ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' - Page 6 Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by dijagram Sat 24 Dec - 20:12

niels wrote:
dijagram wrote:
aben wrote:
dijagram wrote:
aben wrote:
dijagram wrote:
aben wrote:To je jasno, dijagrame, komunjara je. 
Ali, je li ono ča je sa reko istina?


Pise da je prvi boldani redak u pravu.
Nis jo čito te komunističke izjave, samo oću reći da ako imomo neke uvide o našin neprijateljima, ni bitno jesu li došli od drugih naših neprijatelja.
Briga tebe, stigla pauza, sad s epijem na pijanke, lose dalmatinsko vino, losu ribu, lose price....

Sve lose , samo dalmatinke nisu:)

Potirali smo epikura, ni isto brež njega:(
Sto mislis tko najvise, rekao bih ti:)

Pitat cu ga tko je glavni krivac i budes li ti javno se ispricaj pa ce se vratiti.

Pa znalo se više njih objesiti za njega.

Nisam se slagao oko mnogih stvari s njim, ali privatno je bio ok, imao sam dojam da je senzibilan i da mu nije baš svejedno kako ga se gonilo...

Paradoksalno, ono što je najviše želio za BiH Hrvate se malo-pomalo ostvaruje...
A sto ces, nemaju svi gard kao ti, ja, vlatka pokos i slicni.

:coffee

dijagram

Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' - Page 6 Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by abraham Sun 25 Dec - 7:35

Bit svega je da je hrvatski a i balkanski mozak dvokanalan. Jako primitivno i jedna od osnovnih kocnica razvoja u DNRH. Neces dubre muckoooooo. Jest da je lopov i kurvis ali je moj/nas??????? Mislim bobuljicavinje hodajuca nepogoda koja u svom (i proslom) mandatu nije donio nista dobra. Ako jest, ja sam to propustio. Jeo je govna o BiH i jos vise zatezao sa lijamaba a anemija vanistitucionalno sredi makar mali progres, koliko ja to vidim. I sto sada??? O animiji mislim isto sta i o bobuljicavom ali on ima kakove takove rezultate a bobuljicavi nista.... E sada , imam li ja pravo da jebem majku i jednom i drugom  ili moram da navijam za jednog i njihove mafije. Razlike su minimalne a i cijeli Sabor i politicka scena se razlikuje u nekih deset deka. Zasto je tako??? Jebeni mentalitet. Vile, vuci i hajduci protiv "elitista" sa opankom u srcu i ogledalom cesljem i iglom u zadnjem dzepu. Kila jebenog mozga.....Dobro je vama jos uvijek jako dobro....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14089
2014-04-14


Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' - Page 6 Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by Gast Sun 25 Dec - 8:01

bolesno je da postojji ijedan hrvat koji poštuje ijednu riječ od milančeta nakon što je imao vladu sa više od 50% sastavljenu od srbijandera 

toliko o tom 

a pored tog količina šizofrenih političara u hrvatoslaviji je nemjeriva jer u hrvatskoj ne postoji niti 10% javnih osoba i političara da nemaju diagnozu socijalistički karcinom razuma
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' - Page 6 Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by aben Sun 25 Dec - 16:43

dijagram wrote:
aben wrote:
dijagram wrote:
aben wrote:
dijagram wrote:
aben wrote:To je jasno, dijagrame, komunjara je. 
Ali, je li ono ča je sa reko istina?


Pise da je prvi boldani redak u pravu.
Nis jo čito te komunističke izjave, samo oću reći da ako imomo neke uvide o našin neprijateljima, ni bitno jesu li došli od drugih naših neprijatelja.
Briga tebe, stigla pauza, sad s epijem na pijanke, lose dalmatinsko vino, losu ribu, lose price....

Sve lose , samo dalmatinke nisu:)

Potirali smo epikura, ni isto brež njega:(
Sto mislis tko najvise, rekao bih ti:)

Pitat cu ga tko je glavni krivac i budes li ti javno se ispricaj pa ce se vratiti.
Epikure, vroti se, plotiću ti porez!

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' - Page 6 Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by dijagram Sun 25 Dec - 18:03

aben wrote:
dijagram wrote:
aben wrote:
dijagram wrote:
aben wrote:
dijagram wrote:
aben wrote:To je jasno, dijagrame, komunjara je. 
Ali, je li ono ča je sa reko istina?


Pise da je prvi boldani redak u pravu.
Nis jo čito te komunističke izjave, samo oću reći da ako imomo neke uvide o našin neprijateljima, ni bitno jesu li došli od drugih naših neprijatelja.
Briga tebe, stigla pauza, sad s epijem na pijanke, lose dalmatinsko vino, losu ribu, lose price....

Sve lose , samo dalmatinke nisu:)

Potirali smo epikura, ni isto brež njega:(
Sto mislis tko najvise, rekao bih ti:)

Pitat cu ga tko je glavni krivac i budes li ti javno se ispricaj pa ce se vratiti.
Epikure, vroti se, plotiću ti porez!
To je to, zadarska solidarnost.  :tu
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' - Page 6 Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum