ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Covid - ozbiljna(moja) tema

Page 6 of 18 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by epikur37 12/8/2022, 10:17

Na jesen ide novi val, pa vi kako hoćete...

epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 12/8/2022, 10:25

AssadNaPodmornici wrote:
18% djece u tajlanu odmah nakon cijepiva imalo nenormalan rad ekga (srce).

naravno pretpostavka je da će većini njima ovo smirit, however ima druga studija, gdje 1-2% ima oštećenja srca.

međutim znamo za sada , da ovo cijepivo ne roka samo srce, udara na živce, na mozak, na pluća, na jetru, i na spolne organe(sterilizacija) i na plodove u trudnoći(sve zemlje gdje je visoka procjepljenost žena u fertilnoj dobi imaju nagli pad nataliteta i velik rast abortusa). - čak i kod "slobodarskog konzervativca" orbana pa ga zastupnici ispituju zašto je u mađarskoj naglo pao natalitet i skočio broj pobačaja i defektnih plodova? (toliko koliko je Orban "konzervativac i za slobode")
e da izlaze istraživanja(a to je prvi domazet lošo govorio) da ova genetska terapija može i uzrokovati će rakove kroz par godina.. ne znamo kojem broju ljudi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by n_razbojnik 12/8/2022, 11:30

epikur37 wrote:Na jesen ide novi val, pa vi kako hoćete...
Uvijek su valovi, znamo mi na brodu

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11438
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 12/8/2022, 13:17

evo službeno u Americi ukinuta isto korona.. čak i režim vlasti Joe Bidena ukida koronu

Gordan Lauc

CDC je objavio značajne promjene preporuka ( https://www.cdc.gov/.../2022/p0811-covid-guidance.html ). Između ostaloga:
- kontakti zaraženih osoba ne trebaju ići u izolaciju
- za cijepljene i necijepljene preporuke su potpuno jednake
- Učenici mogu ostati na nastavi i nakon izlaganja virusu
- Ne treba testirati osobe bez simptoma
Lobisti pandemijske mafije naprosto divljaju po društvenim mrežama. Optužuju CDC da ima „krv na svojim rukama“.
Pratite ih i prepoznat ćete uzorak. Radi se o više manje do pandemije potpuno nepoznatim liječnicima koji imaju velik broj pratitelja na društvenim mrežama. Nadam se da će svi oni jednom završiti u zatvoru kao članovi zločinačke organizacije koja je širila strah kako bi osigurala nemoralne pandemijske prihode svojim članovima…

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 12/8/2022, 13:19

dake zaražena dica slobodno smiju u školu.
nema razlika u "preporukama" cijepljenih i necijepljenih(hahaha džabe su se rokali sa 3-4 otrova, sada umiru na lopate od posljedica)
tko nema simptome ne testira ga se makar se sumnja da je zaražen.
kontakti zaraženih ništa izolacija, ...
.........
ludnica. inače u japanu i republici kini(tajvan) su koronu službeno degradirali na razinu sezonske gripe(moja opaska u prosjeku je zadnja verzija korone dosta blaža od gripe) i time su ukinuli i testiranja, i ograničavanja i sve, vrijede iste preporuke kao kod gripe.. vlastita odgovornost, pij čajeve i vitamine, i stoj doma dok se ne izlječiš

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 12/8/2022, 13:22

samo čekan u RH ukidanje stožera, i objavljivanje brojki tko je zaražen prehladon a da ga se testiralo(znam već hrpu ljudi koji su sada bili zaraženi omicronom a nisu htjeli na testiranje, prvi moj otac a i dosta frendova, tako da čemu ta dnevna testiranja) , i ukidanje objavljivanja umrlih, jer realni broj umrlih nije točan.. većina ljudi umire sa koronom(prosjek je +80godina), evo ovaj pokojni novinar pro-vaxer je umrlo od omicrona zato jer ga žena(novinarka indexa) nije bila sposobna dopeljati na hitnu, gdje bi mu dali lijek, kisik i infuziju.. imao je pričam sa doktoricom iz splita, rijetki problem da mu se skupljala voda u plućima ili krv, u tom slučaju može te bilo kakva prehlada ubiti.. trebao je doći u bolnicu i tamo bi ga zbrinuli

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by n_razbojnik 12/8/2022, 13:33

Jao dozvoliti će se neodgovornost na gigantskoj razini? Gomile baboubojica će slobodno šetati a mali inkubatori virusa pohađati normalno nastavu?? Đe zapelo? 5.bocka nista?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11438
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 12/8/2022, 13:58

Ako se covid vrati imamo  na lageru milijune doza cjepiva s isteklim rokom.

Treba ga trositi, kako kizo kaze, da se ne baci.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18738
2015-08-09


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by epikur37 12/8/2022, 14:19

Prevencija je majka zdravlja, ja ću možda slati uzorak na kompletno DNA skevencioniranje.

Nema mrdanja.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by epikur37 12/8/2022, 14:22

U Hrvatskoj 1094 novih slučajeva zaraze koronavirusom, preminulo 11 osoba
--------------

Opet počinjne rasti
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by n_razbojnik 12/8/2022, 14:34

To sve ovi antivaxeri s trecom dozom rade sranja

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11438
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 12/8/2022, 14:35

nikoga ne zanima broj prehlađenih te broj ljudi umrlih od starosti. otvori lokalnu crnu kroniku pa čitaj

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 17/8/2022, 14:34

Već sam stavljao x dokaza da ovo cijepivo na koje vas i dalje nagovara elita da ga uzmete pod svaku cijenu, ne štiti. još jedno istraživanje.

Ne samo to, nego rezultati govore da oni koji su cijepljeni imaju veće šanse da se zaraze.
usput neki rezultati iz čitanja statistike u RH, da od navodnog broja umrlih od covid-prehlade, više umire cijepljenih . Zbog toga sve više zemalja svijeta ukida bilo kakve restrikcije i ostalo.
E da cijepivo je jebeno opasno, za značajan % populacije biti će štete.. neki će platiti glavom, neki zdravljem , a nekima valjda neće biti ništa.. prave dugoročne efekte još ne znamo, sada smo tek na srednjoročnim efektima koji se vide i te kako (rizik od miokarditisa, oštećenja mozga, živaca, srca, jetre, i spolnih organa, kao i povećan rizik za rakove i autoimune bolesti)

e da izgleda da vam povećava i šansu da vam zaista i covid našteti


Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Studij10
Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Studij11
Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Studij12

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 17/8/2022, 14:37

Dobro, na tako velikom broju cijepljenih moci ce se dobiti kvalitetni zakljucci o ovom nekvalitetnom proizvodu.

Cijepljenje je imalo svoju svrhu.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18738
2015-08-09


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 17/8/2022, 14:44

epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:yoda, krešimir mišak i semir osmanagić imaju sve dokaze :p
Ako si mogao ubrizgati to cudo nije zgoreg skoknuti u Visoko i malo dobrih vibracija pokupiti

iz Osmanagine "energetske masine"  :D

Mogu i s anom bučević vibrirati negdje na palubi :)
Ne znam tko je ta, znam za onu zanamari, to je roba:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18738
2015-08-09


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 18/8/2022, 08:49

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ukida-se-izolacija-i-za-covidpozitivne/2387989.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d

evo konačno i RH ukida izolaciju za prehlađene od korone. Dakle odete na PRC test, vidi se da ste covid pozitivni i štetate okolo bez problema. E da ipak postoji uvjet, da morate nositi masku.
Naravno "stručnjaci" i "novinari" vrište "da nitko neće nositi masku" -što je naravno istina.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 18/8/2022, 08:55

Nenad Bakic

Zbilja zabrinjavajući podaci s europske baze smrtnosti Euromomo.
Broj smrti djece mlađe od 15 je stalno padao (sve manje djece, valjda i bolje zdravstvo), ali se onda sredinom 2021. počeo značajno povećavati.
Ono što vjerojatno možemo zaključiti je da to nije smrtnost od epidemije jer vidimo da dva velika vala smrtnosti za starije nisu imala pandane za mlađe - dakle nisu baš umirali od epidemije.
Ovo naravno ne povlači odmah neki strogi zaključak, ali sigurno zaslužuje veliku pažnju, i dok se to ne raščisti, a bilo je očitao već davno - mislim da se svatko tko zagovara ili je zagovarao cijepljenje tuđe djece izlaže velikoj opasnosti. Fanatici cijepljenja tuđe djece kao Ceci, Trobonjača, Čičin-Šain i njihovi propagandisti kao Krafnožder i ostali kažu da je suprotstavljanje njima 'napad na znanstvenike', ali niti oni predstavljaju znanost, niti je diskusija njihovih radikalnih teza 'napad'. Radikalne metode zahtijevaju radikalne dokaze, a oni ih nemaju, dapače, puno stvari ukazuje da bi morali biti vrlo, vrlo oprezni.
Jednako tako kad vidite opsesivno bavljenje pandemijskih marketingaša Gordan Lauc om i sa mnom, i to ne našim argumentima nego baš nama koji se protivimo onome za što se oni zalažu (ima li #Krafnožder  djece?), vjerujem da ima osnova da pomislite da se radi o kampanji.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=10159944113104556&set=a.10152742901729556


--- osim onoga luđaka koji je trovao svoje "prinčeve i princeze" nadam se da vi ostali niste trovali svoju djecu --- ako ste vi vjerski korona fanatik , vaša djeca i unuci ne moraju biti žrtvovani "false God-u" Gates/Klaus Schawbu i takvima radi vašeg fanatizma

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 18/8/2022, 08:59

:D this didnt age well
Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Mediji10

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by n_razbojnik 18/8/2022, 11:35

AssadNaPodmornici wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/ukida-se-izolacija-i-za-covidpozitivne/2387989.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d

evo konačno i RH ukida izolaciju za prehlađene od korone. Dakle odete na PRC test, vidi se da ste covid pozitivni i štetate okolo bez problema. E da ipak postoji uvjet, da morate nositi masku.
Naravno "stručnjaci" i "novinari" vrište "da nitko neće nositi masku"  -što je naravno istina.  
Kako to, kako to, kako to? 28 mjeseci ranije i pozitivan pcr test znacio je 10-dnevnu izolaciju svih kontakata i nerođene djece....a sad, brnjica, barem da nekako znamo da si šugav

Haha


Last edited by n_razbojnik on 18/8/2022, 11:38; edited 1 time in total

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11438
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by n_razbojnik 18/8/2022, 11:37

Zadnjih dvije godine pcr pozitivan u javnosti, bio je baboubojica , fašist i ravnozemljas...jao, ocekujem kolektivni suicid ovih koronafašista ili zaključavanje u podrume do daljnjega...ero ne izlazi poginit ces, djabe i 3 boostera

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11438
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 18/8/2022, 12:16

n_razbojnik wrote:
AssadNaPodmornici wrote:https://www.index.hr/vijesti/clanak/ukida-se-izolacija-i-za-covidpozitivne/2387989.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d

evo konačno i RH ukida izolaciju za prehlađene od korone. Dakle odete na PRC test, vidi se da ste covid pozitivni i štetate okolo bez problema. E da ipak postoji uvjet, da morate nositi masku.
Naravno "stručnjaci" i "novinari" vrište "da nitko neće nositi masku"  -što je naravno istina.  
Kako to, kako to, kako to? 28 mjeseci ranije i pozitivan pcr test znacio je 10-dnevnu izolaciju svih kontakata i nerođene djece....a sad, brnjica, barem da nekako znamo da si šugav

Haha
as onaj koji je baca đubrivo na polju, a bio je u izolaciji, dakle sam je bio na polju i radio, dobio 8000kn kazne.

sada možeš izaći i normalno živjeti, kao trebaš nabiti brnjicu, ali fora je što baš nitko ne nosi brnjice, tako da niti ovi neće..

jer prije te još moglo kontrolirati, tipa policija ti dođe u provjeru jesi-doma, nisi-doma,
sada.. otišao si vanka,  pitaj ženu /mater gdje vam je taj zaraženi? ma evo išao u Lidla u šoping.. pa trči tamo traži ga u gužvi i gledaj jel natakao masku u trgovini gdje se nalazi 300 ljudi haha
a on već obavio šoping i sa ekipom je na kavi.. :D

gotovo je. država ne može tek tako ukinuti stožer, brojanje navodno prehlađenih i umrlih od starosti(koje ludi safet vidim na drugoj temi copy paste-a sa indexa svaki dan), i ne može ukinuti stožer, i reći ---_ "ma džabe smo vas tlačili, a pola vas se otrovalo cijepivima jebiga dobar % vas će umirati od toga ili će imati sjebano zdravlje , sve vam je to bilo zakurac" , pa će korak po korak ukidati sve ovo.. kao što su nam ukidali ljudska prava korak-po-korak da se ljudi nebi bunili, tako će vraćati ljudska prava , da opet se ovce nebi bunile - "da su zakurac proveli 2godine u podrumu, u strahu, i potencijalno sjebali sebi i familiji zdravlje , a usput smo dobili svjetsku krizu i na rubu smo nuklearnog rata" -- sve bilo zakurac

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 6 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 18 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum