ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Teta Violeta čini čuda: kako su Grude postale obećana zemlja za Indijce i Japance

Go down

Teta Violeta čini čuda: kako su Grude postale obećana zemlja za Indijce i Japance Empty Teta Violeta čini čuda: kako su Grude postale obećana zemlja za Indijce i Japance

Post by Eroo Fri 2 Sep - 7:41

Teta Violeta čini čuda: kako su Grude postale obećana zemlja za Indijce i Japance
Teta Violeta čini čuda: kako su Grude postale obećana zemlja za Indijce i Japance Corluka_violeta16-080715


http://slobodnadalmacija.hr/novosti/biznis/clanak/id/280437/teta-violeta-cini-cuda-kako-su-grude-postale-obecana-zemlja-za-indijce-i-japance
Eroo
Eroo

Posts : 74787
2016-07-22


Back to top Go down

Teta Violeta čini čuda: kako su Grude postale obećana zemlja za Indijce i Japance Empty Re: Teta Violeta čini čuda: kako su Grude postale obećana zemlja za Indijce i Japance

Post by Eroo Fri 2 Sep - 7:42

Ima nešto i za Soru. :)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74787
2016-07-22


Back to top Go down

Teta Violeta čini čuda: kako su Grude postale obećana zemlja za Indijce i Japance Empty Re: Teta Violeta čini čuda: kako su Grude postale obećana zemlja za Indijce i Japance

Post by Eroo Fri 2 Sep - 8:05

Radi se u Hercegovini, to se može vidjeti već na prvi pogled prolaznika.
Da ne bi bilo kako se samo hvalimo. Ima i neobrađene zemlje, a puno se ljudi i nepotrebno iselilo...
Bio sam neki dan i u Međugorju. Prvo što mi je palo u oko su bili velebne kuće i objekti s lijeve i s desne strane 
ceste , a cesta ko u zadnjoj arapskoj vukojebini....Radi se o poznatoj hercegovačkoj boleštini još iz komunizma,
koju nisu ni dandanas prebrodili. Naime, ide se po onoj "brinem samo za moju kući i ono što mi ograda ograđuje,
a ostalo nije moja briga". Po nekim podacima Međugorje posjeti cca 1 milijun vjerskih turista godišnje. O novcu koji se tamo
vrti ne bih, ali znam da bi uređene ceste , plus horizontalna i vertikalna signalizacija, dale potuno drugu sliku (europsku)
sada već gradića Međugorje. Za to ne bi trebalo izdvojiti puno od zarade. Čudim se i tamošnjoj crkvi da to sami ne
pokrenu, ako su im političari bedasti. Slično je i u članku spomenutim Grudama....
Za Široki ne znam, jer tamo ovaj put nisam bio.
Eroo
Eroo

Posts : 74787
2016-07-22


Back to top Go down

Teta Violeta čini čuda: kako su Grude postale obećana zemlja za Indijce i Japance Empty Re: Teta Violeta čini čuda: kako su Grude postale obećana zemlja za Indijce i Japance

Post by udba Fri 2 Sep - 8:17

Kako je u Tribistovom?

_________________
Teta Violeta čini čuda: kako su Grude postale obećana zemlja za Indijce i Japance Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Teta Violeta čini čuda: kako su Grude postale obećana zemlja za Indijce i Japance Empty Re: Teta Violeta čini čuda: kako su Grude postale obećana zemlja za Indijce i Japance

Post by Eroo Fri 2 Sep - 8:50

udba wrote:Kako je u Tribistovom?
Šta ti je to?
Eroo
Eroo

Posts : 74787
2016-07-22


Back to top Go down

Teta Violeta čini čuda: kako su Grude postale obećana zemlja za Indijce i Japance Empty Re: Teta Violeta čini čuda: kako su Grude postale obećana zemlja za Indijce i Japance

Post by udba Fri 2 Sep - 8:52

Kvart u Posušju.

_________________
Teta Violeta čini čuda: kako su Grude postale obećana zemlja za Indijce i Japance Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Teta Violeta čini čuda: kako su Grude postale obećana zemlja za Indijce i Japance Empty Re: Teta Violeta čini čuda: kako su Grude postale obećana zemlja za Indijce i Japance

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum