ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 13 of 42 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 42  Next

Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by Gast 14/3/2023, 04:00

aben wrote:
škutor wrote:
aben wrote:
škutor wrote:
aben wrote:
škutor wrote:aben schrieb:

I vidin puno pjesničkih slik ke me potiču na još čvršće iskorištavanje socijalističke rasističke nacije.





ovo je još jedan od vrhova stramputice

sada rasist tvrdi da je uništena cila nacija ,,,


druže..... samo janjičarske dragovoljne gnjide(svi su na državnom kontu,,,,prepoznatljivi ) su zlo koje triba katarzu , to pak neide ,,, pojasnija san da za katarzu triba karakter i muda

vama janjičarima se prvo ocapare karakter i muda ,,sam si to pojasnija

janjičara je danas u HR nekih 18% ,,, barem tako glasačke kutije vaše reču ,,, a ne cila nacija

18% je sa mrtvim glasačim i bez dice

ispada da vas je manje od 13%

jer za vas rasiste nijedno dite a ni ti mrtvi da su živi nebi glasovali

a nebi ni janjičari glasaovali za zlo da vas nije strah

malo vas je a veliko ste zlo ,,,,,,,,plašite se sami sebe
Ka me valjo ispraviti, ispravi me- ni cela nacija uništena socijalizmon, istina, ali veliki de je, tj puno više od 18%.

Konkretno, po državnin registrima, udio glasača ki su na cici je 75%. Ako Te znanimo kako, pitoj.
Ali, jo to ne mislin samo po udjelu uhljebov, jer je opravdano za pretpostaviti da ni svaki uhljeb socijalist. 
I, radi preciznosti, tribo reći da je socijalizam stvor mjere, pa tako imomo hard i light socijaliste. Ote kategorije još tribo poblise definirati.

I, još bi tribalo razlikovati old school socijaliste (titove) i one nove, zapadnjačkog tipa. 

Uglovnomu, mislin da ko nos imo oko 500 nesocijalistov.

koje tebi dao da osnovnu završiš

75% od 48%izašlih glasača  je 35%

za rasu na vlasti je glasovalo  manje od pola , ,,znači da san prićera
Udio uhljeba u gasačkon tijelu, a ne udio uhljeba ki su izašli na izbore

[size=54]Od Ministarstva Uprave doznajem kako u Hrvatskoj ima 3.740.951 birača (A).[/size]
[size=54]Od Državnog zavoda za statistiku doznajem kako je u Hrvatskoj zaposleno 1.349.987 građana (B) od kojih je 298.517 (C) zaposleno u Javnoj upravi, obrani, obrazovanju, zdravstvu i socijalnoj skrbi. Dakle o izravnom trošku poreznih obveznika (PO). Zaposlenih na račun poreznih obveznika ima još ali postojeća statistička klasifikacija djelatnosti ne odgovara na pitanje tko prima plaću iz državnog proračuna, a tko izvan njega.[/size]
[size=54]Poreznih obveznika (PO) ima najviše onoliko koliko je razlika (B – C) odnosno 1.051.470.[/size]
[size=54]No osim zaposlenih u javnom sektoru na trošak poreznih obveznika žive i druge skupine aktivnih ili neaktivnih građana. Oni zajedno čine skupinu koju ću nazvati porezni konzumenti (PK), a njihov broj je najmanje razlika između broja birača (A) i broja poreznih obveznika (PO). Dakle PK = A – PO odnosno 2.689.481.[/size]
[size=54]Grafički odnos poreznih obveznika i poreznih konzumenata izgleda ovako:[/size]
Denkverbot - Page 13 Struktura_biraca

meni se neviruje jer ne govorin ka oni koji mrzi ,, aj dobro

da imaš mogućnost misliti o tom što ti lažu znao bi da socijalno i socijalističko su dva svita,,,pa ti provjeri matematiku

inače ste vi soci-rasisti glupi ,,svoje nemate ništa pa ni ideologiju ,,,kompletnu ste pripisali iz svetih knjiga onda zloupotabili i ideologiju i one koje ste naguzili ,,, tako i u religiji imamo mutante koji naukuju viru
ne radite vi to da bi ojačali viru il tvoj socijalizam ,,,u pitanju su samo mali sitni idiotski interščići ,,,koji su u globalu veliko zlo

,,ista ste vi bagra ,,,,,mišate sve vire nauke nacije religije zanimanja socijalu kapital obitelj,,, uglavnom ste tim pogubljeni ,,, a u suštini ste zlo


abene,,,druže ,,ti nisi zlouporablljen ,,, ti si nositelj zla ,, i ti bi da ti rečen kojin pencilinom će da vas tamanimo

pa zakuracnam onda pencilini
U čemu je problijem?
Je li budžetlije uzimaju 72% udjela u glasačkom telu ili ne?


Koja je rozlika između socijalnog i socijalističkog?

kada nešta čitaš imaš pravo mislit

72% da,,,,,he he he ,,,
al je vas janjičara soci-rasizma manje od 35% ,, a u jednoj vladajućoj garnituri kako sam opisao manje od 13%

janjičaru ,,,nemoreš potrebite ubrojet u svoje ,,oni moraju biti na državnom kontu ,,,to je socijala koja nema nikakvu poveznicu sa socijalizmom ,,osim ako je soci-rasizam na vlasti

ZA SMRT

Gast
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by metilda 14/3/2023, 06:44

Evo aben dva put sam te pročitala i slabo razumjela, možda si i ciničan kako kaže škutor ali ni to nisam razumjela. 🤷 Dakako, da su u ZG sve gimnazije privatne sigurno bi bilo natjecanje tko će pružiti bolje radne uvjete i bolju plaću. Ovako ta jedna može biti kapitalistički bahata za one koji nisu nigdje drugdje uspjeli naći posao. Pitanje je bi li i ti, a sumnjam da bi usprkos tvojim uvjerenjima, otišao iz državne škole sa plaće od 8500 kn na plaću od 6000 kn i 10 sati rada. Naravno da ne bi. Spominjanje Luke Modrića nisam razumjela, ali dva su momenta koja valja spomenuti. Radi se o talentima. Jedan ima talenat poučavanja, drugi talenat za nogomet. Svaki radi na usavršavanju svog zvanja. Drugi moment u tome je vrednovanje tog zvanja. Profesori koji poučavaju i odgajaju mlade na kojima svijet ostaje tretiraju se i plaćaju kao vučna stoka a nogometaši kojih talenat služi samo za zabavu plaćeni su astronomskim ciframa. Klubovi su privatni. Ja vidim potpuno poremećen sustav vrijednosti. Toliko od mene uz jutarnju kavu. :coffee:coffee:coffee

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4760
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by Gast 14/3/2023, 06:58

metilda wrote:Evo aben dva put sam te pročitala i slabo razumjela, možda si i ciničan kako kaže škutor ali ni to nisam razumjela. 🤷 Dakako, da su u ZG sve gimnazije privatne sigurno bi bilo natjecanje tko će pružiti bolje radne uvjete i bolju plaću. Ovako ta jedna može biti kapitalistički bahata za one koji nisu nigdje drugdje uspjeli naći posao. Pitanje je bi li i ti, a sumnjam da bi usprkos tvojim uvjerenjima, otišao iz državne škole sa plaće od 8500 kn na plaću od 6000 kn i 10 sati rada. Naravno da ne bi. Spominjanje Luke Modrića nisam razumjela, ali dva su momenta koja valja spomenuti. Radi se o talentima. Jedan ima talenat poučavanja, drugi talenat za nogomet. Svaki radi na usavršavanju svog zvanja. Drugi moment u tome je vrednovanje tog zvanja. Profesori koji poučavaju i odgajaju mlade na kojima svijet ostaje tretiraju se i plaćaju kao vučna stoka a nogometaši kojih talenat služi samo za zabavu plaćeni su astronomskim ciframa. Klubovi su privatni. Ja vidim potpuno poremećen sustav vrijednosti. Toliko od mene uz jutarnju kavu. :coffee:coffee:coffee

iz tebe kipi cinizam

talent treba za sve

kad sin bude radija na svom talentu ka modrić nek se javi ,,, a inače sin je polupismen ,,,al ima certifikat

a o prodesorin ,,, ja momentalno radin sa jednin ,, ima primanja upizdumaterinu,,ima svoj aerodrom,,, a glup je ka aben

problem je samo certificiranje
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 14/3/2023, 07:04

škutor wrote:
aben wrote:
škutor wrote:
aben wrote:


Koja je rozlika između socijalnog i socijalističkog?

zar se isplati praviti blentav
Višestruko

tu je odgovor koji je megaidiotizam,,,ovom tvom nalikuju sve presude u ime hrvatske ,,,sve raspodjele novca ,,, sve diplome ,,,sva radna mista ,,,,, ,,znan a nesmim znat

RASIZAM ,,,,,,,PATOGENI,,,,,,SOCIJALISTIČKI

Ne, istina je, ako se pravoš blentav, i ako pitoš da ti se objosnu naoko i nojjednostavnije stvori,  puno puti ispade da niko nemo pojma ča je ča.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by Gast 14/3/2023, 07:13

aben wrote:
škutor wrote:
aben wrote:
škutor wrote:
aben wrote:


Koja je rozlika između socijalnog i socijalističkog?

zar se isplati praviti blentav
Višestruko

tu je odgovor koji je megaidiotizam,,,ovom tvom nalikuju sve presude u ime hrvatske ,,,sve raspodjele novca ,,, sve diplome ,,,sva radna mista ,,,,, ,,znan a nesmim znat

RASIZAM ,,,,,,,PATOGENI,,,,,,SOCIJALISTIČKI

Ne, istina je, ako se pravoš blentav, i ako pitoš da ti se objosnu naoko i nojjednostavnije stvori,  puno puti ispade da niko nemo pojma ča je ča.

pašče mutavo

nekontaš da je socijalno humano u ljudim da potrebite pomažu

a tvoj konstrukt osobnosti socijalizam je klasika rasizma

to tvoje neprepoznavanje je samo posljedica fobije od zbilje
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 14/3/2023, 07:17

škutor wrote:
aben wrote:
škutor wrote:
aben wrote:
škutor wrote:
aben wrote:


Koja je rozlika između socijalnog i socijalističkog?

zar se isplati praviti blentav
Višestruko

tu je odgovor koji je megaidiotizam,,,ovom tvom nalikuju sve presude u ime hrvatske ,,,sve raspodjele novca ,,, sve diplome ,,,sva radna mista ,,,,, ,,znan a nesmim znat

RASIZAM ,,,,,,,PATOGENI,,,,,,SOCIJALISTIČKI

Ne, istina je, ako se pravoš blentav, i ako pitoš da ti se objosnu naoko i nojjednostavnije stvori,  puno puti ispade da niko nemo pojma ča je ča.

pašče mutavo

nekontaš da je socijalno humano u ljudim da potrebite pomažu

a tvoj konstrukt osobnosti socijalizam je klasika rasizma

to tvoje neprepoznavanje je samo posljedica fobije od zbilje
Moguće.
Ali isto tako ke moguće da ti ne znoš definirati ote pojmove.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by Gast 14/3/2023, 07:20

aben wrote:
škutor wrote:
aben wrote:
škutor wrote:
aben wrote:
škutor wrote:
aben wrote:


Koja je rozlika između socijalnog i socijalističkog?

zar se isplati praviti blentav
Višestruko

tu je odgovor koji je megaidiotizam,,,ovom tvom nalikuju sve presude u ime hrvatske ,,,sve raspodjele novca ,,, sve diplome ,,,sva radna mista ,,,,, ,,znan a nesmim znat

RASIZAM ,,,,,,,PATOGENI,,,,,,SOCIJALISTIČKI

Ne, istina je, ako se pravoš blentav, i ako pitoš da ti se objosnu naoko i nojjednostavnije stvori,  puno puti ispade da niko nemo pojma ča je ča.

pašče mutavo

nekontaš da je socijalno humano u ljudim da potrebite pomažu

a tvoj konstrukt osobnosti socijalizam je klasika rasizma

to tvoje neprepoznavanje je samo posljedica fobije od zbilje
Moguće.
Ali isto tako ke moguće da ti ne znoš definirati ote pojmove.

he he

definicija je izdrkotina interesna

suština smisla i praksa su takve kako sam opisao
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 14/3/2023, 07:21

škutor wrote:
aben wrote:
škutor wrote:
aben wrote:
škutor wrote:
aben wrote:
škutor wrote:aben schrieb:

I vidin puno pjesničkih slik ke me potiču na još čvršće iskorištavanje socijalističke rasističke nacije.





ovo je još jedan od vrhova stramputice

sada rasist tvrdi da je uništena cila nacija ,,,


druže..... samo janjičarske dragovoljne gnjide(svi su na državnom kontu,,,,prepoznatljivi ) su zlo koje triba katarzu , to pak neide ,,, pojasnija san da za katarzu triba karakter i muda

vama janjičarima se prvo ocapare karakter i muda ,,sam si to pojasnija

janjičara je danas u HR nekih 18% ,,, barem tako glasačke kutije vaše reču ,,, a ne cila nacija

18% je sa mrtvim glasačim i bez dice

ispada da vas je manje od 13%

jer za vas rasiste nijedno dite a ni ti mrtvi da su živi nebi glasovali

a nebi ni janjičari glasaovali za zlo da vas nije strah

malo vas je a veliko ste zlo ,,,,,,,,plašite se sami sebe
Ka me valjo ispraviti, ispravi me- ni cela nacija uništena socijalizmon, istina, ali veliki de je, tj puno više od 18%.

Konkretno, po državnin registrima, udio glasača ki su na cici je 75%. Ako Te znanimo kako, pitoj.
Ali, jo to ne mislin samo po udjelu uhljebov, jer je opravdano za pretpostaviti da ni svaki uhljeb socijalist. 
I, radi preciznosti, tribo reći da je socijalizam stvor mjere, pa tako imomo hard i light socijaliste. Ote kategorije još tribo poblise definirati.

I, još bi tribalo razlikovati old school socijaliste (titove) i one nove, zapadnjačkog tipa. 

Uglovnomu, mislin da ko nos imo oko 500 nesocijalistov.

koje tebi dao da osnovnu završiš

75% od 48%izašlih glasača  je 35%

za rasu na vlasti je glasovalo  manje od pola , ,,znači da san prićera
Udio uhljeba u gasačkon tijelu, a ne udio uhljeba ki su izašli na izbore

[size=60]Od Ministarstva Uprave doznajem kako u Hrvatskoj ima 3.740.951 birača (A).[/size]
[size=60]Od Državnog zavoda za statistiku doznajem kako je u Hrvatskoj zaposleno 1.349.987 građana (B) od kojih je 298.517 (C) zaposleno u Javnoj upravi, obrani, obrazovanju, zdravstvu i socijalnoj skrbi. Dakle o izravnom trošku poreznih obveznika (PO). Zaposlenih na račun poreznih obveznika ima još ali postojeća statistička klasifikacija djelatnosti ne odgovara na pitanje tko prima plaću iz državnog proračuna, a tko izvan njega.[/size]
[size=60]Poreznih obveznika (PO) ima najviše onoliko koliko je razlika (B – C) odnosno 1.051.470.[/size]
[size=60]No osim zaposlenih u javnom sektoru na trošak poreznih obveznika žive i druge skupine aktivnih ili neaktivnih građana. Oni zajedno čine skupinu koju ću nazvati porezni konzumenti (PK), a njihov broj je najmanje razlika između broja birača (A) i broja poreznih obveznika (PO). Dakle PK = A – PO odnosno 2.689.481.[/size]
[size=60]Grafički odnos poreznih obveznika i poreznih konzumenata izgleda ovako:[/size]
Denkverbot - Page 13 Struktura_biraca

meni se neviruje jer ne govorin ka oni koji mrzi ,, aj dobro

da imaš mogućnost misliti o tom što ti lažu znao bi da socijalno i socijalističko su dva svita,,,pa ti provjeri matematiku

inače ste vi soci-rasisti glupi ,,svoje nemate ništa pa ni ideologiju ,,,kompletnu ste pripisali iz svetih knjiga onda zloupotabili i ideologiju i one koje ste naguzili ,,, tako i u religiji imamo mutante koji naukuju viru
ne radite vi to da bi ojačali viru il tvoj socijalizam ,,,u pitanju su samo mali sitni idiotski interščići ,,,koji su u globalu veliko zlo

,,ista ste vi bagra ,,,,,mišate sve vire nauke nacije religije zanimanja socijalu kapital obitelj,,, uglavnom ste tim pogubljeni ,,, a u suštini ste zlo


abene,,,druže ,,ti nisi zlouporablljen ,,, ti si nositelj zla ,, i ti bi da ti rečen kojin pencilinom će da vas tamanimo

pa zakuracnam onda pencilini
U čemu je problijem?
Je li budžetlije uzimaju 72% udjela u glasačkom telu ili ne?


Koja je rozlika između socijalnog i socijalističkog?

kada nešta čitaš imaš pravo mislit

72% da,,,,,he he he ,,,
al je vas janjičara soci-rasizma manje od 35% ,, a u jednoj vladajućoj garnituri kako sam opisao manje od 13%

janjičaru ,,,nemoreš potrebite ubrojet u svoje ,,oni moraju biti na državnom kontu ,,,to je socijala koja nema nikakvu poveznicu sa socijalizmom ,,osim ako je soci-rasizam na vlasti

ZA SMRT

Znoči, nisu svi budžetlije isti? Neki uzimaju nezarođeno, a nisu socrasisti?

Kako znoš da ih je 35, tj 13 posto?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by Gast 14/3/2023, 07:24

problem je samo certificiranje

danas osoba sa evidentnih najmanje sedam psihičkih bolesti certificira ministre


dotle je dogurao tvoj osobni rasizam

a tako je i u kini i u sj.korea i rusija i EU i usa i hrvatoslavija i vatikan

mutanti vladaju  a ti si in dragovoljni janjičar

vladaju i certificiraju

aj reci pošteno ,,bili ijedan roditelj dragovoljno da da mu ti dite nečem učiš


budi pošten
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by Gast 14/3/2023, 07:28

aben wrote:
škutor wrote:
aben wrote:
škutor wrote:
aben wrote:
škutor wrote:
aben wrote:
škutor wrote:aben schrieb:

I vidin puno pjesničkih slik ke me potiču na još čvršće iskorištavanje socijalističke rasističke nacije.





ovo je još jedan od vrhova stramputice

sada rasist tvrdi da je uništena cila nacija ,,,


druže..... samo janjičarske dragovoljne gnjide(svi su na državnom kontu,,,,prepoznatljivi ) su zlo koje triba katarzu , to pak neide ,,, pojasnija san da za katarzu triba karakter i muda

vama janjičarima se prvo ocapare karakter i muda ,,sam si to pojasnija

janjičara je danas u HR nekih 18% ,,, barem tako glasačke kutije vaše reču ,,, a ne cila nacija

18% je sa mrtvim glasačim i bez dice

ispada da vas je manje od 13%

jer za vas rasiste nijedno dite a ni ti mrtvi da su živi nebi glasovali

a nebi ni janjičari glasaovali za zlo da vas nije strah

malo vas je a veliko ste zlo ,,,,,,,,plašite se sami sebe
Ka me valjo ispraviti, ispravi me- ni cela nacija uništena socijalizmon, istina, ali veliki de je, tj puno više od 18%.

Konkretno, po državnin registrima, udio glasača ki su na cici je 75%. Ako Te znanimo kako, pitoj.
Ali, jo to ne mislin samo po udjelu uhljebov, jer je opravdano za pretpostaviti da ni svaki uhljeb socijalist. 
I, radi preciznosti, tribo reći da je socijalizam stvor mjere, pa tako imomo hard i light socijaliste. Ote kategorije još tribo poblise definirati.

I, još bi tribalo razlikovati old school socijaliste (titove) i one nove, zapadnjačkog tipa. 

Uglovnomu, mislin da ko nos imo oko 500 nesocijalistov.

koje tebi dao da osnovnu završiš

75% od 48%izašlih glasača  je 35%

za rasu na vlasti je glasovalo  manje od pola , ,,znači da san prićera
Udio uhljeba u gasačkon tijelu, a ne udio uhljeba ki su izašli na izbore

[size=60]Od Ministarstva Uprave doznajem kako u Hrvatskoj ima 3.740.951 birača (A).[/size]
[size=60]Od Državnog zavoda za statistiku doznajem kako je u Hrvatskoj zaposleno 1.349.987 građana (B) od kojih je 298.517 (C) zaposleno u Javnoj upravi, obrani, obrazovanju, zdravstvu i socijalnoj skrbi. Dakle o izravnom trošku poreznih obveznika (PO). Zaposlenih na račun poreznih obveznika ima još ali postojeća statistička klasifikacija djelatnosti ne odgovara na pitanje tko prima plaću iz državnog proračuna, a tko izvan njega.[/size]
[size=60]Poreznih obveznika (PO) ima najviše onoliko koliko je razlika (B – C) odnosno 1.051.470.[/size]
[size=60]No osim zaposlenih u javnom sektoru na trošak poreznih obveznika žive i druge skupine aktivnih ili neaktivnih građana. Oni zajedno čine skupinu koju ću nazvati porezni konzumenti (PK), a njihov broj je najmanje razlika između broja birača (A) i broja poreznih obveznika (PO). Dakle PK = A – PO odnosno 2.689.481.[/size]
[size=60]Grafički odnos poreznih obveznika i poreznih konzumenata izgleda ovako:[/size]
Denkverbot - Page 13 Struktura_biraca

meni se neviruje jer ne govorin ka oni koji mrzi ,, aj dobro

da imaš mogućnost misliti o tom što ti lažu znao bi da socijalno i socijalističko su dva svita,,,pa ti provjeri matematiku

inače ste vi soci-rasisti glupi ,,svoje nemate ništa pa ni ideologiju ,,,kompletnu ste pripisali iz svetih knjiga onda zloupotabili i ideologiju i one koje ste naguzili ,,, tako i u religiji imamo mutante koji naukuju viru
ne radite vi to da bi ojačali viru il tvoj socijalizam ,,,u pitanju su samo mali sitni idiotski interščići ,,,koji su u globalu veliko zlo

,,ista ste vi bagra ,,,,,mišate sve vire nauke nacije religije zanimanja socijalu kapital obitelj,,, uglavnom ste tim pogubljeni ,,, a u suštini ste zlo


abene,,,druže ,,ti nisi zlouporablljen ,,, ti si nositelj zla ,, i ti bi da ti rečen kojin pencilinom će da vas tamanimo

pa zakuracnam onda pencilini
U čemu je problijem?
Je li budžetlije uzimaju 72% udjela u glasačkom telu ili ne?


Koja je rozlika između socijalnog i socijalističkog?

kada nešta čitaš imaš pravo mislit

72% da,,,,,he he he ,,,
al je vas janjičara soci-rasizma manje od 35% ,, a u jednoj vladajućoj garnituri kako sam opisao manje od 13%

janjičaru ,,,nemoreš potrebite ubrojet u svoje ,,oni moraju biti na državnom kontu ,,,to je socijala koja nema nikakvu poveznicu sa socijalizmom ,,osim ako je soci-rasizam na vlasti

ZA SMRT

Znoči, nisu svi budžetlije isti? Neki uzimaju nezarođeno, a nisu socrasisti?

Kako znoš da ih je 35, tj 13 posto?

to si ti poslje mog navoda potvrdio ciframa milijuna ovi i miljuna oni

a od ti 35 polovina vlada ,,,,, a od 17,5 se dođe kad se ukalkulira krađa,,,dokazana krađa mandata fiktivni manjnaca ,,, zajebasan se nije sa 17,5 na 13 ,,,,,nego manje od 10% gamadi vlada većinom

toliko vas je
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by Gast 14/3/2023, 07:32

inače ja nisan za to da ja koljen janjičare

ja bi samo da se vi livi i desni pokoljete međ-sobon

zlouporabit gamad ,,,svakako ste neizličivi
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 14/3/2023, 07:39

metilda wrote:Evo aben dva put sam te pročitala i slabo razumjela, možda si i ciničan kako kaže škutor ali ni to nisam razumjela. 🤷 Dakako, da su u ZG sve gimnazije privatne sigurno bi bilo natjecanje tko će pružiti bolje radne uvjete i bolju plaću. Ovako ta jedna može biti kapitalistički bahata za one koji nisu nigdje drugdje uspjeli naći posao. Pitanje je bi li i ti, a sumnjam da bi usprkos tvojim uvjerenjima, otišao iz državne škole sa plaće od 8500 kn na plaću od 6000 kn i 10 sati rada. Naravno da ne bi. Spominjanje Luke Modrića nisam razumjela, ali dva su momenta koja valja spomenuti. Radi se o talentima. Jedan ima talenat poučavanja, drugi talenat za nogomet. Svaki radi na usavršavanju svog zvanja. Drugi moment u tome je vrednovanje tog zvanja. Profesori koji poučavaju i odgajaju mlade na kojima svijet ostaje tretiraju se i plaćaju kao vučna stoka a nogometaši kojih talenat služi samo za zabavu plaćeni su astronomskim ciframa. Klubovi su privatni. Ja vidim potpuno poremećen sustav vrijednosti. Toliko od mene uz jutarnju kavu. :coffee:coffee:coffee

Nis ciničan.

Jedna privatna ni kapitalistički bahata, nego samo realna, bar u dijelu ploće i posla ( zla ravnateljica je druga priča, ali i na nju bi djelovale iste tržišne sile) Državne su nerealne.

Jo nika ne bi prešo u privatnu, dokle god postoju državne. Ne zun jes li dovoljno naglosi činjenicu da su ote uhljebske pozicije dobro ploćene, a ne moroš roditi. Tako da ni samo 8 iljod za 4 ure, nego osan iljod za 4 ure tipkanja na mobitelu. 




Luka modrić je samo primjer poželjnog i sposobnog, a modro lukić nepoželjnog i nesposobnog.


Ča se tiče poremećenog sustava vrijednosti, nemo ga. Puno ljudi želi pogljedati uru vrimena utakmice, i spremni su dati 20 centi za to.
Koliko ljudi želi želi imati dobroga profesora? Koliko ljudi dobar profesor more predavati? 

Imo tu dosta nuancesa, ali profesor more proširiti auditorij, i tako se naplotiti, ali unda naravski patu druge stvori. Ono ča bi nagrodilo klasične učioničke profesore je zapravo noćna mora socijalistov- ako postoji učionički prof koga puno ljudi želi, a more ih biti samo trideset u učionici, unda to znoči da će samo bogati moći sudjelovati jer će profesorova cijena biti velika.


Nabrzinu pišin, pa ću još jednon na nekon primjeru pokazati distorzije ke državno mišanje u ljudske posle proizvodi, i kako bi to izgljedalo da izbocimo državu iz obrazovanja, ali malo posli, možda preko drugog sata.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by Gast 14/3/2023, 07:49

aben wrote:
metilda wrote:Evo aben dva put sam te pročitala i slabo razumjela, možda si i ciničan kako kaže škutor ali ni to nisam razumjela. 🤷 Dakako, da su u ZG sve gimnazije privatne sigurno bi bilo natjecanje tko će pružiti bolje radne uvjete i bolju plaću. Ovako ta jedna može biti kapitalistički bahata za one koji nisu nigdje drugdje uspjeli naći posao. Pitanje je bi li i ti, a sumnjam da bi usprkos tvojim uvjerenjima, otišao iz državne škole sa plaće od 8500 kn na plaću od 6000 kn i 10 sati rada. Naravno da ne bi. Spominjanje Luke Modrića nisam razumjela, ali dva su momenta koja valja spomenuti. Radi se o talentima. Jedan ima talenat poučavanja, drugi talenat za nogomet. Svaki radi na usavršavanju svog zvanja. Drugi moment u tome je vrednovanje tog zvanja. Profesori koji poučavaju i odgajaju mlade na kojima svijet ostaje tretiraju se i plaćaju kao vučna stoka a nogometaši kojih talenat služi samo za zabavu plaćeni su astronomskim ciframa. Klubovi su privatni. Ja vidim potpuno poremećen sustav vrijednosti. Toliko od mene uz jutarnju kavu. :coffee:coffee:coffee

Nis ciničan.

Jedna privatna ni kapitalistički bahata, nego samo realna, bar u dijelu ploće i posla ( zla ravnateljica je druga priča, ali i na nju bi djelovale iste tržišne sile) Državne su nerealne.

Jo nika ne bi prešo u privatnu, dokle god postoju državne. Ne zun jes li dovoljno naglosi činjenicu da su ote uhljebske pozicije dobro ploćene, a ne moroš roditi. Tako da ni samo 8 iljod za 4 ure, nego osan iljod za 4 ure tipkanja na mobitelu. 




Luka modrić je samo primjer poželjnog i sposobnog, a modro lukić nepoželjnog i nesposobnog.


Ča se tiče poremećenog sustava vrijednosti, nemo ga. Puno ljudi želi pogljedati uru vrimena utakmice, i spremni su dati 20 centi za to.
Koliko ljudi želi želi imati dobroga profesora? Koliko ljudi dobar profesor more predavati? 

Imo tu dosta nuancesa, ali profesor more proširiti auditorij, i tako se naplotiti, ali unda naravski patu druge stvori. Ono ča bi nagrodilo klasične učioničke profesore je zapravo noćna mora socijalistov- ako postoji učionički prof koga puno ljudi želi, a more ih biti samo trideset u učionici, unda to znoči da će samo bogati moći sudjelovati jer će profesorova cijena biti velika.


Nabrzinu pišin, pa ću još jednon na nekon primjeru pokazati distorzije ke državno mišanje u ljudske posle proizvodi, i kako bi to izgljedalo da izbocimo državu iz obrazovanja, ali malo posli, možda preko drugog sata.


pišeš ti iz govana

danas 80 % profesofa je đubrivo ,,, sve te idiote može zamjeniti aplikacija ,,, i pored tog dica neće podsvjesno učiti patologije koje vide  u idiotima

dižeš svoj zanat,,,,,,, a u ravni je sa higijenskom djelatnicom koja je pak nezamjenjiva jednostavno ka vi janjičari zla

svi imate janjičarske certifikate fiktivne
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 14/3/2023, 08:49

škutor wrote:problem je samo certificiranje

danas osoba sa evidentnih najmanje sedam psihičkih bolesti certificira ministre


dotle je dogurao tvoj osobni rasizam

a tako je i u kini i u sj.korea i rusija i EU i usa i hrvatoslavija i vatikan

mutanti vladaju  a ti si in dragovoljni janjičar

vladaju i certificiraju

aj reci pošteno ,,bili ijedan roditelj dragovoljno da da mu ti dite nečem učiš


budi pošten
U potpunosti se složen.
Državno certificiranje je zlo.

Certificiranje tribaju obavljati privatne ustanove, i to ne smi biti obavezno. Naor, kirurg moro moći biti i osoba bez certifikata.


Da, doju mi ih dragovoljno, uglovnomu da ih zaštitin od  državnih skul.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 14/3/2023, 10:32

škutor wrote:
aben wrote:
škutor wrote:
aben wrote:
škutor wrote:
aben wrote:


Koja je rozlika između socijalnog i socijalističkog?

zar se isplati praviti blentav
Višestruko

tu je odgovor koji je megaidiotizam,,,ovom tvom nalikuju sve presude u ime hrvatske ,,,sve raspodjele novca ,,, sve diplome ,,,sva radna mista ,,,,, ,,znan a nesmim znat

RASIZAM ,,,,,,,PATOGENI,,,,,,SOCIJALISTIČKI

Ne, istina je, ako se pravoš blentav, i ako pitoš da ti se objosnu naoko i nojjednostavnije stvori,  puno puti ispade da niko nemo pojma ča je ča.

pašče mutavo

nekontaš da je socijalno humano u ljudim da potrebite pomažu

a tvoj konstrukt osobnosti socijalizam je klasika rasizma

to tvoje neprepoznavanje je samo posljedica fobije od zbilje
Kako ću k8ntati ka neš rečeš u čemu je rozlika?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 14/3/2023, 10:42

škutor wrote:
aben wrote:
metilda wrote:Evo aben dva put sam te pročitala i slabo razumjela, možda si i ciničan kako kaže škutor ali ni to nisam razumjela. 🤷 Dakako, da su u ZG sve gimnazije privatne sigurno bi bilo natjecanje tko će pružiti bolje radne uvjete i bolju plaću. Ovako ta jedna može biti kapitalistički bahata za one koji nisu nigdje drugdje uspjeli naći posao. Pitanje je bi li i ti, a sumnjam da bi usprkos tvojim uvjerenjima, otišao iz državne škole sa plaće od 8500 kn na plaću od 6000 kn i 10 sati rada. Naravno da ne bi. Spominjanje Luke Modrića nisam razumjela, ali dva su momenta koja valja spomenuti. Radi se o talentima. Jedan ima talenat poučavanja, drugi talenat za nogomet. Svaki radi na usavršavanju svog zvanja. Drugi moment u tome je vrednovanje tog zvanja. Profesori koji poučavaju i odgajaju mlade na kojima svijet ostaje tretiraju se i plaćaju kao vučna stoka a nogometaši kojih talenat služi samo za zabavu plaćeni su astronomskim ciframa. Klubovi su privatni. Ja vidim potpuno poremećen sustav vrijednosti. Toliko od mene uz jutarnju kavu. :coffee:coffee:coffee

Nis ciničan.

Jedna privatna ni kapitalistički bahata, nego samo realna, bar u dijelu ploće i posla ( zla ravnateljica je druga priča, ali i na nju bi djelovale iste tržišne sile) Državne su nerealne.

Jo nika ne bi prešo u privatnu, dokle god postoju državne. Ne zun jes li dovoljno naglosi činjenicu da su ote uhljebske pozicije dobro ploćene, a ne moroš roditi. Tako da ni samo 8 iljod za 4 ure, nego osan iljod za 4 ure tipkanja na mobitelu. 




Luka modrić je samo primjer poželjnog i sposobnog, a modro lukić nepoželjnog i nesposobnog.


Ča se tiče poremećenog sustava vrijednosti, nemo ga. Puno ljudi želi pogljedati uru vrimena utakmice, i spremni su dati 20 centi za to.
Koliko ljudi želi želi imati dobroga profesora? Koliko ljudi dobar profesor more predavati? 

Imo tu dosta nuancesa, ali profesor more proširiti auditorij, i tako se naplotiti, ali unda naravski patu druge stvori. Ono ča bi nagrodilo klasične učioničke profesore je zapravo noćna mora socijalistov- ako postoji učionički prof koga puno ljudi želi, a more ih biti samo trideset u učionici, unda to znoči da će samo bogati moći sudjelovati jer će profesorova cijena biti velika.


Nabrzinu pišin, pa ću još jednon na nekon primjeru pokazati distorzije ke državno mišanje u ljudske posle proizvodi, i kako bi to izgljedalo da izbocimo državu iz obrazovanja, ali malo posli, možda preko drugog sata.


pišeš ti iz govana

danas 80 % profesofa je đubrivo ,,, sve te idiote može zamjeniti aplikacija ,,, i pored tog dica neće podsvjesno učiti patologije koje vide  u idiotima

dižeš svoj zanat,,,,,,, a u ravni je sa higijenskom djelatnicom koja je pak nezamjenjiva jednostavno ka vi janjičari zla

svi imate janjičarske certifikate fiktivne
Jo ne dižen svoj zanat, nego ga kalivun.  Uz nekoliko iznimki, držin da nas bes problijema more zaminiti aplikacija, pogotovo ovakov sustav.

U vakovin sustavu, usudi bi se reći da je i veći postotak profesorov gnjoj. Ali, preciznije bi bilo rangirati gnjoj, i reći da su veći gnjoj oni dobri profesori, jednoko ko ča bi rangirali čuvore u logorima smrti. Oni ki su dobri čuvori su veći gnoj, a oni kih ni briga oće li in ki zatvorenik pobignuti, oni kima se ne do teći za odbjeglima, kima se ne do mučiti i ubijati, oni su manji gnjoj.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by metilda 14/3/2023, 11:35

Vas dvojica ste se baš lijepo pronašli za raspravljanje, a ja ne razumijem ni jednog ni drugog. 😂 
@aben, nisu svi profesori neradnici kao ti. Kao što sam već puno puta napisala u mojoj je porodici bilo 13 profesora i sin je nastavio tu tradiciju. Jest i kćer ali ona nije mogla naći posao u struci. I u ono doba socijalizma bilo je profesora matematike koji đake nisu naučili ni operacije s razlomcima a bilo je i onih koji su im dali dobar temelj za struke u kojima je matematika bitna disciplina. Moji prosvjetni radnici su živjeli svoje zvanje. Tako je i danas. Ti ćeš tipkati za vrijeme nastave puštajući đake da divljaju, moj sin će ih poučavati. Naravno, za taj posao očekuje adekvatnu plaću što u privatnoj gimnaziji nije dobio. Samo kažem da privatno školstvo ne znači nužno i kvalitetu rada i zadovoljstva radnika.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4760
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by Gast 14/3/2023, 12:15

imao sam mnogo ružnih iskustava sa onima koji su u yugonacizmu stekli vss diplome ,,,,,,ti ljudi su izuveni iz života i stavljeni u mentalni vakum od osoba koje su im dale diplome,,,,,,

jer samo tako razmontirani su i mogli diplomirat kod čistokrvnih rasista kao npr. jović ,,,, po tom monstreumu  ja hrvatsko obrazovanje zovem jovićizam

jedno je bilo spektakularno ,,, ja sam po svim pravilima morao dobiti dokument ,,,al ga neda,,,,naredi joj šef neda ,,ode na bolovanje , kad se vratila piše i plače ,,,,šta ja da radim kad ti dam dokument ,,,nećeš više dolazit ,,,,,,

takvo je sve ,,,samo se multiplicira govnarija svakodnevno

kompletan reset ,,,

svoj gamadi otkaz

bolje će funkcionirat država kad nebi nijedan janjičar doša na posa

al nedaju mutanti svoj kruv bez krvi ,,,čuliste šta aben reče
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by metilda 14/3/2023, 12:21

@škutor, ti si zadnja osoba koja može ocjenjivati pismenost mog sina. To što si ti polupismen i pogrešno koristiš riječi nije krivnja tvog učitelja nego je posljedica (manjka) tvoje inteligencije, neznanja i lijenosti. Koja bi to aplikacija mogla zamijeniti ljudsko biće? Koja aplikacija bi mogla bila zamijeniti Sokrata, Platona i ostale poznate učitelje? Lupetaš. To ne znači da su profesori na razini ove dvojice. Ne treba ni spominjati da ideologizirani profesori poput onih na FF i političkim znanostima nanose neprocjenjivu štetu Hrvatskoj

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4760
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by Gast 14/3/2023, 13:15

metilda wrote:@škutor, ti si zadnja osoba koja može ocjenjivati pismenost mog sina. To što si ti polupismen i pogrešno koristiš riječi nije krivnja tvog učitelja nego je posljedica (manjka) tvoje inteligencije, neznanja i lijenosti. Koja bi to aplikacija mogla zamijeniti ljudsko biće? Koja aplikacija bi mogla bila zamijeniti Sokrata, Platona i ostale poznate učitelje? Lupetaš. To ne znači da su profesori na razini ove dvojice. Ne treba ni spominjati da ideologizirani profesori poput onih na FF i političkim znanostima nanose neprocjenjivu štetu Hrvatskoj

kakve veze ima sokrat sa odgojnom mafijom

ti si totalno u kuršlusu

sin je diplomira u hrvatoslaviji ,,,da je najotporniji na sotonizam soci-rase ,,,,,popušćaje ,,inače nebi diplomira

a o pismenosti govori diploma koja je zakurac ,,,, čekaju posa,,,pa kojegsukuraca se školovali ,,,, to je fatamorgana kompletna

svaki predmet osim socijalnog odgoja i donekle jezika će bolje odradit video ,,,naravno uz kontrolu koju opet aparat čini il jedan dežurni na 5do 10 razreda ,,,polupismen more bit

a testove more sve hardware odradit , što već i radi


ne zanosi se našin nasljednicin ,,,oni su gora raca od ovi šta danas vladaju ,,,, razmontirani su
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by metilda 14/3/2023, 13:32

Hrvatska je takva kakva jest ali je jedina ovozemna domovina koju imamo. Istina, nwo je učinio sve da razmontira pojam domovine. Čini mi se da je u Hrvatskoj postigao najveći uspjeh. Hoću ti reći da sad stojiš na poziciji transhumanizma, misliš da će umjetna inteligencija bolje odraditi čovjekov posao. U nekim područjima hoće, ali pogrešno je  zastupati stav da je bolje komunicirati s aplikacijom nego s učiteljem. A aplikaciju je opet programirao čovjek. Ima li stoga i aplikacija ideologiju svog programera?

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4760
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Denkverbot - Page 13 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 42 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 42  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum