ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića - Page 2 Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by RayMabus Wed 17 May - 22:18

Ne vrijeđam se ja tako lako. Samo ego može biti povrijeđen.

Proučavam kako ću im se najebati majke.

Ti si inkarniran s deset posto. Imate još 90 posto gore po atmosferi. Anđeli se isto mogu inkarnirati. Stvar je u tome šta ja kad nešto pomislim i ti kad nešto pomisliš onda to izgleda ovako :

Ti kad nešto pomisliš i oćeš to onda je to ko kad netko baci kamenčić u mirno jezero pa onda lagani valovi. 

Ja kad to napravim onda to nije kamenčić nego doleti kašikara.

Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.

RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića - Page 2 Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by RayMabus Wed 17 May - 22:32

Eto kad su tako pametni pa će oni u Bosni lobirat protiv Rusije jer su oni protiv Rusije a u prvoj polovini godine presjedaju EU onda neka pošalju DVA LOVCA F-16 Ukrajini kao dio avionske koalicije i neka stanu iza svojih riječi 

JER U PROTIVNOME ĆEŠ BITI LAŽOV KOJI SAMO ŽELI ISLAMSKU BIH NA BALKANU UMOTANU U GRAĐANSKU BIH A SVE POD IZLIKOM NEKAKVE RUSIJE NA BALKANU I TA PRIČA

AJ BOG
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića - Page 2 Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by Ringo10 Thu 18 May - 4:51

RayMabus wrote:Znamo, glasali ste na onom EU sastanku tri dana prije napada protiv Hrvatske.

Ministrica vanjskih poslova Belgije: Zabrinuti smo zbog retorike koja vodi ka podjeli BiH

Aj ti šalji ćerce avione Zelenskome za avionsku koaliciju protiv Rusije. Manje pričaj, više radi.
Najsmješniji su Hrvati kad misle da ih Zapad voli
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića - Page 2 Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by RayMabus Thu 18 May - 6:46

Sad će on poslat dva lovca F-16 Zelenskome za napad na Rusiju i tako uvući vladu Belgije u taj rat.

On će se meni pravit pametan kako je on u Bosni protiv RS radi Rusije i nije za konstutivnost nego islamsku BiH a kad ga tražiš dva lovca za Ukrajinu onda se izmotava i kako nema te ima pametnijega posla jer mora radit air policing iznad baltičkih država koje su NATO.

Radi će ih Švabo i Francuz. Imaju i oni avione za air policing nad Baltikom.

MAJKU TI JEBEN MILU POKVARENU, KAO OVDJE SI PROTIV RUSIJE A ZA MUSLIMANSKU DRŽAVU A KAD TREBA PROTIV RUSIJE ONDA IMAŠ PAMETNIJEG POSLA I IZMOTAVAŠ SE.

SMEČARU JEDAN BELGIJSKI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića - Page 2 Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by RayMabus Thu 18 May - 18:49

RayMabus napisao jučer: wrote:Ne vrijeđam se ja tako lako. Samo ego može biti povrijeđen.

Proučavam kako ću im se najebati majke.

Ti si inkarniran s deset posto. Imate još 90 posto gore po atmosferi. Anđeli se isto mogu inkarnirati. Stvar je u tome šta ja kad nešto pomislim i ti kad nešto pomisliš onda to izgleda ovako :

Ti kad nešto pomisliš i oćeš to onda je to ko kad netko baci kamenčić u mirno jezero pa onda lagani valovi. 

Ja kad to napravim onda to nije kamenčić nego doleti kašikara.


Tako je. Pičko jedna. I ti i onaj tvoj Šarl Mišel iz Belgije šta se izmotava da nema F-16 za napad na Rusiju.


Prvi put objavljeno:


Guto Harri, direktor za komunikacije u Uredu britanskog premijera Borisa Johnson, rekao je da je Johnson jednom prilikom rekao da se francuski predsjednik Emmanuel Macron "ulizuje" ruskom predsjedniku Vladimiru Putinu te obećao da će ga "nokautirati", piše Politico.


- Na našem jutarnjem sastanku, na kojem nas je bilo tek nekoliko, (premijer Boris Johnson) nasilno je napao Emmanuela Macrona - rekao je Harri.

- Suštinski, rekao je da je Macron riječ od pet slova koja počinje s "P", da je čudak i Putinov ulizica - dodao je Harri.

Prema Harriju, Johnson je potom naoko izrazio želju da našteti Macronu te ga uvrijedio antifrancuskim izrazom.

Harri je rekao da je britanski premijer rekao sljedeće: "Ovaj puta moramo ići đonom. Treba nam orgija mlaćenja žabara. Morat ću ga nokautirati".

Bijesni Boris: ‘Macron je pi**a! Degutantni Putinov ulizica, ovaj put idemo đonom. Bit će to orgija mlaćenja!‘
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića - Page 2 Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by RayMabus Fri 19 May - 13:20

RayMabus 17.5.2023 napisao : wrote:
dijagram wrote:Stvara se nova snazna osovina, Komsic-Belgija-Longi :)
Ne ne ne, on je nama reka da odjebemo i da će oni opet Komšića na onom sastanku vanjskih ministara EU 20.02.2022

Sad fino mora dat dva lovačka F-16 kako bi se Belgija uvukla dublje u rat jer inače CIA i MI5 počimaju objavljivat hrpu tekstova o upletenosti vlade Belgije u trgovinu dijamatima a ovome su izbori za godinu dana u ovo vrijeme.

Ima hrpu aviona i sad izmišlja da nema a nitko ga ne traži ništa nego dva lovca. Izmotava se. Vidit ćeš kako će najebat jer anglosaska imperija gubi rat ako Ukrajina ne dobije avione i neće uopće imat milosti prema vladi Belgije.
Code:

To ti se zove igra koja vodi k tome da on za godinu dana na tim izborima dobije manje glasova jer ako da avione uvuka je Belgiju u rat jače i neki glasači će mu okrenit leđa a ako ne da anglasaska imperija će samo izbacivat tekstove o korumpiranosti režima tj vlade Belgije i njenih veza s Putinom i onda mu opet pada podrška na izborima.

Ja sam zlopamtilo.

Zato san i napisa onu gore poviše rečenicu: E moj Kroko, jeben te u oko.

Prije 4 sata
Britanija objavila nove sankcije Rusiji, EU uvodi sankcije na ruske dijamante

Britanija je već na početku sastanka u petak objavila nove sankcije protiv ruske rudarske industrije, prije svega na aluminij, dijamante i bakar, kako bi smanjila kapacitete Moskve da financira rat u Ukrajini.

"Kako što pokazuju danas objavljene sankcije, G7 će ostati ujedinjen prema prijetnji Rusije i čvrst u svojoj potpori Ukrajini", rekao je britanski premijer Rishi Sunak. Rusija je 2021. izvezla dijamanata u vrijednosti od oko 4 do 5 milijardi dolara.

Čelnici država i vlada G7 trebali bi razgovarati i o nizu drugih sankcija protiv Rusije, uključivo i o američkim mjerama da stave 70 ruskih i stranih entiteta na crnu trgovinsku listu SAD-a. Britanija će također ciljati dodatnih 86 osoba i tvrtki iz Putinova vojno-industrijskog kompleksa, uz one uključene u energetsku, metalnu i brodsku industriju, rečeno je.

Predsjednik Europskog vijeća Charles Michel rekao je da će Europa također uvesti sankcije na ruske dijamante.

E moj Kroko, jeben te u oko
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića - Page 2 Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by RayMabus Fri 19 May - 17:40

RayMabus wrote:Belgija se priključila međunarodnoj koaliciji koje će pružati pomoć Ukrajini u obuci pilota za avione F-16, piše "Mond" pozivajući se na lokalne belgijske medije.


Belgija je jedna od onih europskih zemalja koje žele obučavati ukrajinske pilote - točnije naučiti upravljati F-16. To je ono što je kabinet premijera Alexandera De Crooa (Open Vld) objavio. “Tijekom summita u Haagu ranije ovog mjeseca, pitanje F-16 je također bilo raspravljeno tijekom sastanka između ukrajinskog predsjednika Volodymyr Zelensky i premijera. Rekli smo da ne možemo isporučivati ​​zrakoplove, ali možemo obučavati pilote.”

Belgijske zračne snage lete na F-16 američkog proizvođača Lockheed Martina od kasnih 1970-ih. Dakle, ona ima gomilu iskustva s uređajem. Iskustvo koje ukrajinskom ratnom zrakoplovstvu nedostaje. Ako ikada dođe do isporuke zapadnih borbenih zrakoplova - koja se čini svakim danom u porastu - ukrajinskim pilotima trebat će ubrzani tečaj.

Razlog zašto Belgija ne može isporučiti F-16 Ukrajini je taj što su svi belgijski zrakoplovi u upotrebi. Za obranu zračnog prostora Beneluksa i Baltika. Estonija, Latvija i Litva saveznice su NATO-a koje na svom vratu osjećaju vreli dah Moskve. Riječ je, dakle, o zadacima koje Belgija ne može ili ne želi tek tako zaustaviti, pojašnjavaju u kabinetu premijera De Crooa.

Belgijska vojska još uvijek ima pedesetak F-16 (prema izvornoj narudžbi od 160). U nadolazećim godinama preostale će letjelice postupno zamijeniti 34 nova F-35. Ali ovo bi moglo biti prekasno da se pomogne Ukrajini da izađe iz rata s Rusijom. Prvi belgijski F-35 obično silazi s proizvodne trake u Teksasu krajem ove godine.

“Do kraja 2023. dva belgijska F-16 bit će povučena iz prometa zbog ostvarenih 8000 sati leta. Nakon dobivanja tih sati leta, oba će se zrakoplova koristiti za rezervne dijelove za ostatak belgijske flote i/ili za obrazovanje i obuku našeg tehničkog osoblja koje je predano održavanju naše flote F-16 operativnom na dnevnoj bazi. kabinet ministra obrane Ludivine Dedonder (PS).

Drugačija je situacija u Nizozemskoj i Danskoj. Nizozemsko ratno zrakoplovstvo već radi na prijelazu na F-35. Uređaj je u upotrebi od 2019. U isto vrijeme, Nizozemska još ima 24 F-16 na raspolaganju. Što može služiti u Ukrajini. Prema riječima premijera Marka Ruttea, "nema tabua" i na dosjeu se "intenzivno" radi. Danska također prelazi na F-35. Danci do ljeta žele donijeti odluku o svojoj floti F-16 (43 zrakoplova).

U svakom slučaju, potrebno je dopuštenje Washingtona za slanje F-16 američke proizvodnje na front u Ukrajinu. Baš kao što je Berlin početkom ove godine morao dati službenu dozvolu Poljskoj, između ostalih, za isporuku modernih tenkova Leopard.


https://www.demorgen.be/oorlog-in-oekraine/belgie-wil-oekraiense-gevechtspiloten-opleiden-voor-f-16~bca667fa/?referrer=https%3A%2F%2Fwww.lemonde.fr%2Finternational%2Flive%2F2023%2F05%2F17%2Fguerre-en-ukraine-en-direct-l-accord-cerealier-en-mer-noire-est-prolonge-de-deux-mois-assure-le-president-turc-erdogan_6173658_3210.html
Eto sad nema više te prepreke. Upravo su odobrili.

DA TI JEBEN MAJKU SMEČARU BELGIJSKI. MATER TI JEBEN U ŠUPAK.




Predsjednik Sjedinjenih Američkih Država Joe Biden rekao je čelnicima drugih zemalja članica skupine G7 da će Washington podržati zajedničke napore SAD-a i njegovih saveznica da ukrajinske pilote nauče upravljati borbenim zrakoplovima F-16, prenosi The Guardian.

Kako je prvotno izvijestio CNN, nije izgledno da će se piloti obučavati u SAD-u. Umjesto toga, obuka će se provoditi u Europi. Međutim, u njoj bi trebali sudjelovati i američki piloti.

- Budući da će se obuka odvijati tijekom narednih mjeseci, naša će koalicija odlučiti kada će avioni poslati na obuku, koliko će ih se poslati i tko će ih poslati - rekao je jedan visoki američki dužnosnik za CNN.

Američki je dužnosnik dodao da rasprave o poboljšanju ukrajinskog borbenog zrakoplovstva pokazuju da SAD predano radi na poboljšavanju ukrajinske obrane.

Dva su ukrajinska pilota u ožujku odradila obuku u Americi. Kongres SAD-a odvojio je određena sredstva za obuku ukrajinskih pilota u SAD-u.

CNN je u četvrtak izvijestio da je Biden svojim europskih saveznicima sugerirao da će im Amerika dopustiti da svoje zrakoplove F-16 izvezu Ukrajini.

Preokret: Američke F-16-ice preko Europe stižu do Ukrajine?; Oglasio se i Biden
RayMabus
RayMabus

Posts : 175361
2014-04-11


Back to top Go down

Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića - Page 2 Empty Re: Ministrica Belgije u Sarajevu: Mi smo za Komšića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum