ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

E moj Kroko, jeben te u oko

Go down

E moj Kroko, jeben te u oko Empty E moj Kroko, jeben te u oko

Post by RayMabus 19/5/2023, 13:13

Prije 4 sata
Britanija objavila nove sankcije Rusiji, EU uvodi sankcije na ruske dijamante

Britanija je već na početku sastanka u petak objavila nove sankcije protiv ruske rudarske industrije, prije svega na aluminij, dijamante i bakar, kako bi smanjila kapacitete Moskve da financira rat u Ukrajini.

"Kako što pokazuju danas objavljene sankcije, G7 će ostati ujedinjen prema prijetnji Rusije i čvrst u svojoj potpori Ukrajini", rekao je britanski premijer Rishi Sunak. Rusija je 2021. izvezla dijamanata u vrijednosti od oko 4 do 5 milijardi dolara.

Čelnici država i vlada G7 trebali bi razgovarati i o nizu drugih sankcija protiv Rusije, uključivo i o američkim mjerama da stave 70 ruskih i stranih entiteta na crnu trgovinsku listu SAD-a. Britanija će također ciljati dodatnih 86 osoba i tvrtki iz Putinova vojno-industrijskog kompleksa, uz one uključene u energetsku, metalnu i brodsku industriju, rečeno je.

Predsjednik Europskog vijeća Charles Michel rekao je da će Europa također uvesti sankcije na ruske dijamante.

E moj Kroko, jeben te u oko
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

E moj Kroko, jeben te u oko Empty Re: E moj Kroko, jeben te u oko

Post by RayMabus 19/5/2023, 13:24

RayMabus 17.5.2023 napisao :
dijagram wrote:Stvara se nova snazna osovina, Komsic-Belgija-Longi :)
Ne ne ne, on je nama reka da odjebemo i da će oni opet Komšića na onom sastanku vanjskih ministara EU 20.02.2022

Sad fino mora dat dva lovačka F-16 kako bi se Belgija uvukla dublje u rat jer inače CIA i MI5 počimaju objavljivat hrpu tekstova o upletenosti vlade Belgije u trgovinu dijamatima a ovome su izbori za godinu dana u ovo vrijeme.

Ima hrpu aviona i sad izmišlja da nema a nitko ga ne traži ništa nego dva lovca. Izmotava se. Vidit ćeš kako će najebat jer anglosaska imperija gubi rat ako Ukrajina ne dobije avione i neće uopće imat milosti prema vladi Belgije.


--


by RayMabus Wed 17 May - 19:53

To ti se zove igra koja vodi k tome da on za godinu dana na tim izborima dobije manje glasova jer ako da avione uvuka je Belgiju u rat jače i neki glasači će mu okrenit leđa a ako ne da anglasaska imperija će samo izbacivat tekstove o korumpiranosti režima tj vlade Belgije i njenih veza s Putinom i onda mu opet pada podrška na izborima.

Ja sam zlopamtilo.

Zato san i napisa onu gore poviše rečenicu: E moj Kroko, jeben te u oko.



-
https://www.ex-iskon-pleme.com/t54995-ministrica-belgije-u-sarajevu-mi-smo-za-komsica
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

E moj Kroko, jeben te u oko Empty Re: E moj Kroko, jeben te u oko

Post by RayMabus 19/5/2023, 13:41

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

E moj Kroko, jeben te u oko Lastpo10 by RayMabus Tue 16 May - 16:09

 Za odgađanje izbora u slučaju nepostojanja dogovora o izbornom zakonu jasno i glasno su bile samo Hrvatska i Mađarska. 

Među državama koje su diskutirale u smjeru da je, bez obzira na pregovore neophodno održati izbore bili su Italija, Austrija, Belgija, Nizozemska, Njemačka i Švedska. Druge zemlje se tijekom rasprave u ponedjeljak uopće nisu izjašnjavale o ovoj temi.

20.02.2022


Sad ćemo fino uvuć vas, Nizozemsku i Dansku u taj rat protiv Rusije jer nema tko drugi dat te F-16 NEGO VI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

E moj Kroko, jeben te u oko Empty Re: E moj Kroko, jeben te u oko

Post by RayMabus 19/5/2023, 13:42

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

E moj Kroko, jeben te u oko Lastpo10 by RayMabus Tue 16 May - 16:18

Da vidimo kako mi vi stojite na listi za odstrijel...dakle vi ste 2024 godina. Baš fino.

https://en.wikipedia.org/wiki/2024_Belgian_federal_election

Savezni izbori trebali bi se održati u Belgiji u svibnju ili lipnju 2024. 150 članova Zastupničkog doma birat će se na mandat od pet godina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

E moj Kroko, jeben te u oko Empty Re: E moj Kroko, jeben te u oko

Post by RayMabus 19/5/2023, 13:43

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

E moj Kroko, jeben te u oko Lastpo10 by RayMabus Wed 17 May - 20:02

A još i presjedaju EU prvom polovinom iduće godine a to je baš to vrijeme kad bi Ukrajina trebala dobit prve F-16 i onda njihova ministrica vanjskih poslova nikidan u Sarajevu izjavi ovo i sad možeš mislit tko će im šta vjerovat kako su oni protiv Rusije a ni dva lovca F-16 neće da daju nego se izmotavaju :

"Gledamo sa zabrinutošću retoriku koja vodi ka podjeli BiH. Mi smo naklonjeni jedinstvu u različitosti i više nego ikada ranije smatramo sve ovo što se dešava na relaciji s Rusijom i odnosima određenih ljudi s tom zemljom, vodi ka podjelama. Želimo da naglasimo da je BiH dio porodice koja pripada Evropskoj uniji, mi smo naklonjeni takvoj ideji. Od januara 2024. preuzimamo predsjedavanje Evropskom unijom, u okviru kojeg ćemo staviti naglasak na ova pitanja", poručila je Lahbib.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

E moj Kroko, jeben te u oko Empty Re: E moj Kroko, jeben te u oko

Post by RayMabus 19/5/2023, 13:44

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

E moj Kroko, jeben te u oko Lastpo10 by RayMabus Wed 17 May - 20:32

24.03.2022.

Belgija i Luksemburg podržale stav Nizozemske da je koncept konstitutivnosti diskriminatoran

Sad ćeš ti meni srat tu po Bosni ? Oćeš oćeš kako da nećeš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

E moj Kroko, jeben te u oko Empty Re: E moj Kroko, jeben te u oko

Post by RayMabus 19/5/2023, 13:45

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

E moj Kroko, jeben te u oko Lastpo10 by RayMabus Wed 17 May - 22:32

Eto kad su tako pametni pa će oni u Bosni lobirat protiv Rusije jer su oni protiv Rusije a u prvoj polovini godine presjedaju EU onda neka pošalju DVA LOVCA F-16 Ukrajini kao dio avionske koalicije i neka stanu iza svojih riječi 

JER U PROTIVNOME ĆEŠ BITI LAŽOV KOJI SAMO ŽELI ISLAMSKU BIH NA BALKANU UMOTANU U GRAĐANSKU BIH A SVE POD IZLIKOM NEKAKVE RUSIJE NA BALKANU I TA PRIČA

AJ BOG



Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

E moj Kroko, jeben te u oko Lastpo10 by RayMabus Yesterday at 6:46

Sad će on poslat dva lovca F-16 Zelenskome za napad na Rusiju i tako uvući vladu Belgije u taj rat.

On će se meni pravit pametan kako je on u Bosni protiv RS radi Rusije i nije za konstutivnost nego islamsku BiH a kad ga tražiš dva lovca za Ukrajinu onda se izmotava i kako nema te ima pametnijega posla jer mora radit air policing iznad baltičkih država koje su NATO.

Radi će ih Švabo i Francuz. Imaju i oni avione za air policing nad Baltikom.

MAJKU TI JEBEN MILU POKVARENU, KAO OVDJE SI PROTIV RUSIJE A ZA MUSLIMANSKU DRŽAVU A KAD TREBA PROTIV RUSIJE ONDA IMAŠ PAMETNIJEG POSLA I IZMOTAVAŠ SE.

SMEČARU JEDAN BELGIJSKI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

E moj Kroko, jeben te u oko Empty Re: E moj Kroko, jeben te u oko

Post by RayMabus 19/5/2023, 13:58

[th]Date formed[/th]
E moj Kroko, jeben te u oko 138px-Informal_meeting_of_ministers_responsible_for_development_%28FAC%29._Arrivals_Alexander_De_Croo_%2836766610160%29_%28cropped2%29
1 October 2020

https://en.wikipedia.org/wiki/De_Croo_Government

Došo gazda da te kolje ti bi najradije zbriso u polje.

Pola anđeoske hijerarhije su demoni, 72 anđela i 72 demona.

E moj Kroko, jeben te u oko Images?q=tbn:ANd9GcSewuuYY3zj1cDJBhblel0bASnk_O0Hsui16ts1l66_8lqQwY2tJtJvfUH9Ca5LGVDMl6k&usqp=CAU

RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

E moj Kroko, jeben te u oko Empty Re: E moj Kroko, jeben te u oko

Post by RayMabus 19/5/2023, 14:22

Iako Poljska i baltičke zemlje traže da se i dijamanti konačno uvrste na listu sankcija koje je Europska unija uvela Rusiji, Belgija nastavlja uvoziti ruske dijamante, piše britanski dnevnik The Guardian.
Štoviše, upravo je Belgija jedan od glavnih kočničara uvođenja sankcija na uvoz ruskih dijamanata.

SVJETSKA PRIJESTOLNICA INDUSTRIJE DIJAMANATA

To ne treba čuditi zna li se da je Belgija veliki proizvođač nakita od dijamanata. Preciznije, industrija nakita u Belgiji najvećim je dijelom koncentrirana u Antwerpenu na sjeveru zemlje. Riječ je o najvećoj belgijskoj luci i drugom po veličini gradu u toj zemlji, u svijetu poznatom i po brušenju dijamanata. Osim dijamanata iz Rusije, draguljari u Antwerpenu bruse i dijamante iz ostatka svijeta. Tako se tu mogu naći dijamanti iz Angole, Bocvane, Južne Afrike i Kanade, kao i iz drugih zemalja.

TOKOM LJETA SMANJIO SE UVOZ DIJAMANATA IZ RUSIJE 

Ipak, rat Ukrajine s Rusijom i uvođenje zapadnih sankcija Moskvi smanjio je potražnju za ruskim dijamantima i u dijamantnoj prijestolnici Europe i svijeta. Prema podacima koje je objavio The Guardian, u prošloj godini - dakle, prije ruske invazije na Ukrajinu, Belgija je iz Rusije uvezla dijamanata u vrijednosti 1,8 milijardi eura. Ruski dijamanti činili su četvrtinu dijamanata koje je Belgija lani uvezla. Uvoz dijamanata, mahom iz ruske republike Sahe (Jakutije) u Sibiru, nastavljen je i u ovoj godini pa je u prvih osam mjeseci 2022. godine Belgija iz Rusije uvezla dijamanata u vrijednosti 1,2 milijarde eura, pokazuju podaci belgijske središnje banke. No, već na ljeto uvoz ruskih dijamanata u Belgiju počeo se jako smanjivati. Tako je u kolovozu Belgija iz Rusije uvezla dijamanata u vrijednosti od samo 35,9 milijuna eura. To je čak 83 posto manje nego u kolovozu prošle godine, kada je iz Rusije uvezeno dijamanata u vrijednosti 215,4 milijuna eura, piše The Guardian.

BELGIJSKA INDUSTRIJA DIJAMANATA PROTIV SANKCIJA

Antwerp World Diamond Centreu (AWDC) protive se stavljanju ruskih dijamanata pod sankcije EU. Kažu da Antwerpen mora ostati otvoren i dijamantima iz Rusije kako bi održao svoju poziciju svjetskog dijamantnog središta. Upozoravaju da bi uvođenje sankcija na ruske dijamante značilo i  moguće gašenje preko 10.000 radnih mjesta, od čega je 4000 izravno u industriji dijamanata, a ostatak u pratećim djelatnostima, zaključuje The Guardian.

Belgija ne želi sankcije na ruske dijamante
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

E moj Kroko, jeben te u oko Empty Re: E moj Kroko, jeben te u oko

Post by RayMabus 19/5/2023, 15:06

Evropska unija namjerava ograničiti trgovinu dijamantima iz Rusije u okviru novog paketa sankcija usmjerenih protiv Moskve, izjavio je predsjednik Vijeća Evrope Charles Michel.

“Ograničit ćemo trgovinu ruskim dijamantima”, poručio je Michel uoči početka samita G7 u Hirošimi i dodao da razgovori o narednom paketu sankcija još traju.

On je, međutim, izbjegao odgovoriti na pitanje je li Belgijska vlada dala konačno odobrenje za pooštravanje sankcija koje se odnose na trgovinu ruskim dijamantima.

Istakao je da će EU nastaviti s vojnom, političkom, humanitarnom i finansijskom podrškom Ukrajine.

Ranije je objavljeno da će Vlada Velike Britanije zabraniti ruske dijamante, kao i uvoz ruskog bakra, aluminija i nikla.

Michel: EU će ograničiti trgovinu ruskim dijamantima

MORAT ĆEŠ SE GUBAVCU JEDAN IZJASNIT JESI LI ZA RUSIJU ILI ZAPAD.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

E moj Kroko, jeben te u oko Empty Re: E moj Kroko, jeben te u oko

Post by RayMabus 19/5/2023, 16:55

Sad ćemo izjebat malog Krokića u zdrav mozak.

Šalje svoju ministricu u Sarajevo da podrži Komšića i da tamo otvori belgijsku ambasadu kako bi rovarila protiv konstituvnosti i za islamsku BiH.

SAD ĆE TI GENERAL GALAKSIJE JEBAT MAJKU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

E moj Kroko, jeben te u oko Empty Re: E moj Kroko, jeben te u oko

Post by RayMabus 19/5/2023, 17:13

Prije oko minutu
Biden pristao na obuku ukrajinskih pilota na avionima F-16

Američki predsjednik Joe Biden obavijestio je danas čelnike G-7 da će SAD podržati zajedničke međunarodne napore za obuku ukrajinskih pilota na modernim borbenim zrakoplovima, uključujući F-16, prema visokom dužnosniku njegove administracije. Obuka će se održati izvan Ukrajine, točnije, u Europi i trajat će nekoliko mjeseci. Dužnosnici se nadaju da će obuka započeti u nadolazećim tjednima, rekao je visoki dužnosnik Bidenove administracije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Back to top Go down

E moj Kroko, jeben te u oko Empty Re: E moj Kroko, jeben te u oko

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum