ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danas je 30 godina

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Danas je 30 godina - Page 5 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Gast 7/5/2023, 19:25

mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:

Pa u Splitu ti vishe nema pravog dalmatinca..

to ti kažeš ovom jugonacisti koji nije ni bosanac ni ercegovac ,,,, on ti je iz i

Gast
Guest


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 5 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by immortal 8/5/2023, 00:15

Ringo10 wrote:Danas je 30 godina od kako su pederčine iz takozvane pederske HOS bojne  "Peder ustaški Rafael Boban" moju majku bolesnu ženu i Hrvaticu pod puščanim cijevima i prijetnjama bombom istjerali iz stana u Splitu  ... moju majku srčanog bolesnika i moga brata koji nije mogao da se pederima ustaškim suprotstavi
I njihov pederčina Hitlerova karikatura Skejo. Iz stana ih je istjerao peder i govnar Edo Aljinović, govno koje se kasnije samoubilo, kažu slučajno, ima Boga,  i učinilo čovječanstvu uslugu ...da ne zagađuje svijet svojim smrdljivim postojanjem
Moja majka je taj stan dobila zamjenom sa jednim vojnim licem koje se preselilo u Sarajevo, Slovenac a žena mu muslimanka pa su i oni morali bježat u Sloveniju pred sličnim razbojnicima iz Sarajeva
Pederi iz HOS Bojne "Peder ustaški Rafael Boban" su najhrabriji bili u nasilnim deložacijama samohranih majki sa malom djecom , staraca i udovica ... ma tu su bili heroji neprikosnoveni
MAter im jebem ustašku i njima i njihovim pederskim govnarskim ustaškim idolima iz 2. svjetskog rata
Majka mi se vratila u stan poslije godinu dana jer je slučaj dospio i do samoga Tuđmana a za nju se založuio i Kardinal Kuharić osobno
Drugi nisu bili te sreće jer uglavnom ili nisu bili Hrvati ili su bili u braku sa pripadnicima drugih nacionalnosti. 
Roditelji Ljiljane Nikolovske su doživjeli istu sudbinu i ne znam jesu li ikada dobili natrag stan iz kojeg su ih izbacili pederski ustaški  heroji Wannabe Hitlera ustaškog pederčine Skeje 
Gorjeli u paklu i oni i njihova pederska nazovi bojna ... šteta što ih Tuđman nije pobio kad ih je rasformirao
Mojoj majci su dodatno uništili zdravlje i život skratili ... govna

Svakako treba uzeti u obzir mnoge nasilne radnje pripadnika srpske nacionalnosti koje su predhodile agresorskom ratu srbije i srba s Hr tla.
Kad se bura digne teško da će itko proći a da ga bar ne propuše.
Ja sam svjedok da su samo takvi čistokrvni Hrvati bez komunističkog porijekla bili jedina i najveća meta srba i hr udbe. Nisu im dozvolili ni da se dostojno obračunaju sa njima nego ih na vrlo podmukao i podao način navlačili u stupicu. Bog je taj koji je želio da budu spašeni i bili su!
I mene su istjerali s radnog mjesta, drugi dan se vratila, izvukla mnoge a za mene se nitko nikad nije založio. Zato nabijem i kuharića. 
Nemam ništa protiv tvoje mame.
Prozivaj one koji su zakuhali. Skejo je zakon!
Predlažem manje ukazivanja kako bi pozdrav Za Dom Spremni trebalo zabraniti jer bi u protivnom mogli dobiti Ustaše bez ustezanja!

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 5 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by immortal 8/5/2023, 01:00

immortal wrote:
Ringo10 wrote:Danas je 30 godina od kako su pederčine iz takozvane pederske HOS bojne  "Peder ustaški Rafael Boban" moju majku bolesnu ženu i Hrvaticu pod puščanim cijevima i prijetnjama bombom istjerali iz stana u Splitu  ... moju majku srčanog bolesnika i moga brata koji nije mogao da se pederima ustaškim suprotstavi
I njihov pederčina Hitlerova karikatura Skejo. Iz stana ih je istjerao peder i govnar Edo Aljinović, govno koje se kasnije samoubilo, kažu slučajno, ima Boga,  i učinilo čovječanstvu uslugu ...da ne zagađuje svijet svojim smrdljivim postojanjem
Moja majka je taj stan dobila zamjenom sa jednim vojnim licem koje se preselilo u Sarajevo, Slovenac a žena mu muslimanka pa su i oni morali bježat u Sloveniju pred sličnim razbojnicima iz Sarajeva
Pederi iz HOS Bojne "Peder ustaški Rafael Boban" su najhrabriji bili u nasilnim deložacijama samohranih majki sa malom djecom , staraca i udovica ... ma tu su bili heroji neprikosnoveni
MAter im jebem ustašku i njima i njihovim pederskim govnarskim ustaškim idolima iz 2. svjetskog rata
Majka mi se vratila u stan poslije godinu dana jer je slučaj dospio i do samoga Tuđmana a za nju se založuio i Kardinal Kuharić osobno
Drugi nisu bili te sreće jer uglavnom ili nisu bili Hrvati ili su bili u braku sa pripadnicima drugih nacionalnosti. 
Roditelji Ljiljane Nikolovske su doživjeli istu sudbinu i ne znam jesu li ikada dobili natrag stan iz kojeg su ih izbacili pederski ustaški  heroji Wannabe Hitlera ustaškog pederčine Skeje 
Gorjeli u paklu i oni i njihova pederska nazovi bojna ... šteta što ih Tuđman nije pobio kad ih je rasformirao
Mojoj majci su dodatno uništili zdravlje i život skratili ... govna

Svakako treba uzeti u obzir mnoge nasilne radnje pripadnika srpske nacionalnosti koje su predhodile agresorskom ratu srbije i srba s Hr tla.
Kad se bura digne teško da će itko proći a da ga bar ne propuše.
Ja sam svjedok da su samo takvi čistokrvni Hrvati bez komunističkog porijekla bili jedina i najveća meta srba i hr udbe. Nisu im dozvolili ni da se dostojno obračunaju sa njima nego ih na vrlo podmukao i podao način navlačili u stupicu. Bog je taj koji je želio da budu spašeni i bili su!
I mene su istjerali s radnog mjesta, drugi dan se vratila, izvukla mnoge a za mene se nitko nikad nije založio. Zato nabijem i kuharića. 
Nemam ništa protiv tvoje mame.
Prozivaj one koji su zakuhali. Skejo je zakon!
Predlažem manje ukazivanja kako bi pozdrav Za Dom Spremni trebalo zabraniti jer bi u protivnom mogli dobiti Ustaše bez ustezanja!
Ima nas još!

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 5 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Gast 17/5/2023, 02:55

OVU TEMU NEDAM

MOREBIT DA JE OVAJ RINGiŠPIL U PRAVU

JEBEM JA TO PRAVO IL PRAVDU


OVO JE OSOVINA POKOLJA


OVO JE ONO KAD SE BRANI STEČENO NACIZMOM I RASIZMOM


OVO JE KARCINOM RAZUMA


jeli mater ostavila pičku da imaš šta jebavat

ovo pitam ne iz mržnje ne iz idiotizma ,,,neg samo da skontaš koliki je  rasizam biti u nacističkoj stekovini i imati i koristiti stekovine rasizma i nacizma ,,, kao marčeljuš naprimjer
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 5 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Gast 17/5/2023, 10:44

OVA TEMA JE OSOVINA JUGONACISTIČKE ŠIZOFRENIJE SOCIJALISTIČKOG RASIZMA


molim socijalistu admina da ovu temu zaljepi na plafon
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 5 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Gast 17/5/2023, 18:45

triba držat ovaj debilizam na plafonu
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 5 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Gast 19/5/2023, 17:35

đe admin
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 5 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Gast 20/5/2023, 04:02

ako ikada nam savjest omogući da ovaj problem bude ad-acta ,,, biti će mo ljudi

inače ostajemo posljedica socijalističkog rasizma i jugonacizma


admine meći temu na plafon
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 5 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Sora 20/5/2023, 07:22

škutor wrote:da je bogdo sva gamad iz socijalističkih stanova deportovana ,,,,,,

nitko tko je svojim novcim steko stan nije istran

samo gamad podobna jugonacizmu je dobijala nekretnine i pravedno je istrana

a aj malo o stanovima koje su partizanska gamad okupirala

jeli tvoja mater primila u stan slučajno nekog da sa nim podijeli kvadrate nepravedno stečene ,,,nekog tko je od nje mnogostruko više uplatio u fond a koristi nije imao jer nije socijalist

RASISTO
ZA SMRT


idiote bolesni i retardirani
ugušit ćeš se u svojim govnima na kraju
mrš u 3pim
ne zavređuješ ni riječi više

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 5 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Sora 20/5/2023, 07:26

žao mi je Ringo
pričala sam i ja već sličnu priču ovdje
o jednom prijatelju
dakle, sad bi trebalo biti jasno kome treba stalno potezati 45. i te događaje s kraja rata
samo pljačkašima i kvazinacionalnoj bandi kojoj je do Hrvatske stalno koliko do vlastitog trulog kurca , samo ih zanima novac, moć i skretanje pažnje

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 5 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Šandor Winnetou 20/5/2023, 08:04

Okoš bokoš opet prde kokoš

_________________
Danas je 30 godina - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19635
2017-12-31


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 5 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Ringo10 20/5/2023, 08:05

Sora wrote:žao mi je Ringo
pričala sam i ja već sličnu priču ovdje
o jednom prijatelju
dakle, sad bi trebalo biti jasno kome treba stalno potezati 45. i te događaje s kraja rata
samo pljačkašima i kvazinacionalnoj bandi kojoj je do Hrvatske stalno koliko do vlastitog trulog kurca , samo ih zanima novac, moć i skretanje pažnje
To korištenje žrtava i stradanja u politikantske svrhe inače se naziva POLITIČKO LEŠINARENJE
Ringo10
Ringo10

Posts : 21516
2015-09-24


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 5 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Sora 20/5/2023, 12:56

Ringo10 wrote:
Sora wrote:žao mi je Ringo
pričala sam i ja već sličnu priču ovdje
o jednom prijatelju
dakle, sad bi trebalo biti jasno kome treba stalno potezati 45. i te događaje s kraja rata
samo pljačkašima i kvazinacionalnoj bandi kojoj je do Hrvatske stalno koliko do vlastitog trulog kurca , samo ih zanima novac, moć i skretanje pažnje
To korištenje žrtava i stradanja u politikantske svrhe inače se naziva POLITIČKO LEŠINARENJE

pa nije to samo političko lešinarenje

to su konkretne aktivnosti da se narod zaludi i opljačka
to je dosljedna provedba fašističkih agendi , niš drugo

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 5 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Sora 20/5/2023, 12:57

Šandor Winnetou wrote:Okoš bokoš opet prde kokoš

pita baja đe su njemu jaja

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 5 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Gast 20/5/2023, 13:15

kladin se na neviđeno da balijska hanuma uživa u rasističko-socijalističkim stekovinama

avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 5 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by aben 20/5/2023, 15:42

A zoto je ringocelo vrime ljut ko dingo;
Uvik se sve svede na imovinu...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35456
2014-04-16


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 5 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by mentalitet 20/5/2023, 15:47

Ringo10 wrote:
Sora wrote:žao mi je Ringo
pričala sam i ja već sličnu priču ovdje
o jednom prijatelju
dakle, sad bi trebalo biti jasno kome treba stalno potezati 45. i te događaje s kraja rata
samo pljačkašima i kvazinacionalnoj bandi kojoj je do Hrvatske stalno koliko do vlastitog trulog kurca , samo ih zanima novac, moć i skretanje pažnje
To korištenje žrtava i stradanja u politikantske svrhe inače se naziva POLITIČKO LEŠINARENJE

Ako ceti biti lakshe eno ona takozvana opozicona gamad u Srbiji isto to radi i ima podrshku hrvatsko shiptarskih leshinara koji su korisne budale zapada.Jebi ga moramo se pomiriti sa tim da je vecina ljudi na ovoj planeti glupa i pokvarena ko kurac.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 5 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Gast 20/5/2023, 16:45

aben wrote: imovinu...


neimovinu
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 5 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by immortal 20/5/2023, 16:46

Ringo10 wrote:
Sora wrote:žao mi je Ringo
pričala sam i ja već sličnu priču ovdje
o jednom prijatelju
dakle, sad bi trebalo biti jasno kome treba stalno potezati 45. i te događaje s kraja rata
samo pljačkašima i kvazinacionalnoj bandi kojoj je do Hrvatske stalno koliko do vlastitog trulog kurca , samo ih zanima novac, moć i skretanje pažnje
To korištenje žrtava i stradanja u politikantske svrhe inače se naziva POLITIČKO LEŠINARENJE
upravo to
ispada da su pojedine žrtve koje iskopava antihrvatska ekipa bitnije od mase Hrvata od malih beba, trudnica do nemoćnih staraca stradale agresijom Srbije kao i srba i udbe iz Hrvatske
to je licemjerje komunista i nehrvata koje se ne može mjeriti ni sa čim po svojoj ogavnosti
a fašizam su provodili upravo oni jer su Hrvatima dokidali sva prava, uzimali samo sebi
i sad to nastoje

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23003
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 5 Empty ovde mogu da se riješe svi problemi

Post by Gast 20/5/2023, 18:04

ovde mogu da se riješe svi problemi ,,, samo ringišpil , mutantna šojka i ostala partizanska i ostala domoljublje naplatiteljska gamad da se odreknu stekovina


katarza

stekovine vrati

pa će da budete ljudi


mujaga hadmine kači temu na plafon
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 5 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by mentalitet 20/5/2023, 18:21

immortal wrote:
Ringo10 wrote:
Sora wrote:žao mi je Ringo
pričala sam i ja već sličnu priču ovdje
o jednom prijatelju
dakle, sad bi trebalo biti jasno kome treba stalno potezati 45. i te događaje s kraja rata
samo pljačkašima i kvazinacionalnoj bandi kojoj je do Hrvatske stalno koliko do vlastitog trulog kurca , samo ih zanima novac, moć i skretanje pažnje
To korištenje žrtava i stradanja u politikantske svrhe inače se naziva POLITIČKO LEŠINARENJE
upravo to
ispada da su pojedine žrtve koje iskopava antihrvatska ekipa bitnije od mase Hrvata od malih beba, trudnica do nemoćnih staraca stradale agresijom Srbije kao i srba i udbe iz Hrvatske
to je licemjerje komunista i nehrvata koje se ne može mjeriti ni sa čim po svojoj ogavnosti
a fašizam su provodili upravo oni jer su Hrvatima dokidali sva prava, uzimali samo sebi
i sad to nastoje

Opet si skuzila po kurca shto nije ni chudo jer tvoj zaostali mentalni sklop i ne zna drugachije razmishljati.Sve nevine zrtve ovoga svijeta su nevine i zato treba nastojati da se svi zlochinci ovoga svijeta kazne,bili oni srpski ili hrvatski ili americhki ili schwapski ili anglo-saksonski to nije vazno vec je vazna pravda prema nevinim zrtvama.Dakle krmachice prestani mijeshati babe i zabe.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 4980
2020-07-05


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 5 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum