ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto

Go down

Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto Empty Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto

Post by Eroo 7/4/2023, 19:06

Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto


https://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/agentica-za-zaposljavanje-bosancima-je-obecana-zemlja-za-posao-hrvatska-nije-njemacka-850767
Eroo
Eroo

Posts : 74401
2016-07-22


Back to top Go down

Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto Empty Re: Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto

Post by Eroo 7/4/2023, 19:07

...i Srbima, i Srbima. 
Pristojni su dobrodošli, naravno. ;)
Eroo
Eroo

Posts : 74401
2016-07-22


Back to top Go down

Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto Empty Re: Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto

Post by RayMabus 7/4/2023, 19:11

Nek idu tamo u Tursku kod onog svog sultana. Samo mi oni još fale ovdje.

Šta mene boli kurac šta je njima obećana zemlja. Daleko im kuća.

Neka im digne oni tamo plaće pa neće morat ni u Njemačku ni u Hrvatsku ni u Tursku na rad.

Zajebavaju radni narod. Neće da im daju sto eura više plaću.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175403
2014-04-11


Back to top Go down

Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto Empty Re: Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto

Post by marcellus 7/4/2023, 19:20

pa jer u njemačkoj moraš radit...

_________________
Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto Empty Re: Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto

Post by mentalitet 7/4/2023, 19:32

Eroo wrote:...i Srbima, i Srbima. 
Pristojni su dobrodošli, naravno. ;)


Pa tako reci Jarane da ti fale srbi i muslimani.Ali onda pojebat ce sve hrvatice i eto pun kurac novih mutanata kao shto si ti jer hrvatima se izgleda vishe ne dize pa zovu upomoc.Eto onaj Rey kod onakih dalmatinki on sjedi cijeli dan na forumu mjesto da mu neka sjedi cijeli dan na kurcu pa mozda bi se i kakav hrvat rodio pa ne bi morao kmechati o natalitetu.Dodushe ti si se pobrinuo za slovence ,imat ce tko da im pere shupak.Hrvati umislili da su schwabe pa nece da rade,tako je uvijek bilo ,lijena stoka sitnog zuba samo bi filozofirala po kaficima i jedni drugima lagali kako su uspjeshni poslovni ljudi a nemaju jadni ni za kavu nego chekaju da im netko drugi plati.Ali boli ih kurac imaju "svoju drzavu".:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto Empty Re: Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto

Post by RayMabus 7/4/2023, 19:36

Ne želim ja imati djecu u emanicipaciji.

Uopće ne želim žene blizu sebe otkako san prije petnajst godina otkrija da živimo u emancipaciji ( vladavina žena ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175403
2014-04-11


Back to top Go down

Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto Empty Re: Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto

Post by mentalitet 7/4/2023, 19:36

RayMabus wrote:Nek idu tamo u Tursku kod onog svog sultana. Samo mi oni još fale ovdje.

Šta mene boli kurac šta je njima obećana zemlja. Daleko im kuća.

Neka im digne oni tamo plaće pa neće morat ni u Njemačku ni u Hrvatsku ni u Tursku na rad.

Zajebavaju radni narod. Neće da im daju sto eura više plaću.


Podrzavam,bolje indijci,pakistanci i ostali arapi jer oni samo rade i ne dize im se kurac ko onim bosancerosima koji bi jebali pticu u letu a da nece onake dalmoshice (meni najbolje pichke na svijetu) a ti bulji i dalje u ekran mozda dodju i tebe pojebati:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto Empty Re: Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto

Post by RayMabus 7/4/2023, 19:39

A kapitalista će trpat šta god može jer će mu vlast uvik dat to pošto živi od poreza i tih firmi i radne snage al ovdje je stvar šta ovi njima u Bosni neće da dignu plaće.

Ne triba njima ni Hrvatska ni Njemačka nego sto eura veća plaća da prati troškove života.

Šta ja imam od toga šta će netko iz BiH il Srbije dolazit ovamo i rušiti cijenu rada nama ? Ništa. Pa digni mu tamo sto eura plaće pa nek radi u svojoj zemlji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175403
2014-04-11


Back to top Go down

Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto Empty Re: Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto

Post by veber 7/4/2023, 19:47

opet đemal o rvacko.
zakaj đemal krampa u celje? 
lik zabrijao da je to minken. do 90 nije razlikovao uskrs od božića. gluperda polutanska.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto Empty Re: Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto

Post by mentalitet 7/4/2023, 19:52

RayMabus wrote:A kapitalista će trpat šta god može jer će mu vlast uvik dat to pošto živi od poreza i tih firmi i radne snage al ovdje je stvar šta ovi njima u Bosni neće da dignu plaće.

Ne triba njima ni Hrvatska ni Njemačka nego sto eura veća plaća da prati troškove života.

Šta ja imam od toga šta će netko iz BiH il Srbije dolazit ovamo i rušiti cijenu rada nama ? Ništa. Pa digni mu tamo sto eura plaće pa nek radi u svojoj zemlji.


Ikad ja napishem da ste se borili za kurac i za strance da vas mogu prtzat kako im se digne onda poludite a da su ostali srbi i da ih niste protjerali uz pomoc amera i schwana josh bi bili svoj na svome ,ovako uvalili vam foru da su srbi vashi zivotni neprijatelji jer se sami ne znate pobuniti protiv tlachitelja osim jamrati na drushtvenim mrezama i na ovakim glupim forumima.Jebi ga "Zeljeli ste sad imate ali ne Shwitzu nego kurac u shupku:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto Empty Re: Agentica za zapošljavanje: Bosancima je obećana zemlja za posao Hrvatska a ne Njemačka, evo i zašto

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum