ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit Empty Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by v_vlado 24/1/2016, 07:19

www.index.hr
Oni koji rade 40 god. i poduzetnici su sramota za hrvatsku državu,ovo su istinski heroji..
......odličan i istinit text ma tko što rekao..slažem se sa svakom rečenicom....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by abraham 24/1/2016, 07:29

Tekst je teza splacina. Jos jedno moje veliko razocaranje , ovaj Vojkovic. Teza konjina.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14049
2014-04-14


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by Sora 24/1/2016, 07:32

Ministar branitelja je EGZEMPLARNI PRIMJERAK . 
kao i onaj koji je krao stiropor . 
Nema ih majci 
Osim u adzeju

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by debotoijusto 24/1/2016, 10:00

vise volim "ekonomske" tekstove leptirmasne no ovaj odlicno brutalno istinit
ne vidim velike razlike izmedju matica i ovog novog ministra po ponasanju osim svjetonazora
oba u mirovini vec dugo , sve zaradili u drzavnom sektoru , "na oko" im nista ne 
nedostaje fizicki

bude to "onaj bez duse" tj. proracun doveo na svoje mjesto
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by kaya 24/1/2016, 10:04

jedan od posljednjih javnih tekstova Vojka?..ajde, nek se ispuše onda, dozvoljavamo.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by debotoijusto 24/1/2016, 10:07

kaja_333 wrote:jedan od posljednjih javnih tekstova Vojka?..ajde, nek se ispuše onda, dozvoljavamo.
zasto ?
imas namjeru uhititi ga ?
 otkaz iz drzavne sluzbe vec u ponedjeljak :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by kaya 24/1/2016, 10:10

debotoijusto wrote:
kaja_333 wrote:jedan od posljednjih javnih tekstova Vojka?..ajde, nek se ispuše onda, dozvoljavamo.
zasto ?
imas namjeru uhititi ga ?
 otkaz iz drzavne sluzbe vec u ponedjeljak :D
i staviti mu žutu traku..cmolj, cmolj i otključati jasenovac. a sada za stvarno, takvi tekstovi drugovi od sutra neće više dobivati javnog prostora, to valjda znate, i takvi bukaći biti će sve tiši i tiši i tiši
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by vuksadinare 24/1/2016, 10:12

Sora wrote:Ministar branitelja je EGZEMPLARNI PRIMJERAK . 
kao i onaj koji je krao stiropor . 
Nema ih majci 
Osim u adzeju
Ovi u hnsu i sdpu sve 'postenjacine'...daj oladi jebote...glupu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by abraham 24/1/2016, 10:16

debotoijusto wrote:vise volim "ekonomske" tekstove leptirmasne no ovaj odlicno brutalno istinit
ne vidim velike razlike izmedju matica i ovog novog ministra po ponasanju osim svjetonazora
oba u mirovini vec dugo , sve zaradili u drzavnom sektoru , "na oko" im nista ne 
nedostaje fizicki

bude to "onaj bez duse" tj. proracun doveo na svoje mjesto
Da, zato mi se i gadi. Izigrava neku "neutralnost" a u tekstu je covjek mirne duse mogao promijeniti ime u Fred. k tome je jos pokrao drzavu jer je glumio bolet i Nezbiljezeno, bez terapije ozdravio. Jedino ako mu je gospa i duh sveti pomogao. Ovaj novi je imao uvjete za mirovinu. Kako nakaradno to bilo. Da Fred nikeda nije ispunjavao uvjete za 80% invalidninu??? Neovisni dorh, mediji i ovaj derpe sa masnicom, koja je uostalom kul i izdvaja ga iz septicke jame lijevih pisala.
abraham
abraham

Male
Posts : 14049
2014-04-14


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by abraham 24/1/2016, 10:17

Proboj moze zahvaliti leptir masni, pederskom nastupu, izgledu malo potupe osobe. Tekstovi su inace za osmoljetku.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14049
2014-04-14


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by vuksadinare 24/1/2016, 10:18

Cek ja sam neradnik parazit ? ....a radim tj crncim za 3500 kuna i jebe me skoro svaka susa..e sad lad razmislim zao mi je sto i ja nisam parazit takav..a ne kako sam rekao radim za 3500 kn i jebe te u udrav mozak suse i suse...sto je bolje?...sto se lomim na poslu plus branitelj sam i jebete svaki umisljeni sef koji ne zna sto je patnja..i di je tu zahvalnost...jebo ja ovakav svoj radni doprinos drzavi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by debotoijusto 24/1/2016, 10:19

kaja_333 wrote:
debotoijusto wrote:
kaja_333 wrote:jedan od posljednjih javnih tekstova Vojka?..ajde, nek se ispuše onda, dozvoljavamo.
zasto ?
imas namjeru uhititi ga ?
 otkaz iz drzavne sluzbe vec u ponedjeljak :D
i staviti mu žutu traku..cmolj, cmolj i otključati jasenovac. a sada za stvarno, takvi tekstovi drugovi od sutra neće više dobivati javnog prostora, to valjda znate, i takvi bukaći biti će sve tiši i tiši i tiši
mislis ugasiti mrezu ?
kako je ono bilo nekada davno , zaustavite reuters
dobe uzore imas 
si ispeglala crno iz ormara  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by debotoijusto 24/1/2016, 10:24

vuksadinare wrote:Cek ja sam neradnik parazit ? ....a radim tj crncim za 3500 kuna i jebe me skoro svaka susa..e sad lad razmislim zao mi je sto i ja nisam parazit takav..a ne kako sam rekao radim za 3500 kn i jebe te u udrav mozak suse i suse...sto je bolje?...sto se lomim na poslu plus branitelj sam i jebete svaki umisljeni sef koji ne zna sto je patnja..i di je tu zahvalnost...jebo ja ovakav svoj radni doprinos drzavi
ti radis , ne vidim zasto si se prepoznao u tekstu
ja radim za minimalac i placam sve ove gluposti sto drobi novi ministar
vidim da je namjera nove vlade ukinuti institut minimalca
onda budem radio za 1 kunu pa neka ministar si nadje novac na drugi nacin za svoju mastu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by mutava baštarda 24/1/2016, 10:30

vuksadinare wrote:Cek ja sam neradnik parazit ? ....a radim tj crncim za 3500 kuna i jebe me skoro svaka susa..e sad lad razmislim zao mi je sto i ja nisam parazit takav..a ne kako sam rekao radim za 3500 kn i jebe te u udrav mozak suse i suse...sto je bolje?...sto se lomim na poslu plus branitelj sam i jebete svaki umisljeni sef koji ne zna sto je patnja..i di je tu zahvalnost...jebo ja ovakav svoj radni doprinos drzavi
vuče zato bi tio bio dobar ministar.
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by Regoč 24/1/2016, 10:33

Lajte pseta orjunaška!

_________________
  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by Guest 24/1/2016, 10:41

vuksadinare wrote:Cek ja sam neradnik parazit ? ....a radim tj crncim za 3500 kuna i jebe me skoro svaka susa..e sad lad razmislim zao mi je sto i ja nisam parazit takav..a ne kako sam rekao radim za 3500 kn i jebe te u udrav mozak suse i suse...sto je bolje?...sto se lomim na poslu plus branitelj sam i jebete svaki umisljeni sef koji ne zna sto je patnja..i di je tu zahvalnost...jebo ja ovakav svoj radni doprinos drzavi
Fuk..šuti i radi i dalje za 3500 kuna...sto bi ti drugo??? jocolor sto se tice Suše,zafali onim svojim volovima,koji nisu htjeli za 20 milijuna dolari,da se premrezi skoro trecina RH sa sustavima za navodnjavanje... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by v_vlado 24/1/2016, 11:28

vuksadinare wrote:Cek ja sam neradnik parazit ? ....a radim tj crncim za 3500 kuna i jebe me skoro svaka susa..e sad lad razmislim zao mi je sto i ja nisam parazit takav..a ne kako sam rekao radim za 3500 kn i jebe te u udrav mozak suse i suse...sto je bolje?...sto se lomim na poslu plus branitelj sam i jebete svaki umisljeni sef koji ne zna sto je patnja..i di je tu zahvalnost...jebo ja ovakav svoj radni doprinos drzavi
Tebi svaka čast i svim braniteljima hvala za sve što su golih ruku postigli,nikada nitko ali nitko nije rekao da invalidi nisu zaslužili mirovine i povlastice,koji su stvarni invalidi u obliku materijalnog koliko im država može dati obzirom na standard......e sad oko mene primjera,dao čovjek tele i 1500 maraka ima mirovinu 7200 nikada vidio fronta a u šatoru među najglasnijima,svatko od nas poznaje barem nekog takvog i ti su huškači i najglasniji.....ti si u mirovini od 40-te god.,jebo ga onaj tko mu je to dao i sad se buniš a dok se ratovalo netko je morao branitelje duvaniti,hraniti,oblačiti,to su sad radnici koji ne dobivaju ni svoju plaču.....puno nepravde u ovoj zemlji i nikad nitko je ne može ispraviti,previše je parazita i uhljeba,a mi koji plačamo pdv i nekog zapošljavamo smo najveći konji,sitnog zuba...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by Guest 24/1/2016, 11:28

Pa svi su politicari Paraziti,i oni pridruzzeni im Lizogusci...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by Guest 24/1/2016, 12:15

penzija mi u kavani... i tako idu dani
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by vuksadinare 24/1/2016, 12:42

Ma jebem ti placu kad si izlozen teroru balonja i umisljenih a i neradnika sefova...davno prije rata znala je moja baba govorit...posten budala nema nista..moj stric bio postenjacina i stalno baljezgao doci ce mi na sprovod tisucu ljudi a mom pokvarwnom susjedu nitku..a jebotw nije mogo djecu na more stric odvest a susjed mu napravio vikendicu na moru i djeca mu nikad nisu bila uskracena ni u cemu..mene boli quratz pikopali me i uz tarabu ako imam...a ako nemam kakve vajde da mi dodje i tisucu ljudi na sprovod ako zeludac i djwca traze
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99092
2015-09-08


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum