ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 11/3/2022, 08:22

Nego ringo s čim se vi u australiji pucate? Da slučajno ne uzmem

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kaya 11/3/2022, 08:24

Leviathan2 wrote:
veber wrote:
Leviathan2 wrote:
shabane, sad je tema invazija a ne moje porodicno stablo
sto tebe to toliko jebe u stvari
vidio sam da me zbog toga napadas
nego, da nisi ljubomoran a?
šabane, mene zanima matematika.
a, tvoje laži se ne uklapaju u matematiku.

kao što sam ti prije pisao, za jednog cigojnera da ste ušli u fazu skupljanja sekundarnih sirovina s 15 maksimalno bi vas u stoljeću bilo 6 i 2/3 generacije.

samo prenosim laži koje širite.
rusija nije napala ukrajinu, ma jok sami sebe su napali.

većina vas šabana koji ovdje branite rusiju kroz upise ste dokazani lažovi, razumijem autohtone četnike-to im je po defaultu.

ali vi ostatak lažete čim se približite tipkovnici.

i bitno je objašnjenje tvojeg obiteljskog stabla da shvatimo tvoje upise ozbiljno.

jednostavno, sereš buraz ko grlica.
matematika ti je zakurac
a rusija jest napala na ukrajinu seljacino, nigdje nisam napisao da nisu napali, al nisu u ratu, specijalna vojna operacija po demilitarizaciji i denacifikaciji
tako da nabij si XYZ u guzicu i vici gadafi je ziv umrijet nece
Pa ni ukrajinci ne tamane ruse kao kokoši nego imaju specijalnu operaciju derusifikacije. 
Prema tome ne cmolji za njima i ne lijepi slike leševa.


Last edited by kaya on 11/3/2022, 08:31; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


darth_vader and michaellcmacha like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by marcellus 11/3/2022, 08:29

Leviathan2 wrote:
dzango wrote:
marcellus wrote:

to su prerušeni pripadnici azov bataljuna, ako ne vjeruješ meni pitaj onog ringa koji iz kengurlanda proklinje zapad i kapitalizam
Neki nikada da nauče kako to ide. Prerušeni? Da. Pozorište i performans? Da. Stoka opet dobila svoju porciju govana preko medija? Da.
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 FNevN3JUUAAKfeC

Dakle ja iz ovih fotki vidim da je žena bila trudna, dakle logično da je bila u rodilištu...

što vi vidite Bog dragi zna

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kic 11/3/2022, 08:33


nisam čitao temu baš, ali osjeća se povišena krvoločnost..

ljudi, ne treba nam to, kupite gas maske, soli, ulja, družite se s najdražim ljudima.. sve naše analize su ionako, polutočne..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 11/3/2022, 08:36

marcellus wrote:
dzango wrote:
marcellus wrote:

to su prerušeni pripadnici azov bataljuna, ako ne vjeruješ meni pitaj onog ringa koji iz kengurlanda proklinje zapad i kapitalizam
Neki nikada da nauče kako to ide. Prerušeni? Da. Pozorište i performans? Da. Stoka opet dobila svoju porciju govana preko medija? Da.

jest, evo i kad ste vi granatirali zagreb, balerini na probi gelerima odnijeli noge, i ubili babu koja je čekala tramvaj, to je isto bila predstava

a ona nepravedno osudilo onog glupog milu martića na 35 godina jer u hagu nisu skontali da je to sve bila gluma, evo još robija u nekoj kozojebini od države u bivšem sssr-u

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Zagreb_May_Rocket_attack1
Okolne zgrade u ukrajini su sami porušili da okrive jadne ruse, i drveće razorili da sve izgleda uvjerljivije.

Ne mogu a da ne povučem paralele sa vukovarskom bolnicom koju sa gađali avio bombama iako je bolnica bila jasno i nedvosmisleno označena kao takva.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 11/3/2022, 08:38

marcellus wrote:
Leviathan2 wrote:
dzango wrote:
Neki nikada da nauče kako to ide. Prerušeni? Da. Pozorište i performans? Da. Stoka opet dobila svoju porciju govana preko medija? Da.
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 FNevN3JUUAAKfeC

Dakle ja iz ovih fotki vidim da je žena bila trudna, dakle logično da je bila u rodilištu...

što vi vidite Bog dragi zna
Vide da je sve namješteno, i porušene zgrade, i drveće i gomila materijala da se staze ni ceste ne vide... odma da se to sve nominira za oskara, specijalni efekti su takvi da im oskar ne gine.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 11/3/2022, 08:40

Konacno su zauzeli tu Volnovahu
Mariupolj polako zàuzimaju
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 11/3/2022, 08:40

kic wrote:
nisam čitao temu baš, ali osjeća se povišena krvoločnost..

ljudi, ne treba nam to, kupite gas maske, soli, ulja, družite se s najdražim ljudima..  sve naše analize su ionako, polutočne..
Ali barem možemo ostati ljudi i stajati na pravoj strani kod očite i nedvosmislene agresije rusije na ukrajinu i njeno stanovništvo.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kic 11/3/2022, 08:44

Šandor Winnetou wrote:
kic wrote:
nisam čitao temu baš, ali osjeća se povišena krvoločnost..

ljudi, ne treba nam to, kupite gas maske, soli, ulja, družite se s najdražim ljudima..  sve naše analize su ionako, polutočne..
Ali barem možemo ostati ljudi i stajati na pravoj strani kod očite i nedvosmislene agresije rusije na ukrajinu i njeno stanovništvo.

ukrajinsko stanovništvo treba imati potporu svakog čovjeka u ovim trenucima..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 11/3/2022, 08:57

kic wrote:
Šandor Winnetou wrote:
kic wrote:
nisam čitao temu baš, ali osjeća se povišena krvoločnost..

ljudi, ne treba nam to, kupite gas maske, soli, ulja, družite se s najdražim ljudima..  sve naše analize su ionako, polutočne..
Ali barem možemo ostati ljudi i stajati na pravoj strani kod očite i nedvosmislene agresije rusije na ukrajinu i njeno stanovništvo.

ukrajinsko stanovništvo treba imati potporu svakog čovjeka u ovim trenucima..
Očito je da nema kako se ovdje vidi, ovdje se smišljaju stotine načina da se opravda ubijanje ukrajinaca i agresija na ukrajinu. Ja ne dvojim gdje sam i što sam niti na čijoj sam strani  a manipulatorima samo mogu poručiti da im ne bi bio u koži kad se nađu ili pred zemaljskim ili pred Božjim sudom a to im sigurno ne gine.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


kic and michaellcmacha like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 11/3/2022, 09:38

jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:
Zašto mene ubrajaš u rusofile???

(osim kad je u pitanju književnost)

Ako si vidio mene u posljednje vrijeme baš i nema ovdje.

Ja ti,ovdje ne vjerujem nikome,jer kao što rekoh ,u Dom.ratu imao si sto puta više informacija koje nitko nije mogao izokretati.Barem ne duže od dva-tri dana.

Ovdje su neke šture,kontradiktorne,mutne ...informacije. Niš mi nije jasno.

Osim toga ruska Kom.partija je osudila invaziju na Ukrajinu,tako da...
samo se sjeti kad sam davno govorio da će doći vrijeme nekog globalnog sranja u okviru kojeg se bude klupko raspetljavalo... a ti si se iz tog bezbroj puta sprdao... e sad odbrojavajte dane kad bi mogli vi pojedini biti u problemima...
zašto ovo, zašto ono, pa zato jebo ga ti... zar ti stvarno misliš da će vama pojedinima netko objašnjavati zašto vas se vodi... nekuda... pa niste vi kriminalci da bi vam se davalo pojašnjenje zbog čega vas se bude lišavalo slobode... ;)
Gleč...ukoliko dođe do čega ja neću sjediti kod kuće.

Ne zbog tebe i tvojih prijetnji,već zato što bih se odmetnuo u hajduke ,ili zeleni kadar i ne bih se nigdje dao upregnuti.

Pokušat ću se povezat sa partizanima,ukoliko ih bude,a ukoliko ne.

Puška,šuma,jataci,zemunice...
:)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 11/3/2022, 09:42

....ovi rusofili umjesto da se ugledaju ma epija i generala koji su skuzili da je putin pretjerao i ocito su inteligentniji shvativsi da tesko se moze sam sa nekoliko pikzibnera..ovi ostali su em manje inteligentni i time podlozni manipulavijama tipa 'ukri pale gume' 'ruse bacaju lavovima' dokazujuci time da su na razini srbova iz fevedesetih koji su pusili te price i cinili zlocine
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by omni 11/3/2022, 09:45

Vidi se da je Blagoje Adzic boravio u Rusiji i prosirio im virus istine iz zone sumraka.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

darth_vader and kaya like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 11/3/2022, 09:46

omni wrote:Vidi se da je Blagoje Adzic boravio u Rusiji i prosirio im virus istine iz zone sumraka.
Sljedeći uradak ringa ili levog ili oba svetoja je da ukrajinci bacaju rusku nejač lavovima

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


kaya likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 11/3/2022, 09:50

tri tipa danasnjeg rusofila domestic vulgarisa

1.radikalni ljevicar koji zali za danima tita i staljina pa rusofilstom misli da se preko putina vracaju slavni dani sssr-a i komunizms

2.oni koji misle da je cool biti stalno protiv zapada pa daju simpatije bilo kome tko je protiv zapada

3.novootkriveni vjernici koji odose iz krajnosti u krajnost od radikalnog ateizma do radikalnog krscanina takav put je presao i njihov 'isus' putin..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


marcellus, kaya and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 11/3/2022, 09:57

michaellcmacha wrote:
Gnječ wrote:
michaellcmacha wrote:
nek im kinezi uzmu što je njihovo, amerima će ruska gologuzija prodati kao što je već prodavala u povijesti... a ruse koji su trenutno u ukrajini treba ubijati na svakom koraku i to po mogućnosti svak tko ima bilo kakvo sredstvo za lišiti života stoku agresorsku...

pa odi ubijati ruse evo daj svoj doprinos azov bojni i korumpiranim ukro-židovskim političarima kriminalcima i njihovom performeru precjedniku zelenome koji su oteli ukrajinu i poklonili je americi.

e da treba rusiju smanjiti to je previše na dva kontinenta žive od toga su dvije trećine nenastanjive sibir je ipak zajebano. evo i ameri na aljasci isto žive onako uz obalu ništa unutrašnjost tu i tamo pokoji bolid samotnjak.
mislim da su ukrajinci sasvim dostatni kad je u pitanju eliminacija ruske agresorske stoke... ja sam bio jasan odmah na početku, ukoliko se ovaj sukob proširi i na hrvatsku, one koji podržavaju rusiju smatram neprijateljima i u tom slučaju im ja ne bih volio biti u koži... inače da država nije troma već se SOA trebala aktivno pozabaviti sa drugarima koji su za modernog hitlera...

Za ove na forumu ti je lako mozda sam ti i ja na spisku mada mene cisto boli kurac za ukre amere i ruse pljujem po svima kako koje sranje naprave. Zacsada u sranjima debelo vode ameri i njihove kujice ukri za ruse nemam primjedbi. Ali mene zanima kako ces ti ili SOA u reali odluciti tko je za ruse a tko nije. Po kojim ce se to kriterijima sprovoditi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 11/3/2022, 10:01

vuksadinare wrote:....ovi rusofili umjesto da se ugledaju ma epija i generala koji su skuzili da je putin pretjerao i ocito su inteligentniji shvativsi da tesko se moze sam sa nekoliko pikzibnera..ovi ostali su em manje inteligentni i time podlozni manipulavijama tipa 'ukri pale gume' 'ruse bacaju lavovima' dokazujuci time da su na razini srbova iz fevedesetih koji su pusili te price i cinili zlocine


Stvar je jednostavna  s ljudske a  i političke strane.

Znači podržavati agresiju i rat ovih razmjera s ovakvim žrtvama je moralna diskvalifikacija čisto s ljudske strane.

Politički, ovim ratom je Putin posrao sve opcije koje sam favorizirao, mir na istoku europe, stabilizaciju u regiji i snaženje hrvatske pozicije u BiH.

Ne treba tu posebna pamet.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 11/3/2022, 10:03

A za sve je najbolje da ovo što prije stane, treba napraviti pritisak na Rusiju oko pregovaračkih pozicija, Kijev je već iskazao spremnost na kompromis.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 11/3/2022, 10:06

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Screenshot-1948
Eroo
Eroo

Posts : 74973
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 11/3/2022, 10:09

Epi boli Putina kitomir sta mislimo mi

On se odlucio obracunat sa ukrajinskim nacionalizmom i ekstremizmom koji ugrozava Rusku Federaciju
Ringo10
Ringo10

Posts : 21567
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by epikur37 11/3/2022, 10:13

Ringo10 wrote:Epi boli Putina kitomir sta mislimo mi

On se odlucio obracunat sa ukrajinskim nacionalizmom i ekstremizmom koji ugrozava Rusku Federaciju


 Hitller se isto bio odlučio obračunati sa židovskim lihvarima koji su ugrožavali Njemačku.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 4 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum