ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Page 10 of 14 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus Sun 18 Dec - 23:48

Ringo10 wrote:
Samo je steta sto mi nismo otisli u finale. Bili bi prvaci svijeta
Šteta je šta sam ja ugasio tv nakon onog njihovog penala jer su mi usrali gušt gledanja utakmice. Eto im sad na pa nek se kurče. Obuklo mu crni plašt. To su slike za povijest. Ističe se ko govno u punču a taj plaš simbolizira lovu ( nose ga bogataši u Kataru ). Prvo su dokazali da ono s Hrvatskom nije slučajno nego šema kako da prođu dalje nepravedno a onda ja počeja gledat tv u 80-oj i napravio im paniku do zadnje minute. Na kraju zasluženo na penale dobili a na penale su i došli ovdje i onda ovome navuklo crni plašt korupcije da cijeli svijet vidi. I prekrio s njime grb reprezentacije i države.

Baš ga fino kolo veselih anđela ujebalo. Izblesiralo ga ko maloga majmuna.


Last edited by RayMabus on Sun 18 Dec - 23:49; edited 1 time in total

RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels Sun 18 Dec - 23:49

Utakmica jest bila odlična, ali samo zato jer se našla hrpa atletičara bez tehnike i hrpa tehničara bez kondicije za odigrati čitavu utakmicu, pa je bilo neočekivano napeto.

Nikada nisam volio francuski inžinjering i aroganciju, a na Argentince stvarno ne treba trošiti riječi…i onda gone Lovrena, koji jedva da je povisio glas na provokatora, naši dečki su par stotina klasa iznad toga.

Ne navijam za pojedince, ali drago mi je zbog predstava Messija i Mbappea, ali i Di Marie.

Francuze ne mogu staviti u istu rečenicu s Talijanima ‘34 i ‘38, te Brazilcima ‘58 i ‘62, tako da mi je okej među te dvije ekipe što se Argentina okitila titulom nakon 36 godina.

Nadam se da će slijedeće prvenstvo biti normalno, za navijače koji odu tamo, gledatelje, suce, VAR sobe, naravno i stručne stožere i igrače.

Katar kao domaćin nije dobio prolaznu ocjenu, slažem se s Jeličićem - niti je Katar smio biti domaćin, niti je ekipi Katara mjesto na SP. FIFA i suci su isto zreli za rešt.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Serbinho-3 Sun 18 Dec - 23:51

Nisam zadovoljan predstavom oba tima. Ipak je to Finale. Francuska, gledajuci igru, zapitas se kako su dosli do Finala. Gurnu loptu Mbapeu i ajde Mbape, uradi nesto. Onaj Ziru(Giroud), kompletno odsecen, sredine terena nema, ko ce njemu da asistira, ako guraju loptu Mbapeu a on ko Perisic otprilike, neki prolaz i sut na gol. Francuska, ocekivao daleko vise. Argentina, neki pas su napravili, ali ne sto su dobri, vec sto su ih Francuzi pustili, koji nisu ni trcali. Onaj sa Engleskim prezimenom, kada sutne na gol, ode u aut, svaki put tako. Alvarez prljav igrac, simulira, provocira. Mislio sam da su Brazilci bitange, kasnije nakon Argentinaca, Brazilci su gospoda. Onaj golman u USA da brani, dobio bi ubrzo tuzbu za sexual harassment, 2 grama mozga. FIFA takvom izgubljenom slucaju da nagradu za najboljeg golmana, umesto kod psihijatra na posmatranje. Brazil je dosta jaci od Argentine, to sada mogu reci. Bilo je tu reprezentacija, koje su bolje od ove dve. Brazil je medju njima. HR je nekako uspela da izbaci Brazil, ali ne lako. Argentinu da Sudija nije svirao onaj penal, mozda bi na penale izbacili. Steta i za Italiju, koja se nije kvalifikovala, cak i ako je izgubila utakmicu sa Argentinom pred Mundijal, smatram da su bolji tim. Dali im golove iz tranzicije, ali to je bila slucajnost ocigledno, jer se na Mundijalu to nije desilo. Uglavnom, Francuska nikakva, iako Dzango rece da su jaki, ako im Conman ili kako vec sedi na klupi. Ostale reprezentacije su me odusevile, tipa Kamerun a ima ih jos i Mundijal je bio bas zanimljiv zbog takvih. Srbija, ispalo kako sam rekao, nisu me razocarali. Penali se nekima olako daju i kartoni a nekima ne. Srbija je trebala da iskulira one iz Svajcarske, jer osim pritiska lose odbrane, imas pritisak i oko politike. Onda izgubis, umesto da se koncentrises na igru.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26513
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels Sun 18 Dec - 23:53

Ringo10 wrote:Gotovo. Ova tema je proslost
Cestitke Argentini I ajmo dalje
Samo je steta sto mi nismo otisli u finale. Bili bi prvaci svijeta

Pa naravno da ne bi, samo bi Mbappe dobio prigodu da zabije hat trick s kreča tijekom utakmice. :)

Ekipa kao što je naša nema što raditi u toj kaljuži dok FIFA-u vodi tko ju i kako vodi.

A tema može slobodno pod ključ, i meni je previše Katara za sva vremena.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus Sun 18 Dec - 23:58

Nije šteta šta nismo otišli u finale. Šteta je šta su nas pokrali i tako odma sjebali i gušt gledanja utakmice i da vidimo tko je bolji.

Šteta je šta sam ja tad ugasio tv. To je šteta. Šta su mi posrali utakmicu s time. Zato sam se tako i naljutio.

Sad će jest govna svi ti uključeni u ovo.

Šteta je kad ti oduzmu priliku da dokažeš d si bolji. Nije šteta izgubiti al pošteno. Ma obični smradovi.

Baš su mi digli živce. Nisam još završio s njima. Ni približno. Ja san veliko zlopamtilo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels Mon 19 Dec - 0:18

Serbinho-3 wrote:Nisam zadovoljan predstavom oba tima. Ipak je to Finale. Francuska, gledajuci igru, zapitas se kako su dosli do Finala. Gurnu loptu Mbapeu i ajde Mbape, uradi nesto. Onaj Ziru(Giroud), kompletno odsecen, sredine terena nema, ko ce njemu da asistira, ako guraju loptu Mbapeu a on ko Perisic otprilike, neki prolaz i sut na gol. Francuska, ocekivao daleko vise. Argentina, neki pas su napravili, ali ne sto su dobri, vec sto su ih Francuzi pustili, koji nisu ni trcali. Onaj sa Engleskim prezimenom, kada sutne na gol, ode u aut, svaki put tako. Alvarez prljav igrac, simulira, provocira. Mislio sam da su Brazilci bitange, kasnije nakon Argentinaca, Brazilci su gospoda. Onaj golman u USA da brani, dobio bi ubrzo tuzbu za sexual harassment, 2 grama mozga. FIFA takvom izgubljenom slucaju da nagradu za najboljeg golmana, umesto kod psihijatra na posmatranje. Brazil je dosta jaci od Argentine, to sada mogu reci. Bilo je tu reprezentacija, koje su bolje od ove dve. Brazil je medju njima. HR je nekako uspela da izbaci Brazil, ali ne lako. Argentinu da Sudija nije svirao onaj penal, mozda bi na penale izbacili. Steta i za Italiju, koja se nije kvalifikovala, cak i ako je izgubila utakmicu sa Argentinom pred Mundijal, smatram da su bolji tim. Dali im golove iz tranzicije, ali to je bila slucajnost ocigledno, jer se na Mundijalu to nije desilo. Uglavnom, Francuska nikakva, iako Dzango rece da su jaki, ako im Conman ili kako vec sedi na klupi. Ostale reprezentacije su me odusevile, tipa Kamerun a ima ih jos i Mundijal je bio bas zanimljiv zbog takvih. Srbija, ispalo kako sam rekao, nisu me razocarali. Penali se nekima olako daju i kartoni a nekima ne. Srbija je trebala da iskulira one iz Svajcarske, jer osim pritiska lose odbrane, imas pritisak i oko politike. Onda izgubis, umesto da se koncentrises na igru.

Pa i sam si primjetio, i nisi bio jedini, da su prvenstvom dominirale meksičko-urugvajska varijanta, znači obrane, a ovi i nisu prošli jer su im svi kopirali recept.

Ekipe su se zatvarale i čekale pravu šansu, zicer - ako bi je dočekale. Lucidno proigravanje iz prve, okomito rascijepi dobru obranu i padne kao kap vode na centarforovu kopačku, to se moglo na prste prebrojati.

Previše grubosti, premalo kartona i zapanjujuće loš nivo tehničkog znanja, poput primanja, štopanja i proslijeđivanja lopte. Krila ne znaju odigrati dupli pas itd. Prvenstvo je bilo puno gore od recimo 2006, da ne idem predaleko u prošlost, nema smisla.

Hrvatska je ostvarila nestvaran rezultat jer se nije predavala ni gubila živce jer ne može dati gol u 90 minuta. Biti treći bez napada, s 8:7 gol-razlikom, to je nevjerovatno. To je trijumf Livakovića na penalima, obranio je 6 od 7 na raspucavanju i tih uglavnom mladih igrača koji su zabijali. Dalić zbilja može Livakoviću dignuti spomenik, jer nas je spašavao u svakoj utakmici, takvog golmana nismo nikada imali.

Srbija je krahirala pod pritiskom nerealne javnosti da svakako napravi nešto slično Hrvatskoj u Rusiji 2018, a Srbiju je čekala teška grupa, Kamerun pomrsio račune, Brazil je prošao na ime i ne puno više u toj utakmici i Švicarska koja zna koliko je Srbija bila napeta i gdje su joj okidači, pa ih je pritisla bez pardona.

Općenito Srbiji treba ubrzanje igre, igrači koji mogu odigrati visoki presing 90 minuta, više igrati po krilima i ići na centaršuteve.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels Mon 19 Dec - 0:52

Uostalom, ovo je dovoljna ilustracija kakav je ovo Mundijal bio:

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 4c26b610
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 722db810
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

RayMabus likes this post

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 Mon 19 Dec - 1:10

niels wrote:Uostalom, ovo je dovoljna ilustracija kakav je ovo Mundijal bio:

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 4c26b610
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 722db810
Koji kreten...
I gledaj statistike I on dobio rukavicu a Livakovic nije
Dobro je i uradio kad je nabio to na kurac

A sta im je ovo CLEAN SHEETS
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Serbinho-3 Mon 19 Dec - 2:19

https://www.kurir.rs/sport/mundijal-2022/4071314/luka-milivojevic-bi-piksiju-bio-od-pomoci?utm_source=kurir&utm_medium=single_related&utm_campaign=adria_internal
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26513
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Hektorović Mon 19 Dec - 2:27

Bilo je fantastično prvenstvo, odlične igre. Kraj jedne ere.

Messi zasluženo ima veliki odlazak, Ronaldo totalni fijasko.


Sljedeće će biti u novom formatu, preko čitavog kontinenta.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Hektorović Mon 19 Dec - 2:42

Ringo10 wrote:
niels wrote:Uostalom, ovo je dovoljna ilustracija kakav je ovo Mundijal bio:

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 4c26b610
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 722db810
Koji kreten...
I gledaj statistike I on dobio rukavicu a Livakovic nije
Dobro je i uradio kad je nabio to na kurac

A sta im je ovo CLEAN SHEETS


Martinez je luđak, to znaju svi koji gledaju Premijer Ligu. Zadnje dvije godine pojavio se od nigdje i ekslodirao.

No sa svim obranama penala i onim kako je skinuo loptu Kolo Muanija zaslužio je. Slično je 2014 Neuer skinuo Higuaina.


Livaković je odličan, no ipak previše drži gola u takvim situacijama.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 Mon 19 Dec - 4:17

Kad su letjeli  znad Srbije ovi nasi dreljili Cavoglave
Pa zar je to.pjesma ZA slavlje
I Jos Su to sranje snimili I stavili na YT
To je najimbecilnija pjesma u hrvatskoj povijesti zajedno Sa onom bljuvotinom Danke Dojcland
Ali izvrsno odslikava hrvatski mentalni kapacitet
Jebo vas vise i rat I Cavoglave 
I onaj Tupson
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus Mon 19 Dec - 5:37

Ringo10 wrote:Kad su letjeli  znad Srbije ovi nasi dreljili Cavoglave
Pa zar je to.pjesma ZA slavlje
I Jos Su to sranje snimili I stavili na YT
Tako treba. :tu

Vučic je ratni huškać. 1995 godine je ovamo doša pričat kako treba radit veliku Srbiju na teritoriju drugih država. To je i ponovija ove godine. Njemu je Hrvatska odavno tribala dignit optužnicu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 Mon 19 Dec - 5:42

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:Kad su letjeli  znad Srbije ovi nasi dreljili Cavoglave
Pa zar je to.pjesma ZA slavlje
I Jos Su to sranje snimili I stavili na YT
Tako treba. :tu

Vučic je ratni huškać. 1995 godine je ovamo doša pričat kako treba radit veliku Srbiju na teritoriju drugih država. To je i ponovija ove godine. Njemu je Hrvatska odavno tribala dignit optužnicu.
Oni su sportaši i to tako ne treba
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus Mon 19 Dec - 5:48

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:Kad su letjeli  znad Srbije ovi nasi dreljili Cavoglave
Pa zar je to.pjesma ZA slavlje
I Jos Su to sranje snimili I stavili na YT
Tako treba. :tu

Vučic je ratni huškać. 1995 godine je ovamo doša pričat kako treba radit veliku Srbiju na teritoriju drugih država. To je i ponovija ove godine. Njemu je Hrvatska odavno tribala dignit optužnicu.
Oni su sportaši i to tako ne treba
U ovom slučaju baš triba.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 Mon 19 Dec - 5:56

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:Kad su letjeli  znad Srbije ovi nasi dreljili Cavoglave
Pa zar je to.pjesma ZA slavlje
I Jos Su to sranje snimili I stavili na YT
Tako treba. :tu

Vučic je ratni huškać. 1995 godine je ovamo doša pričat kako treba radit veliku Srbiju na teritoriju drugih država. To je i ponovija ove godine. Njemu je Hrvatska odavno tribala dignit optužnicu.
Oni su sportaši i to tako ne treba
U ovom slučaju baš triba.
Pjesma Čavoglave... takozvana pjesma, to je jedan krkanluk i primitivizam bez konkurencije

U usporedbi sa tom imbecilijom i onaj Baja Knindža djeluje ko Jesenjin

Ja bih vam zakonski uveo da to morate revati svaka dva sata na sav glas gdje god da se nađete
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus Mon 19 Dec - 5:58

Kad Srbi osvoje neku medalju na SP neka slobodno si zapivaju Baju malog Knindžu.

Njihova stvar.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 Mon 19 Dec - 6:04

RayMabus wrote:Kad Srbi osvoje neku medalju na SP neka slobodno si zapivaju Baju malog Knindžu.

Njihova stvar.
Ma baš me briga za Srbe

Nego Hrvati ispadaju neviđene seljačine i papani 

Što i jesu u suštini

Ali od nogometaša bih očekivao nešto malo drukčije a ne da se spuštaju na ZDS nivo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus Mon 19 Dec - 6:05

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Kad Srbi osvoje neku medalju na SP neka slobodno si zapivaju Baju malog Knindžu.

Njihova stvar.
Ma baš me briga za Srbe

Nego Hrvati ispadaju neviđene seljačine i papani 

Što i jesu u suštini

Ali od nogometaša bih očekivao nešto malo drukčije a ne da se spuštaju na ZDS nivo
Nemoj navijat za njih ako ti to smeta.

Imaš tamo Komšića i Bakira i SDA pa navijaja za njih jer i njima isto smeta hrvatski nacionalizam.


Prema nekim svjedočenjima, u šatoru u koji je posjetio Schmidt puštale su se i pjesme Marka Perkovića Thompsona.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/schmidt-posjetio-advent-u-kiseljaku-pratila-se-i-utakmica-hrvatska-maroko/221217097



RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 Mon 19 Dec - 6:14

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Kad Srbi osvoje neku medalju na SP neka slobodno si zapivaju Baju malog Knindžu.

Njihova stvar.
Ma baš me briga za Srbe

Nego Hrvati ispadaju neviđene seljačine i papani 

Što i jesu u suštini

Ali od nogometaša bih očekivao nešto malo drukčije a ne da se spuštaju na ZDS nivo
Nemoj navijat za njih ako ti to smeta.

Imaš tamo Komšića i Bakira i SDA pa navijaja za njih jer i njima isto smeta hrvatski nacionalizam.


Prema nekim svjedočenjima, u šatoru u koji je posjetio Schmidt puštale su se i pjesme Marka Perkovića Thompsona.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/schmidt-posjetio-advent-u-kiseljaku-pratila-se-i-utakmica-hrvatska-maroko/221217097



Pa kažem ja bih naredio da Tupsona morate slušat bar po tri sata dnevno po sili zakona

I da morate dreljit Čavoglave po deset puta dnevno na sav glas
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus Mon 19 Dec - 6:16

Ne triba. Napravit će novih tucet navijačkih pisama pa će manje pivat ove druge ( ne možeš u isto vrime pivat dvi pisme ).

Neka su oni to njemu iznad glave zapivali. Reka san ti tko je Vučic i ekipa na vlasti u Srbiji.

Nema labavo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 10 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 14 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum