ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 27/4/2022, 05:20

Mnogo mi je zao radi onih sporazuma is Minska
Ali Amerikancima je trebao ovaj rat a Kijev je pod upravom Washingtona i Londona...I Pentagona

Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 27/4/2022, 08:37

Selo Staraja Nelidovka nalazi se oko 16 kilometara sjeverno od ukrajinske granice i jednako toliko je udaljeno od grada Belgoroda.

"Prema preliminarnim informacijama, u blizini sela Stara Nelidovka gori skladište municije. Na stambenim objektima i kućama nije pričinjena šteta. Među civilima nije bilo žrtava", rekao je Gladkov.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 27/4/2022, 09:00

https://t.me/RU_ZOV/1641

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2509
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 27/4/2022, 09:04

RUSI polako napreduju u invaziji na Ukrajinu kad je riječ o zauzimanju teritorija, navodi se u posljednjoj procjeni Instituta za proučavanje rata (ISW), američkog think tanka.

Organizacija sa sjedištem u Washingtonu navela je da se ruske trupe kreću metodičnije i manje brzo nego u ranijim fazama rata te da su počele donositi razumnije vojne odluke.

Ruski vojnici na istoku sukobljavaju se s ukopanim ukrajinskim postrojbama, koje ondje utvrđuju svoje pozicije još od 2014. godine i početka sukoba na istoku Ukrajine.

No bliže Harkivu na sjeveroistoku Rusi nailaze na manji otpor zato što su ukrajinski položaji ondje uspostavljeni nakon što je invazija već počela.

Borbe se nastavljaju u južnom gradu Mariupolju, navodi dalje Institut za rat. Dodaje se i kako osim uporišta tvornice Azovstal, Ukrajinci "vjerojatno još uvijek drže važne pozicije izvan same tvornice".

U međuvremenu se nastavljaju ruski napadi u Moldaviji s ciljem da se za to okrivi Ukrajinu. Institut za rat kaže da bi eksplozije mogle biti pokušaj da se proruske trupe u regiji Pridnjestrovlja uvuku u sukob.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 27/4/2022, 09:10

uništeni položaji ukrajinske vojske u nikolajevskoj oblasti.

https://t.me/readovkanews/32117

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2509
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 27/4/2022, 09:12

dostava zapadnog oružja ruskoj vojsci i dalje traje.

https://t.me/readovkanews/32120

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2509
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 27/4/2022, 09:15

Tovariš Koba wrote:uništeni položaji ukrajinske vojske u nikolajevskoj oblasti.

https://t.me/readovkanews/32117
Najjači mi je oni mitraljez šta stoj na polusrušenom ciglenom zidu uperen prema moru il tako nešto. Ko da će ga te cigle zaštiti ako brod ispali topovsku salvu prema njemu. Svašta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 27/4/2022, 09:16

crta bojišnice na istoku novorusije 26. 04. 2022.

https://t.me/intelslava/26920

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2509
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 27/4/2022, 09:18

Austria and Austrian OMV have accepted the terms of payment for Russian gas in rubles, said Chancellor Karl Nehammer.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2509
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

RayMabus likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 27/4/2022, 09:30

kuha u pridnjestrovskoj.

The "red" level of terrorist threat has been set in Pridnestrovie.
President Vadim Krasnoselsky held a meeting of the Security Council of Pridnestrovie.  The main issue is terrorist attacks on infrastructure facilities and state institutions of the republic.  Three attacks were recorded: the building of the Ministry of State Security in Tiraspol, the military unit near the village of Parkany and the towers of the radio and television center near the village of Mayak were damaged.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2509
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 27/4/2022, 09:37

ruje uhvatili izgleda i Rvatinu.

https://t.me/intelslava/26654

17 people from the 36th marine brigade, two Azov, one Croat and one ensign - instructor, DRG. Captured in Malinovka.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2509
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 27/4/2022, 09:40

Tovariš Koba wrote:ruje uhvatili izgleda i Rvatinu.

https://t.me/intelslava/26654

17 people from the 36th marine brigade, two Azov, one Croat and one ensign - instructor, DRG. Captured in Malinovka.
Njegov problem. To su pojedinci koji idu na svoju ruku. Može bit iz bilo koje zemlje jer ako je on odlučija da će ić tamo a to je njegova osobna stvar i odgovornost. Uopće me oni i takvi ne zanimaju. Išli su na svoju odgovornost i to je to. Kratko i jasno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 27/4/2022, 09:45

lol.
porošenko.
on kao brani ukrajinu, sinove pospremio na sigurno, biznis i dalje radi u rusiji .... navodno.

https://t.me/rusvesna_ZZZ/2187

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2509
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža 27/4/2022, 09:46

RayMabus wrote:
Tovariš Koba wrote:ruje uhvatili izgleda i Rvatinu.

https://t.me/intelslava/26654

17 people from the 36th marine brigade, two Azov, one Croat and one ensign - instructor, DRG. Captured in Malinovka.
Njegov problem. To su pojedinci koji idu na svoju ruku. Može bit iz bilo koje zemlje jer ako je on odlučija da će ić tamo a to je njegova osobna stvar i odgovornost. Uopće me oni i takvi ne zanimaju. Išli su na svoju odgovornost i to je to. Kratko i jasno.

slažem se.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2509
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 27/4/2022, 09:48

Tovariš Koba wrote:
RayMabus wrote:
Tovariš Koba wrote:ruje uhvatili izgleda i Rvatinu.

https://t.me/intelslava/26654

17 people from the 36th marine brigade, two Azov, one Croat and one ensign - instructor, DRG. Captured in Malinovka.
Njegov problem. To su pojedinci koji idu na svoju ruku. Može bit iz bilo koje zemlje jer ako je on odlučija da će ić tamo a to je njegova osobna stvar i odgovornost. Uopće me oni i takvi ne zanimaju. Išli su na svoju odgovornost i to je to. Kratko i jasno.

slažem se.
Pa šta ja i ti imamo s time ? Ili država koja im je rekla da ne idu ? On je izaša iz kuće, sija u autobus i otiša u nekom pravcu. Pa tko to može uopće zaustavit ako su oni odlučili negdje otići ? Pa jbse.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 27/4/2022, 09:50

Gledam vamo isključilo plin Bugarima jer neće da plate u rubljama a 90% plina dobivaju iz Rusije a na vlasti im Soroševe kujice al u vladi socijalisti koji su protiv slanja oružja Rusiji itd i sad nema plina i sad će socijalisti opet priču da će izać iz vlade ako vlada ne osigura dovoljno plina a to u osnovi ovi Soroševci moraju iskeširat rublje i sad ako ne a onda pad vlade i novi izbori.

Poželjan scenarij. Taman da sjebemo Komšića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 27/4/2022, 11:11

Ukrainci pokreću napade na Rusku srao Krainu u Moldaviji. Trebali bi to pregaziti, ne bi bilo loše da kada izgrade nove snage da naprave invaziju Bjelorusije i sruše Lukasenka. Naravno kroz par mjeseci sve je moguće. Ruska srao krajina u Moldaviji je izolirana plus Rusi planiraju koridor do tamo. Ako im Ukrainci skrše Krainu neće imati koridor do ičega raditi

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21024
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 27/4/2022, 11:46

....ukrajinska vojska u problemu zbog nedostatka goriva sto je posljedica unistenja ukrajinskih skladista goriva..doslovno dvije ukrajinske brigade iz kijevske regije koje su trebale otici na bojiste kod harkiva cekale su nekoliko dana da krenu zbog nedostatka goriva..i krenule su tek danas..problemi u snabdhevanju gorivom sve veci za ukrajinske snage narocito na istoku ukrajine i u kijevskoj oblasti..jer jedina preostala skladista goriva u ukrajini koja su citava nalaze se na krajnjem zapadu ukrajine te dva skladista goriva koja se nalaze u zakapartskoj oblasti blizu madjarske granice..sam transport je dug sto je gubitak vremena..a koji je vrlo vazan za ukrajinske snage u opskrbnom smislu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 27/4/2022, 11:59

Vidi ovo, užas. S čim su ih pogodili? Kamo im glave?

https://t.me/intelslava/26898?single
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 27/4/2022, 12:00

Velika promjena u UN – napravljena zbog Rusije?

U Generalnoj skupštini UN izglasana je rezolucija koja će svaku upotrebu veta neke zemlje članice Savjeta bezbjednosti staviti na kontrolu čitavog tijela.

lol

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 27/4/2022, 12:06

vuksadinare wrote:....ukrajinska vojska u problemu zbog nedostatka goriva sto je posljedica unistenja ukrajinskih skladista goriva..doslovno dvije ukrajinske brigade iz kijevske regije koje su trebale otici na bojiste kod harkiva cekale su nekoliko dana da krenu zbog nedostatka goriva..i krenule su tek danas..problemi u snabdhevanju gorivom sve veci za ukrajinske snage narocito na istoku ukrajine i u kijevskoj oblasti..jer jedina preostala skladista goriva u ukrajini koja su citava nalaze se na krajnjem zapadu ukrajine te dva skladista goriva koja se nalaze u zakapartskoj oblasti blizu madjarske granice..sam transport je dug sto je gubitak vremena..a koji je vrlo vazan za ukrajinske snage u opskrbnom smislu
Ili je to posljedica uništenja ukrajinskih rafinerija za preradu nafte ? :10
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 23 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 50 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum