ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.' - Page 2 Empty Re: Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.'

Post by RayMabus 5/9/2022, 23:32

Vučic je novinare pitao kako da objasni svojoj naciji da Srbija uvodi sankcije Rusiji, a ne Sloveniji. Rekao je da Rusija nije narušila teritorijalni integritet Srbije, ali da Slovenija jest.

"I vidimo da imamo dobre odnose sa Slovenijom. Slovenija je poput Francuske, SAD-a i Njemačke priznala Kosovo. To je prema Srbiji kršenje međunarodnog prava, Povelje UN-a i Rezolucije 1244 Vijeća sigurnosti UN-a", rekao je Vučic. Na Vučiceve izjave reagiralo je slovensko ministarstvo.

Slovensko ministarstvo zvalo veleposlanika Srbije na razgovor zbog Vučićeve izjave

RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.' - Page 2 Empty Re: Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.'

Post by RayMabus 5/9/2022, 23:36

by RayMabus Mon 22 Aug -

Normalno da ću ga guziti. Pa napisao sam već u svibnju ove godine nakon šta je ovaj mrtav ladan ispalio da Hrvatska nakon svega nije imala pravo osloboditi svoj teriorij šta ću mu napravit.

Eto pat pozicija u Ukrajini a ovi se nadao da će to brzo završiti a sad nema gdje jer će se ovo otegniti a on će se morat odlučiti di je.

Ako kaže da je za Zapad napast će ga Rusija, SPC i njegovi desničari a ako kaže da je za Rusiju napast će ga ovi sa Zapada sa svih strana.

Sad uživajmo u njegovom koprcanju i znojenju.



Tema :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t51470p20-Suljo-se-poceo-ozbiljno-zamjerati-galaktickoj-federaciji
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.' - Page 2 Empty Re: Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.'

Post by pizzon 5/9/2022, 23:41

rusija zeli da se eu raspadne, i vrati na
stanje 19.vek
ka tom cilju srbiju
tlace maximalno.
za kosovo, po njima,
rat je jedina opcija.
tako smo funkcionisali
tokom 19.veka
jos je karadjordje
ukapirao njihovu igru,
i skoncao pod sekiru.
najbolje resenje za srbiju
je da bude deo nato/eu
bila bi vise svoja.
to deluje nelogicno
ali je tacno.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.' - Page 2 Empty Re: Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.'

Post by RayMabus 5/9/2022, 23:44

Vučic je novinare pitao kako da objasni svojoj naciji da Srbija uvodi sankcije Rusiji.

Slovenci zbog Vučićeve izjave pozvali srpsku veleposlanicu na razgovor: ‘Vrlo smo iznenađeni...‘
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.' - Page 2 Empty Re: Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.'

Post by RayMabus 5/9/2022, 23:47

by RayMabus Tue 23 Aug -

Ako udari sankcije Rusiji mrzit će ga Rusi, SPC i njegovo desno nacionalističko biračko tijelo.

A ako ne udari sankcije Rusiji bit će trn u nozi Zapadu.

Ja imam pet zvjezdica na generalskom činu.

Ja uvijek pobjeđujem.


---

RayMabus wrote:Vidiš da je on smeće.

I zato će mu najveća kazna biti šta upravo on mora donijeti odluku na koju će stranu Srbija.


Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.' - Page 2 2Q==




Tema :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t51470p20-Suljo-se-poceo-ozbiljno-zamjerati-galaktickoj-federaciji
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.' - Page 2 Empty Re: Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.'

Post by RayMabus 6/9/2022, 00:00

pizzon wrote:rusija zeli da se eu raspadne, i vrati na
stanje 19.vek
ka tom cilju srbiju
tlace maximalno.
za kosovo, po njima,
rat je jedina opcija.
tako smo funkcionisali
tokom 19.veka
jos je karadjordje
ukapirao njihovu igru,
i skoncao pod sekiru.
najbolje resenje za srbiju
je da bude deo nato/eu
bila bi vise svoja.
to deluje nelogicno
ali je tacno.

Samo jedna osoba u Srbiji može donijeti tu odluku.

Ako pogledaš moju temu još iz petog mjeseca ove godine kad mi je pukao film radi njegove izjave ( kako Hrvatska nije imala pravo na obranu i vraćanje svog teritorija ) onda vidiš da ja uopće ne tražim priznanje Kosova od strane Srbije nego sankcije Rusiji.

Šolz kaže kako Srbija mora uskladiti svoju politiku s EU al par članica EU nije priznalo Kosovo dakle to očito ne može biti vanjska politika EU onda nego sankcije Rusiji.

Meni se gadno zamjeriti jer ću ja uvijek pobjediti.

Šta god izabere najeba je.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.' - Page 2 Empty Re: Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.'

Post by RayMabus 6/9/2022, 00:12

Vučic je teško smeće.

Prvo je Srbija preko JNA i pobunjenih Srba napala Hrvatsku i namjerno pucala po gradovi da posije mržnju.

Onda je taj isti četnik drža govore 94 kako to nikad neće biti Hrvatska dakle uzeti će to i pripojiti Srbiji.

Onda je u svibnju ove godine mrtav ladan reka ovo :

Dakle lik mrtav ladan ispali ovo :

Da podsjetim, izgleda da ste se zaboravili što je bilo 1995. Nisu Srbi ubijali Hrvate, već Hrvati Srbe. Nisu Srbi protjerali Hrvate iz Gline, nego obrnuto.

I ovo mu uopće nije prvi put da provocira. E pa evo sad ćeš fino pošto je pat pozicija u Ukrajini morat odlučit jesi li Zapad ili majčica Rusija.

---

Dakle narativ njegove političke opcije koju on vodi je konstantan program da Hrvatska nema pravo na obranu i da su oni morali i u budućnosti moraju tamo napraviti proširenu Srbiju.

Dakle lik priprema teren za napad na Hrvatsku jednog dana.


I onda sam ja na to u svibnju reagirao a ja sam


DEMON



U osnovi sam pripadnik anđeoske hijerarhije anđeli Znanja al pošto vi uopće nemate pojma šta je to onda za vas je to ono šta je DEMON

I JOŠ GORE OD TOGA
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.' - Page 2 Empty Re: Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.'

Post by RayMabus 6/9/2022, 00:19

Ako da sankcije Rusiji napast će ga njegovi četnici, ogroman dio SPC a pokojni Amfilohije je još 2014 dao kletvu da tko od njih dao sankcije Rusiji da Bog da mu živo meso sa kostiju ispadalo.

Dakle automatski kenjaža i posra se po svom programu velike Srbije.

A ako ne da Zapad će se posrat i po njemu i po njegovim četaljima.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.' - Page 2 Empty Re: Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.'

Post by RayMabus 6/9/2022, 00:43

RayMabus wrote:....

Dakle narativ njegove političke opcije koju on vodi je konstantan program da Hrvatska nema pravo na obranu i da su oni morali i u budućnosti moraju tamo napraviti proširenu Srbiju.

Dakle lik priprema teren za napad na Hrvatsku jednog dana.


I onda sam ja na to u svibnju reagirao a ja sam


DEMON



U osnovi sam pripadnik anđeoske hijerarhije anđeli Znanja al pošto vi uopće nemate pojma šta je to onda za vas je to ono šta je DEMON

I JOŠ GORE OD TOGA


Kneževine ili Vladari

Kneževine (latinski: principatus), također prevedene kao "Kneževine" i "Vladari", od grčkog archai, pl. od archē (vidi grčki korijen u Efežanima 3:10), anđeli su koji vode i štite nacije ili skupine naroda i institucije poput Crkve.

Kneževine predsjedaju četama anđela i zadužuju ih za ispunjavanje božanske službe. Postoje neki koji upravljaju i neki koji pomažu.


Pavao je upotrijebio izraz pravilo i autoritet u Efežanima 1,21, a vladari i autoriteti u Efežanima 3,10.




https://en.wikipedia.org/wiki/Christian_angelology#Principalities_or_Rulers
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.' - Page 2 Empty Re: Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.'

Post by RayMabus 6/9/2022, 00:49

Zar ne vidite da sam vam napisao punih mjesec dana prije Putinovog napada na Ukrajinu da sam se smjestio na Karpate i da je u mom vojnom taboru koncert i da ako mi napadne cijelu Ukrajinu da će se vraćati u crnim vrećama.

U svibnju sam reagirao na Vučica jer mu je program da Hrvatska nema pravo na obranu i da oni jednog dana moraju tamo napraviti proširenu Srbiju dakle napad na Hrvatsku.


Malo povežite stvari i zbrojite dva i dva : general galaktičke federacije s pet zvjezdica i ova klasa anđela čiji sam pripadnik.




Kneževine ili Vladari

Kneževine anđeli su koji vode i štite nacije ili skupine naroda i institucije poput Crkve.

Kneževine predsjedaju četama anđela i zadužuju ih za ispunjavanje božanske službe. Postoje neki koji upravljaju i neki koji pomažu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.' - Page 2 Empty Re: Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.'

Post by RayMabus 6/9/2022, 00:53

RayMabus wrote:Zar ne vidite da sam vam napisao punih mjesec dana prije Putinovog napada na Ukrajinu da sam se smjestio na Karpate i da je u mom vojnom taboru koncert i da ako mi napadne cijelu Ukrajinu da će se vraćati u crnim vrećama.

U svibnju sam reagirao na Vučica jer mu je program da Hrvatska nema pravo na obranu i da oni jednog dana moraju tamo napraviti proširenu Srbiju dakle napad na Hrvatsku.


Malo povežite stvari i zbrojite dva i dva : general galaktičke federacije s pet zvjezdica i ova klasa anđela čiji sam pripadnik.





Kneževine ili Vladari

Kneževine anđeli su koji vode i štite nacije ili skupine naroda i institucije poput Crkve.

Kneževine predsjedaju četama anđela i zadužuju ih za ispunjavanje božanske službe. Postoje neki koji upravljaju i neki koji pomažu.


Re: Premijer Bavarske: Rusija nije neprijatelj Europi

Post by RayMabus Sun 23 Jan -

Ja nisam anđeo čuvar kako me je Veber etiketirao nego anđeo znanja.

Ne postoji izlika da Rusija pod Putinom krene vojno na Ukrajinu. Sve su to izlike za napad ako krene.

Ja sam namjerno sebe postavio na Karpate. Otvorio sam mu prostor za napad.

Procjenjujem koliko je glup.

Cila ta priča kako oni neće Ukrajinu u NATO je samo izlika za napad.

Eto ja se mičem na Karpate i čekam.

Kad ih napadneš onda ću te pitati : Jel tamo ima Rusa ili samo napadaš Ukrajince kako bi to osvojio ? Dakle čisti si agresor.

Aha. Dobro.

Kad upadneš spuštam se s Karpata.

Udar s boka.

Ponesi crne vreće. Trebat će ti.


Tema :

https://www.ex-iskon-pleme.com/t50132p80-premijer-bavarske-rusija-nije-neprijatelj-europi
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.' - Page 2 Empty Re: Berlin i Pariz porucili Vucicu:'Nema vise vrdanja.Uzmi ili ostavi.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum