ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danas je 30 godina

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Danas je 30 godina - Page 7 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by AssadNaPodmornici 21/5/2023, 11:29

Pa ako je stan tvoje mame kako ne znaš u čijem je vlasništvu stan. 
Jel taj stan bio u vlasništvu nekih prije ili je nova zgrada izgrađena nakon WW2

AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 7 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Ringo10 21/5/2023, 12:28

AssadNaPodmornici wrote:Pa ako je stan tvoje mame kako ne znaš u čijem je vlasništvu stan. 
Jel taj stan bio u vlasništvu nekih prije ili je nova zgrada izgrađena nakon WW2
Ja sam rekao sta sam imao.
To je izgradjeno u vrijeme socijalizma...tipicna socijalisticka zgrada 
Vlasnistvo...ne znam tu je zivio Slovenac Sa zenom Bosanskom muslimankom moja Majka je zamijenila Stan da njima Jer je njegova zena htjela u Sarajevo
Pocetkom rata su pobjegli u Sloveniju jer.im je Banda Jusufa Prazine Juke provalila u Stan I njega I zenu isprebijali...mislili valjda da je Srbin
Majka I brat su odmah za mnom dosli u Australiju
Majka je ubrzo preminula
Moga brata vise nije bilo briga za taj stan...mislim da ga je napustio
Nisam o tome sa njim pricao ...on ne zeli a zivimo u razlicitim dijelovima Australije I ne vidimo se cesto jer sa njegovom zenom sam u vrlo losim odnosima
U tom stanu zivi jedna jako dobra obitelj I koliko mi je poznato stan je sada otkupljen I u njihovom vlasnistvu
Brat u ove 23 godine nikad nije Isao u Hrvatsku a vjerojatno nikad I nece...ZA razliku od mene Koji Sam bio nekoliko puta 
I tako...Ne zelim vise o tome
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 7 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Gast 21/5/2023, 12:51

AUPIČKUMATERINU

avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 7 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Gast 21/5/2023, 13:08

MA JA SE NEVOLIN IZVINJAVAT

dobro nema tu puno tog relevantnog od fakata

al recimo da je istina iz kuta ringišpila onako kako on piše ,,, uzmimo to kao točno

čoviku triba pomoć
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 7 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by immortal 21/5/2023, 15:04

jastreb wrote:
immortal wrote:
mentalitet wrote:
immortal wrote:
Ringo10 wrote:
Sora wrote:žao mi je Ringo
pričala sam i ja već sličnu priču ovdje
o jednom prijatelju
dakle, sad bi trebalo biti jasno kome treba stalno potezati 45. i te događaje s kraja rata
samo pljačkašima i kvazinacionalnoj bandi kojoj je do Hrvatske stalno koliko do vlastitog trulog kurca , samo ih zanima novac, moć i skretanje pažnje
To korištenje žrtava i stradanja u politikantske svrhe inače se naziva POLITIČKO LEŠINARENJE
upravo to
ispada da su pojedine žrtve koje iskopava antihrvatska ekipa bitnije od mase Hrvata od malih beba, trudnica do nemoćnih staraca stradale agresijom Srbije kao i srba i udbe iz Hrvatske
to je licemjerje komunista i nehrvata koje se ne može mjeriti ni sa čim po svojoj ogavnosti
a fašizam su provodili upravo oni jer su Hrvatima dokidali sva prava, uzimali samo sebi
i sad to nastoje

Opet si skuzila po kurca shto nije ni chudo jer tvoj zaostali mentalni sklop i ne zna drugachije razmishljati.Sve nevine zrtve ovoga svijeta su nevine i zato treba nastojati da se svi zlochinci ovoga svijeta kazne,bili oni srpski ili hrvatski ili americhki ili schwapski ili anglo-saksonski to nije vazno vec je vazna pravda prema nevinim zrtvama.Dakle krmachice prestani mijeshati babe i zabe.

Nevina žrtva je bila cijela Hrvatska i narod u njoj. Vi povećalom iskopavate stradala ili oštećene nehrvatske pojedince kako bi umanjili pa čak i opravdali masovni zločin nad Hrvatima i Hrvatskom.
Hrvatska je vecim dijelom bila uz NOP. :omg

Uytasa je bilo malo.  :pf

To sto se Hrvati u nekim djelovima nisu odmah digli na ustanak krivi su Macek i Stepinac. :ming1

Partija je najvece napore ulagala u to da se u ustanak ukljuci sto veci broj Hrvata. :grin

Nakon sto je raskrinkana sramna i dvolicna uloga Maceka Hrvati bez problema dolaze u partizanske redove u Zagorju,Pofravini,Slavoniji,pa i Lici. :nb

Ustase su bili najmanji problem.  :tss Osim nekih zagrizenih klerikalaca,seoskih i grafskih propalica i glupih ljudi uvucenih u zlocin, :stare1 kao u okolici Slunja,Bihaca,Gospica i Hercegovine,ustase nisu imali nikakve sanse niti u vojne niti u politicke uspjehe. (PUSTE TLAPNJE.  VRATILI SU DIJELOVE HRVATSKE KOJE SU PREDALI POD KRALJEVINOM JUGOSLAVIJOM, OBRAZUJ SE I TI MALO)

Na međunarodnom planu da se ne govori. Partizani su najvece napore pravili kako bi pred svijetom dokazali izdajnicku ulogu cetnika.. :mog za ustase takvi napori nisu bili potrebni. :stare1

Informiraj se,ali ne u Hrvatskom tjedniku,Gladu koncila ili Bujici.  :pf :gtfo

o jebem te poremećenog
Ustaše činili zločin, partizani sveti, a partizani se kao zalagali dokazati četnički zločin?
Možda samo za one koji su surađivali s ustašama. To svakako. 
Ti si za komunističku diktaturu i bio bi izgleda gori od Tita. Ne bi dao ni postojanje crkve, ni Glasa Koncila a ni glasila za Hrvate.
Ti si za Remetinec kao i mnogi.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23123
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 7 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Sora 21/5/2023, 15:59

immortal wrote:
jastreb wrote:
immortal wrote:
mentalitet wrote:
immortal wrote:
Ringo10 wrote:
Sora wrote:žao mi je Ringo
pričala sam i ja već sličnu priču ovdje
o jednom prijatelju
dakle, sad bi trebalo biti jasno kome treba stalno potezati 45. i te događaje s kraja rata
samo pljačkašima i kvazinacionalnoj bandi kojoj je do Hrvatske stalno koliko do vlastitog trulog kurca , samo ih zanima novac, moć i skretanje pažnje
To korištenje žrtava i stradanja u politikantske svrhe inače se naziva POLITIČKO LEŠINARENJE
upravo to
ispada da su pojedine žrtve koje iskopava antihrvatska ekipa bitnije od mase Hrvata od malih beba, trudnica do nemoćnih staraca stradale agresijom Srbije kao i srba i udbe iz Hrvatske
to je licemjerje komunista i nehrvata koje se ne može mjeriti ni sa čim po svojoj ogavnosti
a fašizam su provodili upravo oni jer su Hrvatima dokidali sva prava, uzimali samo sebi
i sad to nastoje

Opet si skuzila po kurca shto nije ni chudo jer tvoj zaostali mentalni sklop i ne zna drugachije razmishljati.Sve nevine zrtve ovoga svijeta su nevine i zato treba nastojati da se svi zlochinci ovoga svijeta kazne,bili oni srpski ili hrvatski ili americhki ili schwapski ili anglo-saksonski to nije vazno vec je vazna pravda prema nevinim zrtvama.Dakle krmachice prestani mijeshati babe i zabe.

Nevina žrtva je bila cijela Hrvatska i narod u njoj. Vi povećalom iskopavate stradala ili oštećene nehrvatske pojedince kako bi umanjili pa čak i opravdali masovni zločin nad Hrvatima i Hrvatskom.
Hrvatska je vecim dijelom bila uz NOP. :omg

Uytasa je bilo malo.  :pf

To sto se Hrvati u nekim djelovima nisu odmah digli na ustanak krivi su Macek i Stepinac. :ming1

Partija je najvece napore ulagala u to da se u ustanak ukljuci sto veci broj Hrvata. :grin

Nakon sto je raskrinkana sramna i dvolicna uloga Maceka Hrvati bez problema dolaze u partizanske redove u Zagorju,Pofravini,Slavoniji,pa i Lici. :nb

Ustase su bili najmanji problem.  :tss Osim nekih zagrizenih klerikalaca,seoskih i grafskih propalica i glupih ljudi uvucenih u zlocin, :stare1 kao u okolici Slunja,Bihaca,Gospica i Hercegovine,ustase nisu imali nikakve sanse niti u vojne niti u politicke uspjehe. (PUSTE TLAPNJE.  VRATILI SU DIJELOVE HRVATSKE KOJE SU PREDALI POD KRALJEVINOM JUGOSLAVIJOM, OBRAZUJ SE I TI MALO)

Na međunarodnom planu da se ne govori. Partizani su najvece napore pravili kako bi pred svijetom dokazali izdajnicku ulogu cetnika.. :mog za ustase takvi napori nisu bili potrebni. :stare1

Informiraj se,ali ne u Hrvatskom tjedniku,Gladu koncila ili Bujici.  :pf :gtfo

o jebem te poremećenog
Ustaše činili zločin, partizani sveti, a partizani se kao zalagali dokazati četnički zločin?
Možda samo za one koji su surađivali s ustašama. To svakako. 
Ti si za komunističku diktaturu i bio bi izgleda gori od Tita. Ne bi dao ni postojanje crkve, ni Glasa Koncila a ni glasila za Hrvate.
Ti si za Remetinec kao i mnogi.


ajde strina da te ja podučim
ali nemoj više da ponavljam
RAZLIKA JE IDEOLOŠKA . ustaše su upale u zločinačku nacifašističku ideologiju dakle u teror i nasilje , po defaultu a partizani u oslobodilačku antifašističku

jel to kužiš strina : CRNO I BIJELO, da pojednostavnimo , iako ne znači da nije bilo zločina u svakoj strani
a glede crkve, rekoh odavno
ja samo KAO MAO CE TUNG , srušiti sve i u ropotarnicu poslati , osim kaj je umjetničko djelo
a ove nove crkvetine sigurno niosu

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 7 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Sora 21/5/2023, 16:01

ako je išta moguće predvidjeti u budućnosti to je da će religije NESTATI
radi umjetne inteligencije

fala Bo:tu: gu

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 7 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by prckov 21/5/2023, 16:07

Sora wrote:ako je išta moguće predvidjeti u budućnosti to je da će religije NESTATI
radi umjetne inteligencije

fala Bo:tu: gu

nece sore, bice nova ateisticka religija - woke
pa i sam Klaus kaze da se mora imat sistem vjerovanja u novom svjetskom uredenju
kaze znanost nije dovoljna da bi se ljude porobilo

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 7 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Gast 21/5/2023, 20:01

Sora wrote:ako je išta moguće predvidjeti u budućnosti to je da će religije NESTATI
radi umjetne inteligencije

fala Bo:tu: gu

socijalizam je najklerikarnija religija
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 7 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Gast 21/5/2023, 20:05

Sora wrote:
ajde strina da te ja podučim
ali nemoj više da ponavljam
RAZLIKA JE IDEOLOŠKA . ustaše su upale u zločinačku nacifašističku ideologiju dakle u teror i nasilje  , po defaultu  a partizani u oslobodilačku antifašističku

jel to kužiš strina : CRNO I BIJELO, da pojednostavnimo , iako ne znači da nije bilo zločina u svakoj strani
a glede crkve, rekoh odavno
ja samo KAO MAO CE TUNG , srušiti sve i u ropotarnicu poslati , osim kaj je umjetničko djelo
a ove nove crkvetine sigurno niosu


jedini nacizam na jugu europe je jugonacizam koji je boguhvala suicidno priklan

harakiri,,,,il kak to japanci zovu
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 7 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Ringo10 22/5/2023, 04:57

škutor wrote:MA JA SE NEVOLIN IZVINJAVAT

dobro nema tu puno tog relevantnog od fakata

al recimo da je istina iz kuta ringišpila onako kako on piše ,,, uzmimo to kao točno

čoviku triba pomoć
Pomozi ti sebi
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Danas je 30 godina - Page 7 Empty Re: Danas je 30 godina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum