ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Covid - ozbiljna(moja) tema

Page 12 of 18 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next

Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 28/11/2022, 12:19


Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 29/11/2022, 21:43

Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by veber 29/11/2022, 22:10

a to ti je kao i đemal.
u siječnju je htio streljat ljude koji nisu cijepljeni, sada se bori za prava kineza.

sve to isti kurac i isto smeće od ljudi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Hektorović likes this post

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by red wolf 29/11/2022, 22:14

COVID je zaustavljen stvaranjem kolektivnog imuniteta. U ovo vrijeme, prošle godine, zaraženi su se brojali u tisućama. A danas? Još uvijek se može dogoditi nekakva mutacija, ali...Ovo u Kini je van svake pameti...I ovdje se vidi što je Zapad...Da, u određenim situacijama će se određena ljudska prava i slobode ograničiti, ali samo zbog izvanrednih situacija. Ali, kad takve situacije prođu, ta ista prava i slobode se vraćaju u svojoj punini.
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15940
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 29/11/2022, 23:00

red wolf wrote:COVID je zaustavljen stvaranjem kolektivnog imuniteta. U ovo vrijeme, prošle godine, zaraženi su se brojali u tisućama. A danas? Još uvijek se može dogoditi nekakva mutacija, ali...Ovo u Kini je van svake pameti...I ovdje se vidi što je Zapad...Da, u određenim situacijama će se određena ljudska prava i slobode ograničiti, ali samo zbog izvanrednih situacija. Ali, kad takve situacije prođu, ta ista prava i slobode se vraćaju u svojoj punini.
to ograničavanje ljudskih prava i sloboda radi novinarske prehlade je definitivno najmračnije poglavlje zapada od 1945 godine. a ono što se događa u Kini, događalo se isto u Kanadi, Francuskoj, pa donekle i u RH. nema opravdanja zato. Ne da nema opravdanja, većina koronafašista se nije ispričala, lako za ludog safeta i takve luđake, on je nebitan i zaključan u podrum, problem su novinari i političari a da ne govorimo koliko je korupcije bilo tu. dok se ne desi numberški proces nećemo naprid.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20827
2018-06-14


Hektorović likes this post

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by veber 29/11/2022, 23:06

onaj kreten ringo objavio da su ameri napravili koronu i da je zato rusija napala ukrajinu da ih ne potruju.

izgleda da je lik previše žderao govedine i ovčetine pa ga ludilo zelo.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53302
2014-12-30


Hektorović and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 1/12/2022, 23:34

Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 2/12/2022, 14:40

Tylore Lorenz Safeta

"prirodni imunitet ne postoji, treba vječno biti pod lockdownom, rokanje bosterima svakih par mjeseci, tko dobije koronu ako i preživi ostaje mu long covid"

inače jedna amerikanka je komentirala long covid u USA

kaže da od long covida u USA oboljevaju samo bijelkinje u 40tim bez muža i djece :D i nikoja druga demografska skupina.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20827
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 2/12/2022, 14:48

jbt ne znam niti jednu osobu da nije imala koronu jednom ili dva put. ja dva puta. nitko ništa. i pazi ovo ne znam ikoga izravno iz prve ruke da je umro od korone.

(znam iz druge ruke dvojicu iskreno od jednog poznanika njegov otac, i jedan iz zgrade kojeg nisam upozna).

nedavno sam imao člana familije amo reći tetka, starija osoba, otišla u bolnicu operirati se protiv raka. jedva je spasili operacijom.. nije prošlo niti tri-četri dana nakon operacije, dobije koronu.. naravno unjeli doktori ili sestre koje imaju potvrde , koje ne štite kurca pa oni uredno kašlju te viruse na najteže bolesnike.
mi se svi prepali, evo starija osoba, jedva preživila operaciju, dobila koronu.. neki se već počeli opraštati od nje.. a ništa, stavili joj masku na kisik pola dana, skinuli masku, i za par dana prošla koronu, i pustili je doma :D

(inače daleko daleko najviše ljudi je i tako i umrlo od korone po bolnicama, i to su ih pobili ovi sa potvrdama, kao imaš potvrdu da si se cijepio dva puta, ne moraš se testirati, i onda ti kašlješ sa tom prehladom, i zaraziš ljude od 70 i 80godina koji su došli u bolnicu i ćao đaci)

a zato su nas terorizirali sa cijepivima i lockdownima, znam sa druge strane mlađe(prva i druga ruka) koji su najebali zbog cijepiva.. kako rekoh frend kupio stan od osobe kojoj je kćer postala invalid nakon cijepiva, završila u kolicima.
frend(aj iz osnovne) koji je sportaš cili život, radi bauštelu, građen kao trokrilni ormar (i to čisti mišići bez puno sala), kao išao se praviti pametan, cijepio se, i završio u bolnici sjebalo mu se srce.. sada se mora paziti od "naprezanja"..

a koliko mi je tek ljudi pričalo da znaju frendove i ostale koje su sjebala cijepiva... iako aj ne ispada da su ipak napravljena "namjerno" da "steriliziraju i potamane ljude", ta teorija zavjere mislim da nije istinita, međutim činjenica jest da su opasna, vjerojatno najopasnija cijepiva u povjesti čovječanstva koji su progurani nadam se samo radi profita a ne da smanje broj zapadno europljana

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20827
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 2/12/2022, 15:05

https://narod.hr/hrvatska/kolakusic-upire-prstom-u-index-hr-zbog-covid-ludila-pogledajte-koliko-im-je-u-pandemiji-narasla-dobit

Fino se naplatilo brojanje koronasa.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 4/12/2022, 17:29

Safet u podrumu

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 FjJGq3iXgAAQbBP?format=jpg&name=medium
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 4/12/2022, 17:49

dijagram wrote:https://narod.hr/hrvatska/kolakusic-upire-prstom-u-index-hr-zbog-covid-ludila-pogledajte-koliko-im-je-u-pandemiji-narasla-dobit

Fino se naplatilo brojanje koronasa.
normalno zato ja i govorim, da je sve to gamad.. kao oni se bore "za bolju i progresivnu Hrvatsku, protiv primitivizma i nacionalizma, za osobne i ekonomske slobode" a prvom prilikom gdje se trebali boriti , ovi se prodali i postali fašisti. sutra da dođe islamski šerijat, 80% HDZa bi prešlo u šerijatsku stranku, a index i 90% drugih medija bi postali najžešći fanovi šerijata

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20827
2018-06-14


Hektorović likes this post

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 5/12/2022, 12:19





Ovo su neki priželjkivali i kod nas
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 5/12/2022, 15:38

Inače na zapadu i australiji i novom zelandu je velika velika potražnja za krvi osoba koje se nisu cijepili. (ovim cijepivima protiv covida).
navodno(nisam išao provjeravati) osobe koje bi na trannfuziji primile krv cijepljenih su dobijali začepljenje i sranja. i to je pogotovo opasno za one koji su bili bolesni.

a najjači su mi ovi luđaci koji su možda potencijalno otrovali/sterilizirali svoje "prinčeve i princeze"

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20827
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 7/12/2022, 12:56

izašla istraživanja, mislim službena istraživanja , recenzirana, jer mi smo ovdje na forumu znali prije godinu ipo dana.
cijepiva ne štite mlade, mladima corona nije ništa opasnija od prehlade, a cijepiva nose rizike u obliku miocarditisa, napada na živčani moždani sustav, te napada na spolne organe(sterilizacija).
(moj dodatak to je ono što znamo, idu priče da će ta cijepiva kroz par godina povećati i količinu rakova, napadati i druge organe, jedino što je pozitivno da se radi o jednom manjem postotku ljudi koji će biti sjebani ili ubijeni, međutim ako je među njima vaše dijete...)
zaključak istraživanja - obvezno cijepljenje protiv novinarske gripe je bilo ne-etičko.

čestitke svima koji nisu sebe ili svoju djecu /unuke otrovali.
oni koji jesu, u nadi da im čine najbolje, nadam se da neće ništa im biti, ipak za sada ta oštećenja gađaju manji broj ljudi.(ali na milijune njih se skupi).
oni koji su bili za obvezno trovanje svih, a i dalje se nisu ispričali, želim im sve najgore u životu , pogotovo onima na pozicijama moći(političarima, novinarima, "stručnjacima"). takve naciste treba izvesti pred sud
NEW - Analysis published in the British Medical Association journal suggests COVID boosters are likely to cause net clinical harm to young adults, where total severe adverse events will outweigh COVID hospitalizations averted.
"University booster mandates are unethical."
https://jme.bmj.com/content/early/2022/12/05/jme-2022-108449

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20827
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 7/12/2022, 14:06



legendarni Strelkov kojeg smo ja i Hektorovic nekoliko desetaka puta spominjali na ovoj temi, se konačno javio na svom telegramu nakon više od dva mjeseca što je proveo na fronti.

Nije optimističan.
Kaže većina vojnika i oficira i dalje neman pojma zašto se ratuju niti koji je cilj rata. Da to jako loše utječe na moral.
Za razliku od Ukrainaca gdje vodstvo ima jasnu strategiju, a vojnici su puno bolje motivirani jer točno znaju koji im je cilj(izbaciti Rusiju iz Ukraine jel da)
Čak i sama Rusija nema strategiju, a trenutna Ruska strategija je ukopvanje i utvrđivanje osvojenog teritorija u nadi da će zadržati osvojeno barem i da će iscrpljujućim ratom te bombardiranjem infrastrukture pobjediti Ukrainu.
Strelkov smatra da je to loš put i da kombinacija ovih faktora će dovesti do Ruskih poraza

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20827
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 7/12/2022, 21:12

Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 8/12/2022, 17:33

Najvažnija dobna skupina, ona koja treba stvarati novo potomstvo, najviše sjebana cijepivima,  protiiv novinarske gripe koja im ionako ne može ništa.
DeSantis je među prvima odjeba sve mjere i ostalo, i ne samo to, nitko nije smio uvjetovati Amerima na Floridi da moraju nositi maske i trovati se cijepivima. Tipa ako bi neka privatna korporacija rekla da moraš nositi masku ili biti cijepljen, zalipili bi im ogromnu kaznu, tako da se odustalo nakon dva dana. DeSantis je zbog jako jako popularan na Floridi, država koja je glasala malo za demokrate malo za republikanc, DeSantisu dala +20% glasova. I Marco Rubio je isto tako osvojio. U ostataku države republikanci koji su počeli pjeniti se da će zabraniti totalno pobačaj makar dijete bilo teško bolesno, ili produkt silovanja/incesta, doživjeli pušionu, a kada se treba suprostaviti woke korporacijama, medijima nitko nema muda izuzev par političara(čak niti Trump nije imao toliko muda i često je bio okružen sa deep state igračima koji su mu prvom prilikom zabili nož u leđa ili ga sabotirali).

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20827
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici 8/12/2022, 17:44

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 Danska10

Danska ukida sve vezano za novinarsku prehladu.
Dakle ako ste prehlađeni novinarskom gripom, ne morate niti stati doma, nema izolacije, možete ići normalno okolo i zaraziti druge.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20827
2018-06-14


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram 8/12/2022, 18:52

AssadNaPodmornici wrote:Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 Danska10

Danska ukida sve vezano za novinarsku prehladu.
Dakle ako ste prehlađeni novinarskom gripom, ne morate niti stati doma, nema izolacije, možete ići normalno okolo i zaraziti druge.
Daju li kakvo pojasnjenje, kako sad to, zasto, otkud tako veliki obrat?

Od silnog silovanja teroriziranja pucanstva pritisaka na cijepljenje cak i djece, otkud ovo.

Daje li tko barem nemusta objasnjenja, pokusava nesto ili samo pustaju ove vijesti i sute ko zadnje smece.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18678
2015-08-09


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović 10/12/2022, 19:16

Još jedan lik srednjih godina na oltaru znanosti nakon srčanog udara 

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 2fb8af10Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 E5191510
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Covid - ozbiljna(moja) tema - Page 12 Empty Re: Covid - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 18 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum