ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 18/5/2023, 14:09

sitting_bull wrote:
marcellus wrote:ukratko bosančeros preuzeo grad i sad sve više sliči na bosnu
ukratko, piskaralo se prodalo i pokušava prikriti kako je bandić od zagreba napravio kasabu.

jah.
poturice su uvijek gori od turaka.

kurac je napravio kasabu

kasaba je bio prije njega, napravio je fora mitteleuropski grad s parkovima, fontanama, uličnim festivalima

ovi su sve uništili za dvije godine

marcellus

Posts : 45793
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 18/5/2023, 14:13

bilo koju releventnost si izgubio pišući o beljaku.
nisi provjerio, pogledao, guglao zašto je rođen u brežicama. kao i moja ex, njena sestra ili njen muž.
većina samoboraca se i dalje rađa u sloveniji, a zamisli i u krškom.
ti temi prilaziš po partijskoj direktivi. nikaj drugo.

to je tvoj doseg, kao i zaštitarke iz kanade.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 18/5/2023, 14:15

veber wrote:bilo koju releventnost si izgubio pišući o beljaku.
nisi provjerio, pogledao, guglao zašto je rođen u brežicama. kao i moja ex, njena sestra ili njen muž.
većina samoboraca se i dalje rađa u sloveniji, a zamisli i u krškom.
ti temi prilaziš po partijskoj direktivi. nikaj drugo.

to je tvoj doseg, kao i zaštitarke iz kanade.

gle beljak je dokazao da je šupčina i sitni krimos

a to kaj je tebi ovaj sančo na čelu zagreba idol, zemi si ga doma

sad još može samo pustit ovce da popasu travu po parkovima

one iste koje su za njega glasale

_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45793
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 18/5/2023, 14:17

marcellus wrote:
sitting_bull wrote:
marcellus wrote:ukratko bosančeros preuzeo grad i sad sve više sliči na bosnu
ukratko, piskaralo se prodalo i pokušava prikriti kako je bandić od zagreba napravio kasabu.

jah.
poturice su uvijek gori od turaka.

kurac je napravio kasabu

kasaba je bio prije njega, napravio je fora mitteleuropski grad s parkovima, fontanama, uličnim festivalima

ovi su sve uništili za dvije godine
bosanac, daj si mira.
zagreb je pod smrdljivim postao kasaba, gdje su moji parkirna mjesta?
jebomujamaterbosansku. 

jebale te fontane, parkovi.

tko je napravio parkove grada zagreba?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 18/5/2023, 14:19

sančo jel ti znaš tko je herman bolle?
zagrebačka potkova?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 18/5/2023, 14:23

daj mi 20 000€
stranka bu ti ionako vratila.

meni je sančo maznul s parkirnim mjestima.

javi stranci da bum došao po 20k€

u augustu

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 18/5/2023, 14:36

parkirna mjesta? Ja sam imal svoje privatno ko ti to može maznut?

a na ulici više nema parkiranja, to je ok

_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45793
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 18/5/2023, 14:50

a je bolle je radil parkove, bandić očito u starom dijelu grada nije (ali je napravio park bundek)

jer ne mreš radit parkove tam di je već sve izgrađeno

samo kaj budu ti parkovi sad postali džungla usred grada

_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45793
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by vuksadinare 18/5/2023, 15:22

ja samo znam da je trava vec pola metra...i jos malo iz nje bu zmije gmizale..a tetejca jebu nazivi ulica i zambijci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 18/5/2023, 15:58

vuksadinare wrote:ja samo znam da je trava vec pola metra...i jos malo iz nje bu zmije gmizale..a tetejca jebu nazivi ulica i zambijci

Zmije i šTTakori

_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45793
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 18/5/2023, 16:06

marcellus wrote:parkirna mjesta? Ja sam imal svoje privatno ko ti to može maznut?

a na ulici više nema parkiranja, to je ok
jebotibogmater, kaj si nadrogiran?
u ulici crvenoga križa smrad bosanski mi maznuo dva parkirna mjesta.
jebala te stranka i nalozi po kojima pišeš.
smrad mi je maznul dva mjesta. 
čekao sam da mi i garažu prisvoji.

samo kaj sam ja sve na sud dao i neka si jebu mater bosansku.
sve će platiti. zadnji jebeni cent.

i da, maznuo mi je i ofarbal je parkinge i dobili smo "povlaštene" parkirne karte na vlastita parkirališta.
jebo mu ja mater sančosku.

naši parkinzi su eto u povlaštenoj tarifi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 18/5/2023, 16:11

vuksadinare wrote:ja samo znam da je trava vec pola metra...i jos malo iz nje bu zmije gmizale..a tetejca jebu nazivi ulica i zambijci
zakaj bi u afriku na safari kada mogu vas dvojicu odstrelit u zagrebu.

jedete govna i tipkate da su kolači.

jebojamater smrdljivom bosančerosu koji je od zagreba napravio vukojebinu.

vi stranački morate hvalit krepanog.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by vuksadinare 18/5/2023, 16:30

veber wrote:
vuksadinare wrote:ja samo znam da je trava vec pola metra...i jos malo iz nje bu zmije gmizale..a tetejca jebu nazivi ulica i zambijci
zakaj bi u afriku na safari kada mogu vas dvojicu odstrelit u zagrebu.

jedete govna i tipkate da su kolači.

jebojamater smrdljivom bosančerosu koji je od zagreba napravio vukojebinu.

vi stranački morate hvalit krepanog.
ne tudjman je kriv sto je obaj nesposoban pokositi travu i korov po citavom gradu...sto mu je to pretesko za njegov mozak..a nije mu tesko placat izaslanike da hitaju u zambiju iscupati na sve nacine njegove svercere..a tri traktora nije u stanju..ah da kriv je kuen hedervari
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by sitting_bull 18/5/2023, 20:32

dijagram wrote:
Izgradio je jankomirski most, odnosno dogradio drugi uz postojeci stari i omogucio protocnost s dvije trake.
Radjena je i sanacija starog dijela prilikom gradnje novog.
Izgradjen je domovinski most, dobro nije zapadno od savske ali je novi most.
Vecina starih mostova kao i nadvoznjaka doradjivana je, sanirana itd.
Kad se to gradilo, treca traka i most, a meni je bitan jer s malesnice izlazim tu iz grada, ekipa mrzitelja rogoborila je 
da koji ce nam klinac most, pogotovo treca traka na aveniji, tko ce se voziti tu, samo se krade i slicne idiotarije.
Bandic je bio poduzetan i sasvim solidan organizator.
Danas nemamo takve ljude u zagrebu niti u vladinim tijelima na drzavnoj razini.
Jarunski most je bio u planu, ali stosta je zapinjalo.
Imam njegovo idejno rjesenje i bio bi to fini moderan mostic.
jesi li ti svjestan kako govoriš o tome da u 20 godina miki nije bio u stanju napraviti jarunski most?

orban je zadnjih osam godina u budimpešti napravio novi most preko dunava sa četiri trake i izgradio cijelu obilaznicu od 23 km sa minimalno tri pa do šest traka.
dunav je u budimpešti širok 400 metara, a sava u zagrebu 80 metara.

miki je u 20 godina izgradio domovinski most i ovaj jankomirski koji spominješ. 

kako su sanirani mostovi vidimo po tome što se neki privremeno zatvaraju za promet, a drugi se osipaju.

bandić je bio sluga velikih lopova uz koje je i sam krao koliko su mu dozvolili.
kad je postalo izvjesno da bi uz svu zaštitu anemije i šeksovih pulena ipak mogao završiti na sudu lijepo su mu pomogli da rikne.

u 20 godina sa 20 milijardi eura na raspolaganju nije bio u stanju napraviti most od 20 milijuna eura!?
je, poduzetan i sposoban prodavač magle.

sad je njegovu ulogu preuzeo anemični psihopata koji kao i bandić samo daje obećanja i laže.
sve za vlast, jer kad ode s vlasti čeka ga sudbina dr.ive...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 18/5/2023, 20:56

sitting_bull wrote:
je, nesposobni su da naprave deal s pripuzom i ostalima

Petek: Tomašević s privatnikom potpisao više ugovora nego Bandić u 10 godina

https://n1info.hr/vijesti/petek-tomasevic-s-privatnikom-potpisao-vise-ugovora-nego-bandic-u-10-godina/

privatnik = pripuz

_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45793
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 18/5/2023, 22:03

realno gledajuć ja sam bio koletarna žrtva bandićevog divljanja i bezakonja.
svojim nalogom i prekrajanjem granica građevinskih zona, obogatio me da nisam niti znao.

zbog njegoviih jarana ja sam postao bogatiji.
od voćnjaka postalo je poželjno građevinsko zemljište.

možda napravim zgradurinu i napokon kupim wrc jedrilicu, to bi bila treća u hrvatskoj.

trebao bi ga hvalit i zahvaljivat. ali jebga to nije uredno društvo.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by vuksadinare 18/5/2023, 22:24

....evo citam na fejsu provedena anketa..hrvatski ljevicari drugi najgluplji ljevicari u svijetu...onda se cudimo kak imamo travu od pol metra u zagrebu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by vuksadinare 18/5/2023, 22:28

..i zasto slave 13 mjesto letovaca kao da su igrali najmanje finale svjetskog prvenstva..a po nekim sportskim narativima 13 mjesto cak nije ni 'zlatna sredina'....uz dodatak da zbog spasenja vlastite politicke guzice podrzavaju covjeka kojeg smatraju obozavateljem putina...daleko su dogurali..drugi najgluplji ljevicari na svijetu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 18/5/2023, 22:47

vuksadinare wrote:....evo citam na fejsu provedena anketa..hrvatski ljevicari drugi najgluplji ljevicari u svijetu...onda se cudimo kak imamo travu od pol metra u zagrebu
čitam tvoje upise. i vidim zakaj je idiot idiot.
ne da mi se ići fotkat, ali u njemačkoj je trava kao i bosanci u zagrebu. svugdje i pol metra je.
treba tomaševića jebat jer u pfrorzheimu trava raste.

pizdamumaterina ljevičarska.

pod banditom nismo ni sredstva dobili jer je bio korumpiran.

bitno da je vaš

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 19/5/2023, 09:54

vuksadinare wrote:....evo citam na fejsu provedena anketa..hrvatski ljevicari drugi najgluplji ljevicari u svijetu...onda se cudimo kak imamo travu od pol metra u zagrebu

di je ta anketa?

_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45793
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by debotoijusto 19/5/2023, 10:14

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 Zimska%20služba%20Bandić najbolje su bile smotre zimske sluzbe a iznenadio bi snijeg od 6cm jutri
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 6 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum