ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus Wed 30 Mar - 19:51

debotoijusto wrote:
transrodna plivacica jednostavno postoji kao crvenokosi ili kepeci to u 21st.

Debo, ne postoje transrodni. Postoje muškarci i žene, biološki i znanstveno utemeljeno. Sve ostalo je pseudreligijsko blebetanje. Ako si muškarac ne možeš se natjecati u ženskoj konkurenciji, nije sportski, nije pitanje što postoji nego što smo izmislili a ne postoji.

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus Wed 30 Mar - 19:51

ne postoji "žena u muškom tijelu". Postoji poremećen muškarac.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham Wed 30 Mar - 19:53

Nego niti nakon tjedan dana, niti jedan ekonomista sa foruma se nije "ocitovao" o djelovanju mjere nafta-ruublja. Nema u ekonomskim librima ...... Nebitno. Osobno mislim da Rusija nece dobro proci. Sankcije ce je doslovno slomiti. Ogroman policijsko, vojno, obsvjestajni sustav. Opet sreca je nemaju "nevladine" udruge. Bilo kako bilo ali  mislim da vecina ima krivu sliku o rusiji kao strpljiv narod koji ce jest korijenje i koji se ne brinu ako im djecu neko ubija izvan Rusije. To je kao i Hollywood-ska sranja o snajperistima i deset trci sa jednom puskom , te onaoga sta padne zamijeni iduci. Pizdarije. Rusi bjeze i ostavljaju tehniku. U tenku jedan djecak???? To je ono sta propaganda tvrdi i pokazuje a stvarno??????
Zapad ocekuje pad zivotnog standarda od 20-25%(moja procjena). Dobro je sta ce se mnoge stvari posloziti i da ce se otvoriti stvari koje su gurane u stranu...... Spasiba malji clovek

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham Wed 30 Mar - 19:54

marcellus wrote:ne postoji "žena u muškom tijelu". Postoji poremećen muškarac.
Chik with dick

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK Wed 30 Mar - 19:55

kaya wrote:Žao mi jedino da ih nato nije hipersonično streso i ovaj put zaista ponizio. 
Ne bi im dala priliku da samo odu i eto mi smo htjeli samo donbas pa smo pobjedili. Ovo drugo smo se zezali..
A da je njih nato koji je usput i nas zaustavio pred banja lukom hipersonicno stresao onda bi i rusi bez ikakvih problema hipersonicno otresli i nato.
Naime u slucaju toga onda mi uopce necemo vise drkati na ukrajinske enormne uspjehe nego cemo drkati cija ce raketa prije stici do new yorka ili do moskve.
Ukoliko americka stigne do moskve 10sekundi prije negoli ruska do new yorka imat cemo nekih max 10sec za enormno veselje.
Nakon toga sve ce biti svejedno

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto Wed 30 Mar - 19:56

Rusi kažu da su svi njihovi ciljevi zasad ispunjeni.

"Okružiti ih na bojnom polju i bez napada na ove gradove kako bi se izbjegli gubici među civilnim stanovništvom, nanijeti takav poraz oružanim formacijama kijevskog režima koji mu ne bi dopustio da koristi te snage u glavnom cilju operacije naših oružanih snaga – u Donbasu. Svi ovi ciljevi su ispunjeni."



ide novo bojiste nakon prvog poluvremena
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham Wed 30 Mar - 19:56

Noor wrote:
abraham wrote:
Noor wrote:
dijagram wrote:Ima li kakvih promjena na terenu?
ima

https://net.hr/danas/svijet/ruski-zrakoplovi-navodno-naoruzani-nuklearnim-oruzjem-preletjeli-svedsku-58bdf030-b043-11ec-bbab-822b
Vijest je stara najmanje tjedan dana. Bilo kako bilo , praceni su od polijetanja te su ih docekali  Gripeni , poslikali iz blizine i ispratili van. Vec deceniju pisem ovdje (sa prekidima ) o provokacijama rusa specijalno na Gotland. Nalijetali su oni i na NATO teritorij tj Bornholm, koji je danski . Svedima je dopizdilo i instalirali su raketne sustave na Gotlnad i vratili vojsku tamo , mislim, prosle godine. Bilo kako bilo jedu rusi govna i cimaju. DA, rezultat je da su danas i socijaldemokratska govna odlucila pokrenuti priblizavanje NATO-u. Nesta nezamislivo prije 40 dana... Hvala ludom kepecu. Finska radi nesta slicno. Hvala jos jednom. Balti ih mrze ko pascad, sada jos i vise. Spasiba malji clovek. BAlti imaju problem sa ostatcima ruske zgadije.Primjera radi i Letoniji ih ima 30% i koce ih. Razgovarao sam tamo s domicilnim i mrze ih ono.... Da, kao i sve pravoslavne crkve u sluzbi politike u Rigi je sagradjena najveca katedrala ili crkva izvan Rusije. Zvuci poznato???????Kila jebenog mozga.....
aha..sad vidim u tekstu piše da se dogodilo 2.ožujka...ali eto, "vijest" su objavili danas, pred sat vremena.
brzi su, nema zbora!
Podgrijavanje i paljenje ljudi. Atomska bomba i cuda..... Uglavnom neko je kliknuo i to je to....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by abraham Wed 30 Mar - 19:58

debotoijusto wrote:Rusi kažu da su svi njihovi ciljevi zasad ispunjeni.

"Okružiti ih na bojnom polju i bez napada na ove gradove kako bi se izbjegli gubici među civilnim stanovništvom, nanijeti takav poraz oružanim formacijama kijevskog režima koji mu ne bi dopustio da koristi te snage u glavnom cilju operacije naših oružanih snaga – u Donbasu. Svi ovi ciljevi su ispunjeni."



ide novo bojiste nakon prvog poluvremena
Kako ide sa istrebljenjem narkomana u Ukrajini. Kepec je i to obecao... Nacisti i narkomani.... Prije bilo narkomani i hipici ili tako sto... Kako se vremena brzo mijenjaju..... Kila

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare Wed 30 Mar - 20:05

debotoijusto wrote:Rusi kažu da su svi njihovi ciljevi zasad ispunjeni.

"Okružiti ih na bojnom polju i bez napada na ove gradove kako bi se izbjegli gubici među civilnim stanovništvom, nanijeti takav poraz oružanim formacijama kijevskog režima koji mu ne bi dopustio da koristi te snage u glavnom cilju operacije naših oružanih snaga – u Donbasu. Svi ovi ciljevi su ispunjeni."



ide novo bojiste nakon prvog poluvremena
...ide..ali kako izgleda ne u rusku korist...putin i ekipa pokusava na sve nacine izvuci se iz sveg ovog ali ne priznanjem ocitog neuspjeha vec kakvom takvom - pobjedom..makar u ping pongu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet Wed 30 Mar - 20:14

FRANK wrote:
kaya wrote:Žao mi jedino da ih nato nije hipersonično streso i ovaj put zaista ponizio. 
Ne bi im dala priliku da samo odu i eto mi smo htjeli samo donbas pa smo pobjedili. Ovo drugo smo se zezali..
A da je njih nato koji je usput i nas zaustavio pred banja lukom hipersonicno stresao onda bi i rusi bez ikakvih problema hipersonicno otresli i nato.
Naime u slucaju toga onda mi uopce necemo vise drkati na ukrajinske enormne uspjehe nego cemo drkati cija ce raketa prije stici do new yorka ili do moskve.
Ukoliko americka stigne do moskve 10sekundi prije negoli ruska do new yorka imat cemo nekih max 10sec za enormno veselje.
Nakon toga sve ce biti svejedno


Prirodno je da su zene protiv svih ratova,ali izgleda vishe nema zena,sve to postalo mushkobanjasto pa navijaju tko ce pobijediiti dok drze dildo u pichki.Ti si se spasio i mudro ozenio latinoamerikanku koje su valjda na ovome svijetu josh jedine prave majke i zene. IImam prilike ovdje na Floridii da se uvjerim u svoje tvrdnje.Ove nashe balkanske kokoshi vishe vise na forumu a kuca im kao kokoshinjac ,ajde da bar znaju neshto pametno napisati neb chovjek rijech reko.Valjda im fal kurca pa dolaze da se druze sa raznim takozvanim ratniciima ne bi lii dobile kakav kozni metak.Ova je posebno glupa kao kurac,bit ce da gleda prevshe crtice.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AssadNaPodmornici Wed 30 Mar - 20:39

RayMabus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
dijagram wrote:Ima li kakvih promjena na terenu?
ništa baš ništa.
Kako ništa ?

Stukli im najmanje devet lansera S- 300 od kojih neki imaju i rakete na sebi. Da ništa.

ta slika je vjerojatno stara sa početka rata. to su statični S-300 sustavi, nisu oni moderniji . te statične S-300 sustave su ukrainci sve izložili prije rata.

sve jedno ima i par takvih ruskih slika od danas itd.. međutim pomaci na fronti minimum, nešto rusi uzeli dva sela u donbasu, ukrainci jedno dva sela na drugim djelovima fronte, a u realnosti obje strane se očito pregrupiraju za daljnje ratovanje.. ukrainci su na iznanađenje svih izdržali prvi udar i nanjeli rusima gadne gubitke, no i dalje sami nemaju snage za velike operacije ... rusi će se pokušati sabrati nakon početnih gubitaka, i njima je gadno, mjesec dana je žestokog i brutalnog ratovanja, trebaju tu rotacije, a vojnici ročnici koji su poslani na "vojnu vježbu" već su preko mjesec dana na brutalnoj fronti..

očito je jasno, da su Rusi odsustali od osvajanja 2/3 ukraine, evo gledam i kod hersona se ukopavaju.. sada će cilj rusa biti zadržavanje osvojenih pozicija dole na jugu, taktično povlačenje sa fronte kod kijeva, karhiva (sjever) i ofenzivne akcije na istoku(donbas). to je ruski cilj idućih tjedana.


_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21051
2018-06-14


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Wed 30 Mar - 20:39

A šta je tu je. Eno im tamo oni Donbas pa nek se rokaju dok se ne opamete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Wed 30 Mar - 20:44

Sad ćemo ovoga malo jebavat nakon izbora u zdrav mozak.


Dodaje da je većina stanovnika Srbije proruski orijentisana što predstavlja dodatni problem za predsjednika Srbije.

"Ako okrene leđa Rusiji onda će ga Rusija doživjeti ne kao neprijatelja kao druge zemlje koje su uvele sankcije, nego kao izdajnika koji im je zabio nož u leđa. To je kao kad kumu poljubiš ruku onda si mu dužnik dovijeka", naglašava Popov, te dodaje da zbog proruskog stava građana posljedice može trpiti i na unutrašnjem planu što bi bilo podstaknuto od Rusa.

To će se desiti u slučaju da Adem Vuchiqi okrene leđa Moskvi.

"S druge strane ako prelomi na stranu Rusije onda to drastično mijenja položaj Srbije i na unutrašnjem i na vanjskom planu. Na vanjskom planu mi ćemo biti odsječeni od Evrope, od evropskih fondova i evropske perspektive čime će biti iznevjeren ogroman broj građana koji sebe vide u EU", tvrdi Popov.

Također, smatra Popov i takva opcija će za Vučića biti nepovoljna.

"Građani Srbije će to da osjete i to sigurno debelo. Rečeno je do ulaska u EU do 70 posto da bude usaglašenost vanjske politike, ali niko nije očekivao, ili ovo naši koji su vodili takvu politiku nisu očekivali da će to tako brzo da se desi, ta dramatična situacija i da će to morati za kratko vrijeme da se prelomi", smatra Popov.

U nastavku je rekao da ne postoji šansa da Aleksandar Adem Vuchiqi izgubi nastupajuće izbore.


https://www.klix.ba/vijesti/regija/Suljo-pred-najtezom-odlukom-u-karijeri-izdati-moskvu-ili-se-konfrontirati-sa-zapadom/220329084
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Wed 30 Mar - 20:47

A moj Vučicu...vazelin.

Srpski svet a neka se muje i Hrvati svađaju u federaciji al tebi RS nitko da ne dira. Sad ćeš izbrat jesi li EU ili si Rusija.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK Wed 30 Mar - 20:49

mentalitet wrote:
FRANK wrote:
kaya wrote:Žao mi jedino da ih nato nije hipersonično streso i ovaj put zaista ponizio. 
Ne bi im dala priliku da samo odu i eto mi smo htjeli samo donbas pa smo pobjedili. Ovo drugo smo se zezali..
A da je njih nato koji je usput i nas zaustavio pred banja lukom hipersonicno stresao onda bi i rusi bez ikakvih problema hipersonicno otresli i nato.
Naime u slucaju toga onda mi uopce necemo vise drkati na ukrajinske enormne uspjehe nego cemo drkati cija ce raketa prije stici do new yorka ili do moskve.
Ukoliko americka stigne do moskve 10sekundi prije negoli ruska do new yorka imat cemo nekih max 10sec za enormno veselje.
Nakon toga sve ce biti svejedno


Prirodno je da su zene protiv svih ratova,ali izgleda vishe nema zena,sve to postalo mushkobanjasto pa navijaju tko ce pobijediiti dok drze dildo u pichki.Ti si se spasio i mudro ozenio latinoamerikanku koje su valjda na ovome svijetu josh jedine prave majke i zene. IImam prilike ovdje na Floridii da se uvjerim u svoje tvrdnje.Ove nashe balkanske kokoshi vishe vise na forumu a kuca im kao kokoshinjac ,ajde da bar znaju neshto pametno napisati neb chovjek rijech reko.Valjda im fal kurca pa dolaze da se druze sa raznim takozvanim ratniciima ne bi lii dobile kakav kozni metak.Ova je posebno glupa kao kurac,bit ce da gleda prevshe crtice.
Bio sam u ratu otisao sa 17 godina u njega.
Ali gledajuci ovako ratobornu kayu  povlacim se pred tim ratnim strojem.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dijagram Wed 30 Mar - 20:53

FRANK wrote:
mentalitet wrote:
FRANK wrote:
kaya wrote:Žao mi jedino da ih nato nije hipersonično streso i ovaj put zaista ponizio. 
Ne bi im dala priliku da samo odu i eto mi smo htjeli samo donbas pa smo pobjedili. Ovo drugo smo se zezali..
A da je njih nato koji je usput i nas zaustavio pred banja lukom hipersonicno stresao onda bi i rusi bez ikakvih problema hipersonicno otresli i nato.
Naime u slucaju toga onda mi uopce necemo vise drkati na ukrajinske enormne uspjehe nego cemo drkati cija ce raketa prije stici do new yorka ili do moskve.
Ukoliko americka stigne do moskve 10sekundi prije negoli ruska do new yorka imat cemo nekih max 10sec za enormno veselje.
Nakon toga sve ce biti svejedno


Prirodno je da su zene protiv svih ratova,ali izgleda vishe nema zena,sve to postalo mushkobanjasto pa navijaju tko ce pobijediiti dok drze dildo u pichki.Ti si se spasio i mudro ozenio latinoamerikanku koje su valjda na ovome svijetu josh jedine prave majke i zene. IImam prilike ovdje na Floridii da se uvjerim u svoje tvrdnje.Ove nashe balkanske kokoshi vishe vise na forumu a kuca im kao kokoshinjac ,ajde da bar znaju neshto pametno napisati neb chovjek rijech reko.Valjda im fal kurca pa dolaze da se druze sa raznim takozvanim ratniciima ne bi lii dobile kakav kozni metak.Ova je posebno glupa kao kurac,bit ce da gleda prevshe crtice.
Bio sam u ratu otisao sa 17 godina u njega.
Ali gledajuci ovako ratobornu kayu  povlacim se pred tim ratnim strojem.
Teze s kajom neg s mundzosima na Boksevici:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by debotoijusto Wed 30 Mar - 21:05

NJEMAČKA vlada je danas priopćila kako joj je Rusija garantirala da Europa neće morati isporuke ruskog plina plaćati u rubljima. Ured Olafa Scholza izdao je priopćenje u kojem navodi kako je ruski predsjednik Vladimir Putin rekao njemačkom kancelaru da Europa može nastaviti plaćati plin u eurima.
U telefonskom razgovoru sa Scholzom, Putin je rekao da se novac može uplatiti u Gazprom banku, a zatim u rubljima prebaciti u Rusiju. Gazprom banka trenutno nije na udaru sankcija.
"Scholz nije odmah tijekom razgovora pristao na ovaj prijedlog, ali je zatražio da se on predoči u pisanom formatu kako bi mogao bolje razumjeti proceduru", rekao je njemački glasnogovornik, a prenosi DW.

ova obmana putina nije prosla

toliko je narusio povjerenje da scholz trazi napismeno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Wed 30 Mar - 21:16



čestitke za ruske turiste uredovno dolaze

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by FRANK Wed 30 Mar - 21:16

dijagram wrote:
FRANK wrote:
mentalitet wrote:
FRANK wrote:
kaya wrote:Žao mi jedino da ih nato nije hipersonično streso i ovaj put zaista ponizio. 
Ne bi im dala priliku da samo odu i eto mi smo htjeli samo donbas pa smo pobjedili. Ovo drugo smo se zezali..
A da je njih nato koji je usput i nas zaustavio pred banja lukom hipersonicno stresao onda bi i rusi bez ikakvih problema hipersonicno otresli i nato.
Naime u slucaju toga onda mi uopce necemo vise drkati na ukrajinske enormne uspjehe nego cemo drkati cija ce raketa prije stici do new yorka ili do moskve.
Ukoliko americka stigne do moskve 10sekundi prije negoli ruska do new yorka imat cemo nekih max 10sec za enormno veselje.
Nakon toga sve ce biti svejedno


Prirodno je da su zene protiv svih ratova,ali izgleda vishe nema zena,sve to postalo mushkobanjasto pa navijaju tko ce pobijediiti dok drze dildo u pichki.Ti si se spasio i mudro ozenio latinoamerikanku koje su valjda na ovome svijetu josh jedine prave majke i zene. IImam prilike ovdje na Floridii da se uvjerim u svoje tvrdnje.Ove nashe balkanske kokoshi vishe vise na forumu a kuca im kao kokoshinjac ,ajde da bar znaju neshto pametno napisati neb chovjek rijech reko.Valjda im fal kurca pa dolaze da se druze sa raznim takozvanim ratniciima ne bi lii dobile kakav kozni metak.Ova je posebno glupa kao kurac,bit ce da gleda prevshe crtice.
Bio sam u ratu otisao sa 17 godina u njega.
Ali gledajuci ovako ratobornu kayu  povlacim se pred tim ratnim strojem.
Teze s kajom neg s mundzosima na Boksevici:)
Mada je to za mene bila majka svih bitaka kaya je jebenija

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Wed 30 Mar - 21:21

RayMabus wrote:Sad ćemo ovoga malo jebavat nakon izbora u zdrav mozak.


Dodaje da je većina stanovnika Srbije proruski orijentisana što predstavlja dodatni problem za predsjednika Srbije.

"Ako okrene leđa Rusiji onda će ga Rusija doživjeti ne kao neprijatelja kao druge zemlje koje su uvele sankcije, nego kao izdajnika koji im je zabio nož u leđa. To je kao kad kumu poljubiš ruku onda si mu dužnik dovijeka", naglašava Popov, te dodaje da zbog proruskog stava građana posljedice može trpiti i na unutrašnjem planu što bi bilo podstaknuto od Rusa.

To će se desiti u slučaju da Adem Vuchiqi okrene leđa Moskvi.

"S druge strane ako prelomi na stranu Rusije onda to drastično mijenja položaj Srbije i na unutrašnjem i na vanjskom planu. Na vanjskom planu mi ćemo biti odsječeni od Evrope, od evropskih fondova i evropske perspektive čime će biti iznevjeren ogroman broj građana koji sebe vide u EU", tvrdi Popov.

Također, smatra Popov i takva opcija će za Vučića biti nepovoljna.

"Građani Srbije će to da osjete i to sigurno debelo. Rečeno je do ulaska u EU do 70 posto da bude usaglašenost vanjske politike, ali niko nije očekivao, ili ovo naši koji su vodili takvu politiku nisu očekivali da će to tako brzo da se desi, ta dramatična situacija i da će to morati za kratko vrijeme da se prelomi", smatra Popov.

U nastavku je rekao da ne postoji šansa da Aleksandar Adem Vuchiqi izgubi nastupajuće izbore.


https://www.klix.ba/vijesti/regija/Suljo-pred-najtezom-odlukom-u-karijeri-izdati-moskvu-ili-se-konfrontirati-sa-zapadom/220329084
ko im jebe mater, NATO bi trebao ukalkulirati jedno popravno temeljitije bombardiranje srbije kako bi se uveo reciprocitet ugroženosti NATO prostora od strane proruske srbije... šteta što to nisu odmah započeli kad je otpočeo ruski napad na ukrajinu.... ali ok ima vremena ne mogu ionako nikud pobjeći...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Wed 30 Mar - 21:25

michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:Sad ćemo ovoga malo jebavat nakon izbora u zdrav mozak.

https://www.klix.ba/vijesti/regija/Suljo-pred-najtezom-odlukom-u-karijeri-izdati-moskvu-ili-se-konfrontirati-sa-zapadom/220329084
ko im jebe mater, NATO bi trebao ukalkulirati jedno popravno temeljitije bombardiranje srbije kako bi se uveo reciprocitet ugroženosti NATO prostora od strane proruske srbije... šteta što to nisu odmah započeli kad je otpočeo ruski napad na ukrajinu.... ali ok ima vremena ne mogu ionako nikud pobjeći...
Volim ga gledati kako se znoji. Pusti me da uživam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176418
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 28 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum