ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 25/4/2022, 14:13

dzango wrote:Ja bih to zabetonirao.

Jel to odavde?


crvenkasti

Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by melkior 25/4/2022, 14:15

A sad za ozbiljno, Ukri će izgubiti rat, a Rusi ga neće dobiti. Europa će proživjeti brutalnu inflaciju kao posljedicu naftnog i plinskog embarga.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 25/4/2022, 14:16

melkior wrote:A sad za ozbiljno, Ukri će izgubiti rat, a Rusi ga neće dobiti. Europa će proživjeti brutalnu inflaciju kao posljedicu naftnog i plinskog embarga.

A Amerika?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by melkior 25/4/2022, 14:17

melkior wrote:A sad za ozbiljno, Ukri će izgubiti rat, a Rusi ga neće dobiti. Europa će proživjeti brutalnu inflaciju kao posljedicu naftnog i plinskog embarga.
Ali bilo bi fora da Ukri počnu raketama ozbiljnije rokati po Rusiji i recimo, Bolgorodu  cheers
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 25/4/2022, 14:17

i amerika puši hvala bogu, udara žestoka inflacija, demokrate čeka potop uskoro

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici 25/4/2022, 14:18

melkior wrote:
melkior wrote:A sad za ozbiljno, Ukri će izgubiti rat, a Rusi ga neće dobiti. Europa će proživjeti brutalnu inflaciju kao posljedicu naftnog i plinskog embarga.
Ali bilo bi fora da Ukri počnu raketama ozbiljnije rokati po Rusiji i recimo, Bolgorodu  cheers
pa bili su prije par tjedana helikopterima napali naftno postrojenje. ovo je lako moguće udar krstarećim raketama Neptun

pogotovo što ako su sačuvali ljude koji ih proizvode , mogu doslovno od zapada besplatno dobijati djelove a oni ih sastavljati.. i rokaj po rusima.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


melkior and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by melkior 25/4/2022, 14:18

crvenkasti wrote:
melkior wrote:A sad za ozbiljno, Ukri će izgubiti rat, a Rusi ga neće dobiti. Europa će proživjeti brutalnu inflaciju kao posljedicu naftnog i plinskog embarga.

A Amerika?
Ona je već pobijedila.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by melkior 25/4/2022, 14:21

U početku sam navijao za Ruse, ali kad sam vidio kako je ruska vojska drljava i nesposobna, rekoh sebi, tornjaj to sve u vražju mater, i Putin bi vas se odrekao da može  lol!
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by melkior 25/4/2022, 14:23

melkior wrote:U početku sam navijao za Ruse, ali kad sam vidio kako je ruska vojska drljava i nesposobna, rekoh sebi, tornjaj to sve u vražju mater, i Putin bi vas se odrekao da može  lol!
Imao sam vlažne snove da će Hrvatska i Bjelorusija zajedno napasti Ukrajinu, a da će nam se onda pridružiti i Poljska i da ćemo se svi zajedničkim snagama zajedno s Rusima najebati majke Ukrajini...a ono banana  :yaay :lell
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 25/4/2022, 14:23

Jedva čekam da naprave video igru na račun ovoga pa da to počmen igrat.

Oću i ja neki tenk da razvalim.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by melkior 25/4/2022, 14:26

melkior wrote:
melkior wrote:U početku sam navijao za Ruse, ali kad sam vidio kako je ruska vojska drljava i nesposobna, rekoh sebi, tornjaj to sve u vražju mater, i Putin bi vas se odrekao da može  lol!
Imao sam vlažne snove da će Hrvatska i Bjelorusija zajedno napasti Ukrajinu, a da će nam se onda pridružiti i Poljska i da ćemo se svi zajedničkim snagama zajedno s Rusima najebati majke Ukrajini...a ono banana  :yaay :lell
Htio sam neke internacionalne bukkake, pa da plaču Jean Michelle i Ursula von der Layen a ono prc, svi zapeli u ukrajinskom blatu  :_|
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by melkior 25/4/2022, 14:30

RayMabus wrote:Jedva čekam da naprave video igru na račun ovoga pa da to počmen igrat.

Oću i ja neki tenk da razvalim.
Ja bih neki roza tenkić,  s baršunastom postavom iznutra i tvrdom velikom kitom ovaj cijevi :love

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Tenk11
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 25/4/2022, 14:35

Šalim se za igre. Slabo ja to igram. Imam poprilično visoke zahtjeve za te video igre pa igram rijetko i jedino ono šta meni paše i šta mi je ok napravljeno za moj gušt.

Al eto koliko pucaju dođe mi da upalim ovi moj Box pa da raznesem i ja neki tenk.

Ne bi ti kod mene te video igrice prošle njihove jer to kod mene bi išlo tako da oko tebe cilo vrime padaju granate pa se igraj onda. Upališ i trčiš a deset granata ti padne i tako cila igrica.

Poanta bi bila da preživiš a ne znaš odakle te gađaju al samo te roka non stop pa ako krivo skreneš, kiša granata.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 25/4/2022, 14:47

Rat je samo pomoćno sredstvo u ostvarivanju političkih ciljeva.
Rusija nije pokrenula rat s ciljem da osvaja ukrajinske gradove i sela.

Glavne ciljeve Rusija je postigla.
1. umanjila ovisnost ruskog gospodarstva o europskom i američkom, te se odmaknula od toksičnog zapadnog financijskog i bankarskog sistema
2. uspostavila trgovinu plinom i naftom u rubljama, čime i rublja postala svjetska valuta

To su dva ogromna postignuća.

Da je to Putin pokušao učiniti u mirnim uvjetima, sigurno ne bi uspio. Ponajprije zbog otpora i protivljenja u samoj Rusiji. U Rusiji je puno toga već uvezano i umreženo sa zapadnim firmama i takvi lomovi bi svemu tome nanijeli velike gubitke za koje bi on bio kriv.
Možda bi ga i skinuli i postavili prozapadnu vlast.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 25/4/2022, 14:48

crvenkasti wrote:
Rusija nije pokrenula rat s ciljem da osvaja ukrajinske gradove i sela.
:^0
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 25/4/2022, 14:52

Bez veze je ovaj rat.
Ukri se uglavnom brane I povremeno ograniceno povlace a Rusi uopce ne ratuju punom snagom.
Sve nesto idi mi dodji mi
Dosadni su i jedni i drugi. Ako im se ne ratuje onda ne trebaju ni da ratuju
Dosadni su.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


melkior likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 25/4/2022, 14:56

Znači nova dogma rusofila je da Putin nije pokrenuo rat da osvaja ukrajinske gradove i sela nego da prekine trgovinu sa Zapadom i trgovinu svojih energenata prebaci na rublje.

Ha ha ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 25/4/2022, 14:58

Ringo10 wrote:Bez veze je ovaj rat.
Ukri se uglavnom brane I povremeno ograniceno povlace a Rusi uopce ne ratuju punom snagom.
Sve nesto idi mi dodji mi
Dosadni su i jedni i drugi. Ako im se ne ratuje onda ne trebaju ni da ratuju
Dosadni su.

Platili smo ulaznice i hoćemo gledat utakmicu! A ne preseravanje na sredini terena.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


melkior likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 25/4/2022, 14:59

Jedna od tvrtki koja se bavi pronalaskom tvornica koje mogu izraditi "nestandardno" oružje i streljivo je Ultra Defense iz Tampe na Floridi koja surađuje s proizvođačima oružja u Rumunjskoj, BiH, Srbiji, Slovačkoj, Češkoj i Bugarskoj. U Srbiji je to primarno dio kompleksa Zastava u Kragujevcu. NYT navodi da te države osiguravaju 90 posto "nestandardnog" streljiva koje kupuje Pentagon.

Interesantna je uloga Srbije u tom projektu jer ona tako, posredno šaljući oružje i streljivo Ukrajini, radi protiv Rusije. Ova informacija baca novo svjetlo na proces pritiska na Beograd da nametne sankcije Moskvi. Prodaja streljiva, a vjerojatno i drugog naoružanja za obranu Ukrajine, mogući je čimbenik usporavanja izolacije Srbije i od strane EU zbog neusklađivanja vanjske politike. Moskva je sigurno upoznata sa sudjelovanjem Srbije u naoružavanju Kijeva, ali je vjerojatno prisiljena prihvatiti takvu igru jer je svjesna da ne može zaustaviti Aleksandra Vučića u tom unosnom poslu. I da tako može obraniti politiku nenametanja sankcija.

Istodobno teče i modernizacija ukrajinskog arsenala dostavljanjem novih tipova naoružanja prema NATO standardima uz što teče i obuka ukrajinskih trupa. Na neidentificiranoj lokaciji u Poljskoj ukrajinski topnici uvježbavaju korištenje američkih haubica kalibra 155 milimetara i dometa do 40 kilometara. SAD i partneri, nakon što se Ukrajina obranila od prvog ruskog napada, sada postupno uvode i "standardno streljivo", u skladu s NATO standardima jer u tom slučaju se smanjuje ovisnost o, primjerice, Srbiji a mogu se iskoristiti dupkom ispunjena skladišta u Europi. Što je važno u svjetlu očekivanog nastavka sukoba, a i kasnijeg uređena sigurnosne arhitekture na prostoru Ukrajine i Crnog mora.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/otkrice-ny-timesa-baca-novo-svjetlo-na-ulogu-srbije-u-naoruzavanju-ukrajine-moskva-sve-zna-15187958
RayMabus
RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 25/4/2022, 15:00

Ne moze on osvajati gradove. To je druga drzava
Moze ih vojno zauzeti i natjerati Ukre na reorganizaciju politickog uredjenja Ukrajine.
Recimo federalizaciju
Al ce na kraju morali povuci vojsku.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 25/4/2022, 15:00

RayMabus wrote:Znači nova dogma rusofila je da Putin nije pokrenuo rat da osvaja ukrajinske gradove i sela nego da prekine trgovinu sa Zapadom i trgovinu svojih energenata prebaci na rublje.

Ha ha ha ha ha  

Pa jel propala rublja, onako kako su to rusofobi isplanirali?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum