ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 15/3/2022, 17:53

T. wrote:
Šandor Winnetou wrote:
ebenica wrote:
mene boli kurac, kurčina me boli za ruski izborni program i politiku, to je isključivo ruska stvar, hoće imat jebenog cara na vlasti jebe mi se. razumiješ?
ono kad kažeš da mogu među nbormalni svijet tek kad ubiju svog predsjednika je nakaradno i licemjerno jer nitko drugi tko spada u "normalni" svijet nije morao ubit svoje predsjednike kao ulazak u isti a isti su i pokretali ratove diljem svijeta. jel razumiješ ili ti je to sedmo selo?
Gle, svugdje u normalnom svijetu je normalno da se ljude na takvim pozicijama smjenjuje i mjenja upravo iz ovakvih razloga, nije to bez veze i bez vraga nego upravo suprotno da se ne događaju ovakve stvari. Dva mandata i zdravo đaci, čim je više od toga počinju se javljati halucinacije o velikoj naciji, o nepobjedivosti, o ugroženosti, o pički materinoj samo ne o normalnim stvarima jer im se kurac više ne diže ni sa najmoćnijom hidraulikom.
To je stvar ruskih građana i elita...
Drugo, rusija nikada nije ni bila demokratsko društvo...
Treće, nisu svi narodi ni stvoreni za demokratski sustav vladanja zapadnog tipa...
Ruska federacija sa svojih 90 federalnih jedinica i 300 etničkih skupina ne bi trajala ni pola sata..
Je stvar ruskih građana dok se ta stvar ne prelije izvan ruskih granica kao u ovom slučaju.

Šandor Winnetou

Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 15/3/2022, 17:53

michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
a kojom uvrbutom logikom bi ti bilo koga išao uspoređivati sa tim psihopatom... ok sa onim buci buci koreancom ili sa si đi do đi, ali sa bilo kim sa zapada, mislim ono koji ti je.... gdje živiš ti.... u kojoj fantazmagoriji
nisam znao da je emotivnost rezervirana samo za jadan ukrajinski narod, ukrajinske vrtiće i trudnice...mislio sam da smo emotivni za cijeli svijet, irak, afganistan, siriju?
izgleda da sam se zajebo, ljudi su ljudi samo ako su bijeli, jel? koga je točno napao sjevernokorejac? on je psihopat? je, jebote.
pa što ne ideš živjeti u koreju, kinu ili u rusiju... što ne ide bilo tko od vas u te rajeve na zemlji... koji kurac traćiš svoj prevrijedni visoko moralni i etički potkovan život u jednoj ustašiji, odnosno na rubu trulog zapada... koji vam je kurac, aj što se s nama sprdate ali koji kurac se sam sa sobom sprdaš... ajde jebeni daj si mira, da ima truna logike u tvojim frljokama ne bi ti časa trenio... ovako trla baba lan.
a zašto bih ja išao bilo gdje? jesi ti otišao u ameriku? ili u njemačku? zašto bih ja išao nekud? od kud vam te usrane bolesne ideje da netko treba otić' nekud? od kud vam je to usrano palo?
jesi ti sad otišao u ukrajinu? koji kurac nisi? kakve su to usrane pizdarije? da ja moram otić nekud da bih imao pravo na mišljenje? mrš u pizdu materinu bezobraznu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 15/3/2022, 17:56

Šandor Winnetou wrote:
michaellcmacha wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Rusi pokušavaju naći balans i ztražiti opravdanje za svoja sranja-ono tipa srbija vs svi ostali- svi su podjednako krivi, nisu samo srbi krivi. Poslje ide razvodnjavanje i stavljanje žrtve na okrivljeničku klupu. Već viđeno, klonovi nastupaju press
ma ništa od tog nula bodova... pitanje je dana kad će se, moja pretpostavka englezi, neka vojna sila uključiti u ovaj sukob na strani ukrajinaca... moguće već do kraja tjedna... ovdje se jedino balans može naći na bojnom polju... pitanje je samo što će biti kritična točka za potpuno novi razvoj događanja u ovom sukobu... samo treba upratiti ove službene objave koje dolaze iz francuske i engleske, njihove obavještajne službe su imale dovoljno vremena za opservaciju i ruske kov-e, i njihovih vdv snaga, a pogotovo njihovog zrakoplovstva koje je očito potpuno dezintegrirano i nesposobno za iole koordinirano djelovanje... ne znam ni sam da li je bolje da pogodim u vezi navedenog ili da pogriješim... a ko ga jebe bar će pisati da smo živjeli na kraju kraja svijeta... u nekoj flaši što pluta... :)ra
Ruska agresija na Ukrajinu je pokazala svu jad i bijedu ruske vojske, sasvim dovoljno da netko izvuče više nego očite zaključke o snazi, slabosti i gluposti ruske doktrine, motiviranosti, popunjenosti i obučenosti ruske vojske.
pa nije ova agresija započela prije 60 godina pa da sad predmnijevamo što je i kako bilo... ima hodogram događanja u milimetar i u sekundu... i sve je jasno ko dan i tko tko i što je što..

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by T. 15/3/2022, 17:58

michaellcmacha wrote:
T. wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Gle, svugdje u normalnom svijetu je normalno da se ljude na takvim pozicijama smjenjuje i mjenja upravo iz ovakvih razloga, nije to bez veze i bez vraga nego upravo suprotno da se ne događaju ovakve stvari. Dva mandata i zdravo đaci, čim je više od toga počinju se javljati halucinacije o velikoj naciji, o nepobjedivosti, o ugroženosti, o pički materinoj samo ne o normalnim stvarima jer im se kurac više ne diže ni sa najmoćnijom hidraulikom.
To je stvar ruskih građana i elita...
Drugo, rusija nikada nije ni bila demokratsko društvo...
Treće, nisu svi narodi ni stvoreni za demokratski sustav vladanja zapadnog tipa...
Ruska federacija sa svojih 90 federalnih jedinica i 300 etničkih skupina ne bi trajala ni pola sata..
pa ne treba ni trajati... kak ti to nije palo na pamet... a da treba ih trpat u kazamate ukoliko su neposlušni... ako su neposlušniji onda ih je ok i poubijati... i tebe je vidim smantalo poprilično
Normalno da ne treba niti će, i rim je propao...
Ali promjena će doći iz rusije, to tvrdim...
A za sada je očito kako većina građana i elita podržava ovakav sustav vladanja kakav imaju...
Inače bi ga promijenili, bilo mirnim putem ili u krvi...
Ne bi im bilo prvi put...

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 15/3/2022, 18:00

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
nisam znao da je emotivnost rezervirana samo za jadan ukrajinski narod, ukrajinske vrtiće i trudnice...mislio sam da smo emotivni za cijeli svijet, irak, afganistan, siriju?
izgleda da sam se zajebo, ljudi su ljudi samo ako su bijeli, jel? koga je točno napao sjevernokorejac? on je psihopat? je, jebote.
pa što ne ideš živjeti u koreju, kinu ili u rusiju... što ne ide bilo tko od vas u te rajeve na zemlji... koji kurac traćiš svoj prevrijedni visoko moralni i etički potkovan život u jednoj ustašiji, odnosno na rubu trulog zapada... koji vam je kurac, aj što se s nama sprdate ali koji kurac se sam sa sobom sprdaš... ajde jebeni daj si mira, da ima truna logike u tvojim frljokama ne bi ti časa trenio... ovako trla baba lan.
a zašto bih ja išao bilo gdje? jesi ti otišao u ameriku? ili u njemačku? zašto bih ja išao nekud? od kud vam te usrane bolesne ideje da netko treba otić' nekud? od kud vam je to usrano palo?
jesi ti sad otišao u ukrajinu? koji kurac nisi? kakve su to usrane pizdarije? da ja moram otić nekud da bih imao pravo na mišljenje? mrš u pizdu materinu bezobraznu.
pa zato što ti ovdje nije dobro, zato što smatraš da sustav u kojem živiš je zločinački, a onaj kojeg braniš sve obrnuto... i ne šalji me u pizdu materinu jer ne šaljem ni ja tebe... niti neću... u osnovi poanta mog upisa je da uključiš jebeni mozak koji iz nekog razloga trenutno radi ko da ne radi

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 15/3/2022, 18:05

michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
pa što ne ideš živjeti u koreju, kinu ili u rusiju... što ne ide bilo tko od vas u te rajeve na zemlji... koji kurac traćiš svoj prevrijedni visoko moralni i etički potkovan život u jednoj ustašiji, odnosno na rubu trulog zapada... koji vam je kurac, aj što se s nama sprdate ali koji kurac se sam sa sobom sprdaš... ajde jebeni daj si mira, da ima truna logike u tvojim frljokama ne bi ti časa trenio... ovako trla baba lan.
a zašto bih ja išao bilo gdje? jesi ti otišao u ameriku? ili u njemačku? zašto bih ja išao nekud? od kud vam te usrane bolesne ideje da netko treba otić' nekud? od kud vam je to usrano palo?
jesi ti sad otišao u ukrajinu? koji kurac nisi? kakve su to usrane pizdarije? da ja moram otić nekud da bih imao pravo na mišljenje? mrš u pizdu materinu bezobraznu.
pa zato što ti ovdje nije dobro, zato što smatraš da sustav u kojem živiš je zločinački, a onaj kojeg braniš sve obrnuto... i ne šalji me u pizdu materinu jer ne šaljem ni ja tebe... niti neću... u osnovi poanta mog upisa je da uključiš jebeni mozak koji iz nekog razloga trenutno radi ko da ne radi
znači domovinski rat nije bio za moju slobodu? ja ako hoću reć' kaj mislim i bit iskren oko toga moram odselit ne mjesto na kojem to mogu reć'? ako hoću reć' nekaj oko rusije moram tam odselit? madagaskara moram na madagaskar? jel to? znači, ti osobno si se borio da je ne smijem niš reć' kaj tebi ne paše jer ćeš mi ti reć' da onda selim?
i bez brige za moj mozak, moj mozak uvijek radi super.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 15/3/2022, 18:08

Da je NATO savez 1990 otisao u pizdu materinu a Varsavski pakt ne pitanje za ukro tifoze glasi: Da li bi USA dozvolila na svojim granicama Varsavski pakt? Recimo Mexico zeli uci u Varsavski pakt sto bi USA napravila?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 15/3/2022, 18:08

T. wrote:
michaellcmacha wrote:
T. wrote:
To je stvar ruskih građana i elita...
Drugo, rusija nikada nije ni bila demokratsko društvo...
Treće, nisu svi narodi ni stvoreni za demokratski sustav vladanja zapadnog tipa...
Ruska federacija sa svojih 90 federalnih jedinica i 300 etničkih skupina ne bi trajala ni pola sata..
pa ne treba ni trajati... kak ti to nije palo na pamet... a da treba ih trpat u kazamate ukoliko su neposlušni... ako su neposlušniji onda ih je ok i poubijati... i tebe je vidim smantalo poprilično
Normalno da ne treba niti će, i rim je propao...
Ali promjena će doći iz rusije, to tvrdim...
A za sada je očito kako većina građana i elita podržava ovakav sustav vladanja kakav imaju...
Inače bi ga promijenili, bilo mirnim putem ili u krvi...
Ne bi im bilo prvi put...
pa nisu oni sebe napali, jebote pa napali su suverenu državu i uništavaju je i ubijaju na tisuće civila iz kojeg razloga... kažu da imaju hipersonični cirkon koji može pogoditi bilo koji grad ili vojnu bazu na zapadu prije nego sa zapada bilo što uopće krene nosom iz lansirnog silosa.... ako je to točno koji su kurac onda išli napasti i uništavati jednu državu koju kako vidimo bez ikakvih problema riješava infrastrukture, ljudi, i ostalih atributa koji državu čine državom i pod kojom izlikom do sad ih je već pun kurac i osamsto... jebote pa koje vi sve relacije nećete zavrtiti, to nisu istine...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 15/3/2022, 18:13

Gnječ wrote:Da je NATO savez 1990 otisao u pizdu materinu a Varsavski pakt ne pitanje za ukro tifoze glasi: Da li bi USA dozvolila na svojim granicama Varsavski pakt? Recimo Mexico zeli uci u Varsavski pakt sto bi USA napravila?
a kad je to nato savez bio pred raspadom, kad je zapad bio na rubu propasti, financijske, ekonomske bilo kakve... kad... aj to izguglaj pa stavi tu... i daj nam točno razjasni kad je i zbog čega uopće taj savez nastao... što je to ugrožavalo europu da bi nekoliko europskih država inzistiralo na stvaranju obrambenog saveza pod hitno koncem 40tih godina... da nije neka hrpetina prijeteće oklopne skalamerije u državama koje je okupirala i golom silom stavila pod svoju interesnu zonu... aj malo to u detalje znamo da znaš i da imaš volje

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha 15/3/2022, 18:26

ebenica wrote:
michaellcmacha wrote:
ebenica wrote:
a zašto bih ja išao bilo gdje? jesi ti otišao u ameriku? ili u njemačku? zašto bih ja išao nekud? od kud vam te usrane bolesne ideje da netko treba otić' nekud? od kud vam je to usrano palo?
jesi ti sad otišao u ukrajinu? koji kurac nisi? kakve su to usrane pizdarije? da ja moram otić nekud da bih imao pravo na mišljenje? mrš u pizdu materinu bezobraznu.
pa zato što ti ovdje nije dobro, zato što smatraš da sustav u kojem živiš je zločinački, a onaj kojeg braniš sve obrnuto... i ne šalji me u pizdu materinu jer ne šaljem ni ja tebe... niti neću... u osnovi poanta mog upisa je da uključiš jebeni mozak koji iz nekog razloga trenutno radi ko da ne radi
znači domovinski rat nije bio za moju slobodu? ja ako hoću reć' kaj mislim i bit iskren oko toga moram odselit ne mjesto na kojem to mogu reć'? ako hoću reć' nekaj oko rusije moram tam odselit? madagaskara moram na madagaskar? jel to? znači, ti osobno si se borio da je ne smijem niš reć' kaj tebi ne paše jer ćeš mi ti reć' da onda selim?
i bez brige za moj mozak, moj mozak uvijek radi super.
ja tebe ne tjeram nikud, nego te upućujem da razbistriš svoju kogniciju, trenutno je zamućena do ibera... znači da razjasnimo ukratko, bivšoj državi i svim narodima uključujući i glupe srbe je sssr na čelu sa rusima bio potencijalna opasnost... moj stari je u vojvodini cijeli vojni rok proveo u borbenoj gotovosti i bio izložen prekograničnim napadima koje je tadašnja jugoslavija bila prisiljena nazivati incidentima iako su ljudi ginuli.... od kraja jebenog ww2 sssr ni na koji način nije pomogao nikom na ovim prostorima, dok je zločesti amerikanac, u sklopu MARŠALOVOG plana (dodatak istom) ipak odlučio pomoći tadašnjoj državi koja je bila pred kolapsom 1951-1953 su bile gladne godine... nikada do raspada iste ti zločesti amrikanci ni na koji način, a pogotovo ne prijetnjom agresijom nisu prijetili bivšoj državi, čak štoviše iako se radilo o jebenom trulom zapadu, potpomagali su socijalističku državu u nekoliko navrata joj opraštajući ogromne financijske dugove i dajući im ponovo i iznova kredite, a da pri tom opet nisu niti ucjenjivali niti uništavači tu ideološki gledano ne baš prijateljsku državu... i sad ti i na moju žalost i gnječ tu brljate drljate takve jebene nebuloze da to nisu istine... cijeli život i sve dobro što vam se u životu desilo vam je isprogramirao i financijski poptpomogao jebeni amerikanac, čak i uredovnu probavu... jer da je kojim slučajem ostala informbirovska trasa tanko bi vam i mame i tate kakale a vi i ja skupa s vama još tanje....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


RayMabus, darth_vader and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 15/3/2022, 18:27

michaellcmacha wrote:u osnovi poanta mog upisa je da uključiš jebeni mozak koji iz nekog razloga trenutno radi ko da ne radi

gle, previše očekuješ. Ne radi jer ga nema.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 15/3/2022, 18:29

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:Da je NATO savez 1990 otisao u pizdu materinu a Varsavski pakt ne pitanje za ukro tifoze glasi: Da li bi USA dozvolila na svojim granicama Varsavski pakt? Recimo Mexico zeli uci u Varsavski pakt sto bi USA napravila?
a kad je to nato savez bio pred raspadom, kad je zapad bio na rubu propasti, financijske, ekonomske bilo kakve... kad... aj to izguglaj pa stavi tu... i daj nam točno razjasni kad je i zbog čega uopće taj savez nastao... što je to ugrožavalo europu da bi nekoliko europskih država inzistiralo na stvaranju obrambenog saveza pod hitno koncem 40tih godina... da nije neka hrpetina prijeteće oklopne skalamerije u državama koje je okupirala i golom silom stavila pod svoju interesnu zonu... aj malo to u detalje znamo da znaš i da imaš volje

Nisi mi odgovorio. Ajd ja cu umjesto tebe. USA bi napravila isto sto i Rusija. Mozda i gore. To je to samo si trebao odgovoriti na pitanje a na ova tvoja protupitanja nisam duzan odgovoriti ni guglati jer to mozes i sam. Vidjeli smo kako su prosle drzave centralne i latinske amerike od strane USA.

Ja znam koji je tvoj mokri san: totalna demontaza rusije i kidanje teritorija i podjela istog USA i USA korporacijama. Ako to zelis onda si za NWO totalitaristicki korporativni USA fasizam isti onaj koji ti je poklonio virus SARS CoV2 i Covid i Great Reset woke i climate change.

Nisi objektivan zauzeo si stranu koja ti prirodno ideoloski pase samim time nisi objektivan i tocka.


Last edited by Gnječ on 15/3/2022, 18:31; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by dijagram 15/3/2022, 18:30

Sto je reci, navijanje je splasnulo.

Slabo nesto, jos cemo se vatiti na koronu  :)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 15/3/2022, 18:31

Gnječ wrote:Da je NATO savez 1990 otisao u pizdu materinu a Varsavski pakt ne pitanje za ukro tifoze glasi: Da li bi USA dozvolila na svojim granicama Varsavski pakt? Recimo Mexico zeli uci u Varsavski pakt sto bi USA napravila?

Da je babi kurac bila bi deda, ali da ti odgovorim: SAD bi napravile isto, jer su supersila. A supersile su siledžije, po prirodi posla. Kurva zlatnog srca, dobrohotni diler, tankoćutni kamatar, dobronamjerni hegemon - likovi iz bajki. Svaka imperijalna država, suočena s raspadom imperija ili nemogućnošću realizacije istog, postaje agresivna. To se desilo srbiji, njemačkoj, rusiji. Jednog dana, kad amerika bude pritjerana uza zid, vjerojatno ćemo gledati isto. Jedino britanija nije tako postupila, raspustila je imperij i postavila se u ulogu posilnog svojoj bivšoj koloniji, preko kurca ali je.

ne znamo što će se dogoditi, ŠBBKBB. A sad je ovako. Rusija je zasrala.


Last edited by marcellus on 15/3/2022, 18:35; edited 1 time in total

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 15/3/2022, 18:33

dijagram wrote:Sto je reci, navijanje je splasnulo.

Slabo nesto, jos cemo se vatiti na koronu  :)

Korona przi i dalje a moroni navijaju za neke svoje ideologije izgubljeni u vremenu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 15/3/2022, 18:34

a čak i taj američki NWO woke fake demokratski kvazikapitalizam je ipak, birajući manje zlo, manje zlo od ruske diktature / kleptokracije.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 15/3/2022, 18:36

marcellus wrote:
Gnječ wrote:Da je NATO savez 1990 otisao u pizdu materinu a Varsavski pakt ne pitanje za ukro tifoze glasi: Da li bi USA dozvolila na svojim granicama Varsavski pakt? Recimo Mexico zeli uci u Varsavski pakt sto bi USA napravila?

Da je babi kurac bila bi deda, ali da ti odgovorim: SAD bi napravile isto, jer su supersila. A supersile su siledžije, po prirodi posla. Kurva zlatnog srca, dobrohotni diler, tankoćutni kamatar, dobroćudni hegemon - likovi iz bajki. Svaka imperijalna država, suočena s raspadom imperija ili nemogućnošću realizacije istog, postaje agresivna. To se desilo srbiji, njemačkoj, rusiji. Jednog dana, kad amerika bude pritjerana uza zid, vjerojatno ćemo gledati isto. Jedino britanija nije tako postupila, raspustila je imperij i postavila se u ulogu posilnog svojoj bivšoj koloniji, preko kurca ali je.

ne znamo što će se dogoditi, ŠBBKBB. A sad je ovako. Rusija je zasrala.

Supersila je i Rusija nemoj na to zaboraviti. Ma koliko se ti i ostali krebili trudili popljuvati Rusija ipak ima ogromni arsenal nuklearnog oruzja. To si tetoviraj na celo tako da svako jutro kad se pogledas u ogledalo zapamtis.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 15/3/2022, 18:37

Gnječ wrote:
marcellus wrote:
Gnječ wrote:Da je NATO savez 1990 otisao u pizdu materinu a Varsavski pakt ne pitanje za ukro tifoze glasi: Da li bi USA dozvolila na svojim granicama Varsavski pakt? Recimo Mexico zeli uci u Varsavski pakt sto bi USA napravila?

Da je babi kurac bila bi deda, ali da ti odgovorim: SAD bi napravile isto, jer su supersila. A supersile su siledžije, po prirodi posla. Kurva zlatnog srca, dobrohotni diler, tankoćutni kamatar, dobroćudni hegemon - likovi iz bajki. Svaka imperijalna država, suočena s raspadom imperija ili nemogućnošću realizacije istog, postaje agresivna. To se desilo srbiji, njemačkoj, rusiji. Jednog dana, kad amerika bude pritjerana uza zid, vjerojatno ćemo gledati isto. Jedino britanija nije tako postupila, raspustila je imperij i postavila se u ulogu posilnog svojoj bivšoj koloniji, preko kurca ali je.

ne znamo što će se dogoditi, ŠBBKBB. A sad je ovako. Rusija je zasrala.

Supersila je i Rusija nemoj na to zaboraviti. Ma koliko se ti i ostali krebili trudili popljuvati Rusija ipak ima ogromni arsenal nuklearnog oruzja. To si tetoviraj na celo tako da svako jutro kad se pogledas u ogledalo zapamtis.


O ja to ne zaboravljam. Rusija je imperij, uvijek je bila i uvijek će biti. I ponašat će se kao imperij. Ali trenutno ih jebe impotencija. Vojna, ekonomska, politička - zato su postali tako agresivni

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 15/3/2022, 18:38

marcellus wrote:a čak i taj američki NWO woke fake demokratski kvazikapitalizam je ipak, birajući manje zlo, manje zlo od ruske diktature / kleptokracije.

Klonu Radovana Karadzica stvarno si gluplji od pravog Radovana Karadzica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 15/3/2022, 18:38

Dragovit wrote:
kic wrote:


željko kekić je obavještajac stare škole, a ne ovi današnji hipsteri iz SOA-e koji su
iznenađeni svim ovim događajima k'o pura kad vidi govno na stazi.

sa'će ga naša forumska twitter SOA i 369. poudebljana pješačka pukovnija s
labudičarem na čelu staviti na listu petokolonaša, tražiti uhićenje i likvidaciju.


željko čuvaj leđa.


Nikad chuo za toga Kekica ali bez obzira shto je takozvani desnichar slazem se sa njim u skoro 70% intervjua.Veoma lucidan lik koji razmishlja svojom glavom i ne chita napiisane tudje miisli .Ja vec dugo priicham o tome da nije vazna nacionalna ,vjerska ,rasna,poliitichka ili bilo koja pripadnost nekog chovjeka vec je vazna istina a ona prva najebe u bilo kojem ratu

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 15/3/2022, 18:42

marcellus wrote:
Gnječ wrote:
marcellus wrote:

Da je babi kurac bila bi deda, ali da ti odgovorim: SAD bi napravile isto, jer su supersila. A supersile su siledžije, po prirodi posla. Kurva zlatnog srca, dobrohotni diler, tankoćutni kamatar, dobroćudni hegemon - likovi iz bajki. Svaka imperijalna država, suočena s raspadom imperija ili nemogućnošću realizacije istog, postaje agresivna. To se desilo srbiji, njemačkoj, rusiji. Jednog dana, kad amerika bude pritjerana uza zid, vjerojatno ćemo gledati isto. Jedino britanija nije tako postupila, raspustila je imperij i postavila se u ulogu posilnog svojoj bivšoj koloniji, preko kurca ali je.

ne znamo što će se dogoditi, ŠBBKBB. A sad je ovako. Rusija je zasrala.

Supersila je i Rusija nemoj na to zaboraviti. Ma koliko se ti i ostali krebili trudili popljuvati Rusija ipak ima ogromni arsenal nuklearnog oruzja. To si tetoviraj na celo tako da svako jutro kad se pogledas u ogledalo zapamtis.


O ja to ne zaboravljam. Rusija je imperij, uvijek je bila i uvijek će biti. I ponašat će se kao imperij. Ali trenutno ih jebe impotencija. Vojna, ekonomska, politička - zato su postali tako agresivni

Trenutno ih jebe USA preko ukro nacista koje je USA postavila a sve u cilju da USA Rusiji zacavla nuklearne NATO baze ispred plota.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 49 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum