ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Page 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare Mon 19 Dec - 11:10

....njima je suljo rekao da ce biti svecki prvaci i tacka...to sto nije tako ispalo krivi su hrvati i dva siptara...tacka..moralno srbija je svecki prvak..tacka

vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus Mon 19 Dec - 11:10

crvenkasti wrote:Osvajanje trećeg mjesta na mundijalu hrvatski reprezentativci posvećuju Srbiji uz pjesmu: "Evo vam ga, na!"

Srb iji ne posvećujemo ništa. Četnicima smo posvetilli Čavoglave a iskomplksiranom četniku na čelu Srbije ovo :

Glumica Kejt Bekinsejl (Kate Beckinsale), koja u Zagrebu snima film "Canary Black", jučer je bila na dočeku hrvatske nogometne reprezentacije na Trgu bana Josipa Jelačića.

- Ovo je bilo nevjerovatno. Ovako Hrvatska pozdravlja svoju nogometnu reprezentaciju kada se vrate kući. Kakav god bio rezultat.

A od milion ljudi na ulicama niko se nije potukao ili bio sumnjiv. Zagrebe, osvojio si moje srce. Čestitke na 3. mjestu . napisala je glumica na Instagramu.

https://avaz.ba/showbiz/jet-set/794823/slavna-glumica-na-doceku-vatrenih-ovo-je-bilo-nevjerovatno


Neka se ubije od muke.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by marcellus Mon 19 Dec - 11:11

ljubo1212 wrote:ne, tu su vam pjesmu već ranije naručili, šipt, ovaj švicarci

Jel ima bojna Čavoglave na albanskom?

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by crvenkasti Mon 19 Dec - 11:11

ljubo1212 wrote:ne, tu su vam pjesmu već ranije naručili, šipt, ovaj švicarci

Mi i Šiptari, kad smo zajedno, ne mogu nam ništa.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28805
2014-04-17


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by dzango Mon 19 Dec - 11:14

ljubo1212 wrote:ne, tu su vam pjesmu već ranije naručili, šipt, ovaj švicarci
A je l' bio penal?

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare Mon 19 Dec - 11:25

Izvastaj i sastanak posle svetckog sampionata kod vucica

Suljo:'Vule zasto nismo svecki sampioni a ja sam rekao da ce Srbija to biti.'

Vulin:'Kh..kh..znate precednice to je zavisilo od mnogo faktora..kh..kh..jedan od njih je izvesna sponzorusa Ivana Knegla ili Knorr tako bre nekako.'

Suljo:'Koja bre Kegla,Knorr,Kroll..kako je ona mogla da spreci da Srbija koja je vec zapisana kao svecki sampion to ne postane.'

Vulin:'Kh..kh..ma znate precednice..ja kao sef BIE dobio sam proverenu informaciju od naseg agenta ubacenog u ustaski fudbalski savez poverio joj je specijalnu misiju sprecavanja Srbije na sve nacine da spreci da postanemo sampioni sveta.Jedan od nacina je da sa guzicom u ustaskim kockicama prosetava ispred nasih drugara seika i na taj nacin da ih spreci u razmisljanju kako da nam pomognu i doguraju nas do sveckog sampiona.'

Suljo:'Ah tu smo.I na svetskom sampionatu provode oluju preko sponzoruse tako da naude Srbiji i sprece je da osvoji vec osvojen naslov sampiona.'

Vulin:'Tako je precednice.Ja sam obavio svoj zadatak da utvrdim tko je glavni krivac sta Srbija nije postala svecki sampion.U pitanju je ustaska sponzorusa.Molim nagradu.'

Suljo:'Vule skoci evo ti jedan dogi biskvit'

vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus Mon 19 Dec - 11:29

vuksadinare wrote:Izvastaj i sastanak posle svetckog sampionata kod vucica

Suljo:'Vule zasto nismo svecki sampioni a ja sam rekao da ce Srbija to biti.'

Vulin:'Kh..kh..znate precednice to je zavisilo od mnogo faktora..kh..kh..jedan od njih je izvesna sponzorusa Ivana Knegla ili Knorr tako bre nekako.'

Suljo:'Koja bre Kegla,Knorr,Kroll..kako je ona mogla da spreci da Srbija koja je vec zapisana kao svecki sampion to ne postane.'

Vulin:'Kh..kh..ma znate precednice..ja kao sef BIE dobio sam proverenu informaciju od naseg agenta ubacenog u ustaski fudbalski savez poverio joj je specijalnu misiju sprecavanja Srbije na sve nacine da spreci da postanemo sampioni sveta.Jedan od nacina je da sa guzicom u ustaskim kockicama prosetava ispred nasih drugara seika i na taj nacin da ih spreci u razmisljanju kako da nam pomognu i doguraju nas do sveckog sampiona.'

Suljo:'Ah tu smo.I na svetskom sampionatu provode oluju preko sponzoruse tako da naude Srbiji i sprece je da osvoji vec osvojen naslov sampiona.'

Vulin:'Tako je precednice.Ja sam obavio svoj zadatak da utvrdim tko je glavni krivac sta Srbija nije postala svecki sampion.U pitanju je ustaska sponzorusa.Molim nagradu.'

Suljo:'Vule skoci evo ti jedan dogi biskvit'

:D :^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare Mon 19 Dec - 11:50

...inace u srbiji je ivana knoll proglasena hrvatskim i siptarskim obavestajcem na tajnom zadatku u Kataru da napakosti tamo srbiji svojim obavestajnim zadacima..bez zajebancije

vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare Mon 19 Dec - 11:52

https://net.hr/hot/zvijezde/srpski-umirovljeni-casnik-porucio-iza-ivane-knoll-stoje-tajne-sluzbe-brzo-ce-se-ispostaviti-da-je-to-pomno-planiran-projekt-c9dea3ac-7b10-11ed-89e7-8a1d796e6c08
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus Mon 19 Dec - 11:57

Dobro. SP je završilo. Neka pati kome smeta. Nikog Srbija ne zanima. Ovaj četnik sam izaziva tenzije. Nije mu Hrvatska kriva šta mu je reprezentacija draljava.

Iskompleksirani četnik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by vuksadinare Mon 19 Dec - 11:58

Temelji Srbije se urusavaju pod guz'cetinom Ivane Knoll lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 Mon 19 Dec - 12:31

Docek je bio super. Pozitivne energija I lijepe poruke, patriotizam I domoljublje
Tako to treba ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 Mon 19 Dec - 12:36

Pjesma PUKNI PUSKO nema veze sa ratom 
To je dobra pjesma
Ima on dobrih pjesama I to mnogo
Ali kad cujem Cavoglave muka mi dodje
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Serbinho-3 Mon 19 Dec - 12:50

https://www.telegraf.rs/sport/katar-2022/3602842-sramota-lovren-i-brozovic-upali-u-delirijum-uz-cavoglave
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26513
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 Mon 19 Dec - 13:18

Serbinho-3 wrote:https://www.telegraf.rs/sport/katar-2022/3602842-sramota-lovren-i-brozovic-upali-u-delirijum-uz-cavoglave
Ovo nije na doceku u ZG
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus Mon 19 Dec - 13:35

Francuzi otkazali proslavu dočeka nogometaša sa SP-a


U PARIZU je otkazan današnji doček francuske reprezentacije koja je u nedjelju izgubila od Argentine u finalu Svjetskog prvenstva u Katru, javlja francuska tiskovna agencija AFP. Prema riječima predsjednika Francuskog nogometnog saveza (FFF) Noela Le Graeta, nakon slijetanja u domovinu nogometaši samo žele otići kući.

Isprva su planirali kraću ceremoniju na Place de la Concorde, ali su zbog poraza već otkazali klasičnu paradu na Champs-Elyseesu. Sada je, kako je rekao Le Graet za televizijsku postaju BFMTV, otkazana i kraća ceremonija. Zrakoplov s francuskim nogometašima sletjet će u zračnu luku Roissy oko 18 sati.

https://www.index.hr/sport/clanak/u-francuskoj-otkazan-docek-nogometasa/2422396.aspx

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 B835e5cb-b2bd-4079-a9d6-fc7a90101bf3

Nije mu do slavlja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus Mon 19 Dec - 13:54

Mi napravimo feštu a ovi odma bris kući. A i zadnji put im je bilo sranje tamo u Francuskoj. Potukli se neki navijači između sebe. Svašta nešto. Neki nered ispa.

---


‘‘To nije bio rezultat kojem se nacija nadala, ali treće mjesto nije mali podvig za četvrtu najmanju naciju na Svjetskom prvenstvu. Nakon što su Vatreni u subotu osigurali pobjedu od 2-1 nad Marokom, Hrvati u domovini izašli su na ulice u bučno slavlje uz baklje, vatromet i pjesmu.

Unatoč tome što je relativno nova nacija, mala europska zemlja izvršila je neposredan utjecaj na svjetsku nogometnu pozornicu. Hrvatska je završila na trećem mjestu u svom prvom nastupu na Svjetskom prvenstvu 1998. prije nego što je izgubila od Francuske u finalu 2018. Sada s uzastopnim pobjedničkim postoljima Svjetskog prvenstva, više neće biti iznenađenje vidjeti Hrvatsku kako se natječe na ovoj razini‘‘, navodi NBC uz prizore slavlja iz središta Zagreba.

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/sp2022/hrvatska-ovo-je-tvoj-trenutak-svijet-o-spektakularnom-doceku-vatrenih-brozovic-je-opravdao-nadimak-15287551
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus Mon 19 Dec - 14:41

Tako je Katar najlošija momčad cijelog prvenstva, nema nijedan bod i gol-razliku -6. Na pretposljednjem je mjestu Kanada, na 30. mjestu je Wales, a 29. je Srbija. najveće je razočaranje Belgija na 23. mjestu, a nije puno bolja ni Njemačka, koja je na 17. mjestu s boljom gol-razlikom.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus Mon 19 Dec - 14:49

Neki se i nisu baš proslavili. :^0

Srbija, Belgija, Njemačka...

Belgija je inaće bila treća na SP u Rusiji.

Tako je Katar najlošija momčad cijelog prvenstva, nema nijedan bod i gol-razliku -6. Na pretposljednjem je mjestu Kanada, na 30. mjestu je Wales, a 29. je Srbija. najveće je razočaranje Belgija na 23. mjestu, a nije puno bolja ni Njemačka, koja je na 17. mjestu s boljom gol-razlikom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 Mon 19 Dec - 15:01

RayMabus wrote:Mi napravimo feštu a ovi odma bris kući. A i zadnji put im je bilo sranje tamo u Francuskoj. Potukli se neki navijači između sebe. Svašta nešto. Neki nered ispa.

---


‘‘To nije bio rezultat kojem se nacija nadala, ali treće mjesto nije mali podvig za četvrtu najmanju naciju na Svjetskom prvenstvu. Nakon što su Vatreni u subotu osigurali pobjedu od 2-1 nad Marokom, Hrvati u domovini izašli su na ulice u bučno slavlje uz baklje, vatromet i pjesmu.

Unatoč tome što je relativno nova nacija, mala europska zemlja izvršila je neposredan utjecaj na svjetsku nogometnu pozornicu. Hrvatska je završila na trećem mjestu u svom prvom nastupu na Svjetskom prvenstvu 1998. prije nego što je izgubila od Francuske u finalu 2018. Sada s uzastopnim pobjedničkim postoljima Svjetskog prvenstva, više neće biti iznenađenje vidjeti Hrvatsku kako se natječe na ovoj razini‘‘, navodi NBC uz prizore slavlja iz središta Zagreba.

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/sp2022/hrvatska-ovo-je-tvoj-trenutak-svijet-o-spektakularnom-doceku-vatrenih-brozovic-je-opravdao-nadimak-15287551
Jebi ga, poraz u finalu je za njih teški neuspjeh
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 Mon 19 Dec - 15:05

Evo opet Zoran Kesić, frajer je genijalac
Poslije sisovitog napada Ivane Knoll na Srbiju evo još jedan njegov dobar klip

https://www.youtube.com/watch?v=QohrYnBmgns

Stvarno je dobar i smiješan
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 12 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum