ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 17/5/2023, 20:58

žičara još nije u funkciji, a u austriji naprave za tu lovu trostruko dužu gdje su morali helikopterima montirati stupove.

i tako dalje i tako bliže.

zadnja ozbiljna investicija je bila za univerzijadu.
sve nakon toga je kokošarenje i bezočna pljačka.

prije par godina je sanirana ilica od črnomerca do vrapča. uz sav promet minimu 15 godina bi trebala funkcionirat. dok sam vozio mercedes izbio bi si bubrege i razjebao bi ovjes bez obzira kaj bi u zagrebu auto digao na 150mm. sve felge su mi bile sjebane.

bolnička sanirana prije 3 godine, sada je rupa na rupi.

itd. itd. itd

veber

Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 17/5/2023, 21:30

zaboravih.
kozari putevi.
gdje je naselio glasčko tijelo iz bosne.

u normalnom gradu došli bi bageri i sve to porušili, poravnali i napravio bi se park.

ali na malešnici trebaš građevinsku, lokacijsku, projekt, arhitekta, geodeta, kućni broj pizdu materinu, ali u kozari bokovima se potiče bespravna gradnja, još se i struja dovede i voda, spoji se kanalizacija na oteretni kanal.

tko mi je kriv kaj sam se rodio u zagrebu.

zajeb.

_________________

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 M_50010

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 17/5/2023, 21:47

sjećanja samo naviru.
uz stan imam dva parkirna mjesta i garažu.

srećom je krepani krepao, vjerovatno bi mi i garažu oduzeo.
imam "sreće" pa za svoj parking plaćam povlaštenu parking kartu. ali drugi parkplatz moram platiti punu cijenu.

stvarno sam se usrećio s bandićem. 
parkinzi su na sudu pa će opet porezni obveznici najebat jer će grad morat platiti sav trošak.

ima još njegovih "bisera"

_________________

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 M_50010

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 17/5/2023, 22:05

naprave u austriji kurac

drobi se stalno o onoj u švicarskoj "koja je koštala manje a ima kabine optočene swarovski krisalima"

ima dve kabine i građena je na kamenu i kraća je od 4 km

zagrebačka je dulja od 5 km i građena je na blatu, trebalo je duboko temeljit stupove i radit komplet drenažu

I da, Bandić je napravil jako puno, može pričat ko kaj oće.

ova budala bosanska je za dve godine s onom tupom zagorkom uspjela potpuno uništit grad i sve urbano i civilizirano u njemu

_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 17/5/2023, 22:23

daj kradezejovac odi pogledat kamenolom u podsusedu, tamo je još moj djed kupovao šoder.

medvednica je granit i vapnenac. imaš nekaj travertina.
nakon što makneš metar humusa imaš čisti kamen.

stara žičara je isto građena na "mulju"

50 godina je radila.

u austriji je napravljena za manju lovu, na nepovoljnom terenu i s razlikom od 1500nm.

bandić je samo devastirao grad.

ovaj bi trebao otpustiti svu bandićevu žgadiju i onda u slijedećih pet godina polako reparirati sranja od sančosa.

_________________

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 M_50010

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 17/5/2023, 22:34

marcellus wrote:naprave u austriji kurac

drobi se stalno o onoj u švicarskoj "koja je koštala manje a ima kabine optočene swarovski krisalima"

ima dve kabine i građena je na kamenu i kraća je od 4 km

zagrebačka je dulja od 5 km i građena je na blatu, trebalo je duboko temeljit stupove i radit komplet drenažu

I da, Bandić je napravil jako puno, može pričat ko kaj oće.

ova budala bosanska je za dve godine s onom tupom zagorkom uspjela potpuno uništit grad i sve urbano i civilizirano u njemu
16 km
2000m razlike u visini
s helikopterima postavljani stupovi.
cijena ispod 600 milijuna eura.

i daj si pogledaj sastav zemljišta na medvednici.

bogtrjebo mutava. nakon metar humusa imaš čvrstu stijenu.

to samo vama iz partije ide mulj po medvednici.

napravi si izlet do podsuseda i pogledaj muljevito tlo medvednice koju vi dođoši zovete sljemenom.

_________________

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 M_50010

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by mentalitet 17/5/2023, 22:37

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:pa senf je rekao da hoce da Zagreb slici na Zagreb osamdesetih..lik se drzi obecanja :)
80-te su godine najvećeg Zagrebovog uspjeha u svim vidovima narodnog i društvenog života.

Tomaševiću nikada neće poći za rukom dostići taj nivo Zagreba. I ne samo Tomaševiću.

Potpisujem .Josh bih dodao,najljepshe pichke na svijetu,strastvene,jebozovne,inteligentne,pametne,i nisu se shminkale u to vrijeme kao srpkinje koje su izgledale ko indijanci prije napada na neku tvrdjavu jenkija.Takav mi grad nedostaje,ali jebi ga vrijeme prolazi i vishe nishta nije isto niti moze biti.Ali imao sam srece da zivim u takvom gradu.Tih godina da mi je netko nudio milione da odem u Ameriku poslao bi ga u 100 pichkih materinih ,a sada da mi nudi milijune da se vratim tamo zivjeti isto bi ga poslao u 100 pichki materinih.Vukojebina.


Last edited by mentalitet on 17/5/2023, 22:40; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 17/5/2023, 22:38

nemoj me jebat da je "bandić devastirao grad"

grad je bio temišvar prije bandića

dio grada nije imao kanalizaciju ni asfalt

fasade rasulo

ceste sve sama jama, popravci su trajali tri godine, nikad se radovi do bandića nisu završavali u roku

zimska služba nije postojala, čekalo se proljeće prije bandića

pješačke zone nije bilo osim samog jelačić placa

festivala i događanja nije bilo, kamoli adventa

socijalizam teški

niti jednog šoping centra

niti jednog nebodera osim zagrepčanke ni poslovne zone

domovinskog mosta nije bilo, jakuševac je zaudarao do gorice

tramvaji oni stari češki

crne vreće za smeće posvuda pred ulazima

selendra teška, baš ono rupčaga od grada, jad i bijeda

_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 17/5/2023, 22:39

nemaš sreće

Glavni trup planine izgrađen je od metamorfnih stijena među kojima se ističe zeleni škriljavac. Taj je kamen postao svojevrsnim zaštitnim znakom Medvednice te krasi pročelja mnogih medvedničkih objekata, kao što su Tomislavov dom i kapelica Majke Božje Sljemenske Kraljice Hrvata.
Još jedan poznati medvednički kamen je litotamnijski vapnenac ili litavac. Zajedno s trijaskim dolomitima, on u zapadnom dijelu Medvednice čini jedinstvenu kršku zonu. Iako su krške pojave donekle skrivene pod mlađim holocenskim naslagama i gustom vegetacijom, ipak su tu prisutni brojni krški oblici poput špilja, jama, vrtača, krških dolina i ponikava. Krško polje Ponikve je poput velike spužve u kojoj potoci naizmjence izviru i poniru, pojavljuju se i nestaju. Poniranjem voda s područja Ponikvi duž pukotina u stijenama nastala je i špilja Veternica koja se sa svojih više od 7000 m otkrivenih kanala ubraja među najdulje špilje u Hrvatskoj! Razigrane krške oblike na Medvednici možemo još vidjeti na području Horvatovih stuba i vapnenačkom dijelu Lipe i Roga.
Ljudi su od davnina iskorištavali to kameno blago, pa prvi kamenolomi na Medvednici potječu još iz rimskog doba. Od već spomenutog litotamnijskog vapnenac građena je i zagrebačka katedrala, dijelovi mirogojskih arkada te portali mnogih zagrebačkih kuća.
Napuštene kamenolome često posjećuju znanstvenici i zaljubljenici u prirodu jer se u njima mogu naći brojni fosili i minerali.

_________________

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 M_50010

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 17/5/2023, 22:40

inače ne znam u koje su gradu živjeli tetrijeb i mentalni

ali zagreb osamdesetih je bio teški shithole kao grad

da, imao je zebru, saloon, zvečku, i novi val, ljudi su se družili, ali grad kao grad je, jebiga, bio smeće (i prepun smeća)

a to kaj je ekipa stajala pred kavkazom nema veze s gradom kao takvim, stajali su tam jer nisu imali di ić ionak

_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 17/5/2023, 22:41

veber, na medvednici je trebalo radit drenažu za žičaru i kopat temelje duboko


_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 17/5/2023, 22:43

a ovo glupo bosansko tele od tomaševića, sin ustaše i netijak od popa, seljačina koja si misli da je neki civilizirani kurac samo zato jer je peder, će potrošit love za tri bandića i opet ne bu napravil baš niš

_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 17/5/2023, 22:46

marcellus wrote:nemoj me jebat da je "bandić devastirao grad"

grad je bio temišvar prije bandića

dio grada nije imao kanalizaciju ni asfalt

fasade rasulo

ceste sve sama jama, popravci su trajali tri godine, nikad se radovi do bandića nisu završavali u roku

zimska služba nije postojala, čekalo se proljeće prije bandića

pješačke zone nije bilo osim samog jelačić placa

festivala i događanja nije bilo, kamoli adventa

socijalizam teški

niti jednog šoping centra

niti jednog nebodera osim zagrepčanke ni poslovne zone

domovinskog mosta nije bilo, jakuševac je zaudarao do gorice

tramvaji oni stari češki

crne vreće za smeće posvuda pred ulazima

selendra teška, baš ono rupčaga od grada, jad i bijeda
ti jednostavno ignoriraš činjenice prije bandića.

većeslav holjevac je napravio urbani grad s desne strane save.
novi zagreb ima sva obilježja pravog grada.

cibonin toranj je bandić napravio?

ili onaj u martićevoj?

češki tramvaji kao oni zagrebački voze po njemačkoj.

šoping centar ti je mjerilo grada?

u njemačkoj su izmješteni i maknuti od gradova.
advent?

imao si prvi maj, svaki režim ima svoje praznike.
advent je inače teški kič i smeće, ali ok za malograđane je kul.
tako ideš i na polnoćku od 91e.

sereš po partijskoj direktivi.

_________________

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 M_50010

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by mentalitet 17/5/2023, 22:47

marcellus wrote:inače ne znam u koje su gradu živjeli tetrijeb i mentalni

ali zagreb osamdesetih je bio teški shithole kao grad

da, imao je zebru, saloon, zvečku, i novi val, ljudi su se družili, ali grad kao grad je, jebiga, bio smeće (i prepun smeća)

a to kaj je ekipa stajala pred kavkazom nema veze s gradom kao takvim, stajali su tam jer nisu imali di ić ionak

Pa za takve kao ti i jeste bio.Bili su tihi ko gljive jer nije postojala takva klima da mogu doci do izrazaja.Tada su dolazili do izrazaja samo sposobni i naravno zgodni ovako kao shto sam ja pa pichke se lijepile ko flasteri.No i kako nece imalo se troshilo se i bolio je kurac bilo koga koje si nacije i koje vjere,vazno je bilo biti ljudina,i na osnovu toga su se sklapala prijateljstva.Dok danas egzistira samo najgori hrvatski polupismeni shljam kao shto si ti.Sa shaltera nounar.Jebem ti takvu zemlju.Prije bi zivio u Albaniji u najvecoj vukojebini nego u tvom Zagrebu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 17/5/2023, 22:51

većeslav holjevac je napravio socrealističke blokove koje treba komplet porušit, sagradio je "projects" ko u harlemu, bez ikakvih sadržaja, čiste spavaonice.

to s gradom nema veze, kad sam početkom sedamdestih doselio s trešnjevke u novi zagreb nije bilo dućana u cijelom naselju, nijednog, i do škole sam išal 2 km pješke. Naravno da nije ni tramvajske pruge do njega bilo.

dakle, ničeg, pod Bogom ničeg, osim betonskih blokova za stanovanje.

veco holjevac nije napravio pet posto onog što je napravio bandić, osim ako limenke kojima je davno istekao rok trajanja (projektirane su za trajnost od 30 godina) ne smatraš urbanim dostignućem

inače NZ je ružan u pizdu materinu i jači urbanistički fail

_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 17/5/2023, 22:52

marcellus wrote:veber, na medvednici je trebalo radit drenažu za žičaru i kopat temelje duboko

daj projekt.

sereš u neznanju.

na medvednici makneš metar humusa i na stijeni si.

kakav mulj, kakvi bakraći. mijenjaj dilera.

kako su austrijanci prije 60g utemeljili staru žičaru? 

bulazniš.

_________________

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 M_50010

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 17/5/2023, 22:53

mentalitet wrote:
marcellus wrote:inače ne znam u koje su gradu živjeli tetrijeb i mentalni

ali zagreb osamdesetih je bio teški shithole kao grad

da, imao je zebru, saloon, zvečku, i novi val, ljudi su se družili, ali grad kao grad je, jebiga, bio smeće (i prepun smeća)

a to kaj je ekipa stajala pred kavkazom nema veze s gradom kao takvim, stajali su tam jer nisu imali di ić ionak

Pa za takve kao ti i jeste bio.Bili su tihi ko gljive jer nije postojala takva klima da mogu doci do izrazaja.Tada su dolazili do izrazaja samo sposobni i naravno zgodni ovako kao shto sam ja pa pichke se lijepile ko flasteri.No i kako nece  imalo se troshilo se i bolio je kurac bilo koga koje si nacije i koje vjere,vazno je bilo biti ljudina,i na osnovu toga su se sklapala prijateljstva.Dok danas egzistira samo najgori hrvatski polupismeni shljam kao shto si ti.Sa shaltera nounar.Jebem ti takvu zemlju.Prije bi zivio u Albaniji u najvecoj vukojebini nego u tvom Zagrebu.

i onda su došle devedesete i nabilo ti nogu u guzicu i sad kmečiš s floride

_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 17/5/2023, 23:05

marcellus wrote:većeslav holjevac je napravio socrealističke blokove koje treba komplet porušit, sagradio je "projects" ko u harlemu, bez ikakvih sadržaja, čiste spavaonice.

to s gradom nema veze, kad sam početkom sedamdestih doselio s trešnjevke u novi zagreb nije bilo dućana u cijelom naselju, nijednog, i do škole sam išal 2 km pješke. Naravno da nije ni tramvajske pruge do njega bilo.

dakle, ničeg, pod Bogom ničeg, osim betonskih blokova za stanovanje.

veco holjevac nije napravio pet posto onog što je napravio bandić, osim ako limenke kojima je davno istekao rok trajanja (projektirane su za trajnost od 30 godina) ne smatraš urbanim dostignućem

inače NZ je ružan u pizdu materinu i jači urbanistički fail
koliko te plaćaju za ove pizdarije?
moj se frend preselio u središće 1982e i dok nije završio osnovnu išao je svaki dan tramvajem u kvart. odnosno SSK u školu tada u anke butorac, danas u ljudevita posavskog.
ako se ne varam 6,7 i mislim 8 voze u novi zg.
bio je konzum. na raskršću današnje repubplike njemačke i glavne avenije. 300m dalje je bio neki šoping centar u povojima.
sereš po partijskog odredbi.

velesajam je bio, ali ste ga ubili. restorani.
benzinska baš nasuprot velesajma i u zgradi koja gleda istok zapad hrpa lokala i restorana. iza prema gorici još jedna pumpa. kuće u nizu i restorani.

kina nije bilo jer su sva bila u centru.

garant nisi bio u kinu kustošija ili dubrava ili u ilici 232 gdje si u mezaninu mogao popit piće, zapalit pljugu.

to što ti ne poznaješ grad u kojem živiš ne znači da grad ne živi oko tebe.

saloon?
lap?
medicinski?
kulušić?
jabuka?

_________________

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 M_50010

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 17/5/2023, 23:08

da veber i ja sam živio devedesetih sa ženom u središću

i tada je već bilo i dućana i tramvaja i picerija

ali kad je šezdesetih sagrađen NZ nije bilo pičke mile materine u njemu

_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by marcellus 17/5/2023, 23:09

a velesajam je bio najveća atrakcija u zagrebu što dovoljno govori o zagrebu tog vremena

danas imaš više za vidjet u svakom većem dućanu

_________________
Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by veber 17/5/2023, 23:11

bio je još đuro
pa moša
i za cigojnere ben.

ali ti nisi imao mladost dok nije došao kradezej.
od onda si procvjetao.

_________________

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 M_50010

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53114
2014-12-30


Back to top Go down

Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem. - Page 2 Empty Re: Nepokoseni grad?Cernobil?Pripyat?Ne,Zagreb pod Tomasevicem.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum