ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici

Go down

Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici Empty Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici

Post by Serbinho-3 13/1/2023, 06:10



https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2023&mm=01&dd=12&nav_category=78&nav_id=2272494

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici Empty Re: Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici

Post by RayMabus 13/1/2023, 18:29

Tko jebe Erdogana.

Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici B_230113102

Kurdi u Stockholmu objesili lutku Erdogana, Šveđani se boje da sada neće dobiti tursko odobrenje za NATO

RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici Empty Re: Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici

Post by Serbinho-3 13/1/2023, 20:14


Pre ce videti Putina, nego NATO winksmile
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici Empty Re: Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici

Post by RayMabus 13/1/2023, 20:26

Serbinho-3 wrote:
Pre ce videti Putina, nego NATO winksmile
Možda ako izbace Tursku pa im više njihovo odobrenje neće ni trebati.

:coffee
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici Empty Re: Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici

Post by RayMabus 21/1/2023, 20:32

Turska je objavila da je otkazala planirani posjet švedskog ministra obrane u znak nezadovoljstva zbog odobravanja protuturskog prosvjeda u Stockholmu, što je novi diplomatski incident dviju zemalja koje pregovaraju o NATO-u.

"Posjet švedskog ministra obrane Pala Jonsona Turskoj 27. siječnja izgubio je svoj smisao te smo ga zato otkazali", rekao je turski ministar obrane Hulusi Akar.

Cilj posjeta je bio pokušati otkloniti prigovore Ankare na ulazak Švedske u NATO.

Novi diplomatski incident zbog protuturskog prosvjeda u Švedskoj
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici Empty Re: Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici

Post by RayMabus 21/1/2023, 20:38

Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici C2b96093-22cd-4b11-a21c-d8a3599731f3



A baš su bezobrazni neki... Basketball pirat lol! :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici Empty Re: Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici

Post by Serbinho-3 21/1/2023, 21:52

RayMabus wrote:
Serbinho-3 wrote:
Pre ce videti Putina, nego NATO winksmile
Možda ako izbace Tursku pa im više njihovo odobrenje neće ni trebati.

:coffee


Bitnija im Turska od IKEA i Helsinkija, koji nemaju nista.

Helsinki je lep grad, nekoliko puta hteo da se prosetam,

snimim malo okolo, vidim sta li sluze po tim dobrim

restoranima.

Finkinje mislim da su udaraljke samo takve, nama generalno

apsolutni anonimus zemlja.

Kazu da Albanaca ima tamo, otuda Air Serbia kao liniju uvodi.

Albanac i Kosovo Republjika a zatim pravac sa Air Serbia.

Nije ni njima daska bas u glavi na svom mestu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici Empty Re: Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici

Post by Serbinho-3 21/1/2023, 21:54


Turska je pod Erdoganom postala bitan igrac, ranije su bili kiki.

Tito mozda imitira Erdogana sa izgradnjom, to mi nesto

cudno da je on u toj prici.

Isto Borisov je gradio, Tito se muvao i po Sofiji.

Generalno, Turska moze i sama da nalupa Zapad.

Nece njih izbaciti, jer tako mogu da ih kontrolisu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici Empty Re: Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici

Post by mentalitet 21/1/2023, 21:59

RayMabus wrote:
Serbinho-3 wrote:
Pre ce videti Putina, nego NATO winksmile
Možda ako izbace Tursku pa im više njihovo odobrenje neće ni trebati.

:coffee


E to bi bio pun pogodak ravno u srce NATO,ali chudi me kako je tebi promaklo kao generalu da nisi zakeljio temu o poljacima koji protestiraju u Warshavi i tjeraju NATO i amere iz Poljske,plus Pariz gori a da ne govorim o istochnoj Njemachkoj gdje su svaki ponedeljak neke demonstracije protiv NATO_a i amera.Eto i Hrvatska stidljivo (susret Plenkovica i Vuchica) mijenja stranu.Znacji da je vrag odnio shalu.,a da ne govorim o Zoranu.Simpatichniji mi je nego Vuchic jer kaze sve u bobu dok Vuchko previshe filozofira a i njonjav je pa ga ne slusham nikada ako se pojavi u nekom videu.No tko god je protiv tih svjetskih kriminalaca meni je simpatichan.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici Empty Re: Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici

Post by RayMabus 21/1/2023, 22:08

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:
Serbinho-3 wrote:
Pre ce videti Putina, nego NATO winksmile
Možda ako izbace Tursku pa im više njihovo odobrenje neće ni trebati.

:coffee


E to bi bio pun pogodak ravno u srce NATO,ali chudi me kako je tebi promaklo kao generalu da nisi zakeljio temu o poljacima koji protestiraju u  Warshavi i tjeraju NATO i amere iz Poljske,plus Pariz gori a da ne govorim o istochnoj Njemachkoj gdje su svaki ponedeljak neke demonstracije protiv NATO_a i amera.
Želiš li stvarno da ti odgovorim na to pitanje ?

Za početak, nije mi promaklo da je u Parizu cirkus, dapače netko ga stvara :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t53622-makron-zeli-da-izvrsi-promjenu-mirovinskog-sistema

Poljaci su britanske kujice pa me njihovi prosvjedi ne zanimaju a iz istog razloga je Turska bitna Britancima i Norveškoj koja nije članica EU al joj je bivši premijer ( Stoltenberg ) trenutni glavni tajnik te iste organizacije.

Jesi li spreman ?

Tema :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t53662-nije-mi-bas-najjasnije

Datum : Noć s 10.01.2023 na 11.01.2023

...

Zajedničku deklaraciju potpisali su generalni sekretar NATO-a Jens Stoltenberg, predsjednica Evropske komisije Ursula von der Leyen i predsjednik Evropskog vijeća Charles Michel na ceremoniji održanoj u sjedištu NATO-a u Briselu.



---


Ti Mišel ne možeš potpisivat te dokumente. Zato je to pravno nevažće jer je NATO strana ( neka druga ) međunarodna institucija.


Nisi ovlašten za to.


I sad ću ti uzet to naliv pero i nabit ću ti ga u guzicu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici Empty Re: Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici

Post by mentalitet 21/1/2023, 22:14

RayMabus wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:
Serbinho-3 wrote:
Pre ce videti Putina, nego NATO winksmile
Možda ako izbace Tursku pa im više njihovo odobrenje neće ni trebati.

:coffee


E to bi bio pun pogodak ravno u srce NATO,ali chudi me kako je tebi promaklo kao generalu da nisi zakeljio temu o poljacima koji protestiraju u  Warshavi i tjeraju NATO i amere iz Poljske,plus Pariz gori a da ne govorim o istochnoj Njemachkoj gdje su svaki ponedeljak neke demonstracije protiv NATO_a i amera.
Želiš li stvarno da ti odgovorim na to pitanje ?

Za početak, nije mi promaklo da je u Parizu cirkus, dapače netko ga stvara :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t53622-makron-zeli-da-izvrsi-promjenu-mirovinskog-sistema

Poljaci su britanske kujice pa me njihovi prosvjedi ne zanimaju a iz istog razloga je Turska bitna Britancima i Norveškoj koja nije članica EU al joj je bivši premijer ( Stoltenberg ) trenutni glavni tajnik te iste organizacije.

Jesi li spreman ?

Tema :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t53662-nije-mi-bas-najjasnije

Datum : Noć s 10.01.2023 na 11.01.2023

...

Zajedničku deklaraciju potpisali su generalni sekretar NATO-a Jens Stoltenberg, predsjednica Evropske komisije Ursula von der Leyen i predsjednik Evropskog vijeća Charles Michel na ceremoniji održanoj u sjedištu NATO-a u Briselu.



---


Ti Mišel ne možeš potpisivat te dokumente. Zato je to pravno nevažće jer je NATO strana ( neka druga ) međunarodna institucija.


Nisi ovlašten za to.


I sad ću ti uzet to naliv pero i nabit ću ti ga u guzicu.


Osh rec tipkovnicu:::))?? No moram priznati ,razoruzao si me::))Bez zajebancije ,ipak je tipkovnica malo previshe:::)))))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici Empty Re: Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici

Post by RayMabus 21/1/2023, 22:18

U guzicu pajdo u guzicu.

NABIT ĆU MU GA U GUZICU

----

by RayMabus Wed 11 Jan - 0:31

Zamisli sad dopilotaju negativni vanzemaljci iz svemira i onda Ursula i ovaj čelavi s njima potpišu nekakvu deklaraciju a ti o tome pojma nemaš a potpisuju je u tvoje ime.

Uzet ću vam ja to nalive pero s kojim te deklaracije potpisujete.

Nećete više potpisivat ništa.

--

https://www.ex-iskon-pleme.com/t53662-nije-mi-bas-najjasnije


--


Mala napomena : Dok čitaš to gore sjeti se da sam ja ipak đeneral galaktičke konfederacije a negativni vanzemljaci meni protivnička strana.


U GUZICU ĆU MU GA NABIT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici Empty Re: Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici

Post by RayMabus 21/1/2023, 23:11

Ministarstvo spoljnih poslova Saudijske Arabije objavilo je oštru osudu spaljivanja svete knjige za muslimane u Švedskoj.


Kuvajtsko ministarstvo spoljnih poslova upozorilo je da takvi postupci „mogu izazvati ogorčenje muslimana širom sveta i postati opasna provokacija“.

Ministarstvo spoljnih poslova UAE pozvalo je na „poštovanje verskih simbola i odbacivanje uvreda vera i njihovih svetinja“ - prenela je RIA.

ARAPSKE ZEMLJE SE OKOMILE NA ŠVEDSKU: Pljušte kritike zbog paljenja Kurana u Stokholmu

De odjebite na devama odakle ste i došli.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici Empty Re: Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici

Post by Serbinho-3 22/1/2023, 11:29

Ti Svedjani i oni su realno slicni.

Svedjani su Vikinzi, divljaci.

Isli okolo ko Varvari.

Vidim ja na utakmici protiv nas na tribinama ponasanje da

je to divlje.

Ovi divlji, oni divlji i eto problema.

Gde si video da se divljaci kapiraju, nigde.

Mozda dva divljaka sa suprotnih strana i onda ono, sta ce,

nadju zajednicku rec.

Zanima me i Stokholm, trebao ici, uveli Lockdown i zakljucali

nas 2-3 godine,  dok nas Putin nije oslobodio.

Sada o Koroni niko ni rec a nisu dali ziveti.

Stokholm ima taj stari deo grada, ima sta za videti,

ali je preskup.

Sve to na Severu je preskupo, jer nemaju nista.

Lisabon metro od Aerodroma do Centra 1.5 eura,

dok u Stokholmu za te pare nemas nista.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici Empty Re: Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici

Post by Serbinho-3 22/1/2023, 11:34


Ti tamo zasto su otisli u Svedsku?

Ima taj Malmo, Ghetto klasican, sve ti tako neki stranci

iz Treceg Sveta, ali im inteligencija nije jaca strana.

Sta on moze u zemlji gde je sve skupo.

Bio klosar, ostao klosar.

Ljudi u 90% slucaja, idu u novu zemlju kao koze a da ne

znaju gde idu i nisu tamo nikad pre krocili.

Onda se pali Kuran, Erdogan gleda sebe kako visi na

nogama, ljudska glupost bez granica i svi tvrde da su u

pravu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici Empty Re: Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici

Post by Serbinho-3 23/1/2023, 20:50


Nista od NATO.

https://www.telegraf.rs/vesti/svet/3619727-erdogan-nema-podrske-turske-za-ulazak-svedske-u-nato
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici Empty Re: Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici

Post by Serbinho-3 23/1/2023, 20:55


Tursko ministarstvo spoljnih poslova ranije je najoštrije osudilo spaljivanje Kurana u Stokholmu


Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici Tan2023-01-22220210351-460x0

Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan rekao je danas da Švedska ne treba da očekuje podršku Turske za članstvo u NATO nakon protesta koji je održan u blizini turske ambasade u Stokholmu tokom vikenda, a na kojem je spaljena kopija Kurana.

"Oni koji dozvoljavaju takvo bogohuljenje ispred naše ambasade u Stokholmu ne mogu više da očekuju našu podršku za članstvo u NATO", rekao je Erdogan nakon sednice vlade, prenosi Rojters.


Tursko ministarstvo spoljnih poslova ranije je najoštrije osudilo spaljivanje Kurana, ukazujući da je to antiislamski čin, koji vređa muslimanske vrednosti pod maskom slobode izražavanja, a što je, poručuju, potpuno neprihvatljivo.

Tursko ministarstvo pozvalo je Švedsku da kazni odgovorne i da preduzmu konkretne korake protiv islamofobije. Odvojeni protest održan je u Stokholmu u znak podrške Kurdima i protiv nastojanja Švedske da uđe u NATO.

Na demonstracijama u znak protesta protiv kandidature Švedske za članstvo u NATO i za podršku Kurdima, govornici su stajali ispred velikog crvenog transparenta sa natpisom "Svi smo mi PKK", koji se odnosi na Radničku partiju Kurdistana, zabranjenu, pored ostalih zemalja, u Turskoj, Švedskoj i SAD.

Na tom skupu učestvovalo je nekoliko stotina prokurdskih i levičarskih pristalica. Turska je saopštila ranije danas da je zbog održavanja protesta u Stokholmu odložena poseta Ankari švedskog ministra odbrane Pala Džonsona planirana za 27. januar.

Džonson je rekao da se sastao sa turskim ministrom odbrane u petak tokom skupa zapadnih saveznika u američkoj vojnoj bazi Ramštajn u Nemačkoj i da je odlučeno da se planirani sastanak odloži. Švedska i Finska podnele su zahtev za punopravno članstvo u NATO u maju prošle godine, a Ankara svoju ratifikaciju uslovljava izručenjem kurdskih i drugih terorista.


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici Empty Re: Erdogan: 'Ce da vidite NATO, ali na razglednici

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum