ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zauzet ćemo Prag, Berlin, Dresden, Ljubljanu i Pariz

Go down

Zauzet ćemo Prag, Berlin, Dresden, Ljubljanu i Pariz Empty Zauzet ćemo Prag, Berlin, Dresden, Ljubljanu i Pariz

Post by RayMabus Mon 7 Aug - 21:44

"Moramo ići još dalje i postupno preuzimati ulogu koju je imalo Rusko Carstvo. Kad sam rekao da će Berlin, Dresden, Prag, Ljubljana i sve biti naše, nisam se šalio" izjavio je.

"Gledajte, kada smo došli u Pariz 1815. ili Berlin 1941., to nije bilo slučajno. Rusija je najmoćnija država u Evropi, ogromna sila", nastavio je.

"Zašto smo svaki put otišli? Zašto smo se tako neodgovorno odnosili prema pobjedama?" zaključio je Vavilov.

Ruski propagandist na državnoj televiziji: Zauzet ćemo Prag, Berlin, Dresden, Ljubljanu i Pariz
RayMabus
RayMabus

Posts : 175435
2014-04-11


Back to top Go down

Zauzet ćemo Prag, Berlin, Dresden, Ljubljanu i Pariz Empty Re: Zauzet ćemo Prag, Berlin, Dresden, Ljubljanu i Pariz

Post by RayMabus Mon 7 Aug - 22:01

Živio govornik.

Ne znam šta bi reka osim se nasmija na ovo. Ne da mi se niti objašnjavat detaljno povijest iz Napoleonskih ratova al za drugi svjetski rat ste već skužili da su bili na koljenima dok ih Saveznici nisu počeli naoružavat i sad se tu nešto busaju a držali pola Europe pola stoljeća na račun toga. Nešto slično je i kod Napoleonskih ratova bila šema tj ne bi oni ništa da se Prusi nisu digli protiv francuske okupacije koja je uslijedila nakon bitke kod Jene 1806 godine pa kad su vidili da je ovaj popušio u Rusiji 1812 onda odma počelo oslobođenje Njemačke od Francuske okupacije 1813 godine a nakon toga su Saveznici krenili na Pariz.

Ne znam baš za tu Ljubljanu i Prag al u Berlin i Dresden bi mogli. Samo morat ćete požurit jer su vam Arapi i crnici ozbiljna konkurenkcija.

:^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175435
2014-04-11


Back to top Go down

Zauzet ćemo Prag, Berlin, Dresden, Ljubljanu i Pariz Empty Re: Zauzet ćemo Prag, Berlin, Dresden, Ljubljanu i Pariz

Post by immortal Mon 7 Aug - 22:19

"Vidio sam ljude kako sanjaju u snu čak i kad su budni. Ali nikad nisam vidio da neko tako živo sanja pod utjecajem votke kojoj je istekao rok trajanja", našalio se indijski biznismen Ankalagi Devraj.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zauzet ćemo Prag, Berlin, Dresden, Ljubljanu i Pariz Empty Re: Zauzet ćemo Prag, Berlin, Dresden, Ljubljanu i Pariz

Post by immortal Mon 7 Aug - 22:20

vidiš da se poklapa s informacijom o predanom zahtjevu od strane Putina Americi

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23133
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zauzet ćemo Prag, Berlin, Dresden, Ljubljanu i Pariz Empty Re: Zauzet ćemo Prag, Berlin, Dresden, Ljubljanu i Pariz

Post by RayMabus Mon 7 Aug - 22:29

Prva serija tenkova Abrams M1A1, koju 🇺🇸Sjedinjene Države isporučuju Ukrajini, službeno je odobrena za isporuku tijekom vikenda, rekao je u ponedjeljak Doug Bush, šef odjela za nabavu američke vojske. Tenkovi će u Ukrajinu stići početkom jeseni. Ukupan broj je 31 jedinica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175435
2014-04-11


Back to top Go down

Zauzet ćemo Prag, Berlin, Dresden, Ljubljanu i Pariz Empty Re: Zauzet ćemo Prag, Berlin, Dresden, Ljubljanu i Pariz

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum