ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović Sun 11 Sep - 17:17

dakle nešto ovakvo

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Slika248

Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by debotoijusto Sun 11 Sep - 17:22

Hektorović wrote:NSDC Secretary Danilov:

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 25ab Ukraine will no longer be satisfied with either Russia's "surrender" of Crimea with Donbass, or reparations for the "invasion". Kiev, together with its Western allies, will seek "complete surrender and demilitarization of the Russian Federation.




glup potez , nadam se izgovoren u euforiji trenutnog stanja a ne politika koju zastupa vlada
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Sun 11 Sep - 17:26

Hektorović wrote:NSDC Secretary Danilov:

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 25ab Ukraine will no longer be satisfied with either Russia's "surrender" of Crimea with Donbass, or reparations for the "invasion". Kiev, together with its Western allies, will seek "complete surrender and demilitarization of the Russian Federation.



totalno su se UKR napalili. Čak i prije ovih ofenziva bilo je neko istraživanje ovako pucam iz glave, tipa 85% stanovnika UKR je podržavalo nastavak ratovanja , i +90% njih je smatralo da će UKR pobjediti.
Nakon ovoga postotak je vjerojatno još viši, čak i Ruska manjina vjerojatno (većina Rusa pod kontrolom Kijeva su na strani Ukraine) smatra će UKR pobjediti.

Ali gle problem je što RU ima nuklearno oružje, i ja smatram(to sam napisao davno), kada RU doživi dovoljno ovakvih poraza, i kada UKR počne prijetiti Krimu možda čak i Donjecku da će ovi prijetiti nuklearnim oružjem.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović Sun 11 Sep - 17:30

AssadNaPodmornici wrote:
Ali gle problem je što RU ima nuklearno oružje, i ja smatram(to sam napisao davno), kada RU doživi dovoljno ovakvih poraza, i kada UKR počne prijetiti Krimu možda čak i Donjecku da će ovi prijetiti nuklearnim oružjem.

U biti pitanje je koliko ovakvih poraza može preživjeti kepec u Kremlju, i tko i što će ga nasljediti...

Rusi su do sad uglavnom skidali vladare koji su gubili ratove. 

Moje predviđanje, ovo se tek zakuhava.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović Sun 11 Sep - 17:32

AssadNaPodmornici wrote:totalno su se UKR napalili. 

A kako će se tek nakon Zaprožnje, gdje mogu vrlo lako izbiti do Azova.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber Sun 11 Sep - 18:34

marcellus wrote:rusočetnici izgleda ozbiljno dobivaju po pički, kme.

ma potrajat će to još godinama ali kako rekoh vrijeme kod takvih ratova uvijek radi za one koji se brane.

u takvim ratovima isključivo, jedino ekonomija odnosno industrija-koju ti stalno odbacuješ-igra ulogu.
putuljko je zabrijao da je staljin i da je ovo drugi rat. samo je zaboravio da je staljin došao do berlina samo zato jer je od amera dnevno dobijao 1000 t pomoći, da su američki inžinjeri gradili tvornice zajedno sa zarobljenim nijemcima koji su dobrim djelom bili ljudi iz industrije.

zato je amerika dobila drugi rat.
zato će ukrajina dobiti ovaj.

rusija je po hamburškom instintutu kliznula ispod portugala.
početkom rata bili su iznad španjolske.

za godinu dana će doseći hrvatsku.

samo ekonomija i industrija odlučuju velike sukobe, nikaj drugo.

(a putuljko nije računao da će merkel biti prisiljena dati ostavku, da će u francuskoj pobjediti macron jer je izdašno financirao onu kravu. debilčeki su računali da se britanija neće miješati. i kaj sada ima? 
-NATO na granicam, zapadnim
-Inačicu istog saveza sa Japanom, Australijom, N. Zelandom na istoku
-atomsko oružje stalno u zraku, 2ga njemačka eskadrila je u istočnoj poljskoj, a oni nose nuklearno
-ekonomiju u kurcu)

i nakon svega treba se sjetiti pattona koji je rekao da nijemci nisu najveći neprijatelj svijetu nego komunistički sistem na istoku.
zato onom pederu montyu treba pišat na grob-smrad ruski.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber Sun 11 Sep - 18:40

debotoijusto wrote:
Hektorović wrote:NSDC Secretary Danilov:

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 25ab Ukraine will no longer be satisfied with either Russia's "surrender" of Crimea with Donbass, or reparations for the "invasion". Kiev, together with its Western allies, will seek "complete surrender and demilitarization of the Russian Federation.




glup potez , nadam se izgovoren u euforiji trenutnog stanja a ne politika koju zastupa vlada
glup da.
trenutno

svi znamo da ih treba totalno porazit.

u svakom slučaju ih nakon što popuše treba natjerati na reparacije.
isto tako za svakog ubijenog krvarinu.

u rusiji je još uvijek na snazi smrtna kazna, ako se ne varam pa ih sve počaučeskirati.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram Sun 11 Sep - 18:46

Wolf trdi da se i kod Hersona rusi komesaju i moguce je odstupanje.

Bude li to istina onda se definitivno putinu otkazuje poslusnost.

Ne zeli se biti topovsko meso.

Sva ova silna tisina od strane kremlja jasno ukazuje da tamo nista nije u redu.



dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber Sun 11 Sep - 18:47

dijagram wrote:I izbacite taj "kotao" vise iz rjecnika.

Ne znam otkud se taj termin ubacio, nije vojnicki,  niti hrvatski, cak nije bio niti jnaovski.

Nesto  novokomponirano:)

Rece se okruzenje.
problem je kaj većina naših "taktičara" ne zna napet pištolj, a gugle im nije uvijek najbolji frend.

kada sam čitao analize kolega mislio sam da je kic dozvolio da se i o brlji raspravlja.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by veber Sun 11 Sep - 18:54

dijagram wrote:Wolf trdi da se i kod Hersona rusi komesaju i moguce je odstupanje.

Bude li to istina onda se definitivno putinu otkazuje poslusnost.

Ne zeli se biti topovsko meso.

Sva ova silna tisina od strane kremlja jasno ukazuje da tamo nista nije u redu.



dok nema neke službene vijesti.
bumo čekali.

a znakovit je dolazak one krave zelene u kijev

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram Sun 11 Sep - 19:00

Ne bi me zacudilo izvlacenje hersonskog dijela vojske na lijevu stranu Dnjepra.

Tu bi rusi dobili potencijal  u ljudstvu.

Crtu na lijevoj obali mogu drzati s 20% snaga koje sad koriste preko rijeke.

Ostalo mogu ubaciti u Donbas i opet pokusati nesto osvojiti.

time bi opravdali i "ovo takticko pregrupiranje" na sjeveru, otklonili mogucnost da ih se baci u Dnjepar, a naprijed nemaju sanse.

Cisto pokusavam biti u putinovoj kozi i razmisljati kao on, sto naravno nitko ne moze, KGB je KGB:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Sun 11 Sep - 20:05

dijagram wrote:Ne bi me zacudilo izvlacenje hersonskog dijela vojske na lijevu stranu Dnjepra.

Tu bi rusi dobili potencijal  u ljudstvu.

Crtu na lijevoj obali mogu drzati s 20% snaga koje sad koriste preko rijeke.

Ostalo mogu ubaciti u Donbas i opet pokusati nesto osvojiti.

time bi opravdali i "ovo takticko pregrupiranje" na sjeveru, otklonili mogucnost da ih se baci u Dnjepar, a naprijed nemaju sanse.

Cisto pokusavam biti u putinovoj kozi i razmisljati kao on, sto naravno nitko ne moze, KGB je KGB:)
to i stoji. ali onda de-facto priznaju da su pušiona u ratu. pazi gledao sam videa, u Hersonu ukrainci slave otvoreno, u kafićima pro-ukrainsku glazbu puštaju, ljudi veseli radi ove kontra ofanzive itd.

sa druge strane taj tvoj plan koji je sasvim logičan s obzirom na Ruske ograničene resurse i Ukrainsko jačanje nije lako niti izvesti iz razloga što su mostovi preko rijeke Dnjepar skršeni totalno. I sve je pod nadzorom USA satelita i u dometu UKR HIMARS sustava, plus lokalci javljaju Ukraincima događanja. Dakle morali bi svu vojnu silu vratiti preko Dnjepra, dakle prebacivati ih kvazi trajektima i non stop biti pod udarom Ukrainaca. 20 000 vojnika(više nego što oružane snage RH imaju) plus količina tehnike koja nadmašuje tehniku vojske Srbije, nije sve to lako prebaciti nazad. Treba početi danas da bi se to moglo izvesti kroz par tjedana... Ukrainci su svakako ih jebački sjebali.. dopustili su im da dovuku najbolje RU jedinice tamo i ogromnu količinu tehnike, a sada su praktički zatočeni...

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram Sun 11 Sep - 20:17

AssadNaPodmornici wrote:
dijagram wrote:Ne bi me zacudilo izvlacenje hersonskog dijela vojske na lijevu stranu Dnjepra.

Tu bi rusi dobili potencijal  u ljudstvu.

Crtu na lijevoj obali mogu drzati s 20% snaga koje sad koriste preko rijeke.

Ostalo mogu ubaciti u Donbas i opet pokusati nesto osvojiti.

time bi opravdali i "ovo takticko pregrupiranje" na sjeveru, otklonili mogucnost da ih se baci u Dnjepar, a naprijed nemaju sanse.

Cisto pokusavam biti u putinovoj kozi i razmisljati kao on, sto naravno nitko ne moze, KGB je KGB:)
to i stoji. ali onda de-facto priznaju da su pušiona u ratu. pazi gledao sam videa, u Hersonu ukrainci slave otvoreno, u kafićima pro-ukrainsku glazbu puštaju, ljudi veseli radi ove kontra ofanzive itd.

sa druge strane taj tvoj plan koji je sasvim logičan s obzirom na Ruske ograničene resurse i Ukrainsko jačanje nije lako niti izvesti iz razloga što su mostovi preko rijeke Dnjepar skršeni totalno. I sve je pod nadzorom USA satelita i u dometu UKR HIMARS sustava, plus lokalci javljaju Ukraincima događanja. Dakle morali bi svu vojnu silu vratiti preko Dnjepra, dakle prebacivati ih kvazi trajektima i non stop biti pod udarom Ukrainaca. 20 000 vojnika(više nego što oružane snage RH imaju) plus količina tehnike koja nadmašuje tehniku vojske Srbije, nije sve to lako prebaciti nazad. Treba početi danas da bi se to moglo izvesti kroz par tjedana... Ukrainci su svakako ih jebački sjebali.. dopustili su im da dovuku najbolje RU jedinice tamo i ogromnu količinu tehnike, a sada su praktički zatočeni...

Tocno, tu su svakako poluzarobljeni, pogotovo tehnika, ona ne moze van, mogu je unistiti prije povlacenja.

Uzgred, gore nisu ni to uradili.

Nigdje vijesti i unistenom vozilu, da ne govorim o miniranom.

Ako tog i jest bilo svakako minimalno i samoinicijativno.

Vec prikazuju Ukrajince kako vozikaju tenkove sa slovom Z.

Putin trazi neka suvisla rjesenja.

Ovo bi bilo jedno od mogucih, realno, logicno i nastavak zapocete price o namjernom manevru postrojbama, a ne povlacenju pred ukrajincima:)

Upitno je hoce li drzati i istocnu obalu Oskila, moguce se i tu vrate dublje, a mozda zadrze polozaje uz prirodnu fortifikaciju.

Kronican manjak ljudstva nekako moraju kompenzirati.

Dok su ukrajinci bili u poziciji obrane to je islo, no kad su krenuli naprijed sto sam prizeljkivao odavno pokazala se propusnost ruske obrane.

Oni doista imaju premalo ljudi, poglavito pricuvu za smjenu, rotiranje i odmaranje ljudstva, a pogotovo za intervencije na potrebitim mjestima.

No kakvi su ludi pospanci u njegovom stozeru, sam Bog zna sto ce i kako ce.

Za sada manje vise ne cine nista,sto puno govori:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Šandor Winnetou Sun 11 Sep - 20:28

dijagram wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
dijagram wrote:Ne bi me zacudilo izvlacenje hersonskog dijela vojske na lijevu stranu Dnjepra.

Tu bi rusi dobili potencijal  u ljudstvu.

Crtu na lijevoj obali mogu drzati s 20% snaga koje sad koriste preko rijeke.

Ostalo mogu ubaciti u Donbas i opet pokusati nesto osvojiti.

time bi opravdali i "ovo takticko pregrupiranje" na sjeveru, otklonili mogucnost da ih se baci u Dnjepar, a naprijed nemaju sanse.

Cisto pokusavam biti u putinovoj kozi i razmisljati kao on, sto naravno nitko ne moze, KGB je KGB:)
to i stoji. ali onda de-facto priznaju da su pušiona u ratu. pazi gledao sam videa, u Hersonu ukrainci slave otvoreno, u kafićima pro-ukrainsku glazbu puštaju, ljudi veseli radi ove kontra ofanzive itd.

sa druge strane taj tvoj plan koji je sasvim logičan s obzirom na Ruske ograničene resurse i Ukrainsko jačanje nije lako niti izvesti iz razloga što su mostovi preko rijeke Dnjepar skršeni totalno. I sve je pod nadzorom USA satelita i u dometu UKR HIMARS sustava, plus lokalci javljaju Ukraincima događanja. Dakle morali bi svu vojnu silu vratiti preko Dnjepra, dakle prebacivati ih kvazi trajektima i non stop biti pod udarom Ukrainaca. 20 000 vojnika(više nego što oružane snage RH imaju) plus količina tehnike koja nadmašuje tehniku vojske Srbije, nije sve to lako prebaciti nazad. Treba početi danas da bi se to moglo izvesti kroz par tjedana... Ukrainci su svakako ih jebački sjebali.. dopustili su im da dovuku najbolje RU jedinice tamo i ogromnu količinu tehnike, a sada su praktički zatočeni...

Tocno, tu su svakako poluzarobljeni, pogotovo tehnika, ona ne moze van, mogu je unistiti prije povlacenja.

Uzgred, gore nisu ni to uradili.

Nigdje vijesti i unistenom vozilu, da ne govorim o miniranom.

Ako tog i jest bilo svakako minimalno i samoinicijativno.

Vec prikazuju Ukrajince kako vozikaju tenkove sa slovom Z.

Putin trazi neka suvisla rjesenja.

Ovo bi bilo jedno od mogucih, realno, logicno i nastavak zapocete price o namjernom manevru postrojbama, a ne povlacenju pred ukrajincima:)

Upitno je hoce li drzati i istocnu obalu Oskila, moguce se i tu vrate dublje, a mozda zadrze polozaje uz prirodnu fortifikaciju.

Kronican manjak ljudstva nekako moraju kompenzirati.

Dok su ukrajinci bili u poziciji obrane to je islo, no kad su krenuli naprijed sto sam prizeljkivao odavno pokazala se propusnost ruske obrane.

Oni doista imaju premalo ljudi, poglavito pricuvu za smjenu, rotiranje i odmaranje ljudstva, a pogotovo za intervencije na potrebitim mjestima.

No kakvi su ludi pospanci u njegovom stozeru, sam Bog zna sto ce i kako ce.

Za sada manje vise ne cine nista,sto puno govori:)
Ne čine ništa jer nitko neće i ne smije preuzeti odgovornost na sebe, svi gledaju taj križ odbaciti što dalje od sebe. Jebiga ruska doktrina ratovanja je takva i sad će oni teško to u hodu mjenjati, nema trika.

_________________
Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram Sun 11 Sep - 20:32

Procitah negdje da marticevski pokazuju nemoc.

Tuku po gradovima ponekim kindzalom, po centralama i slicno.

Sipanje bjesnila koje jasno ukazuje na nemoc.

Ne smije dici dvije eskadrile i masovno tuci ukrajinsku zivu silu.

Pola ih se ne bi vratilo.

Grozno je to, imas kao nesto pravo, al kao da i nemas:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović Sun 11 Sep - 20:46

Nema me par sati kad evo kaos, Kremaljski gnom je krenuo uništvati termo elektrane po Ukrajini.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović Sun 11 Sep - 20:50

Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović Sun 11 Sep - 20:53

Two main thermal power plants in Left-Bank Ukraine were hit: Kharkov and Kremenchug thermal power plants are on fire
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by AssadNaPodmornici Sun 11 Sep - 20:54

Hektorović wrote:Nema me par sati kad evo kaos, Kremaljski gnom je krenuo uništvati termo elektrane po Ukrajini.
nisam pogleda vijesti po twiteru/telegramu, ali to je dno. dapače baš sam čitao i najluđi Srpski forum, kada su pričali o raketiranju Ukraine, baš jedan napisao da u fer ratovanju se ne diraju elektrane, da njihov efekat na vojna djelovanja je minimalan, da od toga pate samo civili.. čak i ti Srbi koji su još do jučer mislili da je ovo "klopka za ukraince i da im se sprema novi kotao" se slažu da se ne gađaju elektrane, i ovaj as udara po njima.

Zaboravlja da i UKR ima u dometu hrpu Ruske infrastrukture pogotovo sada kada M777 Haubice dođu do same granice, a danas sutra Ukrainci a vjerujem i sada su mobilizirali vlastite stručnjake te uz pomoć zapadnih resursa sigurno sastavljaju balističke projektile puno većeg dometa u podzemnim centrima... pa šta će onda?


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Hektorović Sun 11 Sep - 20:56

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:Nema me par sati kad evo kaos, Kremaljski gnom je krenuo uništvati termo elektrane po Ukrajini.
nisam pogleda vijesti po twiteru/telegramu, ali to je dno. dapače baš sam čitao i najluđi Srpski forum, kada su pričali o raketiranju Ukraine, baš jedan napisao da u fer ratovanju se ne diraju elektrane, da njihov efekat na vojna djelovanja je minimalan, da od toga pate samo civili.. čak i ti Srbi koji su još do jučer mislili da je ovo "klopka za ukraince i da im se sprema novi kotao" se slažu da se ne gađaju elektrane, i ovaj as udara po njima.

Zaboravlja da i UKR ima u dometu hrpu Ruske infrastrukture pogotovo sada kada M777 Haubice dođu do same granice, a danas sutra Ukrainci a vjerujem i sada su mobilizirali vlastite stručnjake te uz pomoć zapadnih resursa sigurno sastavljaju balističke projektile puno većeg dometa u podzemnim centrima... pa šta će onda?


Pa bolesnik iz kremlja se naslađuje tome što će se europa smrzavati, sad ide na to da se ukrajina smrzava.


Čini se kako krećemo u još tamniji dio rata.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by dijagram Sun 11 Sep - 21:00

Tesko smece.

Jebat ce im Ukrajinci mater za ovo i sve drugo.

Rade to sad kad ostavljaju citave gradove i sela na milost ili nemilost Ukrajincima.

Briga ih za one koji ostanu kod kuce, a one koji su pobjegli trajno sprecavaju da se ikad vrate.

Za njih imaju samo pusku i u rov.

Strava kakvi oslobodioci napacenog ruskog naroda.

Osim toga prosipanje bijesa bjesnih pasa i budali treba biti jasan pokazatelj nemoci i frustracije na bojnom polju.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema - Page 47 Empty Re: Rat u Ukraini - ozbiljna(moja) tema

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum