ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danas je 30 godina

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Danas je 30 godina - Page 4 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Gast 7/5/2023, 10:46

Ringo10 wrote:
Meni ko bi na bolesnu mater ruku digao


misliš mentalno bolesnu mater koja nemore skontat da je okupirala stan

Gast
Guest


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 4 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Ringo10 7/5/2023, 10:48

škutor wrote:
Ringo10 wrote:
Meni ko bi na bolesnu mater ruku digao


misliš mentalno bolesnu mater koja nemore skontat da je okupirala stan
Jebem ti mater u pičku i u usta i u sise i u guzicu 
Jebem ti sve mrtvo i živo do devetog koljena
Jebem ti potomstvo za dvjesto godina 
Ja bih tebe skratio a da ne trepnem govno jedno
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 4 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Gast 7/5/2023, 10:51

Ringo10 wrote:
škutor wrote:
Ringo10 wrote:
Meni ko bi na bolesnu mater ruku digao


misliš mentalno bolesnu mater koja nemore skontat da je okupirala stan
Jebem ti mater u pičku i u usta i u sise i u guzicu 
Jebem ti sve mrtvo i živo do devetog koljena
Jebem ti potomstvo za dvjesto godina 
Ja bih tebe skratio a da ne trepnem govno jedno


TEBI JE SOCIJALIZAM UNIŠTIO RAZUM

da imaš grama razuma znao bi da ti je mater okupirala stan
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 4 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Ringo10 7/5/2023, 10:56

škutor wrote:
Ringo10 wrote:
škutor wrote:
Ringo10 wrote:
Meni ko bi na bolesnu mater ruku digao


misliš mentalno bolesnu mater koja nemore skontat da je okupirala stan
Jebem ti mater u pičku i u usta i u sise i u guzicu 
Jebem ti sve mrtvo i živo do devetog koljena
Jebem ti potomstvo za dvjesto godina 
Ja bih tebe skratio a da ne trepnem govno jedno


TEBI JE SOCIJALIZAM UNIŠTIO RAZUM

da imaš grama razuma znao bi da ti je mater okupirala stan
Za ove uvrede upućene mojoj majci ja bih sa tobom završio brzo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 4 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Gast 7/5/2023, 10:58

Ringo10 wrote:
škutor wrote:
Ringo10 wrote:
škutor wrote:
Ringo10 wrote:
Meni ko bi na bolesnu mater ruku digao


misliš mentalno bolesnu mater koja nemore skontat da je okupirala stan
Jebem ti mater u pičku i u usta i u sise i u guzicu 
Jebem ti sve mrtvo i živo do devetog koljena
Jebem ti potomstvo za dvjesto godina 
Ja bih tebe skratio a da ne trepnem govno jedno


TEBI JE SOCIJALIZAM UNIŠTIO RAZUM

da imaš grama razuma znao bi da ti je mater okupirala stan
Za ove uvrede upućene mojoj majci ja bih sa tobom završio brzo

TVOJA MATER NIJE KRIVA ,,,,TO JE SOCIJALISTIČKA PATOLOGIJA
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 4 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by michaellcmacha 7/5/2023, 11:05

vuksadinare wrote:eto ja sam u bivsem kvartu u zgradi imao 6,7 srpskih obitelji...nitko izbacen nitko maltretiran..dvije obitelji tadasnjih milicajaca su otisli jos 91..jedna obitelj pocetkom 91..u bosnu druga u proljece na kordun..gdje se kako sam cuo glava obitelji prebacila u marticevce...octali koji su ostali nitko nije dirao..mada je za jednog postojala sumnja da je suradnik kos-a ali provjerom utvrdjeno da nije i on nastavio mirno zivjeti dalje..sto kaze miha problem su bili oni koji su javno srbovali jos i prije 1990..da bi jos vise nastavili 90 i 91..jer su mislili da ce njihovi pobjediti..kad se zaratilo logicno je bilo da ih mup i obavjestajna zajednica posjeti ili oni dodju u mup..sa pitanjem blesavim zasto...srbujes a onda ti nije jasno zasto si pod prismotrom
Jednostavan primjer, gdje stoka srbočetnička i jugonostalgičarska ignorira činjenice... 
Vaso iz poljskog puta u svibnju i lipnju dolazi sa brdmom i transporterom iz gaćeše na veliku portu željezare po plaće za rezerviste JA, čitaj četnike. Isti se naoružan do zuba prijeti i uokolo mlatara automatskom puškom. Cane, Dragiša Stefanović, Ljubiša Juzbašić, Siniša Sinke, Plamenko, Tintor, Muća, su već u Knindžama, Duško Malović (dečko od Solarice) i Vanja kao oficiri KOS-a ordiniraju po Sisku, javno usted bijela dana uperuju osobno naoružanje u ljude za koje su znali da su za hrvatsku. Njih troje plus Vanjina četnikuša Marinka su jednu našu curu na Zibelu iscipelarili. Nekima od njih smo uzeli mjeru, meni je žao samo što nismo uspjeli eliminirati Duleta, Vanju, mrcine su uspjele u zadnji tren zdimiti. S druge strane srbe koji nisu srbovali i četnikovali, nitko nije dirao, ako je i bilo kakvih provokacija, to je išlo rođake tih i njima sličnih jer je mala sredina i sve se znalo ili saznalo... I sad će meni sroljo Ringo pričati kako je netko nekog iz čista mira dirao... Pa da
 Je bilo tako ne bi 160 000 srba ostalo u hrvatskim gradovima... Svi do jednog bi otišliotišli da su svi bili izloženi teroru kako mentalni početnik, ringoringo maloumnik pokušavaju proturiti...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 4 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Gast 7/5/2023, 11:15

NAJGORA DANAŠNJA ČINJENICA JE DA SU NAPLATITELJI DOMOLJUBLJA NASLJEDILI PATOLOGIJU KOJU RINGIŠPIL NOSI SVOJIM SOCIJALISTIČKIM KARCINOMOM RAZUMA


NASLJEDSTVO JUGONACIZMA
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 4 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Ringo10 7/5/2023, 11:28

Gojko Šušak, najveće zlo i nesreća samostalne Hrvatske

https://lupiga.com/kolumne/ususkavanje-u-desnilo-sto-je-danas-nama-gojko-susak#comments

Lijepo je rekao ovaj novinar Boris Pavelić

"A ovdje je, dakako, i smušena vlada Andreja Plenkovića, koja 27. travnja usred Zagreba pompozno otvara Spomenik žrtvama holokausta i ustaškog režima, a tjedan dana kasnije, preko ministra obrane Marija Banožića, poručuje kako je Gojko Šušak, “bio jedan od onih od kojih svaki domoljub može učiti kako se voli i brani hrvatska država”
Ne, Gojko Šušak nije bio “bio jedan od onih od kojih svaki domoljub može učiti kako se voli i brani hrvatska država”. On bi, kad već govorimo u domoljubnome registru, mogao biti tek “jedan od onih od kojih svaki domoljub može učiti da postoje dobri i pogrešni načini kako se voli i brani hrvatska država”. Jer, ako hrvatski politički i javni establishment ne smogne odvažnosti da u HDZ-ovu i Tuđmanovu nasljeđu napokon razluči partizansko od ustaškog, humano od nasilničkog i demokratsko od diktatorskog, ova će zemlja dovijeka ostati poput čudovišta koje je, da parafraziramo znamenitu dosjetku novinara Marinka Čulića, “jednim dijelom svojega trupla i udova sastavljeno od Tita, a drugim od Pavelića”

I ta razdrtost i taj dvojni identitet Hrvatske vodi Hrvatsku u propast, i to upravo ta ustaška polovica 
Gojko Šušak, bio je najveća Tuđmanova greška. U Hrvatskoj je uspostavio princip samovolje i pravne nesigurnosti građana,  jedino prihvatljiva država po njegovom ukusu, kao i njegovim sljedbenicima je ustaška diktatura etnički čista do devetog koljena i danas ta neoustaška bagra se ne miri sa ikakvom demokracijom i za njih je nekakva reinkarnacija endehazije jedino prihvatljiva Hrvatska 
Ovako, Hrvatska je upravo taj Frankenstein, nakaza koja je sa jedne strane pravno naslijeđe Titovog NOPa a s druge strane emotivno neizlječivo vezana za naslijeđe ustaške NDH
I kao takva i dok je takva, budućnosti nema
Ipak, sretna je činjenica da je GŠ krepao koliko toliko na vrijeme i prije samog Tuđmana. Da je on naslijedio Tuđmana, Hrvatsku bi pretvorio u ultradesnu neoustašku diktaturu
I tu je Bog pomogao Hrvatskoj
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 4 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Šandor Winnetou 7/5/2023, 11:44

Ringo10 wrote:
škutor wrote:
Ringo10 wrote:
škutor wrote:
Ringo10 wrote:
Meni ko bi na bolesnu mater ruku digao


misliš mentalno bolesnu mater koja nemore skontat da je okupirala stan
Jebem ti mater u pičku i u usta i u sise i u guzicu 
Jebem ti sve mrtvo i živo do devetog koljena
Jebem ti potomstvo za dvjesto godina 
Ja bih tebe skratio a da ne trepnem govno jedno


TEBI JE SOCIJALIZAM UNIŠTIO RAZUM

da imaš grama razuma znao bi da ti je mater okupirala stan
Za ove uvrede upućene mojoj majci ja bih sa tobom završio brzo
A kad si ti konstantno srao po mojoj materi i ocu? zašto onda sam sebi nisi skratio muke?

_________________
Danas je 30 godina - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19728
2017-12-31


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 4 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Gast 7/5/2023, 11:50

Ringo10 wrote:Gojko Šušak, najveće zlo i nesreća samostalne Hrvatske


šušak je samo jedan od socijalističke rase koja je na račun hrvata hrvatske civiliziranosti hrvatske kulture pravio otadžbinu hrvatoslaviju


samo socijalisti su bili i do danas su na vlasti,,,,nijedan hrvat


prvi hrvatski socijalisti na vlasti su bile ustaše ,,,samo radi evidenciej


ZA SMRT ,,,,, U SOCIAJLISTIČKIM STEKOVIANMA
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 4 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Ringo10 7/5/2023, 11:52

Šušak je bio ustaša i UDBAški doušnik
I imao je Jugo putovnicu a tobože bio emigrant
Govno
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 4 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Gast 7/5/2023, 11:54

Ringo10 wrote:Šušak je bio ustaša i UDBAški doušnik
I imao je Jugo putovnicu a tobože bio emigrant
Govno

ŠUŠKOV JEDINI IDENTITET JE SOCIJALIST

isto tako tuđmanov

i svih u vlasti


samo socijalisti

nijedan hrvat
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 4 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Ringo10 7/5/2023, 11:55

Šandor Winnetou wrote:
Ringo10 wrote:
škutor wrote:
Ringo10 wrote:
škutor wrote:
Ringo10 wrote:
Meni ko bi na bolesnu mater ruku digao


misliš mentalno bolesnu mater koja nemore skontat da je okupirala stan
Jebem ti mater u pičku i u usta i u sise i u guzicu 
Jebem ti sve mrtvo i živo do devetog koljena
Jebem ti potomstvo za dvjesto godina 
Ja bih tebe skratio a da ne trepnem govno jedno


TEBI JE SOCIJALIZAM UNIŠTIO RAZUM

da imaš grama razuma znao bi da ti je mater okupirala stan
Za ove uvrede upućene mojoj majci ja bih sa tobom završio brzo
A kad si ti konstantno srao po mojoj materi i ocu? zašto onda sam sebi nisi skratio muke?
Realno, ne sjećam se. A ako jesam sigurno sam bio pijan jer inače ne vrijeđam obitelj 
Ako je to istina onda ti se iskreno ispričavam
Jebi ga, ja kad popijem onda svašta kažem pa mi ni ustaše nekako nisu ... nesimpatični...mislim malo razmišljam drukčije pa nekako shvaćam i njihove pobude
Ali kad sam trijezan onda razmišljam mnogo racionalnije
Vidiš, nisam se odavno napio... baš bih mogao ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 4 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Gast 7/5/2023, 12:14

https://www.vecernji.hr/vijesti/jna-je-planirala-okupirati-cijelu-hrvatsku-ali-se-morala-povuci-1678035


DEČKI U AKCIJI A ŽENE I KOPILAD ČUVAJU STANOVE
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 4 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by michaellcmacha 7/5/2023, 15:05

Ringo10 wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Ringo10 wrote:
škutor wrote:
Ringo10 wrote:
škutor wrote:
Ringo10 wrote:
Meni ko bi na bolesnu mater ruku digao


misliš mentalno bolesnu mater koja nemore skontat da je okupirala stan
Jebem ti mater u pičku i u usta i u sise i u guzicu 
Jebem ti sve mrtvo i živo do devetog koljena
Jebem ti potomstvo za dvjesto godina 
Ja bih tebe skratio a da ne trepnem govno jedno


TEBI JE SOCIJALIZAM UNIŠTIO RAZUM

da imaš grama razuma znao bi da ti je mater okupirala stan
Za ove uvrede upućene mojoj majci ja bih sa tobom završio brzo
A kad si ti konstantno srao po mojoj materi i ocu? zašto onda sam sebi nisi skratio muke?
Realno, ne sjećam se. A ako jesam sigurno sam bio pijan jer inače ne vrijeđam obitelj 
Ako je to istina onda ti se iskreno ispričavam
Jebi ga, ja kad popijem onda svašta kažem pa mi ni ustaše nekako nisu ... nesimpatični...mislim malo razmišljam drukčije pa nekako shvaćam i njihove pobude
Ali kad sam trijezan onda razmišljam mnogo racionalnije
Vidiš, nisam se odavno napio... baš bih mogao ...
Kako bih ti ja za ovo preseravanje šamarčinu ašovom zavalio. Klošaru, kako sam odavno detektirao, pijani i lijekovima nadrogirani. To što se dovodiš u neuračunljivo stanje te ne oslobađa odgovornosti za uvrede koje upućuješ drugima. Takav si i danas ovu brljotinu od teme postavio

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 4 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Ringo10 7/5/2023, 15:29

michaellcmacha wrote:
Ringo10 wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Ringo10 wrote:
škutor wrote:
Ringo10 wrote:
škutor wrote:
Ringo10 wrote:
Meni ko bi na bolesnu mater ruku digao


misliš mentalno bolesnu mater koja nemore skontat da je okupirala stan
Jebem ti mater u pičku i u usta i u sise i u guzicu 
Jebem ti sve mrtvo i živo do devetog koljena
Jebem ti potomstvo za dvjesto godina 
Ja bih tebe skratio a da ne trepnem govno jedno


TEBI JE SOCIJALIZAM UNIŠTIO RAZUM

da imaš grama razuma znao bi da ti je mater okupirala stan
Za ove uvrede upućene mojoj majci ja bih sa tobom završio brzo
A kad si ti konstantno srao po mojoj materi i ocu? zašto onda sam sebi nisi skratio muke?
Realno, ne sjećam se. A ako jesam sigurno sam bio pijan jer inače ne vrijeđam obitelj 
Ako je to istina onda ti se iskreno ispričavam
Jebi ga, ja kad popijem onda svašta kažem pa mi ni ustaše nekako nisu ... nesimpatični...mislim malo razmišljam drukčije pa nekako shvaćam i njihove pobude
Ali kad sam trijezan onda razmišljam mnogo racionalnije
Vidiš, nisam se odavno napio... baš bih mogao ...
Kako bih ti ja za ovo preseravanje šamarčinu ašovom zavalio. Klošaru, kako sam odavno detektirao, pijani i lijekovima nadrogirani. To što se dovodiš u neuračunljivo stanje te ne oslobađa odgovornosti za uvrede koje upućuješ drugima. Takav si i danas ovu brljotinu od teme postavio
Lijepo sam ti se ispričao
A klošar si ti
Ne drogiram se nikakvim lijekovima ali ponekad popijem ... iako nisam neko vrijeme
Iskreno ne sjećam se tih uvreda ... ne znam ni kad je to bilo... ni šta sam pisao .. pojma nemam iskreno
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 4 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Gast 7/5/2023, 15:44

jel stan na prodaju
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 4 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Ringo10 7/5/2023, 19:10

Da ne otvaram temu a nevezano za ovo... gledam na TikTok prilog O Vladi Santicu zapovjedniku HVO Bihac kojeg su Mujage likvidirale
I gledam komentare Mujaga
Koja mrznja prema Hrvatima...jebo te...nevjerojatna mrznja
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 4 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Gast 7/5/2023, 19:15

Ringo10 wrote:Da ne otvaram temu a nevezano za ovo... gledam na TikTok prilog O Vladi Santicu zapovjedniku HVO Bihac kojeg su Mujage likvidirale
I gledam komentare Mujaga
Koja mrznja prema Hrvatima...jebo te...nevjerojatna mrznja

isto tako vi socijalisti mrzite hrvate

da bi se u vama sociajlistima oformila mržnja nagrđivani ste korištenjem nekretnina

a hrvatoslavija vam je za veću instancu socijalizma u vama uknjižila stečeno jugonacizmom

samo prati sebe šta pišeš o hrvatima koji nisu socijalistički podobni,,,,mujage su male bebe ,,,oni su samo janjičari

a ti si rasista
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 4 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by mentalitet 7/5/2023, 21:15

Ringo10 wrote:Te divljacke delozacije nisu svuda bile iste
Split je bio najgori ...3000 siledzijskih delozacija

Ne znam za Zadar
I kuce Su bile po periferijama I selima I Mahom su u njima zivjelo Hrvati
Ustaske seljacine su ciljale Centar grada

Pa u Splitu ti vishe nema pravog dalmatinca.Sve ti je to kamenjarski shljam koji se spustio sa onih brda na more.Prije par godina sam pjeshice ishao kroz Starigrad Paklenicu na vrh Velebita i razmishljao sam o ljudima koji su tamo zivjeli i sad zive.Chovjeche to ti je takva vukojebina da me chudi kako su medjedi i vukovi prezivljavali a kamo liljudska bica.Ako hocesh da ih prepoznash u Zagrebu onda cesh uochiti da su jebeno rahitichni shto govori da su valjda jeli lishce a meso samo za Bozic i Uskrs,lukavi do bola i pokvareni isto tako.Glumit ce ti prijateljstvo samo dok ne dobiju shansu da te zajebu i zabiju ti noz u ledja.Mentalno zaostali bez ikakve empatije za druge,sklupljaju se u chopore i samo tako su jaki ali isto kao i divlje zvijeri napadaju slabe,ali kad im pokazesh da se ne bojish podviju rep kao one kuje funjare.Taj mentalitet je neunishtiv i da se razumijemo taj otpad ljudski postoji u svakom narodu ali su u Hrvatskoj najvishe doshli do izrazaja.Zagreb su pretvorili u vukojebinu jer imaju taj shiptarski mentalni sklop da se pomazu bez obzira shto se mrze jer znaju da su bez chopora goli kurac.Kao pojedinac ne vrijede nishta,strashljivi su i spremni na sve.Evo ovdje na forumu par njih se predstavljaju kao dalmatinci iako sa Dalmacijom nemaju nikakve veze osim onog hrvatskog ustashkog narativa koji je i nastao na kamenjaru.Slavonci su za njihglupi jer su veliki radnici,a oni smatraju da je glupo raditi kada se moze ukrasti od drugih.Ne kreativni ali sa bolesnom mashtom koja im daje energiju jer dok lazu i muljaju oni prvo sami sebe uvjere pa tek onda prelaze na uvjeravanja drugih,ako ne uspiju rijechima pochinju ljudima davati svoje zamishljene etikete koje su u skladu sa njihovim zamishljenim ciljevima i narativom koji pomno stvaraju bez obzira da li si Hrvat ili Srbin koji je poshten za njih je to kurac jer kod njih ne postoje normalni i hrvati i srbi nego samo oni koji stoje na njihovom putu kradje i otimanja.Znam tu bagru do kostiju.Boli njih kurac za hrvate ,njima je samo vazno da oni imaju a do imovine uglavnom dolaze prevarama ,raznim podmetanjima i udruzivanjima u chopore pa kada nalete na slabije od sebe su krvolochniji od zvijeri.Jedini lijek na zalost za takve je metak u chelo.Sa njima ako pokushash da razgovarash argumentima unaprijed si izgubio jer njihov glavni argument je da ce se oko nechega dogovoriti i sloziti ako je samo po njihovom.Dakle unaprijed izgubljena energija i trud da idiotima objasnish da grijeshe u nechemu.Zato ih ja odjebem tako shto ih vrijedjam i ponizavam bash manijachki ,medjutim ta stoka nema poshtovanja prema bliznjim svojima a kamo li prema nechijem drugom.To su debelo kozci kakvi ne postoje nigdje na svijetu,ali jadnici mozda oni nisu ni krivi i nisu svjesni sebe jer ih je takve oformila priroda u kojoj su nastali.Kada pogledash taj dinaroidni tip ljudi bez obzira da li su pravoslavci,katolici ili muslimani oni su istog mentalnog sklopa.U to sam se uvjerio osobno i ovdje u USA ali i dok sam zivio u Zagrebu.Dodushe ,znao sam ih koristiti za svoje ciljeve jer ih je lagano izmanipulirati samo im obecaj da ce biti bogati i imati puno love.To im je glavni cilj u zivotu jer su iskompleksirana ljutska stoka koja drugih vrijednosti osim materijalnih nemaju.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 4 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Gast 7/5/2023, 21:25

mentalitet wrote:
Ringo10 wrote:

Pa u Splitu ti vishe nema pravog dalmatinca..

to ti kažeš ovom jugonacisti koji nije ni bosanac ni ercegovac ,,,, on ti je iz i
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 4 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum