ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Wed 21 Sep - 17:09

Manipulirajući ideologijama koje se ne mogu definirati, igrajući se neznanjem masa, nepostojeći entiteti poput noćnih mora marširaju svijetom kao bogovi "-izama".

Iza zavjesa jezika i različitih običaja narodi se uče da ne prepoznaju bliskost s drugim narodima. Poučeni vlastitim strahovima i vođeni vlastitim aberacijama, vođe ističu ostale "-izme" kao mrske stvari.


--

Pročitajte cijeli govor Vladimira Putina :

https://avaz.ba/globus/svijet/773867/procitajte-cijeli-govor-vladimira-putina


- Tema mog obraćanja je situacija u Donbasu i tok specijalne vojne operacije po pitanju oslobađanja te teritorije od neonacističkog režima koji je preuzeo vlast u Ukrajini 2014. godine u oružanom puču.

A nakon toga kako se današnji kijevski režim faktički javno odrekao mirnog rješavanja problema u Donbasu i više od toga, izjavio o svojim pretenzijama na nuklearno oružje, postalo je apsolutno jasno da je nov i još jedan, kako je to bilo i ranije, veliki napad na Donbas postao neizjbežan. Zatim bi uslijedio i napad na ruski Krim, na Rusiju.

Čiste od neonacista gradove i sela. Pružaju pomoć ljudima koje je kijevski režim pretvorio u taoce, u živi štit.

Ukrajini su počeli sve više da daju naoružanja. Kijevski režim je pokrenuo nove bande stranih plaćenika i nacionalista.

Želim da podvučem, mi znamo da većina ljudi koja živi na teritorijama koje su oslobođene od neonacista, a to su prije svega historijske zemlje nove Rusije ne žele da budu pod jarmom neonacističkog režima. U Zaporožju, Hersonu, Lugansku i Donjecku su vidjeli i vide ta zvjerstva koja prave neonacisti u zarobljenim reonima Harkovske oblasti.

Nasljednici banderovaca i nacističkih mučitelja ubijaju ljude, muče i zarobljavaju, svode račune, obračunavaju se, ismijavaju civile.

Mnogi su morali da postanu izbjeglice, da napuste svoj rodni dom, a oni koji su ostali, oko pet miliona ljudi, su danas podvrgnuti stalnim artiljerijskim i raketnim napadima od strane neonacističkih boraca.

-----



Nema volje više vadit rečenice u kojem spominje nacionalIZAM i neonacionalIZAM jer i ovo je već dovoljno.




Manipulirajući ideologijama koje se ne mogu definirati, igrajući se neznanjem masa, nepostojeći entiteti poput noćnih mora marširaju svijetom kao bogovi "-izama".

Iza zavjesa jezika i različitih običaja narodi se uče da ne prepoznaju bliskost s drugim narodima. Poučeni vlastitim strahovima i vođeni vlastitim aberacijama, vođe ističu ostale "-izme" kao mrske stvari.

RayMabus

Posts : 175929
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor Wed 21 Sep - 17:14

Eroo wrote:
Noor wrote:
Eroo wrote:mogućnosti su 50:50.
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Screenshot-5765

jeziva fotka, jeziva!!
I bez da je psihopat na njoj.
Kao da je moj rođeni...gledam mu prste, koji puno govore o njemu kao čovjeku.
Možda imadne sreće da ga Ukrajinci  čim prije zarobe...To mu od srca želim.
i ja mu to želim, Bože..koja mladost, to je dijete, šta im matori truli smrad radi, to nisu istine
u rusiji mu života nema, jedino da odsluži te 3 godine, a veliko je pitanje šta će s njima biti kad izađu

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor Wed 21 Sep - 17:18

U Rusiji krenuli prosvjedi.
Već su uhićeni deseci ljudi, stižu snimke.
Prosvjednicima vlasti prijete zatvorskim kaznama od 15 godina.
samo me zanima...osuđuju li specijalnu operaciju ili samo neće poginuti?


:popcorn

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Wed 21 Sep - 17:20

Noor wrote:
Eroo wrote:
Noor wrote:
Eroo wrote:mogućnosti su 50:50.
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Screenshot-5765

jeziva fotka, jeziva!!
I bez da je psihopat na njoj.
Kao da je moj rođeni...gledam mu prste, koji puno govore o njemu kao čovjeku.
Možda imadne sreće da ga Ukrajinci  čim prije zarobe...To mu od srca želim.
i ja mu to želim, Bože..koja mladost, to je dijete, šta im matori truli smrad radi, to nisu istine
u rusiji mu života nema, jedino da odsluži te 3 godine, a veliko je pitanje šta će s njima biti kad izađu
Ja ih ne žalim.

Isto šta i kažem greys otmičarima koji se pravdaju kako njih ovi veći greysi i reptili "tjeraju" da rade otmice to vrijedi i za ove i sve ostale : Ne zanima me, ili okrenite puške prema svojim gospodarima i pobijte ih il ćete biti pobijeni.

KRAJ RASPRAVE.


Last edited by RayMabus on Wed 21 Sep - 17:23; edited 2 times in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175929
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor Wed 21 Sep - 17:21

RayMabus wrote:
Noor wrote:
Eroo wrote:
Noor wrote:
Eroo wrote:mogućnosti su 50:50.
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Screenshot-5765

jeziva fotka, jeziva!!
I bez da je psihopat na njoj.
Kao da je moj rođeni...gledam mu prste, koji puno govore o njemu kao čovjeku.
Možda imadne sreće da ga Ukrajinci  čim prije zarobe...To mu od srca želim.
i ja mu to želim, Bože..koja mladost, to je dijete, šta im matori truli smrad radi, to nisu istine
u rusiji mu života nema, jedino da odsluži te 3 godine, a veliko je pitanje šta će s njima biti kad izađu
Ja ih ne žalim.

Isto šta i kažem greys otmičarima koji se pravdaju kako njih ovi veći greysi i reptili tjeraju da otmice : Ne zanima me, ili okrenite puške prema svojim gospodarima i pobijete ih il ćete biti pobijeni.

KRAJ RASPRAVE.
to im i ja kažem, al oni po svom :rasta

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou Wed 21 Sep - 17:37

Noor wrote:U Rusiji krenuli prosvjedi.
Već su uhićeni deseci ljudi, stižu snimke.
Prosvjednicima vlasti prijete zatvorskim kaznama od 15 godina.
samo me zanima...osuđuju li specijalnu operaciju ili samo neće poginuti?


:popcorn
nebitno, bitno je da oni ukrajinu nazivaju nacističkom državom u kojoj vladaju nacisti no oni sami sprovode represiju u rusiji da ti stane pamet, rusi u rusiji su praktično u konc logoru gdje ne smiješ zucnuti protiv idiotluka i imbecilnosti koje im serviraju svaki dan.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 Wed 21 Sep - 18:23

U Bahmutu je kritično za Ukre.

300 000 ...mala je to mobilizacija ..za Rusiju možda 2 procenta mobilizacijskog potencijala
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou Wed 21 Sep - 18:30

Ringo10 wrote:U Bahmutu je kritično za Ukre.

300 000 ...mala je to mobilizacija ..za Rusiju možda 2 procenta mobilizacijskog potencijala
je i tako već 3 mjeseca

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 Wed 21 Sep - 18:36

Spremajte se Hrvati da idete ginuti za Engleske interese
Ali hajde, niste jedini
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou Wed 21 Sep - 18:38

Ringo10 wrote:Spremajte se Hrvati da idete ginuti za Engleske interese
A ti se spremi isto kad te australija pošalje kao iskusnog logoraša u taj rat.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 Wed 21 Sep - 18:39

Neće mene slati malo sam prestar za ratovanje
Ajmo Hrvati,  Za Soroša Spremni
I za Klausa Švaba
Za pederske agende SPREMNI
Mene kad bi i poslali prebjegao bih na stranu Rusa 
Jebo vas sotonistički pederski Zapad


Last edited by Ringo10 on Wed 21 Sep - 18:42; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou Wed 21 Sep - 18:42

Ringo10 wrote:Neće mene slati malo sam prestar za ratovanje
Ajmo Hrvati,  Za Soroša Spremni
oće oće, ipak se radi o naci vlasti s njima je britanski život važniji nego tvoj kao slavenskog smeća(mislim tako ti to sve predstavljaš jel)

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 Wed 21 Sep - 18:44

Ajmo Hrvatići ...
Za Soroša i Švaba i engleske političke elite
Za Trilateralu i masoneriju
Šta vas briga uvijek ste i ratovali za tuđina
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Wed 21 Sep - 18:46

Komentar: Putin mora eskalirati da bi preživio

Ruska djelomična mobilizacija i na brzinu zakazani „referendumi“ u istočnoj Ukrajini su znakovi slabosti. Putin se preračunao. Cijenu za to plaćaju deseci tisuća Rusa svojim životima, smatra Miodrag Šorić.

On ne može nazad: ako izgubi osvajački rat protiv Ukrajine, to će Putina stajati vlasti, možda i više od toga. Slično vrijedi i za političare u vladi i ruskom parlamentu Dumi, koji su svoju sudbinu povezali s uspjehom ili propašću šefa Kremlja. Oni su u panici. S obzirom na uspjehe Ukrajinaca u vraćanju svojih područja Moskvi doista prijeti vojni poraz. Poraz s kojim nitko u Moskvi nije računao. Zato je Putin sad naredio djelomičnu mobilizaciju, želi 300.000 rezervista baciti na frontu. Oni bi trebali zaustaviti napredovanje Ukrajinaca; napredovanje koje dokumentira katastrofalno stanje ruske vojske.

Oslabljen i izoliran?

Još prije nekoliko dana – na rubu susreta Šangajske organizacije za suradnju (SCO) u Uzbekistanu – Putin je, trudeći se da ostavi dojam opuštenosti, rekao da se Rusiji ne žuri u Ukrajini. U stvarnosti je svijet vidio oslabljenog, izoliranog Putina. Televizijske kamere su prikazale ostarjelog muškarca, kojeg su drugi predsjednici država i vlada pustili da čeka. Putin je pristojno sjedio na kauču i slušao što mu imaju reći. Turska, Indija, čak i Kina su javno dale do znanja da odbijaju Putinov rat, da zagovaraju teritorijalnu cjelovitost Ukrajine. S razlogom: taj rat toliko opterećuje svjetsko gospodarstvo, a time i moć onih političara od kojih je Putin očekivao potporu za njegov osvajački rat.

Promjena kursa u Kremlju

Sa stajališta Kremlja stvari nisu mogle tako ići dalje. Kad se vratio u Moskvu Putinu se zato jako žurilo da promijeni kurs. Na kraju krajeva djelomična mobilizacija je priznanje vojne slabosti na istoku Ukrajine. S najavom da će se za nekoliko dana na okupiranim područjima „glasovati“ o pristupu Ruskoj Federaciji jasno se pokazuje da Ukrajinci ne žele biti dio Rusije. Jer glasovanje ispred puščanih cijevi, referendume u ruševinama, nitko u svijetu neće uzimati ozbiljno.

Putin želi osigurati plijen. Okupirana područja bi trebala postati dio Ruske Federacije. Onda Putin može pozvati na obranu domovine koristeći sva vojna sredstva. Vremenski i prostorno ograničena „vojna specijalna operacija“, koja nije imala puno veze sa svakodnevicom većine Rusa, retorički se pretvara u obranu „ruske zemlje“ svim sredstvima – uključujući i atomsko oružje.

Kraj „specijalne operacije“

Ne mora se biti prorok da bi se predvidjelo skori kraj pojma „vojna specijalna operacija“. Njega će kremaljska propaganda pokopati. Umjesto toga će se širiti sve luđe, čudnije laži, izmišljotine, prijetnje, kojima državna televizija pokušava indoktrinirati Ruse. Već sad se tvrdi da Rusija ne vodi rat protiv Ukrajine, nego da se u Ukrajini brani od SAD-a i Engleske. Tko to želi vjerovati neka vjeruje.

Putinovo najnovije paljenje vatre će ozbiljno uzeti svjetske vođe koji su se trenutno okupili na Općoj skupštini UN-a. Ali, njihova politika prema Moskvi teško da će se promijeniti. Kijev će i dalje dobivati oružje, njegova vojska će se i dalje boriti. A 300.000 ruski rezervista? Oni još nikad nisu bili u ratu, loše su opremljeni. To su očevi obitelji, muškarci koje se protiv njihove volje trga iz njihove svakodnevice. Oni bi u Ukrajini trebali braniti Rusiju – rame uz rame s kriminalcima i čečenskim plaćenicima. To ne može dobro završiti. Oni će vlastitim očima vidjeti da Ukrajinci ne žele biti dio Rusije. Poginut će deseci tisuća ljudi kako bi Putin i njegova okolina mogli ostati na vlasti i kako se ne bi morali opravdavati za zločin nad vlastitim narodom. To je stvarna tragedija najnovije krive odluke šefa Kremlja.

https://www.dw.com/hr/komentar-putin-mora-eskalirati-da-bi-pre%C5%BEivio/a-63193385
RayMabus
RayMabus

Posts : 175929
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 Wed 21 Sep - 18:46

Pa ako me pošalju, Rusi će dobiti dobrog i iskusnog borca ..odmah bježim k njima 
Ja za Anglosase ratovati neću, mogu samo protiv njih
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by omni Wed 21 Sep - 18:50

Ringo10 wrote:Pa ako me pošalju, Rusi će dobiti dobrog i iskusnog borca ..odmah bježim k njima 
Ja za Anglosase ratovati neću, mogu samo protiv njih
lol! lol! drz se ti svoje anglosaksonske Australije, lizi im dupe, smrdi tamo i ne laprdaj uzivo da te netko posteno ne nalupa. I stare budale se pendrekanjem nauce pameti.


Last edited by omni on Wed 21 Sep - 18:53; edited 1 time in total
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by sitting_bull Wed 21 Sep - 18:52

rusi su gotovi.

svi njihovi kakvi-takvi saveznici, ili sluge kao srbi, zagovaraju pregovore pod parolom kako je bilo kakav mir bolji od sadašnjeg rata.

kreteni.
nitko pametan s ukrajinske strane neće sada pregovarati, a neće ni poslije ukoliko rusi ne pristanu na potpuno povlačenje, uključivo i krim.

bez ovog suludog putinovog rata postojala je šansa da rusi zadrže krim.
sad će dobiti po pički i podvijena repa preko kerčkog mosta gerade nach russland.

svaki novi dan donosi sve veće probleme za ruse, a ova ruska mobilizacija se svodi na u dvije riječi ispravnu procjenu jednog generala: topovsko meso.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 Wed 21 Sep - 18:53

omni wrote:
Ringo10 wrote:Pa ako me pošalju, Rusi će dobiti dobrog i iskusnog borca ..odmah bježim k njima 
Ja za Anglosase ratovati neću, mogu samo protiv njih
lol! lol! drz se ti svoje anglosaksonske Australije, lizi im dupe, smrdi tamo i ne laprdaj uzivo dok te netko posteno ne nalupa. I stare budale se pendrekanjem nauce pameti.
Samo nek me pošalju pa da vidiš gdje ću ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by omni Wed 21 Sep - 18:53

Ringo10 wrote:
omni wrote:
Ringo10 wrote:Pa ako me pošalju, Rusi će dobiti dobrog i iskusnog borca ..odmah bježim k njima 
Ja za Anglosase ratovati neću, mogu samo protiv njih
lol! lol! drz se ti svoje anglosaksonske Australije, lizi im dupe, smrdi tamo i ne laprdaj uzivo dok te netko posteno ne nalupa. I stare budale se pendrekanjem nauce pameti.
Samo nek me pošalju pa da vidiš gdje ću ...
Mogu brisat cipele s tobom i Ukri i Rusi. :D


Last edited by omni on Wed 21 Sep - 18:54; edited 1 time in total
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by sitting_bull Wed 21 Sep - 18:54

Ringo10 wrote:
omni wrote:
Ringo10 wrote:Pa ako me pošalju, Rusi će dobiti dobrog i iskusnog borca ..odmah bježim k njima 
Ja za Anglosase ratovati neću, mogu samo protiv njih
:lol!: :lol!: drz se ti svoje anglosaksonske Australije, lizi im dupe, smrdi tamo i ne laprdaj uzivo dok te netko posteno ne nalupa. I stare budale se pendrekanjem nauce pameti.
Samo nek me pošalju pa da vidiš gdje ću ...
plivat ćeš do novog zelanda, ne?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou Wed 21 Sep - 18:54

Ringo10 wrote:Pa ako me pošalju, Rusi će dobiti dobrog i iskusnog borca ..odmah bježim k njima 
Ja za Anglosase ratovati neću, mogu samo protiv njih
Dobiti će probušeni kurton bez truna mozga

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 29 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum