ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 17/5/2023, 23:11

bio je još đuro
pa moša
i za cigojnere ben.

ali ti nisi imao mladost dok nije došao kradezej.
od onda si procvjetao.

veber

Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 17/5/2023, 23:19

marcellus wrote:da veber i ja sam živio devedesetih sa ženom u središću

i tada je već bilo i dućana i tramvaja i picerija

ali kad je šezdesetih sagrađen NZ nije bilo pičke mile materine u njemu
da nije bilo olimpijskih igara 74e u minkenu, niti minken ne bi bio obnovljen.

ti drobiš i ostaješ živ.

grad je živo tkivo koje se mijenja, raste ili pada.

prvenstveno je da bude u funkciji stanovnika.

zagreb pod bandićem je bio u funkciji jarana.

nikaj on nije napravio, to su bile samo zakrpe. a sada vidimo kako su jarani radili.
drži vodu dok jarani ne odu.

čisto usporedbe radi, neki dan sam vidio svoj prvi auto R4.

onda sam ga usporedio sa ovom škodom. nebo i zemlja. ali prošlo je više od 30g.

tako i ti drobiš i ostaneš živ.

pod lopinom čačićem je napravljena mreža autocestta hrvatske.

i cijela ta garnitura nije maznula koliko tvoji na farbanju tunela.

daj si mira.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 17/5/2023, 23:27

zaboravih kvartovsko kino kvatrić
i elitno kino balkan ga nazvaše.
pa kino zagreb.

fakat u jugi nisi imao kamo otići.

kako se zvalo kazalište u frankopanskoj?

ni picu nisi moga pojest. sve četnici zabranili.

dvojka bila među prvima.
jebote u tkalči je vladao mrak. to sam zaboravio.
a na štrosu je bila vjerska policija.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 17/5/2023, 23:31

ti mi budiš mračne uspomene.
iz lapa bi preko štrosa došli do saloona, onda ovisno o raspoloženju bi otišli do mene ili kod frenda na črnomerac. naravno s 15-16-17 smo vozili aute, pa bi išli javnim prijevozom. osim do mene doma, bil sam 2km od saloona ili 500m od kulušića.

bila su to mračna vremena.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 17/5/2023, 23:45

jebote, 81e sam bio u kulušiću. 
di si ti bio 81e?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by sitting_bull 18/5/2023, 00:26

marcellus wrote:šiting, ne samo da Bandić nije sagradio ni jedan most preko save nego nije ni sagradio metro, niti sjevernu obilaznicu, niti tvornicu čokolade...

ja sam ti lijepo nabrojio što je Bandić za 20 godina sagradio, i napravio, samo mali dio.

napravio je puno.

koštalo je puno, plus 20 posto jer je takav kod nas narodni običaj da se podijeli.

ovaj nije napravio ništa osim što sve propada.

danas opet pala fasada.

parkovi šuma, ulice smetlište, javni prijevoz koma, automobilski još veća.

pola grada konstantno pod vodom, a pola bez vode
uzalud se trudiš opravdati mrtvog mafijaša.

od raspoloživih 20 milijardi eura miki je u zagreb uložio možda i manje od pet milijardi tako da ti priča o 20% ne drži vodu, jer samo 20% uloženo u zagreb, a ostalo je mafija uz mikijevu suradnju jamila.

zagreb se već i pod mikijem raspadao i pucao po šavovima, a ako ti misliš da se ovaj raspad dešava zbog zadnje dvije godine onda si veći idiot nego sam procijenio.

no, ti si plaćeno piskaralo pa ne čudi da poput anemičnog đubreta pokušavaš ponavljanjem neistina i poluistina zamotanih u ružičasti celofan održati na životu iluziju o tome kako je miki bio dobar gradonačelnik.

da je miki obnovio vodopskrbnu mrežu iz kredita koji je digao ne bi pucale vodovodne cijevi svi bi imali vodu, a i kanalizacijski sustav bi odvodio vodu koja plavi.
za tebe je tomašević kriv što u dvije godine nije obnovio ono što je miki pustio da propada.
da je bandić obnovio fasade ne bi danas padale.
da je anemično đubre išta napravilo na obnovi poslije potresa ne bi danas fasade padale.

miki nije napravio jer je krao.
anemično đubre nije ništa napravio jer ga boli kiki za sve osim za njega samoga i njegovu osobnu karijeru.

miki je imao sreću pa je riknuo, ili su mu pomogli da rikne, prije nego je dospio pred pravosuđe.
anemično đubre ima sreću što je propala juga jer bi uz ovakvo ponašanje završio ili na golom otoku, ili bio strijeljan.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 18/5/2023, 00:30

kino sloboda

i arsen dedić

garant četnik.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 18/5/2023, 08:54

veber wrote:

šoping centar ti je mjerilo grada?

u njemačkoj su izmješteni i maknuti od gradova.
advent?

imao si prvi maj, svaki režim ima svoje praznike.
advent je inače teški kič i smeće, ali ok za malograđane je kul.
tako ideš i na polnoćku od 91e.

sereš po partijskoj direktivi.

advent je kao i svaka pučka fešta npr. oktoberfest teški kič.

i u zagrebu su šoping centri IZVAN grada

ali su i te kako mjerilo grada.

_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 18/5/2023, 09:00

uostalom još godinu dana ovako i bandić bi i mrtav dobio izbore protiv papka


razgovor s jednom bivšom forumašicom s fejsa:

"Nemaju opremu za rad po kisi? A da, kosilice su od secera pa se mogu rastopiti. Zaboravila sam. To je ona ista oprema od prosle godine kada nisu mogli kositi po suncu. Iz istog razloga pretpostavljam.."

"ma u biti ne možeš kosit mokru travu, ali zato se kosi kad ne pada. Prati se prognoza. Nije njima problem kiša nego lijenost."

"ok, kuzim. Ali njihova oprema ne moze kositi ni suhu travu. Prosle godine je isto bio problem. Moze kositi samo travu od pola metra do metar visine, suhu i kada je vani vjetrovito plus 18 celzija. Takva oprema..nije to do uprave.😅"

"ne kužiš, to je radi ekologije. Pčele i to. Je doduše da se u tome kote samo komarci jer u gradu niko ne drži pčele.."

"aha, zbog pcela 🙂. Nisam ih vidjela dugo ali u toj travi bi se mogli izleci dinosauri vrlo lako. Pas mi vise ni trci nego skace kao srna kroz nju. Jedan dan ce poletiti..evolucija."

_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 18/5/2023, 09:09

Inače i u Njemačkoj se trava danas kosi na malo više nego prije radi ekologije, i ostavljaju se ponegdje otoci gdje se ne kosi, mali.

Ali to samo znači da se kosi na veću visinu, a i dalje je sva jednako pokošena. Samo nije 3 cm nego možda 5 ili 7.

A u Zagrebu se NE KOSI a to je za ekologiju najgora varijanta. Jedno je ostavit malo dulju travu, drugo je ne kosit uopće. Ovo jednostavno izgleda neuredno i zapušteno.

_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 18/5/2023, 09:10

veber wrote:jebote, 81e sam bio u kulušiću. 
di si ti bio 81e?

pa isto u zebri jebem te glupog

škola mi je tam bila prek puta

martićevci su okolo prodavali cigle

_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 18/5/2023, 10:31

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 Nepoko10

maknut bosanca

_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 18/5/2023, 11:03

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 34703110

_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 18/5/2023, 11:18

sereš po partijskoj direktivi.

staviš fotku od erste banke.
nije ju bandić napravio, banka je.

možeš staviti i moju kuću. ali nije ju bandić napravio.
i u njemačkoj se jednako ne kosi kao niti u zagrebu.

smeće se odvozi jednom tjedno pa nahitavamo uz kantu.

garant je kriv ovaj lik.

njegova je greška kaj nije sve otpustio.
od smetlara do uprave.

kada sam ja preuzeo mgk dd kao voditelj proizvodnje 50 ljudi stare uprave je dobilo otkaz uz otpremnine. nekih 200 je dobilo opomenu pred otkazom.

zabranio sam pušenje i okupljanje ljudi. maksimalno ih je 4 moglo van otići popušit pljugu.

i to je greška tomaševića kaj nije sve otpustio.

(poslao sam mu fotke i snimke kako ekipa smetlara radi u doba bandića-odnosno ne radi. kako kamion za smeće pohita plastiku u razvrstani otpad)

svima je trebao dati otkaz, osnovat firmu za privremeno zapošljavanje, smanjit plaće 25% i neka idu za njemačku.

slijedećih 20 godina će trebati za sanaciju smrada lopovskog.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 18/5/2023, 11:26

imaš jednu kutinu gdje dobiješ papire odmah.
u toj kutini nemreš izgraditi zgrade u kojima si imao stan.
jer tamo su bile kuće u nizu, a ne stambene zgrade.

isto tako nemreš napraviti RISovo naselje a da nisi napravio infrastrukturu.
400 stanova, a ilica nemre gutat ni 1000 vozila.

itd
itd
itd

btw ja imam kuću iznad, kada je kiša ode kanalizacija u kiki.

nedjeljom nemaju vode jer svi trebaju vodu.

ali sve je miki spremio u džepić.

(proforma i moj frend nisu mogli tamo graditi-nisu bili njegovi jarani)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 18/5/2023, 11:41

veber wrote:sereš po partijskoj direktivi.

staviš fotku od erste banke.
nije ju bandić napravio, banka je.

možeš staviti i moju kuću. ali nije ju bandić napravio.
i u njemačkoj se jednako ne kosi kao niti u zagrebu.

veber, u njemačkoj se parkovi i te kak kose.

fotka nije banke nego travuljine

_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 18/5/2023, 11:44

i daj, kada buš već u središnjici, pitaj kada će nam vratiti obrtnički dom. trenutno je HV tranu, prije je bila JNA. samo otimate jebem vas u čvalje kradezejovske.

ali pitaj na brifingu. znam da nam neće vratiti.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by sitting_bull 18/5/2023, 12:08

marcellus wrote:
veber wrote:sereš po partijskoj direktivi.

staviš fotku od erste banke.
nije ju bandić napravio, banka je.

možeš staviti i moju kuću. ali nije ju bandić napravio.
i u njemačkoj se jednako ne kosi kao niti u zagrebu.

veber, u njemačkoj se parkovi i te kak kose.

fotka nije banke nego travuljine
jebali te parkovi, a i zimska služba.

miki je samo vizualno održavao privid kako grad funkcionira, ali nije gradio ni škole ni vrtiće ni obnavljao vodovodnu i kanalizacijsku mrežu, jarunski most mu je tri puta bio predizborno obećanje i nije ni dokumentaciju pripremio, a cijena mosta je negdje na razini fontana.

veber je u pravu kad kaže da je sve trebalo otpustiti jer se trava ne kosi budući da mikijevi pajde zaposleni za košnju sabotiraju, isto kao i u odvozu smeća i svugdje gdje pripuz ima interes da zajebe grad i pokupi što više love za što manje posla.

sustav koji je miki s pripuzom i inim pripuzima gradio 20 godina ne možeš deinstalirati u par godina, pogotovo što za saveznika pripuzi imaju i anemično đubre koje na državnoj razini sabotira sve koje ne može kupiti, ili pokoriti.

tebi ne smeta takvo stanje i nastojanje da mafija zadrži svoje pozicije pa poput anemičnog psiha neprestano burgijaš s detaljima koji su generalno minornog utjecaja na život građana.
nebriga te što nisu građeni vrtići, škole i što je urbanistički devastirano sve što je građevinska mafija uz mikija zbog profita devastirala.
samo u zagrebu možeš vidjeti kako među obiteljskim kućama strši stambena zgrada s 30 i više stanova, ili kako je izgrađenost na građevinskoj parceli 60% i više jer se time ostvaruje veći profit za građevinara, a to što su prekršena sva urbanistička pravila i planovi nikom ništa.

piskaralo, ti si prodana duša koja cvili umjesto svog gazde.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 18/5/2023, 12:13

šiting, travu kosi zrinjevac

koji s mikijem nema veze

_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 18/5/2023, 12:13

a da je grad funkcionirao, je.

sad smo se opet vratili na ono da se cesta raskopa i ostane tak dve tri godine

_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 18/5/2023, 12:14

uglavnom sančosa tomicu treba poslat otkud je došal

_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 3 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum