ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Covid - ozbiljna(moja) tema

Page 17 of 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 12/1/2023, 23:39

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 8c3fb910

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 13/1/2023, 11:30

BOMBA – Pandemija cijepljenih
Ovo ne izgleda dobro.
Sjećate li se kad su svjetski čelnici tjerali strah od „pandemije necijepljenih“ i da će prošle godine za njih biti užasna zima?
Pa, sada izgleda kao da se događa SUPROTNO. Cijepljeni su oni koji se zaraze i umiru od covida. I ne samo to, vidimo ludo visoke razine prekomjerne smrtnosti za koje se čini da nisu povezane s covidom.
Iz Australije su upravo stigli novi podaci koji su prava bomba, dokazujući da su cjepiva u najboljem slučaju apsolutno beskorisna. Zapravo, čini se da su negativni.
100% u bolnici za covid cijepljeni!!!
Shvatite, 100% hospitaliziranih zbog covida u NSW Australiji je cijepljeno. Tako je. Necijepljeni su činili 0% ljudi hospitaliziranih zbog covida. Niti jedna necijepljena osoba nije hospitalizirana.
Čini se da su ovi podaci toliko loši za snimke mRNA da je australska vlada odlučila PRESTATI izvještavati o statusu cijepljenja onih koji su hospitalizirani zbog covida.

Stranica 4/17
https://www.health.nsw.gov.au/Infectious/covid-19/Documents/weekly-covid-overview-20221231.pdf?fbclid=IwAR0LnNBxYsY-9BnnZRWa8rcwHPGk4mQiRVWEqzhntP2Fr-DidB8-RUptlQM
------------------------------------------------------
ovo gore je jedan copy paste
----------------------
drugo jeste li primjetili da ekipa koja se cijepila, da sa sramotom govore o tome, prije su nama zabadali "zašto nisi cijepljen , kakav ti je status", a sada je obrnuto, neugodno im je priznati da su cijepljeni, a ne samo toga, sada ljudi umiru kao na traci od strčanih udara i drugih gluposti, i uopće nesmiješ pitati da li je netko cijepljen

--------------------------------
Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Vaxxed10

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20962
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 13/1/2023, 11:36

AssadNaPodmornici wrote:BOMBA – Pandemija cijepljenih
Ovo ne izgleda dobro.
Sjećate li se kad su svjetski čelnici tjerali strah od „pandemije necijepljenih“ i da će prošle godine za njih biti užasna zima?
Pa, sada izgleda kao da se događa SUPROTNO. Cijepljeni su oni koji se zaraze i umiru od covida. I ne samo to, vidimo ludo visoke razine prekomjerne smrtnosti za koje se čini da nisu povezane s covidom.
Iz Australije su upravo stigli novi podaci koji su prava bomba, dokazujući da su cjepiva u najboljem slučaju apsolutno beskorisna. Zapravo, čini se da su negativni.
100% u bolnici za covid cijepljeni!!!
Shvatite, 100% hospitaliziranih zbog covida u NSW Australiji je cijepljeno. Tako je. Necijepljeni su činili 0% ljudi hospitaliziranih zbog covida. Niti jedna necijepljena osoba nije hospitalizirana.
Čini se da su ovi podaci toliko loši za snimke mRNA da je australska vlada odlučila PRESTATI izvještavati o statusu cijepljenja onih koji su hospitalizirani zbog covida.

Stranica 4/17
https://www.health.nsw.gov.au/Infectious/covid-19/Documents/weekly-covid-overview-20221231.pdf?fbclid=IwAR0LnNBxYsY-9BnnZRWa8rcwHPGk4mQiRVWEqzhntP2Fr-DidB8-RUptlQM
------------------------------------------------------
ovo gore je jedan copy paste
----------------------
drugo jeste li primjetili da ekipa koja se cijepila, da sa sramotom govore o tome, prije su nama zabadali "zašto nisi cijepljen , kakav ti je status", a sada je obrnuto, neugodno im je priznati da su cijepljeni, a ne samo toga, sada ljudi umiru kao na traci od strčanih udara i drugih gluposti, i uopće nesmiješ pitati da li je netko cijepljen

--------------------------------
Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Vaxxed10

Tek ce neki duzi period pokazati stvarno stanje.
Inace osjeca se nelagoda i rekao bih odredjena tjeskoba kod pojedinih busteriranih.
Kao da malo drukcije vide stvar od kada je histerija nestalatek tako.
Ono korone sto ima nitko vise ne jebe dva posto.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 13/1/2023, 11:37

https://narod.hr/koronavirus/prof-valerije-vrcek-nove-studije-pokazuju-negativne-stavove-cijepljenih-protiv-covida-prema-necijepljenim

evo malo o odnosu poslusnih fasista i onih drugih:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 13/1/2023, 11:41

dijagram wrote:
AssadNaPodmornici wrote:BOMBA – Pandemija cijepljenih
Ovo ne izgleda dobro.
Sjećate li se kad su svjetski čelnici tjerali strah od „pandemije necijepljenih“ i da će prošle godine za njih biti užasna zima?
Pa, sada izgleda kao da se događa SUPROTNO. Cijepljeni su oni koji se zaraze i umiru od covida. I ne samo to, vidimo ludo visoke razine prekomjerne smrtnosti za koje se čini da nisu povezane s covidom.
Iz Australije su upravo stigli novi podaci koji su prava bomba, dokazujući da su cjepiva u najboljem slučaju apsolutno beskorisna. Zapravo, čini se da su negativni.
100% u bolnici za covid cijepljeni!!!
Shvatite, 100% hospitaliziranih zbog covida u NSW Australiji je cijepljeno. Tako je. Necijepljeni su činili 0% ljudi hospitaliziranih zbog covida. Niti jedna necijepljena osoba nije hospitalizirana.
Čini se da su ovi podaci toliko loši za snimke mRNA da je australska vlada odlučila PRESTATI izvještavati o statusu cijepljenja onih koji su hospitalizirani zbog covida.

Stranica 4/17
https://www.health.nsw.gov.au/Infectious/covid-19/Documents/weekly-covid-overview-20221231.pdf?fbclid=IwAR0LnNBxYsY-9BnnZRWa8rcwHPGk4mQiRVWEqzhntP2Fr-DidB8-RUptlQM
------------------------------------------------------
ovo gore je jedan copy paste
----------------------
drugo jeste li primjetili da ekipa koja se cijepila, da sa sramotom govore o tome, prije su nama zabadali "zašto nisi cijepljen , kakav ti je status", a sada je obrnuto, neugodno im je priznati da su cijepljeni, a ne samo toga, sada ljudi umiru kao na traci od strčanih udara i drugih gluposti, i uopće nesmiješ pitati da li je netko cijepljen

--------------------------------
Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Vaxxed10

Tek ce neki duzi period pokazati stvarno stanje.
Inace osjeca se nelagoda i rekao bih odredjena tjeskoba kod pojedinih busteriranih.
Kao da malo drukcije vide stvar od kada je histerija nestalatek tako.
Ono korone sto ima nitko vise ne jebe dva posto.

gotovo sa svima koji sam pričao a koji su cijepljeni, većina ih je požalila. onda dolaze oni kojima je svejedno, i gotovo nema nitko da je ponosan što se cijepio i da čeka novu boster, kao onaj asi što je aj cijepio sebe, to je još tada bilo razumljivo, ali se luđak hvalio kako je potrovao svoje prinčeve i princeze. naravno čak i takav luđak ne planira uzimati nove bostere , niti planira (nadam se) cijepiti svoje "prinčeve i princeze"


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20962
2018-06-14


Hektorović likes this post

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 13/1/2023, 11:46

Prve godine kad je krenula panika, radim kod tipa i on slusa vijesti, i kaze mi pezo 206.
Kakav pezo, o cemu ti,...kaze, pa ukupno skocio broj na 206 s covidom.
Sutradan su nastupile one bolesne mjere.
Ostani doma, ne izlazi, nema izlaska iz mjesta u mjesto. Katastrofa.
Ovih dana se provuce vijest, danas novih 357 s covidom.
Ukupno ih je znaci par tisuca.
Nitko se i ne obazire na to.
Koje je to ludilo bilo, a tek cjepivo i potvrde.
Strava !
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 13/1/2023, 12:05

dijagram wrote:Prve godine kad je krenula panika, radim kod tipa i on slusa vijesti, i kaze mi pezo 206.
Kakav pezo, o cemu ti,...kaze, pa ukupno skocio broj na 206 s covidom.
Sutradan su nastupile one bolesne mjere.
Ostani doma, ne izlazi, nema izlaska iz mjesta u mjesto. Katastrofa.
Ovih dana se provuce vijest, danas novih 357 s covidom.
Ukupno ih je znaci par tisuca.
Nitko se i ne obazire na to.
Koje je to ludilo bilo, a tek cjepivo i potvrde.
Strava !

tako smo trebali i od početka.
ali mi smo imali sreće jer smo siromašna zemlja, pa bi onda došla turistička sezona "otključalo bi se sve" , i ljudi su radili tuta forca.

pazi ove situacije, znam skipere osobno.
jedan skiper ima koronu, ok ne vozi.
desilo se jednom skiperu, da je vozia brod, zaveza se na nekom otoku i "izbia se tu noć"(neću u detalje, ali totalno neprofesionalno od njega, i lik radi toga je imao gadne probleme čarter ga je otkaza zauvijek).. i sutra dana izbijen nije mogao pokrenuti jahtu a špica je sezone nema slobodnog skipera.
i naravno čarter(i to inozemni) pozvao ovoga drugoga koji ima koronu, i ovaj ide , kašlje, i vozi goste ostatak tjedna :D
a onda bi došla zima, pa bi mediji(index,jutarnji) plus lobisti napravili pritisak, pa mjere zaključavanja, ucjene da se ljudi cijepe.
i sjećam se prošle godine prvi mjesec Putin gomila vojsku, mi koji nismo cijepljeni nesmimo u niti jednu državnu instituciju(baš tada mi je to stvaralo jeben problem , i radi toga sam 1% dava šansu da se cijepim, samo da naglasim tada nisam niti znao koliko su opasna ova cijepiva , pretpostavlja sam da ne što smrdi, ali da su baš ovako rizična - sva sreća nisam)
i kaže Lauc "ne daj Bože da Putin napravi invaziju Ukraine u roku par dana nestat će korone".

desi se invazija Ukraine.. svijet normalno razmišlja o nuklearnom ratu i sve ostalo, par dana kasnije RH ukida sve mjere baš sve, aj skoro sve, ako imaš koronu moraš biti izoliran
Britanija  i većina EU zemalja ukidaju mjere tipa, čak i ako imaš koronu ne moraš u izolaciju.. a tjedana dana prije toga tukli pendrecima ekipu koja se nije htjela cijepiti i držali nas kao židove u reichu, ono bi si "obilježen" ako nisi bio cijepljen, a sada obrnuto, sada oni "obilježeni"

i tako.. Putin izliječio koronu, sada uglavnom imaš "pandemiju cijepljenih" , netko cikne od srčanog, ekipa koja se otrovala, moli Boga da ime neće ostaviti dugoročne posljedice.. ja se i dalje nadam da neće, ali ako je istina ono što je Domazet Lošo rekao, posljedice će trajati godinama, počet će sada izlaziti rakovi i druga sranja, a miokarditis se otkriva godinama nakon što se pojavi, već je uzelo toliko maha, da i u RH medijima i zapadnm govore "da je normalno da vas steže u prsima haha, i da ljudi bi trebali na preventivne srčane preglede" :D

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20962
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 13/1/2023, 13:14

:D :D :D :D


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20962
2018-06-14


Hektorović likes this post

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 14/1/2023, 01:27

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 971be910
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 17/1/2023, 19:51

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by veber 17/1/2023, 20:26

što veli đemal?

streljati i u logore?

cijepljene. nema krepotine i naci mjera.
smrdljivi austrijanci odustali od maski u javnom prijevozu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 18/1/2023, 10:38

https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/bodies-being-stored-makeshift-morgues-28939174

iz nekog razloga u britanskim gradovima ljudi umiru puno više nego inače, došlo je do toga da su sve mrtvačnice pretrpane i da se koriste dodatatne "privremene" mrtvačnice.
-------------------
inače u članku nije objašnjeno zašto je naglo na razini engleske nestašica prostora da skladište mrtve
----------------------

ali bacite pogled na komentare oni su zlato ;D meni je najdraži ovaj komentar


Nothing to see here, move along.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20962
2018-06-14


Hektorović likes this post

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 18/1/2023, 11:04

Ne treba sad okolo istrazivati, propitkivati, usporedjivati i stosta onda zakljucivati.

Treba zaboraviti i okrenuti se novim opasnostima, gripa, propuh, kurje oci, celavost.

Krajnje je vrijeme da se uozbiljimo.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 18/1/2023, 22:08

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by veber 18/1/2023, 22:13

sada možemo opet šišmiše lovit i juhe pravit.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 18/1/2023, 22:34

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 21/1/2023, 00:25


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20962
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by mentalitet 21/1/2023, 06:01

Mislav Kolakušić: Najveći pandemijski promotor Index povećao dobit 18 puta u godini pandemije


https://www.youtube.com/watch?v=Ouf0qBLSJCs

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by prckov 21/1/2023, 08:24

kovid, to jest reakcija na kovid (da sad ne spekuliramo o porjeklu) nije odvojena stvar od kompletnog woke pokreta (odrzivi razvoj je isto wokizam)
tako da dzaba drobite o jednoj grani wokizma jer to nista promjenit nece dok se korjen ne sasjece. Medutim treba bit svjestan gdje je korjen a ne uzaludno trest jednu granu


The Future has to be anti-racist, feminist and RED—Covid Says So - From The Square

evo feministica ce vam to sve fino objasnit

Zillah Eisenstein
A new year is beginning. I am determined to have the US turn a new corner against the pandemic. Because disease never stands apart from our bodies, it is defined with and through white supremacist and capitalist/misogynist toxic individualism. 
So, in order to get control of the Covid pandemic, white supremacy and its cohort racist misogyny and its toxic individualism must be abolished. The vaccine will not be enough.


Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 220px-Zillah_Eisenstein_Laura_Flanders_Show_2016

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34116
2014-04-19


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 23/1/2023, 15:31

https://www.vecernji.hr/vijesti/hzjz-prozvao-pseudoznanstvenike-petljanje-u-pitanja-zdravlja-predstavlja-napad-i-ugrozu-1651394


Struka kmeci, ne podnosi se kritika.
Najbolja je fotka, odmah je jasno kako se radi o strasno opasnim stvarima i jos strasnijim strucnjacima:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 23/1/2023, 15:40

https://narod.hr/svijet/elon-musk-nakon-druge-doze-cjepiva-dobio-sam-strasne-nuspojave-mislio-sam-da-cu-umrijeti

Jos jedan kmecavac:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 17 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum