ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sun 24 Apr - 11:02

RayMabus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
dzango wrote:
AssadNaPodmornici wrote:nekom greškom mi je safet još baniran vidim.. umjesto 12h ostao je 36h.. sredit ćemo to.. imao je čovjek vremena se maknuti sa računala , napravio sam mu uslugu što i ne volim baš.. moram pitati kica da mi objasni.. e da nije me bilo jučer cijelo dan radi obveza, samo sam opet jebenicu banirao na pola dana jer nema više psovanja matera u mojoj smjeni
Kp tebi dade bilo šta da radiš kada ne znaš gde si šupalj?
pa ako te baš zanima.
pitao sam kica kako da baniram safeta na pola dana da čovjek odmori , i da se naspava. kaže logično upiši 0.5 dana ban. upišem to.
jučer me nema , dođem danas na forumu vidim ovaj još as baniran. ne mogu ga odbanirati. prošlo 36h :D .
kic to riješio jer on ima te ovlasti. ja mogu samo lijepiti banove ljudima koji mi se ne sviđaju, kao brisati neprikladne postove.
taj sustav baniranja po satima je bio radio , ali iz nekog razloga ne radi više.  ako se kicu bude dalo ili meni, budemo istraživali o tome, ali ne da nam se , pa jebiga biti će baniranje na 24h.
eto ako vas zanima :)
Možda si triba upisat 12.

Logično. :coffee

RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto Sun 24 Apr - 11:09

Kremlj je počeo postavljati političke komesare u sovjetskom stilu u ruska ministarstva i državne kompanije kako bi izvještavali ured predsjednika o 'emocionalnom stanju i raspoloženju' zaposlenika, piše Telegraph.

U planu koji podsjeća na paranoju Josifa Staljina 1930-ih, ovi politički dužnosnici moraju osigurati da službena potpora Vladimiru Putinu u ratu u Ukrajini ostane "na pravom putu".

- Ideja se rodila prošle godine i sada je postala posebno važna. Sličan posao već je obavljan, ali sada će ga koordinirati kremaljski politički blok, izvijestio je ruski list Kommersant.

- Kroz ovaj sustav zaposlenicima na svim razinama bit će objašnjeni njihovi ciljevi te nacionalna politika i, u pravo vrijeme, 'signali' će biti poslani Kremlju, piše Kommersant.

Komesari koji će u državnim ministarstvima imati funkciju zamjenika ministra, izravno će odgovarati predsjedničkoj administraciji u samom Kremlju.



navecer ce zaposlenici morati gledati dnevnik a jutri za marendu komesar ce im objasniti sto su gledali .... i sad ti nemoj popit litru votke dnevno , iz kucne radinosti naravno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sun 24 Apr - 11:13

Šta si mu upisa tamo u kvadratić ? Pola dana 0.5.

Misliš da je program to pripozna a radi po satu ( xy:zs ).

Šta on zna šta je to tvoje 0.5

Koliko je pola od 24 ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dijagram Sun 24 Apr - 11:19

Pravoslavni je Uskrs.

Danas ce atakirati samo mujage, ceceni, sirijci, dagestanci i slicna zgadija.

dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto Sun 24 Apr - 11:24

Jučer su na glavnom državnom kanalu Rusija 1 sasvim nonšalantno debatirali što napraviti s preostalim braniteljima u Mariupolju. Odbačene su takozvane “humanitarne ideje”, a Putinovi huškači ponavljali su kako prema takvim ljudima ne može biti milosti. “To su kriminalci i životinje”, kazali su.

Jedna od ideja izložena jučer na glavnom državnom TV kanalu bila je da se zacementiraju svi ulazi u čeličanu u Mariupolju, u kojoj se nalaze preostali branitelji i stanovnici grada. Ipak, predloženo je i da se jedan ulaz ostavi otvorenim, za slučaj da ima nešto civila unutra. “Možemo pljuvati po svima ostalima”.




Druga ideja bila je da se ljude iz čeličane izloži na javna mjesta kao što su trgovi, te naplaćivati ulaznicu od 3 rublja da se dođe pogledati. Jedna se voditeljica usprotivila i kazala da ih se treba izložiti besplatno, bez naplaćivanja. “Neka im svatko radi što god poželi”, kazala je.





“Ovo je odličan način za riješiti se tog smeća”, zaključeno je. “Mi se želimo dopasti da ljudima u inozemstvu. Ljudima na Zapadu, u Americi, u Europi. Uvjeravam vas, nećemo im se sviđati još neko duže vrijeme. Zato ovi trebaju dobiti što su zaslužili. To su kriminalci i životinje”.




ludilo ide dalje
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici Sun 24 Apr - 11:26

odlične stvari prikazuju na državnoj televiziji . u ostalom nije Azov napao Rostov na Donu nego su Rusi napali Azov i Ukrainu

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20896
2018-06-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sun 24 Apr - 11:27

izdavačima udžbenika je navodno rečeno da izbrišu sve reference na Ukrajinu, a dužnosnici Kremlja sve češće govore da žele izbrisati Ukrajinu s karte.

- Možete spomenuti kako smo spasili Kijev, no više nije moguće govoriti o bilo kakvoj nezavisnosti Ukrajine kao države, kazao je jedan izdavač za prooporbenu web stranicu zona.media, koja se uređuje izvan Rusije.

Drugi izvor kazao je kako je njegova tvrtka morala ponovno napisati 15 posto sadržaja udžbenika zbog naloga za brisanje referenci na Ukrajinu.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/putina-obuzela-paranoja-u-sva-ministarstva-i-drzavne-firme-poslao-politicke-komesare-imaju-specijalan-zadatak-15187464
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham Sun 24 Apr - 11:32

Da svedemo saldo nakon dva mjeseca.
Strasna razaranja, patnja i mizerija. 
Rusija od prve svjetske vojne sile postala zajebancija. Prijeti novim super raketama iako nitko nije ostao imponiran ni hipersonicnim. Vojni vrh je smijenjen. Obavjestajni vrh je smijenjen i obezglavljen. Moral nikakov. Ukratko teska sramota. Vojni ciljevi su bitno reducirani. Odustalo se od denacifikacije i detoksizacije i ide se na osvajnje resursa 19-20 stoljeca. 
Ukrajina postala ujedinjena nacija i drzava. Uspjela se obraniti i homogenizirati. Zilav i tvrdoglav protivnik. Mislim da su izvukli maksimum , imajuci u vidu strtne pozicije. 
NATO , koji je bio pod znakom upitnika se reorganizirao i zbio redove. Jaci , puno jaci nego prije dva mjeseca. Eu , zahvaljujuci agresiji produljila rok trajanja. U bitnim izborima je fokus sa bitnih problema premjestan na (za EU) sporedni. 
Finska i Svedska ce pristupiti NATO savezu. U kojem obliku nije vazno, vazno je da prije dva mjeseca i jedan dan nitko o tome nije raspravljao. 
Buducnost??? Nista nece biti kao prije. Generalno , moje misljenje, je Rusija veliki gubitnik. Slavenska Kuba ili Sjevrna Koreja. Kepec veliki l ih je vratio u doba od prije WWl.... 
Primjer Svedsjka se obvezala da ce obnoviti (mislim) Charkiv i tu zupaniju ili sto, na stanje prije agresije. Tako su se vec obvezale mnoge zemlje bez da je organizirana ikakova konferencija o reizgradnji. 
Sada treba cekati da Kepec Veliki l proglasi pobjedu i da krenu pregovori. Mislim da ce Rusi "odnijeti ono sta su vec i prije kontroliari. Mozda nesta podebljano. Jako velika cijena za  skoro beznacajan dio zemlje. Strateski nevazan nakon 1949-te ali eto. Ima resursa 19-20 stoljeca..... Kila jebenog mozga..

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus Sun 24 Apr - 11:44

MDMiridije wrote:Sljedeći put kad sam se išao naći s curom s foruma ona inzistirala na nekoj slastičarnici gdje ima super torta od kestena odemo tamo...i ispadne da je to ista ulica...čuo se mali prasak i ništa više. Izašli kasnije vani...strka,panika...ubilo dokurcatiguzica....reko jebo ti i zagreb ovi su opasni.

je, puki je ovdje pisao... dok mu nije diglo lexusa u zrak

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sun 24 Apr - 11:47

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Screenshot-2330

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Screenshot-2331

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Screenshot-2332

https://www.rtl.hr/vijesti-hr/novosti/svijet/4231134/znate-li-sto-je-gladomor-moskovski-rezim-i-prije-90-godina-pobio-je-4-milijuna-ukrajinaca-moja-prabaka-ostala-je-s-tri-kceri-i-umrla-od-gladi/
Eroo
Eroo

Posts : 74497
2016-07-22


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sun 24 Apr - 11:48

Daleko im lepa kuća... x-|
Eroo
Eroo

Posts : 74497
2016-07-22


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sun 24 Apr - 11:53

Skupljaju otpadla zrna pšenice po poljima...

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Screenshot-2333
Eroo
Eroo

Posts : 74497
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sun 24 Apr - 11:58

Pljačka i posljednje hrane...

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Screenshot-2336
Eroo
Eroo

Posts : 74497
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by darth_vader Sun 24 Apr - 11:58

AssadNaPodmornici wrote:
darth_vader wrote:Jebali vas banovi. Neka jede govna kako god tko hoće...a bokte, postali ste gori od foruma. hr... Nije valjda netko zabrija da se ovdi ozbiljno raspravlja? To ne rade ni oni u vijeću za nacionalnu sigurnost. Kog boli kurac u biti za išta, budimo realni.
postavio sam neka nova pravila.
banirati ću tu i tamo eru kada mi dopizdi da ga pošaljem na odmor, a ostale ako naprave teške prekršaje , naravno ne stignem pratiti forum non stop, pa slobodno neka ljudi prijave. naravno banovi su za 1-2 dana max, da se ljudi ohlade

Od čega da se ohlade, majke ti... Ovdi još čovik ponekad zaluta iz čiste dosade, odavno su iole suvisle rasprave otišle na ahiret, al dobro... Na volju vam. Ionako zajedno s Kicovim alterima ovdi piše cilih 8 ljudi, vikendom i do 12...aj ok, pratite malo ovu temu, ali ionako se sve svelo na navijačka prepucavanja, a jebeš sve to bez ovih aboliranih ili izbjeglih u zadnji tren... :rasta
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sun 24 Apr - 12:02

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Screenshot-2337
Eroo
Eroo

Posts : 74497
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham Sun 24 Apr - 12:02

Dakle, admin -antivaxerski Zoro.... Z -Protiv slobode misljenja i govora-pisanja. Muhahahahahaaaa Zabrani vaxerskog nacistu i narkomana..... Zvaci poznato.....Denacifikacija kolege Ero.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham Sun 24 Apr - 12:04

Eroo wrote:Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Screenshot-2337Kolega Ero , koliko znam vi bi se trebali sjecati "otkupa" u Titovo vrijeme. Ispunjavanje petoljetke uz zatvore, pretrese, premlacivanje, otimanje hrane i sl.... Vi i kolega Nils bi se trebali sjecati. Ja zanam po pricama starijih...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14030
2014-04-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sun 24 Apr - 12:05

AssadNaPodmornici wrote:
darth_vader wrote:Jebali vas banovi. Neka jede govna kako god tko hoće...a bokte, postali ste gori od foruma. hr... Nije valjda netko zabrija da se ovdi ozbiljno raspravlja? To ne rade ni oni u vijeću za nacionalnu sigurnost. Kog boli kurac u biti za išta, budimo realni.
postavio sam neka nova pravila.
banirati ću tu i tamo eru kada mi dopizdi da ga pošaljem na odmor, a ostale ako naprave teške prekršaje , naravno ne stignem pratiti forum non stop, pa slobodno neka ljudi prijave. naravno banovi su za 1-2 dana max, da se ljudi ohlade
Bio sam debil i pokušati ću manje spamati
Eroo
Eroo

Posts : 74497
2016-07-22


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Sun 24 Apr - 12:07

Čekan rezultate izbora u Francuskoj. Moga bi sad malo odspavat nakon šta san ruča.

To tamo pucanje po istoku Ukrajine po tin njiovin selima mi nije nešto šta me previše zanima a niti mi se to tako prati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Sun 24 Apr - 12:22

Ja čisto ovako garantiram kad vidim da je banirao bilo koga bez razloga da će i mene morati banirati. Razumijem da svaki balavac mora imati nešto na čemu će se ispucavati...ali molim lijepo, masturbiraj, slagaj legiće, gledaj mtv...liječiti komplekse na drugi način. Postoji čitava plejada prirodnih i kemijskih preparata koji pridonose dobrom raspoloženju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Sun 24 Apr - 12:29



Rekoh ja da ovo dole nije više ni izbliza slično tučnjavi na sjeveru. Artiljerija radi najviše ovdje jednoj i drugoj strani. Šta se ovima dogodi boktevidio....

Zanimljivost jedna. Azeri jebote izgleda imaju novinare ono slobodan prolaz i kod jednih i kod drugih...po komentarima redom vise nekako navijaju za Ukraince. Sto mi isto nije jasno...sasvim lijepo suraduju s Rusima. Dronovi više ovako da gledaju gdje je šta....ali na kraju balade artiljerija odrađuje posao i na jednoj i drugoj strani. Ovi tko god da jesu....na otvorenome voziti ovako kolonu u dometu artiljerije ukoliko ih dron vidi...samoubojstvo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 37 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum