavio.Dosao sam na preporuku.'

Go down

Banozic priznao da mu se uloga ministra obrane bas i ne svidja:'Nisam ja sam sebe za ministra postavio.Dosao sam na preporuku.' Empty Banozic priznao da mu se uloga ministra obrane bas i ne svidja:'Nisam ja sam sebe za ministra postavio.Dosao sam na preporuku.'

Post by vuksadinare 11/2/2023, 17:42

Televizija Z1 je dosla u posjed moguceg kompromitirajuce sadrzaja koji bi mogao izazvati neugodnost i ministru Banozicu i Gabrijeli Zalac ali i premijeru Plenkovicu.Naime,radi se o situaciji,gdje je doslo do jedne vrste nepotizma pri odabiru kandidata za ministra obrane odnosno nasljednika generala Krsticevica.Odavno je poznato bilo da su ministar obrane Mario Banozic i danas okrivljena Gabrijela Zalac osim sto ih povezuje isti grad Vinkovci bili u vrlo dobrim prijateljskim odnosima,zlobnici bi rekli mozda i vise od prijateljstva.Opce poznato je da je suprug Gabrijele Zalac bio sudski kaznjen,zbog prijetnji Mariju Banozicu jer je ovaj slao cvijece na kucnu adresu Gabrijele Zalac.No pustimo sto 'selo prica' i vratimo se meritumu stvari.Kad se birao nasljednik generala Krsticevica,Gabrijela Zalac je u to vrijeme intenzivno lobirala za Marija Banozica koji je do tad bio relativna nepoznanica za javnost,kod premijera Plenkovica koji je u to vrijeme bio vrlo sklon Gabrijeli Zalac,neki kazu da je i to danas,bez obzira na optuzenu Zalac.Problem nije u lobiranju za nekoga,vec je problem u tome sto elem Banozic nije imao nekog politickog iskustva prije ministarskog obnasanja duznosti,elem nikad nije imao veze ni sa vojskom ni sa vojnim i obrambenim pitanjima.Z1 ima u posjedu snimku staru godinu dana,gdje nesuvisli i smotani mnistar Banozic u privatnom razgovoru u jednom drustvu pravdajuci svoju nekompetenciju za ministra obrane na jedan nacin okrivljava i premijera Plenkovica a i svoju frendicu Gabrijelu Zalac,da zapravo on nije kao ni htio biti ministar obrane vec nesto drugo ali da mu ova dvojka nije ostavila puno izbora,pa je na snimci rekao da on sam sebe nije postavio za ministra vec na preporuku jedne osobe (Gabrijele Zalac).Snimku ce te cuti u jednoj od sljedecih Bujica.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Banozic priznao da mu se uloga ministra obrane bas i ne svidja:'Nisam ja sam sebe za ministra postavio.Dosao sam na preporuku.' Empty Re: Banozic priznao da mu se uloga ministra obrane bas i ne svidja:'Nisam ja sam sebe za ministra postavio.Dosao sam na preporuku.'

Post by vuksadinare 11/2/2023, 17:44

prcili su debelu cini mi se i banozic i plenki..a muz joj bio rogonja :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99093
2015-09-08


Back to top Go down

Banozic priznao da mu se uloga ministra obrane bas i ne svidja:'Nisam ja sam sebe za ministra postavio.Dosao sam na preporuku.' Empty Re: Banozic priznao da mu se uloga ministra obrane bas i ne svidja:'Nisam ja sam sebe za ministra postavio.Dosao sam na preporuku.'

Post by darth_vader 11/2/2023, 21:32

Treba imati i želudac za bit ministar...ne bih mu bija u koži, iskreno
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Banozic priznao da mu se uloga ministra obrane bas i ne svidja:'Nisam ja sam sebe za ministra postavio.Dosao sam na preporuku.' Empty Re: Banozic priznao da mu se uloga ministra obrane bas i ne svidja:'Nisam ja sam sebe za ministra postavio.Dosao sam na preporuku.'

Post by dijagram 11/2/2023, 22:32

Dobro, u vk svi znaju za osovinu banozic-tre-zalac
Docim, yoda i ja smo u ekipi  s rimac
Aben i epi s dalijom oreskovic
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Banozic priznao da mu se uloga ministra obrane bas i ne svidja:'Nisam ja sam sebe za ministra postavio.Dosao sam na preporuku.' Empty Re: Banozic priznao da mu se uloga ministra obrane bas i ne svidja:'Nisam ja sam sebe za ministra postavio.Dosao sam na preporuku.'

Post by Šandor Winnetou 11/2/2023, 23:18

dijagram wrote:Dobro, u vk svi znaju za osovinu banozic-tre-zalac
Docim, yoda i ja smo u ekipi  s rimac
Aben i epi s dalijom oreskovic
lol! :beer :beer :beer :beer

_________________
Banozic priznao da mu se uloga ministra obrane bas i ne svidja:'Nisam ja sam sebe za ministra postavio.Dosao sam na preporuku.' Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Banozic priznao da mu se uloga ministra obrane bas i ne svidja:'Nisam ja sam sebe za ministra postavio.Dosao sam na preporuku.' Empty Re: Banozic priznao da mu se uloga ministra obrane bas i ne svidja:'Nisam ja sam sebe za ministra postavio.Dosao sam na preporuku.'

Post by darth_vader 12/2/2023, 09:10

dijagram wrote:Dobro, u vk svi znaju za osovinu banozic-tre-zalac
Docim, yoda i ja smo u ekipi  s rimac
Aben i epi s dalijom oreskovic

Epi malo više naginje dečkima, bojim se...Dodo i tako to  :rasta
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Banozic priznao da mu se uloga ministra obrane bas i ne svidja:'Nisam ja sam sebe za ministra postavio.Dosao sam na preporuku.' Empty Re: Banozic priznao da mu se uloga ministra obrane bas i ne svidja:'Nisam ja sam sebe za ministra postavio.Dosao sam na preporuku.'

Post by dijagram 12/2/2023, 10:05

darth_vader wrote:
dijagram wrote:Dobro, u vk svi znaju za osovinu banozic-tre-zalac
Docim, yoda i ja smo u ekipi  s rimac
Aben i epi s dalijom oreskovic

Epi malo više naginje dečkima, bojim se...Dodo i tako to  :rasta
Ne bi on, al kad je moderno moras slijediti agendu.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Banozic priznao da mu se uloga ministra obrane bas i ne svidja:'Nisam ja sam sebe za ministra postavio.Dosao sam na preporuku.' Empty Re: Banozic priznao da mu se uloga ministra obrane bas i ne svidja:'Nisam ja sam sebe za ministra postavio.Dosao sam na preporuku.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum