ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' Empty Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by vuksadinare 12/20/2022, 13:13

https://www.dnevno.hr/vijesti/kad-pupovac-bude-trebao-potpore-meni-ce-kmecati-milanovic-se-obrusio-na-premijera-tko-nas-prati-braco-gledaju-nas-plenkovicevi-gazde-tajno-sam-mu-pisao-i-to-o-ovome-2070097/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99020
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by vuksadinare 12/20/2022, 13:15

...a nista zoki trazi croexit..nemoj samo pricat kao orban..eu ovakva onakva a nikad konktetan potet kao sto su briti ucinili...od prica nista se nema samo djela...ali onda nema pemzija rekla bi pusicka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99020
2015-09-08


Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by RayMabus 12/20/2022, 13:26

Žestoka kritika EU

“Oni koji su bili puni prijezira – samo podsjetnik, gleda se svakoga, svačiji rad se vrednuje i naći ćemo se na nekom raskršću na kojem ćemo jedni drugima morati položiti račune? Gdje su bili kada se pričalo o diskriminaciji Hrvata u BiH. Došao sam iz Čilea, aktivni su u operaciji Althea u BiH, imaju pet vojnika u Bugojnom, Hrvatska ne smije. To je politika von der Leyen i Borrella, taj histerizira okolo i prijeti. Kako je odgovorio Grliću Radmanu, skandalozno mu je odgovorio. Tražite Radmana da vam da to pismo, da vidite kako se centralna europska vlast obraća svojoj članici. Kaže se, izmišljaju se rezolucije i odluke. Da tražimo smjenu tog čovjeka? Neka vam Radman da to pismo, inače ću ga ja dati. To treba na svjetlo dana, da se vidi kako se prema hrvatskoj vlasti odnosi Europa. Kao gluho slijepim budalama. Neki dan uhićena je žena iz Europskog parlamenta, čisti fašizam, za koga je ona to lobirala, koliko zastupnika to radi? Koja je moja pretpostavka da Borrell za nekoga radi, takav tretman si dopuštamo, tako se gleda naše sinove, kćeri, kao obične jadne luzere, koji će napraviti sve da bi se jedan dio okoristio, Plenkovic i klika. Kada kažu gledamo vas, ne gleda vas HDZ. Ovi koji nas gledaju je kamarila iz Bruxellesa. Tko je izabrao Ursulu von der Leyen? To je izrazito nedemokratski. Ti ljudi su došli na mjesta temeljem političkog pogađanja, spreman sam u tome živjeti dok se ne stave kao gospodari svega. Borrell je Radmanu rekao zašto Hrvatska ne može biti u operaciji Althea”, zaključio je predsjednik.

:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175441
2014-04-11


Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by catabbath 12/20/2022, 13:42

Zoki gazi anemična adezeovska govna i njihove žetone samo tako. Koliko god je fejlao kao premijer toliko je pun pogodak kao El Presidente.

_________________
Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12392
2015-08-22


Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by RayMabus 12/20/2022, 13:43

Milanović : Gdje su bili kada se pričalo o diskriminaciji Hrvata u BiH.

---

Pa oni su ti koji tu politiku i guraju. Evo ti dokaz :

Za odgađanje izbora u slučaju nepostojanja dogovora o izbornom zakonu bile su svega dvije zemlje

23.2.2022.

Među državama koje su diskutirale u smjeru da je, bez obzira na pregovore neophodno održati izbore bili su Italija, Austrija, Belgija, Nizozemska, Njemačka i Švedska. Druge zemlje se tijekom rasprave u ponedjeljak uopće nisu izjašnjavale o ovoj temi.

EU žgadija
RayMabus
RayMabus

Posts : 175441
2014-04-11


Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by dijagram 12/20/2022, 13:43

Uzivam kada komunjarski gojenac kaze onom drugom komunjarskom gojencu da je udbaski gojenac:)

Istinu zbore i jedan i drugi.

Odvratni su i jedan i drugi komunjarski gojenac.

Oni vode svoje bitke, boli ih kurac za posao koji bi trebali obavljati jer su za to placeni.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by RayMabus 12/20/2022, 13:45

Milanović : Gdje su bili kada se pričalo o diskriminaciji Hrvata u BiH.

---

Pa oni su ti koji uz Ameriku guraju Komšića. 20.02.2022 na sastanku EU su rekli svojoj članici da odjebe. To je ponediljak. U četvrtak Putin pokrenuo napad na Ukrajinu.

AJ BOG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175441
2014-04-11


Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by RayMabus 12/20/2022, 14:07

Talijanska i švedska vlada, obje ljevičarske koje su podržale Komšića već su pale.

Boreli je katalonski ljevičar.

Da vidimo kako stoji Vox ?

Spain
Next Aragonese regional election, 28 May
Next Asturian regional election, 28 May
Next Balearic regional election, 28 May
Next Canarian regional election, 28 May
Next Cantabrian regional election, 28 May
Next Castilian-Manchegan regional election, 28 May
Next Extremaduran regional election, 28 May
Next Madrilenian regional election, 28 May
Next Murcian regional election, 28 May
Next Navarrese regional election, 28 May
Next Riojan regional election, 28 May
Next Valencian regional election, 28 May
Next Spanish general election, 10 December

https://en.wikipedia.org/wiki/2023_Spanish_general_election#Opinion_polls

Ljevičari u padu, desni centar u porastu al im za sastavljanje vlade treba Vox.

Baš lijepo.

Napad je najbolja obrana. Tako ja radim. Eto me tamo kod tebe kući. Vidimo se uskoro.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175441
2014-04-11


Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by RayMabus 12/20/2022, 14:15

Taj Vox, to su španjolski ultra nacionalisti. Ustaše. Il četnici. Nebitno.

Znači mi smo ustaše a Komšić je partizan. Pa evo ti sad ustaše ispred kućnog praga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175441
2014-04-11


Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by RayMabus 12/20/2022, 14:28

Kako izazvati građanski rat u Španjolskoj ? Jednostavno. U Kataloniji su ljevičari a Španjolska je centralizirana država i sva se lova slijeva u Madrid a najjaća ekonomija je u Kataloniji. Dovedeš im fašiste na vlast i onda ovi u Kataloniji žele odcijepljenje jer ne žele finacirat fašiste.

Idemo dalje.

Đavo će vam izgledati kao majka Tereza kad mene upoznate.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175441
2014-04-11


Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by niels 12/20/2022, 15:02

Ovaj kao Milovan Đilas: nisam ja kao oni, ja sam samo bio s njima i radio sve kao i oni, da se ne baci.
niels
niels

Male
Posts : 4785
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by Guest 12/20/2022, 17:04

Zoki počinio ritualno političko samoubojstvo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by Guest 12/20/2022, 17:06

Speare Shaker wrote:Zoki počinio ritualno političko samoubojstvo.

Ono moralno već ranije kada je s obzirom uvažavao interese Rusije u odnosu na osudu i sankcije zapada zbog specijalne vojne operacije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by Guest 12/20/2022, 17:06

Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:Zoki počinio ritualno političko samoubojstvo.

Ono moralno već ranije kada je s obzirom uvažavao interese Rusije u odnosu na osudu i sankcije zapada zbog specijalne vojne operacije.

Tako to ide kad više ne možeš bez kokaina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by Guest 12/20/2022, 17:07

vuksadinare wrote:...a nista zoki trazi croexit..

U tom slučaju će ga napustiti čak i Peđa Grbin.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by Šandor Winnetou 12/20/2022, 17:11

niels wrote:Ovaj kao Milovan Đilas: nisam ja kao oni, ja sam samo bio s njima i radio sve kao i oni, da se ne baci.
Baš tako, madzox zaboravlja da je upravo on upirao iz sve snage da komsologlu pobjedi i da se gura gradžanska bih

_________________
Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19654
2017-12-31


Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by vili40 12/20/2022, 18:03

kad ga slušam i gledam kako mu na usta izlazi pjena čak mi i plenki postaje prihvatljiva opcija,eto do čega je to došlo.
vili40
vili40

Male
Posts : 10708
2015-08-02


Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by dijagram 12/20/2022, 20:07

vili40 wrote:kad ga slušam i gledam kako mu na usta izlazi pjena čak mi i plenki postaje prihvatljiva opcija,eto do čega je to došlo.
Kad se pojavio iafirmirao u komunjarskom esdepeju rekao sam dete kreten.

Onda metodolog ,ne znam temeljem cega kaze nije on kreten, iznimno je inteligentan.

Svi su uglavnom slicno o njemu, mozda je malo onako,...poseban, ali inteligentan, lumen:)

Nikad mi nije bilo jasno sto je to inteligentno, kako kreten moze biti inteligentan.

Ne tvrdim da je glup, ali inteligentan sigurno nije, dete kreten svakako jest.

Dobro, i komunjarski je gojenac kako plenki tvrdi:)

No drugi komunjarski gojenac mozda mi je cak  i ljigaviji od ovog narkomana.

Blago nama s njima.

Vilko, to su tvoje komunjare, nabijem te na kurac  skupa s njima:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by niels 12/20/2022, 20:17

dijagram wrote:
vili40 wrote:kad ga slušam i gledam kako mu na usta izlazi pjena čak mi i plenki postaje prihvatljiva opcija,eto do čega je to došlo.
Kad se pojavio iafirmirao u komunjarskom esdepeju rekao sam dete kreten.

Onda metodolog ,ne znam temeljem cega kaze nije on kreten, iznimno je inteligentan.

Svi su uglavnom slicno o njemu, mozda je malo onako,...poseban, ali inteligentan, lumen:)

Nikad mi nije bilo jasno sto je to inteligentno, kako kreten moze biti inteligentan.

Ne tvrdim da je glup, ali inteligentan sigurno nije, dete kreten svakako jest.

Dobro, i komunjarski je gojenac kako plenki tvrdi:)

No drugi komunjarski gojenac mozda mi je cak  i ljigaviji od ovog narkomana.

Blago nama s njima.

Vilko, to su tvoje komunjare, nabijem te na kurac  skupa s njima:)

X

Kreten, koji samo pored onog birokratskog narcisa i sociopata može izgledati normalno.

Nije inteligentan, a ni pametan…načitan je i elokventan, kao uostalom i Kenwood Kenon.

Gade mi se više ti koji znaju 18 svjetskih jezika, a za rov bi mislili da je kanal za natapanje.
niels
niels

Male
Posts : 4785
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by niels 12/20/2022, 20:20

Moram reći kao pradjed: Plenkovića je ovako podigla njegova obitelj, da bude snishodljivi snob.

Zoki je genetski krkan i budaletina, tu obitelj nije ništa mogla. Možeš ga umlatiti od batina, ne vredi.
niels
niels

Male
Posts : 4785
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.' Empty Re: Zoki brutalno o EU,Plenkiju,Pupovcu:'EU je smrt Hrvatsku i druge male clanice.Plenkovic je briselski i udbaski gojenac.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum