ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 5 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by catabbath 25/1/2016, 09:47

Pa nisam primijetio baš da filozofi i povjesničari idu vanka trbuhom za kruhom, većinom su to VSS iz tehničke ili informatičke struke. Stvarno misliš da bi neko napustio dom da kad bi imao priliku doma imati normalan život?

catabbath

Posts : 12409
2015-08-22


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 5 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by v_vlado 25/1/2016, 09:54

Savjet.....svi mladi i koji imate mogućnosti bježite iz ove države i ne okrećite se,ovdje nema života a ovi što ostaju nek se jebu sa šatorašima i registrima....amen
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 5 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by darth_vader 25/1/2016, 09:54

Većinom se ide za višim primanjima, a ne samo zato jer ne mogu normalno živjeti u državi...evo jučer taman na TV dvoje mladih s krokodilskim suzama se žale kako su ovdje imali dobre plaće za naše prilike i sve, ali da jednostavno žele nešto bolje pa su silom prilika izbjegli u Njemačku...i da domovinu nose u srcu  i tako red klišejizirane patetike...ma sve pet, ali onda vrati društvu dio koji je isto uložilo u tebe, ne vidim u čem je problem...ne može se preživjeti ovdje od 2000 Eura pa su eto jadni, gladni, bosi i žedni išli u "nepoznato"...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 5 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by stenjalica 25/1/2016, 09:59

mutava baštarda wrote:Kod nas je odlazak u mirovinu lutrija, posebno kada se skida s državne sise, a ne nešto što bi trebalo biti jasno već kad se krene u radni odnos.
Vojne penzije su također živi kaos. A svode se na to da su oni koji su ranije otišli, odmah nakon rata pogodili, a oni koji su išli na pošteno zajebali.
Tko je otišao u mirovinu 1994/95 i 2005/6je najbolje prošao
zamisli 30.000 ljudi prosjek od 24-33 godine i svi u mirovinu,90% apsolutno radno sposobnih koji danas rade većinom prljave poslove ili pak kockaju,dangube i tuku žene
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 5 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by vuksadinare 25/1/2016, 10:06

stenjalica wrote:
mutava baštarda wrote:Kod nas je odlazak u mirovinu lutrija, posebno kada se skida s državne sise, a ne nešto što bi trebalo biti jasno već kad se krene u radni odnos.
Vojne penzije su također živi kaos. A svode se na to da su oni koji su ranije otišli, odmah nakon rata pogodili, a oni koji su išli na pošteno zajebali.
Tko je otišao u mirovinu 1994/95 i 2005/6je najbolje prošao
zamisli 30.000 ljudi prosjek od 24-33 godine i svi u mirovinu,90% apsolutno radno sposobnih koji danas rade većinom prljave poslove ili pak kockaju,dangube i tuku žene
Ovisi...ima onih koji nesto rade ja ih znam..no ja sad zalim sto nisam otisao..zdravlje u cetrdesetima u qurtzu.doktorici nije drago cesto me slat na bolovanje,obitelj trpi a grunt mi vise ne pomaze a bolesti stezu...a jos te na pislu jebu nepodojeni sefovi za 3500 kuna..ni za fus nisam vise kad me kicma i koljeno lome
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 5 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by vuksadinare 25/1/2016, 10:08

Nekidan mi od bolova doslo da se u vrt bacim..bez obzira na tablete protiv bolova..da sam u mirovini mogao sam svaki dan na terapije..ovako jedanput u dva mjeseca
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 5 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by jastreb 25/1/2016, 10:13

vuksadinare wrote:Trebalo je otic u mirovinu ponajvise radi zdravlja..ja sam sad u cetrdesetima fizicki poceo propadati i ne samo ja..radim i na poslu i na gruntu ali zdravlje sve vise naruseno...u dvije gpdine smrsavio sam petnaest kila..veleumni bezbradoca zna o cem govorim..i mora ljubiti zemlju svaki dan sto je u mirovini...a ne svako malo na bolovanje strepeci od otkaza zbog fizicke nesposobnosti
O tome ti i pričam.

Ja od kad sam u mirovini preporodio sam se.

Radim kod prijatelja na baušteli i zaradim mjesečno još skoro dvije mirovine.

Učim se i vjerujem da ću za koju godinu postati i majstor i onda raditi sam.

Radim koliko hoću,nema nikakvog stresa,nema "moraš" i to je to.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 5 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by jastreb 25/1/2016, 10:13

vuksadinare wrote:Nekidan mi od bolova doslo da se u vrt bacim..bez obzira na tablete protiv bolova..da sam u mirovini mogao sam svaki dan na terapije..ovako jedanput u dva mjeseca
Ma kakve terapije.

Rad u vrtu,rad u prirodi to će te preporodit.

Odi u penziju i neš zažalit.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 5 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by v_vlado 25/1/2016, 10:19

Čuj savjeta.......o bogati,....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 5 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by stenjalica 25/1/2016, 10:22

v_vlado wrote:Čuj savjeta.......o bogati,....
preverzija..
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 5 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by v_vlado 25/1/2016, 10:22

jasambrend wrote:Većinom se ide za višim primanjima, a ne samo zato jer ne mogu normalno živjeti u državi...evo jučer taman na TV dvoje mladih s krokodilskim suzama se žale kako su ovdje imali dobre plaće za naše prilike i sve, ali da jednostavno žele nešto bolje pa su silom prilika izbjegli u Njemačku...i da domovinu nose u srcu  i tako red klišejizirane patetike...ma sve pet, ali onda vrati društvu dio koji je isto uložilo u tebe, ne vidim u čem je problem...ne može se preživjeti ovdje od 2000 Eura pa su eto jadni, gladni, bosi i žedni išli u "nepoznato"...

Koju pičku materinu da vrate društvu,ako su njihovi roditelji ovdje živjeli i cijeli radni vijek uplačivali ovoj državi razne namete,nemaju kome šta da vrate....sve je to i preplačeno,e druga stvar što su vlade nesposobne i nikog iz zemlje ne tjera dobro...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 5 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by Guest 25/1/2016, 10:23

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:Nekidan mi od bolova doslo da se u vrt bacim..bez obzira na tablete protiv bolova..da sam u mirovini mogao sam svaki dan na terapije..ovako jedanput u dva mjeseca
Ma kakve terapije.

Rad u vrtu,rad u prirodi to će te preporodit.

Odi u penziju i neš zažalit.
Kaj god! Vučini fali motivacije i životne strasti, a to se najbolje postiže s mladim komadom. Nađi si ljubavnicu 20 godina mlađu. Ima da živneš sam tak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 5 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by jastreb 25/1/2016, 10:24

To je isto kao i kad 50-godišnjaku kažeš da ode na igralište igrati nogomet sa klincima od 17-18 godina.

Tek onda vidiš da to više nije to.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 5 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by stenjalica 25/1/2016, 10:25

vuksadinare wrote:
stenjalica wrote:
mutava baštarda wrote:Kod nas je odlazak u mirovinu lutrija, posebno kada se skida s državne sise, a ne nešto što bi trebalo biti jasno već kad se krene u radni odnos.
Vojne penzije su također živi kaos. A svode se na to da su oni koji su ranije otišli, odmah nakon rata pogodili, a oni koji su išli na pošteno zajebali.
Tko je otišao u mirovinu 1994/95 i 2005/6je najbolje prošao
zamisli 30.000 ljudi prosjek od 24-33 godine i svi u mirovinu,90% apsolutno radno sposobnih koji danas rade većinom prljave poslove ili pak kockaju,dangube i tuku žene
Ovisi...ima onih koji nesto rade ja ih znam..no ja sad zalim sto nisam otisao..zdravlje u cetrdesetima u qurtzu.doktorici nije drago cesto me slat na bolovanje,obitelj trpi a grunt mi vise ne pomaze a bolesti stezu...a jos te na pislu jebu nepodojeni sefovi za 3500 kuna..ni za fus nisam vise kad me kicma i koljeno lome
mislim ako tvrdiš na forumu šta si onda si debil pa u svakom selu u Ravnim Kotaarima ima po bar dva dečka 1975/76 godište  koji su u mirovinu otišli prije 25 a da nisu ranjavani već kao psiha,usput stan u ZD,ŠI ili Benkovcu a kuće imaju i udri brigu na veselje
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 5 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by Guest 25/1/2016, 10:25

Jebeš nogomet. Sex vraća u život.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 5 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by stenjalica 25/1/2016, 10:29

jastreb wrote:To je isto kao i kad 50-godišnjaku kažeš da ode na igralište igrati nogomet sa klincima od 17-18 godina.

Tek onda vidiš da to više nije to.
Ko kaže moj susjed oprema treću u braku,51 godina,100% PTSP a jebe ko lud,sve tri bile mačke,,ova sad ima 28 godina a škarta je komad od 37 sa kojom ima dvoje dice a sadse ona oprema sa likom ,profesorom koji ima 56 godina i razveo se

sosoma i gomaora,,najviše u Zadru za starije prolaze bosanke i slavonke oko 30 godina sa jednom ditetom i odmah se uhvate puniti sa vojnim umirovljenicima
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 5 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by jastreb 25/1/2016, 10:34

stenjalica wrote:
jastreb wrote:To je isto kao i kad 50-godišnjaku kažeš da ode na igralište igrati nogomet sa klincima od 17-18 godina.

Tek onda vidiš da to više nije to.
Ko kaže moj susjed oprema treću u braku,51 godina,100% PTSP a jebe ko lud,sve tri bile mačke,,ova sad ima 28 godina a škarta je komad od 37 sa kojom ima dvoje dice a sadse ona oprema sa likom ,profesorom koji ima 56 godina i razveo se

sosoma i gomaora,,najviše u Zadru za starije prolaze bosanke i slavonke oko 30 godina sa jednom ditetom i odmah se uhvate puniti sa vojnim umirovljenicima
Ma u Zadru uopće ne treba tražiti Slavonke ili Bosanke.

Ja san tamo kad sam bio 96-te,harao po Bibinjamin i Diklu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 5 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by vuksadinare 25/1/2016, 10:34

Dok si mlad koristis zivotne prilike..nes kad si star i s jednom nogom u grobu...shvatio sam jebes postenje od njega ne zivis..badava ti tapsanje po ramenu kad ce svi oni koji ti tapsu izmedju postenjaka koji nema ili onog s novcem izabrati debela vecina onog drugog od kojeg ce imati koristi..i to nije slucaj samo kod nas da se razumihemo..moja pok baba uvjek je govorila posten-lud i sirotinja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 5 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by darth_vader 25/1/2016, 10:43

v_vlado wrote:
jasambrend wrote:Većinom se ide za višim primanjima, a ne samo zato jer ne mogu normalno živjeti u državi...evo jučer taman na TV dvoje mladih s krokodilskim suzama se žale kako su ovdje imali dobre plaće za naše prilike i sve, ali da jednostavno žele nešto bolje pa su silom prilika izbjegli u Njemačku...i da domovinu nose u srcu  i tako red klišejizirane patetike...ma sve pet, ali onda vrati društvu dio koji je isto uložilo u tebe, ne vidim u čem je problem...ne može se preživjeti ovdje od 2000 Eura pa su eto jadni, gladni, bosi i žedni išli u "nepoznato"...

Koju pičku materinu da vrate društvu,ako su njihovi roditelji ovdje živjeli i cijeli radni vijek uplačivali ovoj državi razne namete,nemaju kome šta da vrate....sve je to i preplačeno,e druga stvar što su vlade nesposobne i nikog iz zemlje ne tjera dobro...


Po svemu sudeći i roditelji su im dobrim dijelom i na velikom broju uzorka sisali državu pa eto...tako i tako prva bježi kopilad funkcionera...ajmo svi iz države pa nek je nasele arapima...ekipa iz NGO-presretna...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 5 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by v_vlado 25/1/2016, 11:01

To neka dođu arapi,ja sam od početka za to..........
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 5 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by Guest 25/1/2016, 11:24

vuksadinare wrote:Dok si mlad koristis zivotne prilike..nes kad si star i s jednom nogom u grobu...shvatio sam jebes postenje od njega ne zivis..badava ti tapsanje po ramenu kad ce svi oni koji ti tapsu izmedju postenjaka koji nema ili onog s novcem izabrati debela vecina onog drugog od kojeg ce imati koristi..i to nije slucaj samo kod nas da se razumihemo..moja pok baba uvjek je govorila posten-lud i sirotinja
Ja bih radije tebe izabrala nego Soroša.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 5 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum