ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by darth_vader 25/1/2016, 09:16

Eva wrote:
jasambrend wrote:Je, je Vučina slušaj dušobrižnike...brate ispao si naivac...boli te kurac za dežurne licemjerne moraliste...mirnije spavaš my ass...tko god je tukao više od godine na fronti po defaultu ga ova država ima uzdržavati, a nek crnči kopilad HDZ-SDP funkcionera za promjenu...jebote od tolikih parazita u državi najveći problem šaka branitelja u mirovini...
Tko bu ga uzdržavali, kad svi koji imaju mozgu idu van? Ljudima je dosta parazita i niškoristi. Vučina je dobro postupio i nije parazit.


Ukinuti besplatno studiranje pod broj jedan ili ga uvjetovati radom određeni broj godina u državi...Vučina i slični nisu razmišljali 1991. o bježanju van pred puno većim problemima poput ovih sadašnjih razmaženih generacija...kad bi se krenulo raščlanjivati pojam parazitizma mislim da bi svakakve gamadi isplivalo, ali daleko najmanje lažnih HRVI...međutim nastavite spinati i dalje ipak smo u demokraciji, jelte...

darth_vader

Posts : 19696
2014-04-17


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by Guest 25/1/2016, 09:16

jastreb wrote:
Eva wrote:Nije, nego je baš istinski domoljub. Dao je sve, a ne traži ništa. A ovi pohlepni se mogu sramiti.
Ma nisam mislio da je trebao hapati ili živjeti od domoljublja,ali bi mu za njegovo zdravlje i mir bilo najbolje otići u penziju i posvetiti se sebi i obitelji.

Nema veće svetinje od obitelji.

Obitelj ti vraća koliko u nju ulažeš i koliko joj se posvećuješ-Za razliku od države i ideologije.
Ne kužim taj stavi, umiroviti se. Čemu, zakaj i zbog čega od sebe stvorit invalida, i tjelesno i duhovno, ako možeš raditi i stvarati? Pa zar nema većeg zadovoljstva od ispunjenja života nečim korisnom?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by Guest 25/1/2016, 09:17

Pričali mi poznanica, bila je učiteljica u OS, da klinci odgovaraju na pitanje što žele bit kad odrastu, umirovljenici !!! Pa zar su to vrijednosti koje se cijene u HR i na kojima se treba djecu odgajati? Sramota!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by Stanojko 25/1/2016, 09:19

Bravo bre vucino! A ne ko Zile sto vacari drzavu... :)

_________________
  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by catabbath 25/1/2016, 09:20

jasambrend wrote:
Ukinuti besplatno studiranje pod broj jedan ili ga uvjetovati radom određeni broj godina u državi...

Tako je nakon 5 godina faxa još bar toliko jesti govna doma i biti nezaposlen ili raditi za 2400 jer pametni biže vanka samo zato jer su razmaženi a ne jer je država u qrcu.

_________________
  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12409
2015-08-22


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by darth_vader 25/1/2016, 09:22

Država neće sama od sebe prestati biti u kurcu, a mladi umjesto da nose polet i promjene unose dodatni defetizam...razmaženi, nego što...najbolje da ti se sve servira na pladnju...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by Guest 25/1/2016, 09:24

jasambrend wrote:
Eva wrote:
jasambrend wrote:Je, je Vučina slušaj dušobrižnike...brate ispao si naivac...boli te kurac za dežurne licemjerne moraliste...mirnije spavaš my ass...tko god je tukao više od godine na fronti po defaultu ga ova država ima uzdržavati, a nek crnči kopilad HDZ-SDP funkcionera za promjenu...jebote od tolikih parazita u državi najveći problem šaka branitelja u mirovini...
Tko bu ga uzdržavali, kad svi koji imaju mozgu idu van? Ljudima je dosta parazita i niškoristi. Vučina je dobro postupio i nije parazit.


Ukinuti besplatno studiranje pod broj jedan ili ga uvjetovati radom određeni broj godina u državi...Vučina i slični nisu razmišljali 1991. o bježanju van pred puno većim problemima poput ovih sadašnjih razmaženih generacija...kad bi se krenulo raščlanjivati pojam parazitizma mislim da bi svakakve gamadi isplivalo, ali daleko najmanje lažnih HRVI...međutim nastavite spinati i dalje ipak smo u demokraciji, jelte...
Demokracija je jedna od tekovina za koju se i Vučina borio. Ista podrazumijeva slobodu izbora mjesta rada. Pristupanjem u EU, a neposredno i NATO, HR je svojim građanima omogućila da taj izbor bude još lakši. Kada HR bude smanjila reket na razumnu mjeru, 21 županija na 56 km2, npr. neodrživo, a nafte nema, onda se možda i val odlazaka iz takve države i zaustavi. Kak bi rekel naš jebač Joda, nevidljiva ruka sve izregulira.


Last edited by Eva on 25/1/2016, 09:27; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by mutava baštarda 25/1/2016, 09:25

Eva wrote:Pričali mi poznanica, bila je učiteljica u OS, da klinci odgovaraju na pitanje što žele bit kad odrastu, umirovljenici !!! Pa zar su to vrijednosti koje se cijene u HR i na kojima se treba djecu odgajati? Sramota!
Bilo je, čini mi se u Bosniastanu, muška dica su želila biti kad narastu lokalni mafijaš, a curice udovica poginulog vojnika...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by Guest 25/1/2016, 09:26

jasambrend wrote:Država neće sama od sebe prestati biti u kurcu, a mladi umjesto da nose polet i promjene unose dodatni defetizam...razmaženi, nego što...najbolje da ti se sve servira na pladnju...
Pa evo, DK nudi registar izdajnika. To je najvažnija reforma. Dakle, svi koji misle da su izdajnici, najbolje da odu van. Treba HR ostaviti domoljubima. Čist da vidimo do kad bu trajala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by vuksadinare 25/1/2016, 09:27

Trebalo je otic u mirovinu ponajvise radi zdravlja..ja sam sad u cetrdesetima fizicki poceo propadati i ne samo ja..radim i na poslu i na gruntu ali zdravlje sve vise naruseno...u dvije gpdine smrsavio sam petnaest kila..veleumni bezbradoca zna o cem govorim..i mora ljubiti zemlju svaki dan sto je u mirovini...a ne svako malo na bolovanje strepeci od otkaza zbog fizicke nesposobnosti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by catabbath 25/1/2016, 09:27

A čuješ ako imaš priliku dali ćeš ići raditi visoko intelektualne poslove npr. u Norvešku za 5000€ di će te cijeniti ili ćeš biti doma za 2400 kn di će te još zajebavati. Od domoljublja se ne živi osim ako si kao ovaj ministar peznić sa 40 i sl. ekipa.

_________________
  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12409
2015-08-22


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by Guest 25/1/2016, 09:28

mutava baštarda wrote:
Eva wrote:Pričali mi poznanica, bila je učiteljica u OS, da klinci odgovaraju na pitanje što žele bit kad odrastu, umirovljenici !!! Pa zar su to vrijednosti koje se cijene u HR i na kojima se treba djecu odgajati? Sramota!
Bilo je, čini mi se u Bosniastanu, muška dica su želila biti kad narastu lokalni mafijaš, a curice udovica poginulog vojnika...
Ma strašno kad današnja djeca vide kao etalon poželjnog. I to nisu oni krivi, nego mi odrasli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by Guest 25/1/2016, 09:29

vuksadinare wrote:Trebalo je otic u mirovinu ponajvise radi zdravlja..ja sam sad u cetrdesetima fizicki poceo propadati i ne samo ja..radim i na poslu i na gruntu ali zdravlje sve vise naruseno...u dvije gpdine smrsavio sam petnaest kila..veleumni bezbradoca zna o cem govorim..i mora ljubiti zemlju svaki dan sto je u mirovini...a ne svako malo na bolovanje strepeci od otkaza zbog fizicke nesposobnosti
Pa zar nemaš osnove za mirovinu ako si bolestan?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by catabbath 25/1/2016, 09:32

vuksadinare wrote:Trebalo je otic u mirovinu ponajvise radi zdravlja..ja sam sad u cetrdesetima fizicki poceo propadati i ne samo ja..

Meni recimo nije jasna jedna stvar. Ti i još dosta njih nisu išli u penziju iako su mogli a najviše zbog moralnih načela. A onda ima dosta ovih profitera koji su bez problema uzeli lovu. I ond ovi koji već godinama parazitiraju imaju podršku ovih koji su htjeli biti pošteni i nisu se okoristili!???
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12409
2015-08-22


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by michaellcmacha 25/1/2016, 09:33

Eva wrote:
jasambrend wrote:Država neće sama od sebe prestati biti u kurcu, a mladi umjesto da nose polet i promjene unose dodatni defetizam...razmaženi, nego što...najbolje da ti se sve servira na pladnju...
Pa evo, DK nudi registar izdajnika. To je najvažnija reforma. Dakle, svi koji misle da su izdajnici, najbolje da odu van. Treba HR ostaviti domoljubima. Čist da vidimo do kad bu trajala.
pa tako nekako... izdajnici nek odu zarađivat, a hrvati nek se vrate doma....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by Guest 25/1/2016, 09:36

michaellcmacha wrote:
Eva wrote:
jasambrend wrote:Država neće sama od sebe prestati biti u kurcu, a mladi umjesto da nose polet i promjene unose dodatni defetizam...razmaženi, nego što...najbolje da ti se sve servira na pladnju...
Pa evo, DK nudi registar izdajnika. To je najvažnija reforma. Dakle, svi koji misle da su izdajnici, najbolje da odu van. Treba HR ostaviti domoljubima. Čist da vidimo do kad bu trajala.
pa tako nekako... izdajnici nek odu zarađivat, a hrvati nek se vrate doma....
Nema Hrvata, nema junaka.....kao što su domoljubi umirovljenici. Al, tanko bute kakali kad "izdajnici" odu van. Bu i kanibalizma, čim pipa presahne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by michaellcmacha 25/1/2016, 09:38

a je sve ću suze liti za tim ološem... pogotovo za ovima iz radničke fronte što ustaju u podne i kasnije.... aj odi dudeticu sputi di joj je najbliža pp, da ne tumara okolo....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by darth_vader 25/1/2016, 09:41

dawson wrote:A čuješ ako imaš priliku dali ćeš ići raditi visoko intelektualne poslove npr. u Norvešku za 5000€ di će te cijeniti ili ćeš biti doma za 2400 kn di će te još zajebavati. Od domoljublja se ne živi osim ako si kao ovaj ministar peznić sa 40 i sl. ekipa.
  

Ma sve pet...ali onda lijepo plati školovanje i slobodan si...ili misliš da baš nemaš nikakve obveze prema društvu...ionako dobar dio studenata je na studijima koji baš i ne potiču neku posebnu produktivnost, a broj istih služi samo kao paravan pojedinim profesorima za svoj debelo precijenjen status u društvu...tako da inflacija diploma s filozofskog, prometnog ili ekonomskog fakulteta baš ničem značajnom ne dopridonosi državi, a preskupo se plaća nečije tulumarenje i kampanjsko učenje u formativnim godinama za nekakav slabašni prolaz kao nešto tobože jako bitno...slobodno tržište pa ili si zaradi za studij ili vrati dug državi...zašto bi društvo ulagalo u tebe ako ne misliš barem dio toga vratiti...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by Guest 25/1/2016, 09:45

U AT Hrvati mogu besplatno studirati. Neš ti problema.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by mutava baštarda 25/1/2016, 09:45

Kod nas je odlazak u mirovinu lutrija, posebno kada se skida s državne sise, a ne nešto što bi trebalo biti jasno već kad se krene u radni odnos.
Vojne penzije su također živi kaos. A svode se na to da su oni koji su ranije otišli, odmah nakon rata pogodili, a oni koji su išli na pošteno zajebali.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by catabbath 25/1/2016, 09:47

Pa nisam primijetio baš da filozofi i povjesničari idu vanka trbuhom za kruhom, većinom su to VSS iz tehničke ili informatičke struke. Stvarno misliš da bi neko napustio dom da kad bi imao priliku doma imati normalan život?

_________________
  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12409
2015-08-22


Back to top Go down

  Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit - Page 4 Empty Re: Ministar branitelja - neradnik i društveni parazit

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum