ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Užas: Novak Đoković napisao da je Kosovo srce Srbije

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Užas: Novak Đoković napisao da je Kosovo srce Srbije - Page 4 Empty Re: Užas: Novak Đoković napisao da je Kosovo srce Srbije

Post by Ringo10 12/6/2023, 09:32

Suljo I Seselj isti!!!
Bas cudno, ko bi to rekao

Ringo10

Posts : 21599
2015-09-24


Back to top Go down

Užas: Novak Đoković napisao da je Kosovo srce Srbije - Page 4 Empty Re: Užas: Novak Đoković napisao da je Kosovo srce Srbije

Post by crvenkasti 12/6/2023, 12:34

Novak je najveći samo rezultatima.

Po svemu ostalom, on nije ni približno najboljim tenisačima svijeta.

On igra kao robot. Jedini mu je cilj da osvaja bodove i da pobijedi. Odvratna seljačina.

Nema tu mi stila, ni držanja, ni ljepote. Svega onogo što čini tenis kraljevskim sportom.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28830
2014-04-17


Back to top Go down

Užas: Novak Đoković napisao da je Kosovo srce Srbije - Page 4 Empty Re: Užas: Novak Đoković napisao da je Kosovo srce Srbije

Post by Ringo10 12/6/2023, 12:44

crvenkasti wrote:Novak je najveći samo rezultatima.

Po svemu ostalom, on nije ni približno najboljim tenisačima svijeta.

On igra kao robot. Jedini mu je cilj da osvaja bodove i da pobijedi. Odvratna seljačina.

Nema tu mi stila, ni držanja, ni ljepote. Svega onogo što čini tenis kraljevskim sportom.
 Užas: Novak Đoković napisao da je Kosovo srce Srbije - Page 4 1f600  Užas: Novak Đoković napisao da je Kosovo srce Srbije - Page 4 1f600  Užas: Novak Đoković napisao da je Kosovo srce Srbije - Page 4 1f60e  Užas: Novak Đoković napisao da je Kosovo srce Srbije - Page 4 1f60e
Ringo10
Ringo10

Posts : 21599
2015-09-24


Back to top Go down

Užas: Novak Đoković napisao da je Kosovo srce Srbije - Page 4 Empty Re: Užas: Novak Đoković napisao da je Kosovo srce Srbije

Post by mentalitet 12/6/2023, 18:37

Ringo10 wrote:
debotoijusto wrote:cestitke , velik no ne i najveci
Sereš i sad ispadaš najobičniji šupak.
Što i jesi

Shta ima da ispada kad je on ispo iz shupka a ne kao sav normalan svijet iz pichke.Elem kad ga je onaj Prckov urinirao svojim postovima mislio sam da nije uredu i bilo mi ga zao.Poslije prateci njegove upise vidim da je je chovjek jebeno iskompleksiran i da nije normalan jer je posvadjan sa svojim mozgom pa je malo takozvani desnichar a malo je komunjara.Shto bi zagorci rekli Ni mim ni v rit.
Kod takvih ljudi i nije vazno koje su nacije i koje vjere jer su isti ,pa ih mozesh naci i medju srbima i medju muslimanima .Takav se rodi i ima takav programiran genetski kod.Pametnom chovjeku kazesh neshto pametno i on odmah shvati,a budali mozesh reci milion puta on nece skuziti ili ako kuzi onda nece priznati da su chinjenice dokaz nechega i da drugachije ne moze biti samo zbog toga shto je onaj primitivni balkanac koji sada vladaju na cijelom podruchju bivshe YU.
Zashto je meni Djokovic drag i simpatichan ?Boli me kurac koje je vjere i kojem narodu pripada ,to mi uopce nije vazno,ali mi je vazno da personificira ono najljepshe i najbolje na Balkanu.Dakle, smatram da takvih ljudi ima josh na Balkanu ali ne mogu doci do izrazaja od idiota koji su se nametnuli drekom i lupanjem u prsa da su neshto i netko i da se bore za svoje narode dok u pravilu se bore za svoj dzep.Zato mi idu takvi kao ovaj idiot koji iz prikrajka neshto dobacuje i komentira negativno jer je njegov stvarni zivot jedna obichna smrdljiva kloaka .Takvi misle da se do nechega moze doci samo ako lezish na seciji i napishesh zelje na papiru te ih stavish pod jastuk i to se odmah ostvaruje bez ikakvih odricanja i truda.I shto je najgore,takvi idioti bez obzira shto su takvom metodom pokushali da dodju do nekog sitnog uspjeha u svome sjebanom zivotu to rade po sto tisuca ponovo vjerujuci da je to moguce.Hajde da neshto ili nekoga kritiziraju sa chinjenicama pa bi chovjek rekao ,jebi ga u pravu su,ali joCk u 99% svojih primjedbi su na nivou petogodishnjaka.Dakle,ponavljam,meni je samo interesantno da dokuchim odakle takvo razmishljanje dolazi mada se to i ne moze nazvati razmishljanjem nego chistim lupetanjem.Ja znam da ovim pisanjem ovdje na forumu ne mogu nishta promijeniti mada sam na pochetku mislio da je to moguce polazeci od sebe da svatko u zivotu moze pogreshno razmishljati ako ga nakljukaju pogreshnim informacijama,badava ,te individue nemaju mozdani kapacitet da shvate bilo shto drugo od onoga chime su zadojeni u djetinjstvu.Upravo je to problem ,kada bi mogao vidjeti obitelj iz koje su potekli zasigurno bi mogao pogoditi tko im je caca a tko mater.Dobro su davno rekli Franjevci,"Dajte nam dijete do 6 godina da ga odgajamo,nakon toga cemo ga vratiti ali to dijete nikada vishe nece biti vashe"Jebiga,kada te lazu od malena drugachije onda ni oni ne znaju razmishljati i ponashati se osim da lazu i izmishljaju te svojim ogavnim zvaljama ponishtavaju sve shto je dobro i lijepo u svakom chovjeku.Oni su unishtili Hrvatsku i unishtit ce je do kraja kao nitko do tada.Dakle,neprijatelji Hrvatske trebaju samo sahutjeti i ne ukazivati na njih nego idh podrzavati i podilaziti pa ce kao i svaka korisna budala sami odraditi prljav posao za one koji ih zele osvojiti i zajebati.Znam da sam ponekada dosadan u ovakvim upisima i da odem chesto puta od teme ali mene jebeno fascinira taj balkanski primitivni mentalitet kojega vidim chak i ovdje medju amerikancima.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Užas: Novak Đoković napisao da je Kosovo srce Srbije - Page 4 Empty Re: Užas: Novak Đoković napisao da je Kosovo srce Srbije

Post by mentalitet 12/6/2023, 18:54

Shto vele o Djokovicu:

"Kao što Rodik kaže, prvo uzme noge, pa dušu, onda ti iskopa grob, pa te sahrani", poručio je Ivanišević.



A shto on kaze o svojim protivnicima?



"Istina je da sam uvek upoređivao sebe sa njima (Federer i Nadal). To su dva najveća rivala u mojoj karijeri. Da nije bilo njih, ne bih postao takav igrač. To su rivalstva, mečevi, analize, učenja kako da ih pobediš. Okupirali su moj um poslednjih 15 godina mnogo. U profesionalnom smislu. Neverovatno mi je da sam jednu titulu ispred Rafe. U isto vreme pišem svoju istoriju. Još uvek mislim da svako ima svoj put koji treba da prihvati i da se drži toga. Nas trojica, uz Endija, to je zlatna era tenisa kako ljudi vole da kažu", poručio je Novak.



Ne kaze da je najveci.Zashto?Pa zato shto je zachepio usta i najvecim neprijateljima chinjenicama i brojkama pa kada bi rekli neshto protiv njega nakon ovoga ispali bi budale chak i kod onih koji Djokovica ne vole samo zato shto je Srbin.


A shto je najchudnije u svemu ovome kada u pitanju ova septichka jama od foruma,nitko da se sjeti i da kaze pa njegov teniski otac je Pilic a trener Ivanishevic ili su i oni izgleda srbi chim se time ne hvale ovi idioti sa foruma koji navodno poznaju jako dobro tenis pa prave josh vece budale od sebe svojim upisima mjesto da se hvale chinjenicama pa svako normalan ne bi imao shto dodati.


_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Užas: Novak Đoković napisao da je Kosovo srce Srbije - Page 4 Empty Re: Užas: Novak Đoković napisao da je Kosovo srce Srbije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum