ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku..

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku.. Empty Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku..

Post by vuksadinare 14/1/2022, 04:14

https://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/pupovac-je-izdao-plenkovica-premijer-mu-vec-trazi-zamjenu-odradeni-sastanci-s-jednom-desnom-opcijom-1891441/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku.. Empty Re: Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku..

Post by vuksadinare 14/1/2022, 04:19

...moguce..plenki je pod strahovitim pritiskom briselja ali i zeleno crvenih iz berlina da revidira odnose sa sarajevom..o tome mu dijelom ovisi u buducnosti i briseljska karijera..dokaz da i covic i tamosnji hdzovci su nervozni pa i ljuti na plenkijev rutern i priblizavanju sarajevu bez konzultacija sa njima sto vidimo po ljutim i zestokim kolumnama na covicevu portal poskoku..koji otvoreno napadaju plenkija da mu je vaznija karijera u briselju nego hrvati u bh-a i da je na koncu ziheras koji vrti istu besmislenu i staru pricu ko pokvaren gramofon
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku.. Empty Re: Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku..

Post by RayMabus 14/1/2022, 04:27

Neće se tu ništa dešavat. Taj žetončić Plenkovicu i HDZu treba i dalje da mu drži vladu stabilnu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku.. Empty Re: Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku..

Post by vuksadinare 14/1/2022, 04:27

...ali plenkija mori jos vise druga prica nego nezadovoljstvo covica i ekipe..mori ga sto anusic i ekipa sve vise jaca unutar hdz-a vec toliko da i neka znacajnija imena kako u stranci tako i u vladi sve su cesce vidjenija u drusvu vrlo ambicioznog osjecanina i slavonca kojem sve vise pusu povoljniji vjetrovi u ledja postaknuti dobrim rezultatima kako gospodarskim tako i politickim u njegovoj zupaniji i gradu sto mu priskrbljuje titulu najuspjesnijeg hdzovog zupana..a poznato je da je anusic i otvoreni kriticar suradnje sa pupovcem..ono sto moze brinuti plenkija je sto njegov ministar branitelja,podpredsjednik vlade i njegov amortizer prema braniteljima i drugima tomislav medved je sve cesce vidjen u drustvu anusica sto moze biti znak upozorenja plenkiju cije akcije su oslabile u posljednje vrijeme kako u hrvatskoj a jos vise zabrinjavajuce u briselju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku.. Empty Re: Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku..

Post by RayMabus 14/1/2022, 04:32

Ništa se tu neće dešavat. Ne sekiraj se. Drže se oni svi zajedno. Drži ih kesa ( proračun ) na okupu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku.. Empty Re: Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku..

Post by epikur37 14/1/2022, 06:27

Rubrika vijesti vuksadinare...
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku.. Empty Re: Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku..

Post by vuksadinare 14/1/2022, 06:36

epikur37 wrote:Rubrika vijesti vuksadinare...
bolje citaj sto na poskoku misle o plenkiju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku.. Empty Re: Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku..

Post by vuksadinare 14/1/2022, 06:37

..trebas jebene zivce da tu jos radis a narocito za europljane i zapadnjake poput plenkija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku.. Empty Re: Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku..

Post by epikur37 14/1/2022, 06:39

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Rubrika vijesti vuksadinare...
bolje citaj sto na poskoku misle o plenkiju

@ čitam

Nije im sporan pupi nego ovaj pokušaj zatopljavanja odnosa sa Sarajevom i kmečanje na Dodika.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku.. Empty Re: Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku..

Post by RayMabus 14/1/2022, 06:41

Dodik je pušten niz vodu. Ne triba mi više. Pretjerao je kako god okreneš. Previše ga se toleriralo.

Čović ako će se družit s njime, dobit će i on neke američke sankcije a onda i evropske.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku.. Empty Re: Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku..

Post by epikur37 14/1/2022, 06:55

RayMabus wrote:Dodik je pušten niz vodu. Ne triba mi više. Pretjerao je kako god okreneš. Previše ga se toleriralo.

Čović ako će se družit s njime, dobit će i on neke američke sankcije a onda i evropske.

Kome se ne sviđa, uvijek ima Komšića kao izbor.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku.. Empty Re: Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku..

Post by RayMabus 14/1/2022, 07:05

A nema druge. Morat ćemo istrpit Komšića još jedan mandat najmanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


epikur37 likes this post

Back to top Go down

Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku.. Empty Re: Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku..

Post by vuksadinare 14/1/2022, 07:20

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Rubrika vijesti vuksadinare...
bolje citaj sto na poskoku misle o plenkiju

@ čitam

Nije im sporan  pupi nego ovaj pokušaj zatopljavanja odnosa sa Sarajevom i kmečanje na Dodika.
...i tu bi trebao ti staviti granicu..sam kazes odnos prema sarajevu test je za tebe
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku.. Empty Re: Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku..

Post by epikur37 14/1/2022, 07:33

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
bolje citaj sto na poskoku misle o plenkiju

@ čitam

Nije im sporan  pupi nego ovaj pokušaj zatopljavanja odnosa sa Sarajevom i kmečanje na Dodika.
...i tu bi trebao ti staviti granicu..sam kazes odnos prema sarajevu test je za tebe

Pa jeste, ne sviđa mi se okvir i način na koji Plenky pokušava intervenirati.

Vidjet ćemo što će isposlovati ali sve skupa ne s iđa mi se.

Kaj se BiH tiče jedino Most pored HDZ-a ima zdraviji pristup problemu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku.. Empty Re: Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku..

Post by Hektorović 14/1/2022, 07:35

epikur37 wrote:Pa jeste, ne sviđa mi se okvir i način na koji Plenky pokušava intervenirati.

Vidjet ćemo što će isposlovati ali sve skupa ne s iđa mi se.

Kaj se BiH tiče jedino Most pored HDZ-a ima zdraviji pristup problemu.

Dobro Plenky pokušava smiriti strasti, igra na diplomaciju.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku.. Empty Re: Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku..

Post by RayMabus 14/1/2022, 07:38

Nema od te diplomacije ništa. Dodik je dobio američke sankcije a dobit će ih od još par zapadnih zemalja.

RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku.. Empty Re: Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku..

Post by vili40 14/1/2022, 07:47

RayMabus wrote:Nema od te diplomacije ništa. Dodik je dobio američke sankcije a dobit će ih od još par zapadnih zemalja.

jebe se Dodiku za sankcije,to je za njega kamilica sve dok iza njega stoje srbija i rusija.Ni eu se neće moći složiti oko toga,imaju važnijih briga.
vili40
vili40

Male
Posts : 10650
2015-08-02


epikur37 likes this post

Back to top Go down

Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku.. Empty Re: Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku..

Post by epikur37 14/1/2022, 08:03

RayMabus wrote:Nema od te diplomacije ništa. Dodik je dobio američke sankcije a dobit će ih od još par zapadnih zemalja.


Mlogo ga zabole, vraćanje nadležnosti ide po planu.

Kako i treba.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku.. Empty Re: Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku..

Post by vuksadinare 14/1/2022, 08:39

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:

@ čitam

Nije im sporan  pupi nego ovaj pokušaj zatopljavanja odnosa sa Sarajevom i kmečanje na Dodika.
...i tu bi trebao ti staviti granicu..sam kazes odnos prema sarajevu test je za tebe

Pa jeste, ne sviđa mi se okvir i način na koji Plenky pokušava intervenirati.

Vidjet ćemo što će isposlovati ali sve skupa ne s iđa mi se.

Kaj se BiH tiče jedino Most pored HDZ-a ima zdraviji pristup problemu.
Ne budi smjesan..sto ce se isposlovati?..nista..plenki vjecno guguce sabloniziranu mantru koja se ponavlja 10 godina..po sistemu "ja rekoh prodjite me se imam vaznija posla"..upravo ono sto su u poskoku napisali..otrovnim rjecnikom..covica ocito vise zaboli kurac za plenkovica tu nista vise ne moze ocekivati pa ak ne moze bice rafaljna paljba kao odjeb..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98867
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku.. Empty Re: Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku..

Post by RayMabus 14/1/2022, 08:56

Dodik izgubio vlast u Drvaru :


"Ja kao načelnica pripadam političkoj opciji SNSD koja je u Drvaru na vlasti više od 20 godina. Međutim, svi oni koji se nalaze sada na kontra strani su bili nosioci izvršne i zakonodavne vlasti unutar tog istog SNSD-a. Oni su izašli iz SNSD jer u SNSD-u nisu više mogli da ostvaruju svoje lične interese, odnosno nije im bilo dozvoljeno jer SNSD kao najveća srpska politička partija na području Kantona 10, radi organizovano i ozbiljno. Svi oni koji se nalaze na drugoj strani, ovi moji trenutni politički oponenti su u jednom momentu bili učesnici vlasti i predstavljali SNSD, krenuvši od bivšeg predsjednika Općinskog vijeća, načelnika i odbornika. Ne želim da baratam imenima, za razliku od njih, ali to su osobe koje su u svojoj političkoj karijeri obavljajući funkcije izvršne vlasti i krivično osuđeni pravosnažnom krivičnom presudom, ali sada upravljahu i vode politiku koja je protiv mene i moje političke opcije", tvrdi Runić.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/opozvana-snsd-ova-nacelnica-drvara-dusica-runic-tri-godine-me-ruse/220113169
RayMabus
RayMabus

Posts : 174848
2014-04-11


Back to top Go down

Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku.. Empty Re: Plenkovic prijeti raskidom Pupovcu zbog odlaska u Banja luku..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum