ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Empty Re: Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan

Post by RayMabus 8/9/2022, 07:57

Erdogan ne gotovi Komšića jer isti ljudi a to je Soroš koji podržavaju Komšića pušu i Erdoganu za vratom radi ljudskih prava.

Njemu ne triba Komšić nego samo Bakir i da ima preko Bošnjaka utjecaj na BiH a ima jer ja ne tražim da Bošnjaci nemaju svog predstavnika nego da se mene više ne zajebava.

U prevodu ja nemam geopolitičkih problema s Turskom uopće a nit oni s menom.

RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Empty Re: Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan

Post by RayMabus 8/9/2022, 08:19

Veći geopolitički problem s njima ima Srbija jer je Turska priznala Kosovo.

Vučic jučer hvali Erdogana jer mu je on jedan od uzora i priča o nabavi bespilotne letjelice Bajraktar a ovi priznali Kosovo i da dođe do rata tu sasvim sam siguran da će prije bit na strani sviju drugih nego Srbije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Empty Re: Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan

Post by crvenkasti 8/9/2022, 10:11

Dobro je što ima puno muslimana. 

Sad će Srbi još više bježati iz Hrvatske.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Empty Re: Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan

Post by Šandor Winnetou 8/9/2022, 10:20

IL Risorto wrote:
jastreb wrote:
mortal wrote:Tko nam to radi od Hrvatske.
Pa prvu dzamiju je u Hrvatskoj otvorio dragi Poglavnik.

Sta vise ne gajis iluziju o hrvatskom cvijeću?

Uostalom mi smo sekularna drzava u kojoj niti jedna vjerska zajednica ne bi trebala imati nekakav ekskluzivitet.
I naš dragi Drug Tito porušio to ruglo.
Međutim,ono što zamjeram Titu,što nije sproveo tvrdu sekularizaciju društva,onda kad je za to imao priliku.
Tko danas zamjeri Mau ili Enveru,što su sekularizirali društvo na taj način,a Tito je tu bio mek i popustljiv,a posljedice te popustljivosti vidjele su se skoro odmah nakon njegove smrti.
Pa tito im je i dao nacionalnost jebo te on.

_________________
Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Empty Re: Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan

Post by catabbath 8/9/2022, 10:23

Uzalud su se tamo nekad borili s turcima

_________________
Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12390
2015-08-22


Back to top Go down

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Empty Re: Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan

Post by IL Risorto 8/9/2022, 19:38

RayMabus wrote:Erdogan ne gotovi Komšića jer isti ljudi a to je Soroš koji podržavaju Komšića pušu i Erdoganu za vratom radi ljudskih prava.

Njemu ne triba Komšić nego samo Bakir i da ima preko Bošnjaka utjecaj na BiH a ima jer ja ne tražim da Bošnjaci nemaju svog predstavnika nego da se mene više ne zajebava.

U prevodu ja nemam geopolitičkih problema s Turskom uopće a nit oni s menom.
Nešto mi nije jasno gospodine galaktićki đenerale,koji kiki tebe boli za to što se događa u BiH ?

Sad kad je gotov pelješki most,uopće nemamo razloga zamarat se s BiH,to su njihove interne bosanske stvari.

Tu divljaš radi Komšića,koji nema ama baš nikakve veze s Hrvatskom,umjesto da divljaš radi ovih HDZovca koji bi ti ukrali čak i ono  iz želuca,što si sinoć večerao.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Empty Re: Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan

Post by IL Risorto 8/9/2022, 19:41

Šandor Winnetou wrote:
IL Risorto wrote:
jastreb wrote:
mortal wrote:Tko nam to radi od Hrvatske.
Pa prvu dzamiju je u Hrvatskoj otvorio dragi Poglavnik.

Sta vise ne gajis iluziju o hrvatskom cvijeću?

Uostalom mi smo sekularna drzava u kojoj niti jedna vjerska zajednica ne bi trebala imati nekakav ekskluzivitet.
I naš dragi Drug Tito porušio to ruglo.
Međutim,ono što zamjeram Titu,što nije sproveo tvrdu sekularizaciju društva,onda kad je za to imao priliku.
Tko danas zamjeri Mau ili Enveru,što su sekularizirali društvo na taj način,a Tito je tu bio mek i popustljiv,a posljedice te popustljivosti vidjele su se skoro odmah nakon njegove smrti.
Pa tito im je i dao nacionalnost jebo te on.
Pa zato sam i rekao da zamjerim Titu što je bio previše blag i popustljiv.
Trebao je sprovest revoluciju po kineskom modelu a ne ono nešto njonjavo,gdje ti pola narodnih neprijatelja prišaltaju u zadnji tren i postanu kvazi komunisti.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Empty Re: Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan

Post by RayMabus 8/9/2022, 19:42

BiH je meki trbuh Hrvatske i meni poviše glave. Možda to tebi tamo u Zagrebu tako ne izgleda al meni to je.

Taj član predsjedništva je i zapovjednik OS BiH i ako nije moj ja nemam pravo veta da uložim ako mi ovi žele pozvat pakistansku vojsku na granici s Imotskim.

Jel ti sad jasnije ili moram ponovo dok ne skužiš ako uopće kužiš opasnost za Hrvatsku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Empty Re: Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan

Post by IL Risorto 8/9/2022, 19:46

RayMabus wrote:BiH je meki trbuh Hrvatske i meni poviše glave. Možda to tebi tamo u Zagrebu tako ne izgleda al meni to je.

Taj član predsjedništva je i zapovjednik OS BiH i ako nije moj ja nemam pravo veta da uložim ako mi ovi žele pozvat pakistansku vojsku na granici s Imotskim.

Jel ti sad jasnije ili moram ponovo dok ne skužiš ako uopće kužiš opasnost za Hrvatsku.
Ti prosijaci jedino što mogu bit prijetnja sami za sebe a ne jednoj članici Natoa.
Pola države im je posrbljeno a na jugu u Hercegovini imaju fundamentalističku katolčad a s tim da i sami Mošnjaci međusobno nisu složni i onda kako oni nekome mogu bit prijetnja ?

Kad se Epikur ne zamara s Komšićem,što onda tebe briga.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Empty Re: Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan

Post by RayMabus 8/9/2022, 19:48

IL Risorto wrote:

Kad se Epikur ne zamara s Komšićem,što onda tebe briga.
Ja sam manijak.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Empty Re: Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan

Post by RayMabus 8/9/2022, 19:51

Ja sam manijak.

JEL TI JASNO ?

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:....

Dakle narativ njegove političke opcije koju on vodi je konstantan program da Hrvatska nema pravo na obranu i da su oni morali i u budućnosti moraju tamo napraviti proširenu Srbiju.

Dakle lik priprema teren za napad na Hrvatsku jednog dana.


I onda sam ja na to u svibnju reagirao a ja sam


DEMON



U osnovi sam pripadnik anđeoske hijerarhije anđeli Znanja al pošto vi uopće nemate pojma šta je to onda za vas je to ono šta je DEMON

I JOŠ GORE OD TOGA


Kneževine ili Vladari

Kneževine (latinski: principatus), također prevedene kao "Kneževine" i "Vladari", od grčkog archai, pl. od archē (vidi grčki korijen u Efežanima 3:10), anđeli su koji vode i štite nacije ili skupine naroda i institucije poput Crkve.

Kneževine predsjedaju četama anđela i zadužuju ih za ispunjavanje božanske službe. Postoje neki koji upravljaju i neki koji pomažu.


Pavao je upotrijebio izraz pravilo i autoritet u Efežanima 1,21, a vladari i autoriteti u Efežanima 3,10.




https://en.wikipedia.org/wiki/Christian_angelology#Principalities_or_Rulers


https://www.ex-iskon-pleme.com/t52516p20-berlin-i-pariz-porucili-vucicu-nema-vise-vrdanja-uzmi-ili-ostavi
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Empty Re: Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan

Post by IL Risorto 8/9/2022, 19:51

RayMabus wrote:
IL Risorto wrote:

Kad se Epikur ne zamara s Komšićem,što onda tebe briga.
Ja sam manijak.
Ako ti to tako kažeš :rasta
Međutim,ja sam humanist i pacifist,zato mi se ne sviđa kad takvi kao ti dižu tenzije za svaku sitnicu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Empty Re: Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan

Post by RayMabus 8/9/2022, 19:51

Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.'
Post by RayMabus Tue 6 Sep - 0:49

Zar ne vidite da sam vam napisao punih mjesec dana prije Putinovog napada na Ukrajinu da sam se smjestio na Karpate i da je u mom vojnom taboru koncert i da ako mi napadne cijelu Ukrajinu da će se vraćati u crnim vrećama.

U svibnju sam reagirao na Vučica jer mu je program da Hrvatska nema pravo na obranu i da oni jednog dana moraju tamo napraviti proširenu Srbiju dakle napad na Hrvatsku.


Malo povežite stvari i zbrojite dva i dva : general galaktičke federacije s pet zvjezdica i ova klasa anđela čiji sam pripadnik.




Kneževine ili Vladari

Kneževine anđeli su koji vode i štite nacije ili skupine naroda i institucije poput Crkve.

Kneževine predsjedaju četama anđela i zadužuju ih za ispunjavanje božanske službe. Postoje neki koji upravljaju i neki koji pomažu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Empty Re: Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan

Post by RayMabus 8/9/2022, 19:53

IL Risorto wrote:
RayMabus wrote:
IL Risorto wrote:

Kad se Epikur ne zamara s Komšićem,što onda tebe briga.
Ja sam manijak.
Ako ti to tako kažeš :rasta
Međutim,ja sam humanist i pacifist,zato mi se ne sviđa kad takvi kao ti dižu tenzije za svaku sitnicu.

JA SAM MANIJAK.

SHVAČAŠ ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Empty Re: Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan

Post by RayMabus 8/9/2022, 19:54

Zašto se Rusija još nije ekonomski urušila?
Post by RayMabus Fri 26 Aug - 21:23

Sad ćete jest govna jer san van lipo reka a to ima godinu dana već govorim i tu sam vam jednom napisa da ne želim vidit tog Komšića više na toj poziciji i stavio uvjet da il promjena izbornog zakona kako Hrvatskoj paše il ograničit mandat predsjednika na samo dva s čime Komšić više nema pravo.

U protivnom ćete plivati ( cijela Europa ) u moru krvi.

Potpisao se ( general GF s pet zvjezdica, priadnik Aštar komande i anđeoske hijerarhije reda Znanja ).

Šta ste napravili ?

Podržali Komšića.

Super.

PA PA

RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Empty Re: Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan

Post by RayMabus 8/9/2022, 19:55

by RayMabus Fri 26 Aug - 21:20

Već san van reka na jednoj temi koju ja ne mogu nać na forumu a prije ovog napada na Ukrajinu je ta tema da najmanje na šta ću pristat je da se ograniči mandat predsjednika na dva mandata dakle da ne vidim tog Komšića više jer inaće ćete plivati u moru krvi ne bio ja general GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i anđeoske hijerarhije Znanja.

Tu temu ne mogu nać al evo vam ova da vidite da se u tom smjeru išlo s moje strane i da ja ne pregovaram :

by RayMabus Sun 30 Jan - 15:03

Predsjednik se bira na 4 godine i može biti izabran za još samo jedan mandat.

https://bs.wikipedia.org/wiki/Predsjednik_Sjedinjenih_Ameri%C4%8Dkih_Dr%C5%BEava

https://www.ex-iskon-pleme.com/t50273p20-muslimani-dosli-u-neum-demonstracije-protiv-izbornog-zakona-za-hrvate


---

https://www.ex-iskon-pleme.com/t52446p20-zasto-se-rusija-jos-nije-ekonomski-urusila
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Empty Re: Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan

Post by RayMabus 8/9/2022, 19:56

RayMabus wrote: Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.'
Post by RayMabus Tue 6 Sep - 0:49

Zar ne vidite da sam vam napisao punih mjesec dana prije Putinovog napada na Ukrajinu da sam se smjestio na Karpate i da je u mom vojnom taboru koncert i da ako mi napadne cijelu Ukrajinu da će se vraćati u crnim vrećama.

U svibnju sam reagirao na Vučica jer mu je program da Hrvatska nema pravo na obranu i da oni jednog dana moraju tamo napraviti proširenu Srbiju dakle napad na Hrvatsku.


Malo povežite stvari i zbrojite dva i dva : general galaktičke federacije s pet zvjezdica i ova klasa anđela čiji sam pripadnik.




Kneževine ili Vladari

Kneževine anđeli su koji vode i štite nacije ili skupine naroda i institucije poput Crkve.

Kneževine predsjedaju četama anđela i zadužuju ih za ispunjavanje božanske službe. Postoje neki koji upravljaju i neki koji pomažu.



RayMabus wrote:

A je ćemo se sad igrat idućih pola godine kad počme sezona grijanja a oni meni instaliraju Komšića opet.

Ha ha ha ha

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Face-demon-glowing-eyes-dark-260nw-1766906201
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Empty Re: Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan

Post by RayMabus 8/9/2022, 20:00

Ja sam pripadnik anđeoske hijerarhije reda Znanja a to vam je kategorija anđeli Prijestolnici.

Anđeli Prijestolnici se bave inkarniranim dušama da ih dovedu na pravi put tj duhovno usmjere prema gore.

Dao sam vam uvjet u kojem je trik vašeg licemjerja ( mislim na Ameriku ) da ili promjena izbornog zakona kako Hrvatskoj paše a šta nisam očekiva da ćete napraviti al sam vam dao još jedan uvjet da onda kao i u Americi ograničite mandat na samo dva dakle Komšić onda ne može.

Dakle ovo vam je bio trik jer znam da vi podržavate Komšića a ujedno pričate o borbi protiv korupcije a upravo je ovo korupcija kad netko može vječno biti biran.

Vidiš ovo je bila zamka koju niste primjetili a samo sam tražio da se držite svojih zakona ko u Americi.

Niste.

Još me jebete.

SAD ĆU VAS ZAKLAT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Empty Re: Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan

Post by IL Risorto 8/9/2022, 20:03

RayMabus wrote:
IL Risorto wrote:
RayMabus wrote:
IL Risorto wrote:

Kad se Epikur ne zamara s Komšićem,što onda tebe briga.
Ja sam manijak.
Ako ti to tako kažeš :rasta
Međutim,ja sam humanist i pacifist,zato mi se ne sviđa kad takvi kao ti dižu tenzije za svaku sitnicu.

JA SAM MANIJAK.

SHVAČAŠ ?
Ma nisi ti nikakav manijak,ti samo želiš da svi o tebi tako misle,a zapravo si ekscentrik željan pažnje i ljubavi.
Kad se malo zagrebe ispod površine,zapravo si pravo srculence. :rasta
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Empty Re: Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan

Post by RayMabus 8/9/2022, 20:08

IL Risorto wrote:
RayMabus wrote:
IL Risorto wrote:
RayMabus wrote:
IL Risorto wrote:

Kad se Epikur ne zamara s Komšićem,što onda tebe briga.
Ja sam manijak.
Ako ti to tako kažeš :rasta
Međutim,ja sam humanist i pacifist,zato mi se ne sviđa kad takvi kao ti dižu tenzije za svaku sitnicu.

JA SAM MANIJAK.

SHVAČAŠ ?
Ma nisi ti nikakav manijak,ti samo želiš da svi o tebi tako misle,a zapravo si ekscentrik željan pažnje i ljubavi.
Kad se malo zagrebe ispod površine,zapravo si pravo srculence. :rasta

Al opasan.

Zar ne vidite da sam vam napisao punih mjesec dana prije Putinovog napada na Ukrajinu da sam se smjestio na Karpate i da je u mom vojnom taboru koncert i da ako mi napadne cijelu Ukrajinu da će se vraćati u crnim vrećama.

U svibnju sam reagirao na Vučica jer mu je program da Hrvatska nema pravo na obranu i da oni jednog dana moraju tamo napraviti proširenu Srbiju dakle napad na Hrvatsku.


Malo povežite stvari i zbrojite dva i dva : general galaktičke federacije s pet zvjezdica i ova klasa anđela čiji sam pripadnik.




Kneževine ili Vladari

Kneževine anđeli su koji vode i štite nacije ili skupine naroda i institucije poput Crkve.

Kneževine predsjedaju četama anđela i zadužuju ih za ispunjavanje božanske službe. Postoje neki koji upravljaju i neki koji pomažu.


-------

by RayMabus Sun 23 Jan - 9:40

Ja nisam anđeo čuvar kako me je Veber etiketirao nego anđeo znanja.

Ne postoji izlika da Rusija pod Putinom krene vojno na Ukrajinu. Sve su to izlike za napad ako krene.

Ja sam namjerno sebe postavio na Karpate. Otvorio sam mu prostor za napad.

Procjenjujem koliko je glup.

Cila ta priča kako oni neće Ukrajinu u NATO je samo izlika za napad.

Eto ja se mičem na Karpate i čekam.

Kad ih napadneš onda ću te pitati : Jel tamo ima Rusa ili samo napadaš Ukrajince kako bi to osvojio ? Dakle čisti si agresor.

Aha. Dobro.

Kad upadneš spuštam se s Karpata.

Udar s boka.

Ponesi crne vreće. Trebat će ti.

---

Tema :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t50132p80-premijer-bavarske-rusija-nije-neprijatelj-europi
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Empty Re: Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan

Post by RayMabus 8/9/2022, 20:20

RayMabus wrote:
RayMabus wrote: Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.'
Post by RayMabus Tue 6 Sep - 0:49

Zar ne vidite da sam vam napisao punih mjesec dana prije Putinovog napada na Ukrajinu da sam se smjestio na Karpate i da je u mom vojnom taboru koncert i da ako mi napadne cijelu Ukrajinu da će se vraćati u crnim vrećama.

U svibnju sam reagirao na Vučica jer mu je program da Hrvatska nema pravo na obranu i da oni jednog dana moraju tamo napraviti proširenu Srbiju dakle napad na Hrvatsku.


Malo povežite stvari i zbrojite dva i dva : general galaktičke federacije s pet zvjezdica i ova klasa anđela čiji sam pripadnik.




Kneževine ili Vladari

Kneževine anđeli su koji vode i štite nacije ili skupine naroda i institucije poput Crkve.

Kneževine predsjedaju četama anđela i zadužuju ih za ispunjavanje božanske službe. Postoje neki koji upravljaju i neki koji pomažu.



RayMabus wrote:

A je ćemo se sad igrat idućih pola godine kad počme sezona grijanja a oni meni instaliraju Komšića opet.

Ha ha ha ha

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Face-demon-glowing-eyes-dark-260nw-1766906201
SAD ĆEMO SE IGRATI KLANJA.

MATER VAN JEBEN.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175364
2014-04-11


Back to top Go down

Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan - Page 2 Empty Re: Do 50000 islamista sutra u Sisku. Koji će im kurac Erdogan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum