ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 9/4/2022, 07:05

Ringo10 wrote:Samo bolesnici mogu podrzavati sljam koji se pali na Putina i nacizam
:tu

Šandor Winnetou

Posts : 19667
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 9/4/2022, 07:07

Mariupolj je oslobodjen. Nacisti su se zabarikadirali u Azovstalju i odatle ih se ne moze istjerati.
Ali oni odatle ne mogu bas nista.
Grad je slobodan
Ja bih ih ostvio u Azovstalju da pokrepaju od gladi.
Luka je jucer oslobodjena i sad se cisti.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 9/4/2022, 07:12

Inace Rusi kontroliraju najmanje pola Novorusije, cijelu Azovsku obalu i dobar dio crnomorske.
Oni sad mogu stati sa borbama i ovo pretvoriti u zamrznuti sukob.
I tu Ukrajina nema kud nego prihvatiti uvjete.
Mogu formirati lokalne oruzane snage po receptu Donbasa i povuci se i budno pratiti

Ja bih isao na Odesu da ih potpuno odrezem od Crnog Mora. Ne moraju uzimati grad, samo ga opkoliti


Last edited by Ringo10 on 9/4/2022, 07:15; edited 2 times in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 9/4/2022, 07:13

Gnječ wrote:Nazi Ukraina ima i Gestapo zove se SBU. Metode su im copycat gestapovske samo jos i gore od gestapovskih.



Wow evo nesto za nase bojovnike forumske



Ukrainian SBU (police) arresting civilians in Dnipropetrovs using brute force.
tako moj gnječ završavaju oni koji glume majmune i ufuravaju se u furku proruski nastrojenih sabotera, diverzira i prokazivača... konkretno na videu koji si stavio, kod jednog je pronađeno oružje, ista stvar i sa drugim, plus oprema u vozilu... to su moj gnječ ubojice i prema njima se brutalno postupa... evo ti govoriš kako priželjkuješ pokolje nad hrvatima, hrvatskom vojskom, želiš da nama neprijateljska rusija baci nuklearnu bombu na nas.... slobodno možeš očekivati u daljnim fazama širenja sukoba jedan ovakav brutalan pristup ophođenja spram tebe... i svakog tko poput tebe iznosi stajališta koja si ti iznosio... ako nisi primjetio Levi se ne pojavljuje na temi, jer mu je netko dao do znanja da bi doslovno mogao bez glave ostati... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 9/4/2022, 07:18

Zamrxnuti sukob i onda ih tako natjerati na neutralnost i demilitarizaciju zemlje kao i na labavu federalizaciju
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 9/4/2022, 07:21

Gnječ wrote:
marcellus wrote:inače video s jubita nije dokaz ničeg. Što se "dokaza" tiče

zašto vi onda stavljate hrpu tih videa sa jubita twittera telegrama i orgijate drkate i svršavate ko napaljene pubetetlije nad tim video snimkama kada to nije dokaz ničeg što se dokaza tiče.

zato što smo mi kao i sav normalan uljuđeni zapadni svijet na strani ukrajine dok je ista izložena agresiji i stavljanjem tih videa pokazujemo čemu su krajinci kao narod i kao država izloženi.... tu samo ti i onaj šmrkavac u tijelu sredovječnog punoglavca stalno vrištite daj dokaz za ovo daj dokaz za ono... dokaze prikupljaju službe zadužene za to... tak da se njima moraš obratiti...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 9/4/2022, 07:24

debotoijusto wrote:donbass insider ... justice4poland... sta je ovo kolega @gnjacavi ?
slomi se od bitisanja neutralnosti...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 9/4/2022, 07:25

michaellcmacha wrote:
debotoijusto wrote:donbass insider ... justice4poland... sta je ovo kolega @gnjacavi ?
slomi se od bitisanja neutralnosti...
ruske

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 9/4/2022, 07:26

Uljudjeni zapadni svijet o jebo te.
"Uljudjeni zapadni svijet" je najgora bulmenta ratnih zlocinaca, pljackasa i masovnih ubojica u povijesti.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 9/4/2022, 07:32

Ringo10 wrote:Uljudjeni zapadni svijet o jebo te.
"Uljudjeni zapadni svijet" je najgora bulmenta ratnih zlocinaca, pljackasa i masovnih ubojica u povijesti.

Ma treba ga razumjeti taj iz Siska nije ni do Zagreba znao doc sam a kamo li da vid taj uljudjeni zapadni svijet.Jebo te sve moj do moga Demokrata sa nozem u zubma.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5060
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega 9/4/2022, 07:34

Longi, de učini dobro djelo

[url=https://www.klix.ba/magazin/zanimljivosti/ukrajinka-trazila-utociste-u-britaniji-pa-naisla-na-neugodne-ponude-od-sobe-do-braka/220408186?utm_medium=Status&utm_source=Facebook&utm_content=220408186&utm_campaign=Klix.ba Facebook status&fbclid=IwAR1vcrv__VM-z3diPmjOgst68m1E15fEryR1pezaUEGocPB58MJ0j5-SY8s]https://www.klix.ba/magazin/zanimljivosti/ukrajinka-trazila-utociste-u-britaniji-pa-naisla-na-neugodne-ponude-od-sobe-do-braka/220408186?utm_medium=Status&utm_source=Facebook&utm_content=220408186&utm_campaign=Klix.ba%20Facebook%20status&fbclid=IwAR1vcrv__VM-z3diPmjOgst68m1E15fEryR1pezaUEGocPB58MJ0j5-SY8s[/url]


Last edited by AlfaOmega on 9/4/2022, 07:34; edited 1 time in total

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10293
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 9/4/2022, 07:34

Galina wrote:
Gnječ wrote:
Galina wrote:
Gnječ wrote:
Galina wrote:gnječ
2:0 za mene

not so fast.

BUCHA MASSACRE – WHEN SATELLITE IMAGES AND VIDEOS ARE MANIPULATED TO TELL A FALSE STORY

As the scandal surrounding the Bucha massacre grows, new elements prove that this episode is indeed worthy of the mass graves of Timisoara, between the disinformation of the New York Time which releases satellite images that do not hold water, the Ukraine which releases the video of a drone taken on another day, and the truth which appears in the video filmed by the Ukrainian troops in charge of “cleaning the city”.

Another piece of information obtained thanks to this Telegram channel is that the Ukrainian army landed in Bucha on 1 April 2022, and not on 2 April as the Botsman (Ukrainian commander) video suggested. This means that Ukrainian troops could well be responsible for the deaths visible in the April 1 video (see yesterday’s article).

Let’s go back to this video of Botsman, who had already revealed that Ukrainian soldiers were allowed to shoot men not wearing blue armbands (the mark of Ukrainian soldiers).

Satellite photos allow this video to be located as having been filmed in Vokzalnaya Street where a column of Russian equipment was destroyed on 27 February 2022 (equipment seen in the video).

The mistreatment of those suspected of collaborating with Russian forces can be seen in this video filmed by the Ukrainians themselves. The arrested men are severely beaten by Ukrainian soldiers, including in the head.
As a result, the hypothesis of a massacre of civilians in Bucha who had received aid from Russian forces by Ukrainian armed forces is reinforced. Indeed, several of the bodies visible in the photos are located near Russian military rations, which the civilians must have obtained as humanitarian aid from Russia.

However, Ukrainian MP Alexei Zhuravko has published a video of an interview with a woman who left Bucha on 25 March. This woman tells how her house was bombed an hour after she accepted humanitarian aid from the Russian army. Clearly, whistleblowers (probably neighbors, since as the interview with Meduza proves, members of the territorial defense battalions were in Bucha) reported that she had accepted Russian aid, and the Ukrainian army shelled her house.

The mistreatment of those suspected of collaborating with Russian forces can be seen in this video filmed by the Ukrainians themselves. The arrested men are severely beaten by Ukrainian soldiers, including in the head.

Meanwhile, the War on Fakes team discovered that Maxar is refusing to sell Bucha’s WorldView and GeoEye-1 satellite images dated 19, 22 and 23 March 2022, claiming that they can only provide 31 March. Maxar claims that the images for the three dates of 19-23 March are not available, even though they are in their catalogue. This is strange, to say the least, because if the image for 19 March was provided to the New York Times, it should be available.

Another attempt, this time by telling us that a Ukrainian drone filmed Russian troops shooting at a civilian on 3 March 2022:


više:

https://www.donbass-insider.com/2022/04/06/bucha-massacre-when-satellite-images-and-videos-are-manipulated-to-tell-a-false-story/


OPREZ! fotografije i videa na linku  nisu za svakoga. link otvarate na vlastitu odgovornost.
donbas.informe...ovaj, insider  :tu

new york times...ovaj, CIA nazi ukropi Zelenski :tu

daj pročitaj koji kurac jebeš sa tim tvojim ustaškim prerasudama. pročitaj pa sudi. ja sam pročitao tvoj i neocons usrani NYT pa izvoli ti pročitati i moj link.
jesam, procitala sam kao sto uvijek i procitam sto stavljas, ne samo na koroni, nego i tu...
Svasta je tu nadrobljeno, ponavljaju se navodi 2-3x, suncano suho vrijeme, a prsti smezurani jer su bili u plitkoj lokvici, kaže nema znakova raspadanja, a to oni kao vide na fotkama leseva u odjeci...
I taj donbas, jebote...kako vjerodostojno
Mozda ce se istina saznati, a mozda nece, ostaje nam vjerovati u ono sto zelimo...
I ti...i ja.
Ja ne mogu vjerovati da su ukri to napravili svojim ljudima.

naravno da nisu... ne treba se zamarati sa tim gnječovim nebulozama.... to što on tu radi je spika u rangu da smo mi ispalili orkane na zagreb i razasuli na stotine zvončića kako bi naša djeca ginula, ili prije povlačenja iz Hrv. Dubice pokupili sav preostali hrvatski živalj i poubijali ih kako bi napakostili srbima.... pokušao sam s njim normalno razgovarati, ali ne ide... duboko je zagraisao u taj svoj glib i nema tog što bi ga izvuklo na suho...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor 9/4/2022, 07:40

Ringo10 wrote:Samo bolesnici mogu podrzavati sljam koji se pali na Hitlera i nacizam
Tocno...a sta je ovo?
Treci put te pitam...odgovori mi


_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 9/4/2022, 07:41

ebenica wrote:
Galina wrote:
ebenica wrote:
Galina wrote:
ebenica wrote:
Galina wrote:
ebenica wrote:
Galina wrote:
ebenica wrote:
taj projketil k'o i zagrebački dron, pao u mekano.
kak to misliš ...mekano?
točno tak kak piše. za mene je ova tema završila, jebali vas Geroi u šupak, sve redom.
I ti larmas o nacizmu?! Pa boktejebo, sta je mekano?? Ljudsko meso?
Aj bok, pun mi kurac tvog debilnog krestanja
jesi usrano retartdirana? di je pao zagrebački dron? jel pao na livadu i ostavio hrpu dokaza iza sebe? di su ovog našli? jesu ga našli na livadi punog dokaza?
koje mrtvo ljudsko meso? ne znaš jebeno čitat?
kaj ono boldano...koji projektil?
Ovaj s posvetom? Kam je taj opal?
Daj, nemrem vjerovat da si ono napisao...
ovo dron ne vidiš pa nisi boldala? ko i zagrebački dron!! je, pal je neuništen i ogromna slova za decu, ni gore ni dole, nego baš lijepo bočno.
i svi oni pobijeni niti trunka krvi oko njih a ukrajinci ubili 4 vezana i pol ceste krvavo. je, sve je točno tak. jebali vas geroi u šupak, sve redom.
Otkud onda 50 mrtvih i 98 ranjenih?
Je i to fake?
Aha, ok...jedva cekam da maknu te ratne kulise
ja govorim o jebenom projektilu koji je doslovno neoštečen na nekoj livadi na kojoj ogromnim slovima piše za decu!
o jebenoj usranoj propagandi koje mi je već pun kurac a nakon onog videa koji sam stavio stranicu prije, a vas usranih govana kojima su to normalne stvari jer su rusi valjda podljudi pa ih je normalno tak pobit na nekoj cesti mi je isto tak pun kurac. jebali vas geroi da vas jebali.
ruske vojnike u ukrajini je normalno ubijati i treba ih ubijati u štoo je moguće većoj mjeri... ili hoćeš ovako rusku "djecu" koja su se došla igrati rata u ukrajinu treba umlaćivati na svakom koraku... i ukrajincima treba u tom poslu pružati svaku pomoć i bezrezervnu podršku, a onima koji žale rusku "djecu u tenkovima" treba jebat sve po spisku na svakom koraku...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 9/4/2022, 07:44

Onaj daje onome neko odlikovanje u obliku kriza
I sta je sad tu problem
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 9/4/2022, 07:44

debotoijusto wrote:cekaj malo justice4poland krvi ti issusove



Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 DelayedAthleticFerret-size_restricted
nađe gnječ te neutralne

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor 9/4/2022, 07:54

Ringo10 wrote:Onaj daje onome neko odlikovanje u obliku kriza
I sta je sad tu problem
Ajde...opet ti nije jasno

Na snimci, koja je nastala kod opkoljenog Mariupolja, može se vidjeti kako vođa proruskih separatista u Donjecku Denis Pušilin odlikuje potpukovnika Timura Kurilkina, pripadnika "Somalijskog bataljona", i to za 'uništavanje 250 nacista'.
A na svojoj uniformi Timur nosi Totenkopf.
Znas li sto je to? Aj guglaj

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 Scree151

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 9/4/2022, 07:58

Ne znam I nije me briga
Jedno je kad neka budala nosi oznake a drugo kad nacisti upravljaju zemljom
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Noor 9/4/2022, 08:03

Ringo10 wrote:Ne znam I nije me briga
Jedno je kad neka budala nosi oznake a drugo kad nacisti upravljaju zemljom
Kako te sad nije briga? A o Azovcima i nacizmu brines svaki dan...kako to?

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 Scree152

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 9/4/2022, 08:55

Inace Kramatorsk je vrlo proruski grad kao i Slavjansk.
Tako da Ukro nacisti nisu mogli da pogrijese.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21605
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto 9/4/2022, 09:10

Senat Sjedinjenih Država usvojio je jednoglasno Zakon o zajmu i najmu ukrajinskoj demokraciji. Da bi stupio na snagu, mora ga odobriti i Zastupnički dom, te ga mora potpisati predsjednik Joe Biden. Ali ako je prošao kroz Senat, jamačno će proći i kroz donji dom. Sjedinjene Države tako protiv Vladimira Putina obnavljaju zakon koji im je snažno pomogao da 1941-1945 pobijede Adolfa Hitlera, Hirohita i Benita Mussolinija.

U međuvremenu nijedan takav zakon nije bio obnovljen. Politico smatra da je to znak da Washington sada vjeruje kako Ukrajina ima šanse pobijediti Rusiju u ratu koji joj je nametnut iz Moskve.




lijepa vijest subotom jutri
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 22 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum