ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdogan: Ako mi Biden en da avione neću pustiti Švedsku u NATO

Go down

Erdogan: Ako mi Biden en da avione neću pustiti Švedsku u NATO Empty Erdogan: Ako mi Biden en da avione neću pustiti Švedsku u NATO

Post by RayMabus 8/12/2023, 18:53

Tako je Erdogane, ne daj ti njima da te vuću za nos. Ili avioni ili ništa.

Erdogan: SAD da uradi svoj dio posla u vezi kandidature Švedske u NATO

:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan: Ako mi Biden en da avione neću pustiti Švedsku u NATO Empty Re: Erdogan: Ako mi Biden en da avione neću pustiti Švedsku u NATO

Post by RayMabus 8/12/2023, 18:55

Turska nastoji kupiti od SAD-a najnoviji model aviona F-16 Block 70, kao i 79 kompleta za modernizaciju za nadogradnju svojih preostalih F-16 na nivo Block 70.
...


Kako će oni to tebi sad dat kad si ti reka da Hamas nije teroristička organizacija nego su to divni i krasni ljudi a cionisti vladaju Amerikom ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan: Ako mi Biden en da avione neću pustiti Švedsku u NATO Empty Re: Erdogan: Ako mi Biden en da avione neću pustiti Švedsku u NATO

Post by RayMabus 8/12/2023, 19:17

Baš je fina koljačina u Gazi.

Kad upališ tv bilo gdje u Europi nema nikakvih vijesti od dole. Uvedena cenzura. A kad je bilo u Ukrajini onda 24 sata dnevno vijesti kako Rusi napadaju itd.

To ti je dokaz tko vlada medijima na Zapadu.

Jebe se cioniste za tu Švedsku i oćeš li je ti ili ne primit u NATO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan: Ako mi Biden en da avione neću pustiti Švedsku u NATO Empty Re: Erdogan: Ako mi Biden en da avione neću pustiti Švedsku u NATO

Post by RayMabus 8/12/2023, 19:26

Upotreba RAF Akrotiri i drugih britanskih objekata na Cipru od strane američke vojske i obavještajnih službi dugo je bila kontroverzna. Velik dio aktivnosti drži se u tajnosti od ciparske vlade. U jednom dokumentu koji je objavio američki zviždač Edward Snowden navedeno je da se osoblje američke obavještajne službe mora odijevati kao turisti u bazama jer je Ujedinjeno Kraljevstvo obećalo vladi Cipra da tamo radi samo britansko osoblje. Potrebu za tajnovitošću američkih špijunskih letova privatno je primijetio britanski dužnosnik koji je napisao o “političkom riziku da druge vlade postanu svjesne letova [SAD-a] i potencijalno se protive njima”. Dužnosnik je dodao: “Posebno postoji osjetljivost s vladom Cipra u vezi s korištenjem suverenih baza na Cipru.”
Rekao je Amerikancima u pismu koje je kasnije procurilo: “Siguran sam da ćete razumjeti osjetljivost uključenu u korištenje britanskih baza za tajne ili potencijalno kontroverzne (američke) misije”. Američki špijuni također imaju širok pristup britanskim bazama na Cipru i dijele informacije “svakodnevno” sa svojim izraelskim kolegama, pokazuju procurili strogo povjerljivi dokumenti. Britanci već dugo koriste svoje baze na Cipru u vojne i obavještajne svrhe iza leđa ciparske vlade. Declassified UK je nedavno otkrio da je tijekom Hladnog rata Ujedinjeno Kraljevstvo potajno pretvorilo nesvrstani Cipar u ključnu prednost NATO-a. Glasnogovornik Ministarstva obrane Ujedinjenog Kraljevstva rekao je za Declassified UK: “Kao odgovor na situaciju u Izraelu i Gazi, radimo s međunarodnim partnerima na deeskalaciji sukoba, jačanju stabilnosti i potpori humanitarnim naporima u regiji. Svako korištenje britanskih baza bit će u skladu s ovim ciljevima”.

SAD i UK koriste bazu na Cipru za vojne letove vezane uz Gazu bez da o tome obavještavaju vladu Cipra
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan: Ako mi Biden en da avione neću pustiti Švedsku u NATO Empty Re: Erdogan: Ako mi Biden en da avione neću pustiti Švedsku u NATO

Post by RayMabus 8/12/2023, 19:29

Istamanit će ti svu nejač u Gazi. Jebe se njih za Švedsku. Može ta Švedska malo i pričekat.

SAD ne podržava pozive na trenutni prekid vatre u Gazi
RayMabus
RayMabus

Posts : 176165
2014-04-11


Back to top Go down

Erdogan: Ako mi Biden en da avione neću pustiti Švedsku u NATO Empty Re: Erdogan: Ako mi Biden en da avione neću pustiti Švedsku u NATO

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum