ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Page 42 of 50 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 46 ... 50  Next

Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Serbinho-3 14/12/2022, 22:05

dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
zoro avenger wrote:
RayMabus wrote:Ako se ti dogovoriš sa sudcima, FIFOM, Katarcima i s kime sve još ne iza zatvorenih vrata kako ćete izvest nešto ispred vrata protivnika a sudci će samo tražit bilo šta da to pretvore u penal ili slobodni udarac kako bi vi odma poveli i usmjerili tijek utakmice u svoju korist onda ti ne možeš pričat o sportu i zasluženoj pobjedi.

To je kriminal. On su kriminalci. Lopovi i varalice.

Podržavanje i savljenje takvih ekipa je podržavanje korupcije, lopovluka i prevarantskog načina ponašanja i razmišljanja u društvu i to ako radiš prenosiš i na buduća pokoljenja i takvo društvo stvaraš.

Sine to triba sve pozatvarat i izbacit iz sporta.
Ono je bio penal samo za one koji nisu nikad igrali nogomet, ili nemaju pojma o nogometu, ili ne poznaju nogometna pravila, ili su lopovi.
Uglavnom, sudac nas je pokrao i da je Boga i pravde trebalo bi ga kaznit.
za sve koji tvrde da je lopta već preletjela Livakovića i da je on nogu digao na Alvareza kako bi ga zaustavio, a ne na loptu, evo lijepa fotka
i najveća budala vidi šta se izdogađalo, samo treba biti pošten

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 2022-12-13t194030z-2072013927-up1eicd1ingi7-rtrmadp-3-soccer-worldcup-arg-cro-report
Promašio loptu i stigao igrača. Penal.
promašio loptu s nogom u zraku i igrač naletio na njega. nema penala.
Kada promašiš loptu sa nogom u zraku i igrač naleti na tebe, to je penal.


On je izbacio loptu a onda je doslo do kontakta.

Prica se tu zavrsava.

Da je postojao kontakt, pre izbacivanje lopte, opet druga

prica.

Mogao je karton dati.

Golman ima prednost.

Tako sude uvek protiv nas a i drugih.

Ako ima neko snimak,moze se videti.

Gurnuli su ARG na FRA, mozda nisu, Sudija

ih pogurao.

ARG protiv Francuza nema sta da trazi.

Francuze ne smeju da kradu a da mogu ih

dobiti, tesko.

Tamo kao Messi asistira, trckara, ostali su realno

nista.

Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus 14/12/2022, 22:06

SUCI POMOGLI PRVACIMA

https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/sp2022/video-francuska-je-opet-u-finalu-hrvatska-za-broncu-igra-protiv-sjajnog-maroka-15286206
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Guest 14/12/2022, 22:10

A sad s Marokom. To smo već gledali. Valjda neće bit isto.


Last edited by zoro avenger on 14/12/2022, 22:13; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus 14/12/2022, 22:12

zoro avenger wrote:A sad s Marokom. To mo već gledali. Valjda neće bit isto.
Nikakvog gušta mi ta utakmica a nit eventualna bronca tu ne bi značila kad znam a je prvenstvo pokradeno.

Čestitke FIFI na prolasku Argentine i Francuske u finale.

Propali da Bog da.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by dzango 14/12/2022, 22:14

Serbinho-3 wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
zoro avenger wrote:
RayMabus wrote:Ako se ti dogovoriš sa sudcima, FIFOM, Katarcima i s kime sve još ne iza zatvorenih vrata kako ćete izvest nešto ispred vrata protivnika a sudci će samo tražit bilo šta da to pretvore u penal ili slobodni udarac kako bi vi odma poveli i usmjerili tijek utakmice u svoju korist onda ti ne možeš pričat o sportu i zasluženoj pobjedi.

To je kriminal. On su kriminalci. Lopovi i varalice.

Podržavanje i savljenje takvih ekipa je podržavanje korupcije, lopovluka i prevarantskog načina ponašanja i razmišljanja u društvu i to ako radiš prenosiš i na buduća pokoljenja i takvo društvo stvaraš.

Sine to triba sve pozatvarat i izbacit iz sporta.
Ono je bio penal samo za one koji nisu nikad igrali nogomet, ili nemaju pojma o nogometu, ili ne poznaju nogometna pravila, ili su lopovi.
Uglavnom, sudac nas je pokrao i da je Boga i pravde trebalo bi ga kaznit.
za sve koji tvrde da je lopta već preletjela Livakovića i da je on nogu digao na Alvareza kako bi ga zaustavio, a ne na loptu, evo lijepa fotka
i najveća budala vidi šta se izdogađalo, samo treba biti pošten

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 2022-12-13t194030z-2072013927-up1eicd1ingi7-rtrmadp-3-soccer-worldcup-arg-cro-report
Promašio loptu i stigao igrača. Penal.
promašio loptu s nogom u zraku i igrač naletio na njega. nema penala.
Kada promašiš loptu sa nogom u zraku i igrač naleti na tebe, to je penal.


On je izbacio loptu a onda je doslo do kontakta.

Prica se tu zavrsava.

Da je postojao kontakt, pre izbacivanje lopte, opet druga

prica.

Mogao je karton dati.

Golman ima prednost.

Tako sude uvek protiv nas a i drugih.

Ako ima neko snimak,moze se videti.

Gurnuli su ARG na FRA, mozda nisu, Sudija

ih pogurao.

ARG protiv Francuza nema sta da trazi.

Francuze ne smeju da kradu a da mogu ih

dobiti, tesko.

Tamo kao Messi asistira, trckara, ostali su realno

nista.
Nije izbacio loptu, lopta je još u terenu a golman nije imao kontakt sa loptom već samo sa igračem i računa se kao start na igrača a ne na loptu. Noge na zemlji se računaju u košarci ali ne i u fudbalu. Postavio se u putanju igrača i došlo je do kontakta. Penal.

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Guest 14/12/2022, 22:17

dzango wrote:
Nije izbacio loptu, lopta je još u terenu a golman nije imao kontakt sa loptom već samo sa igračem i računa se kao start na igrača a ne na loptu. Noge na zemlji se računaju u košarci ali ne i u fudbalu. Postavio se u putanju igrača i došlo je do kontakta. Penal.
Skužio sam. U tvojoj familiji su se bavili slalomom i veleslalomom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus 14/12/2022, 22:17

Đango ne lupetaj. Kakav start na igrača ? Šta se golman triba sklonit ovome šta juri na gol kako bi taj imao fino čistu priliku za dat gol ?

Daj pokralo je Hrvatsku a sad Maroko kako bi Argentina i Francuska bile u finalu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by dzango 14/12/2022, 22:22

Jrbiga, šta da vam radim, takva su pravila. Menjajte pravila ili se prilagodite.

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus 14/12/2022, 22:30

dzango wrote:Jrbiga, šta da vam radim, takva su pravila. Menjajte pravila ili se prilagodite.
Nisu takva pravila. To nije start na igrača.

Kažeš ovaj postavio nogu. Pa da je obrambeni igrač pa da stavi tako nogu metar prije nego šta ovaj uopće dođe u tu zonu jel ti to isto faul ?

Ajde sine nemoj srat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by niels 14/12/2022, 22:32

I na Nogometu i ovdje: ista priča.

Pa nije se utakmica igrala do 35. minute, svirao penal, Messi zabio, kraj.

Mi smo imali 60 minuta igre da preokrenemo rezultat. Nismo, primili smo još dva gola od bolje Argentine koja zasluženo ide u finale.

To nije odlučilo utakmicu, svoditi čitavu utakmicu na penal znači čvrsto žmiriti na oba oka na blijedo izdanje naših, najviše u trećini Argentine i zbilja odličnoj utakmici Argentinaca koji su bili brzi, okomiti, konkretni, dobili su ogroman broj duela i nama prepustili jalov posjed.

Ljudi moji :) to je sport, porazi od boljeg su sastavni dio sporta. Ušli smo dva puta uzastopce među polufinaliste SP-a, kad je zadnjimputs neka zemlja koja ima 0,05% svjetskog stanovništva to napravila na 
Mundijalu?

Razočaranje je neutemeljeno kao i pumpanje euforije pred utakmicu.

Ova ekipa je mlada, i hladno kao špricer igrala utakmice, produžetke i penale do jučerašnje utakmice, a doći će još mlađih igrača. Možda oni neće ovo ponoviti, ali ovaj pothvat će nastavljati inspirirati generacije igrača koje dolaze, ne samo u Hrvatskoj.
niels
niels

Male
Posts : 4791
2021-04-26

Age : 84

marcellus and veber like this post

Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus 14/12/2022, 22:33

niels wrote:

Mi smo imali 60 minuta igre da preokrenemo rezultat.

To nije odlučilo utakmicu,

Ljudi moji :) to je sport,
To nije sport sine nego namještanje rezultata.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus 14/12/2022, 22:45

Nema to veze sa sportom. Netko je iza zatvorenih vrata kad je vidija koje su momčadi ušle u polufinale donija odluku da Argentina i Francuska moraju igrat u finalu i tu na scenu nastupaju pripremljeni sudci kojima je upravo ovo posao unutar FIFE.

Sine ovo je sve samo nije sport.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus 14/12/2022, 22:48

FRANCUSKA policija je jučer pretražila sjedište političke stranke Preporod predsjednika Emmanuela Macrona i urede američke konzultantske kompanije McKinsey u Parizu. Tužitelji tvrde da su pretresi provedeni u sklopu istrage o korištenju konzultanata tijekom Macronovih pobjedničkih predsjedničkih kampanja 2017. i 2022.

Ipak, tužitelji ističu da predsjednik Macron i njegov predizborni tim nisu identificirani kao mete. Stranka Preporod i konzultantska kompanija McKinsey su potvrdile da surađuju s istražiteljima. "Normalno je da pravosuđe slobodno i neovisno istražuje kako bi rasvijetlilo ovu temu", rekao je Loic Signor, stranački glasnogovornik, za novinsku agenciju AFP.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/policija-upala-u-sjediste-macronove-stranke/2421066.aspx?index_ref=rubrika_vijesti_najnovije_d

Ima miljon Marokinaca samo u Francuskoj. A di su svi ostali Arapi. Sad ćemo mu napravit nered. I on je upleten ovdje jer računa pobjeda Francuske je i meni popularnost. Upleten je on bija i kad smo mi igrali u Rusiji samo se ja nisan tija mišat. Sad oću.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus 14/12/2022, 22:58

Umiša san mu se ja i u izbore ove godine pa podrža komunjare kako bi u francuskom parlamentu izgubio većinu. I u izbore u Italiji san se umiša pa sad ima onu Meloni koja mu jebe mater.

Liberali. Podržavaju Komšića.

Sad ću se ja i umišat i u ovo ovdje. Ja san van isto nešto ko i Lucifer. Anđeoska hijerarhija. I još gore od njega. Lucifer prema meni ( anđeo Znanja, anđeli Prijestolnici ) dođe nešto ko majka Tereza. Mi smo puno gori.

Kad nas upoznate onda će vam Lucifer izgledat kao majka Tereza. Al doslovno je tako.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Šandor Winnetou 14/12/2022, 23:01

Noor wrote:
Šandor Winnetou wrote:
dzango wrote:
Noor wrote:
zoro avenger wrote:
RayMabus wrote:Ako se ti dogovoriš sa sudcima, FIFOM, Katarcima i s kime sve još ne iza zatvorenih vrata kako ćete izvest nešto ispred vrata protivnika a sudci će samo tražit bilo šta da to pretvore u penal ili slobodni udarac kako bi vi odma poveli i usmjerili tijek utakmice u svoju korist onda ti ne možeš pričat o sportu i zasluženoj pobjedi.

To je kriminal. On su kriminalci. Lopovi i varalice.

Podržavanje i savljenje takvih ekipa je podržavanje korupcije, lopovluka i prevarantskog načina ponašanja i razmišljanja u društvu i to ako radiš prenosiš i na buduća pokoljenja i takvo društvo stvaraš.

Sine to triba sve pozatvarat i izbacit iz sporta.
Ono je bio penal samo za one koji nisu nikad igrali nogomet, ili nemaju pojma o nogometu, ili ne poznaju nogometna pravila, ili su lopovi.
Uglavnom, sudac nas je pokrao i da je Boga i pravde trebalo bi ga kaznit.
za sve koji tvrde da je lopta već preletjela Livakovića i da je on nogu digao na Alvareza kako bi ga zaustavio, a ne na loptu, evo lijepa fotka
i najveća budala vidi šta se izdogađalo, samo treba biti pošten

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 2022-12-13t194030z-2072013927-up1eicd1ingi7-rtrmadp-3-soccer-worldcup-arg-cro-report
Promašio loptu i stigao igrača. Penal.
Lupetaš gluposti kao i obično, kad je argentinac udario livakovića livaković je stojao sa obje noge na zemlji i sve je trebalo okarakterizirati kao sudar u najboljem slučaju za argentinu, u drugom slučaju je faul na livakoviću nakon što je uputio udarac prema golu.
P.S. šupak me drži na ignoru pa neka neko citira moj post da šupak vidi odgovor.
koji šupak? :)
Django, zakačili smo se davno i od onda me ovaj drži na ignoru.

_________________
Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus 14/12/2022, 23:04

Izbornik Zlatko Dalić u razgovoru za HRT komentirao je argentinski penal, kao i činjenicu da je u VAR sobi bio Massimiliano Irrati, koji je tu dužnost obnašao i u finalu SP-a u Rusiji: "Tek sam sada čuo da je to bio isti sudac kao onaj što je bio u Moskvi u utakmici s Francuskom. Taj nas baš prati i hoće. Po meni penal nije bio, iako to ne komentiram. On se zabio u Livakovića. Što je trebao Livaković napraviti? Maknut se s gola i pustiti ga?

Sigurno je da su greške dovele do toga, no sigurno je da je penal presudio utakmicu, odveo je u krivom smjeru. Nećemo se vaditi na suce i VAR, što možemo? Idemo dalje, neka donose odluke. Ali kada ti ponovno stave toga suca na VAR, onda to nije slučajno."

https://www.index.hr/sport/clanak/dalic-isti-var-sudac-protiv-argentine-i-u-finalu-u-rusiji-to-nije-slucajno/2421068.aspx?index_ref=rubrika_sport_najnovije_d

Odmotavamo klupko.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus 14/12/2022, 23:15

Funkcija Lucifera i demona u anđeoskoj hijerarhiji i duhovnoj evoluciji je testiranje ljudi.

Funkcija anđela Znanja ili vama bolje poznatiji kao anđeli Prijestolnici iako se mi tako ne nazivamo al neka vam bude je učenje ljudi pameti.

Znaš šta se dešava onima koji se ne dozovu pameti a u toj operaciji je neki od anđela Znanja ?

Završite mrtvi u kanali prerezanog vrata.

Pametniji nastave evoluciju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 14/12/2022, 23:23

Izgubit cemo od Maroka
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Ringo10 15/12/2022, 02:03

Nasi su izgleda toliko u kurcu radi poraza da cemo izgubit od Maroka
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus 15/12/2022, 05:41

Jebe mi se oćemo li izgubit od Maroka kad ovo više nije sportsko natjecanje nego korupcija i mafija vidljiva iz svemira golim okom.

Pa namiste igru tako da sudac samo gleda kako će svirat neki penal il slobodni udarac nama a prije toga korner za nas nije ni pogleda jer mu je rečeno da treba gledat ono gore kako bi Argentina povela i tako se plasirala u polufinale.

Ni VAR nisu pogledali a isti sudac koji je nama sudio u finalu u Rusiji a znamo kako je sudio.

Daj sine mafija očita samo takva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by RayMabus 15/12/2022, 05:47

Upališ tv i onda gledaš kako te FIFA pokrada jer oni favoriziraju Argentinu i Messija u finalu SP-a.

Ugasija odma isti sekund tv i presta pratit tu korupciju na javnom tv-u.

Sad će im krenit osveta al na način od kojeg se ne mogu obraniti.

Lako je njima ušutkat i Dalića i Hrvatsku. Pustit će ih da laprdaju i brige ih a ako nastave samo će im poručit na neki način da će i u buduće slat korumpirane sudce da nas sjebu ako ne budemo plesali kako oni oće.

To je mafija i na neki način mi je i drago da je cili svit ovo vidija. Možeš se ti pravit da to nije tako al znamo mi svi da jest.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal - Page 42 Empty Re: Sarajevo, Srbija ili Hrvatska Mundijal

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 42 of 50 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum