ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Wed 9 Mar - 21:43

Imate električne bi bi pa se vozite u njima.

Države koje uvoze naftu su glupe. 2/3 te nafte se koristi u saobračaju. Fino opališ ekološki porez i onda finaciraš kupnju električnih auta i onda onaj šta vozi na naftu je dete kreten a onaj šta vozi na struju je pametan jer mu država tu kupnju financira kako bi smanila uvoz i ovisnost o nafti tj drugome.

DEBILI.

Eno Bide kuka kako su ga svi odjebali jer neće da idu protiv Putina.

Kretenski Zapad.

Tako in i treba kad su glupi.

NEKA JEDU GOVNA.

RayMabus

Posts : 175451
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega Wed 9 Mar - 21:45

Rusi čuvaju nuklearke. Nema bojazni


_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10220
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Wed 9 Mar - 21:45

kic wrote:


Prokleta psihopatska neocon nazi droljetina vaginu bi joj isčupao skupa sa maternicom. Kurva psihopatska zlo zla. I svi oni rvati koji tu psihopatsku drolju podrzavaju jebem majku hrvatsku i oca turcina. I ono smece ukro zidovsko Zelenski performer neocons drag queen koga jebeno boli kurac za narod e njega premlatiti letvom punom cavli. Jebote isus krist koji su to psihopatski zlocinci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Wed 9 Mar - 21:45

kic wrote:


Prokleta psihopatska neocon nazi droljetina vaginu bi joj isčupao skupa sa maternicom. Kurva psihopatska zlo zla. I svi oni rvati koji tu psihopatsku drolju podrzavaju jebem majku hrvatsku i oca turcina. I ono smece ukro zidovsko Zelenski performer neocons drag queen koga jebeno boli kurac za narod  e njega premlatiti letvom punom cavli. Jebote isus krist koji su to psihopatski zlocinci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Wed 9 Mar - 21:58

AlfaOmega wrote:
RayMabus wrote:Pa Krim i je Ukrajina...dok Zelenko ne potpiše da nije nego je Rusija. lol! lol! lol! lol! lol!
Je, koliko je i Kosovo Srbija. Dok Vuchiqi ne potpiše da nije nego je nezavisno. lol! lol! lol! lol! lol!
Pa na papiru je tako.

Plenkovic je reka istinu a istina je da je Krim Ukrajina. Tako piše tamo u međunarodnom pravu.

A šta je triba on reč ? Da je Rusija jel ?

Ja podržavam Plenkovica a Putinu ako se to ne sviđa neka mu dođe u Kiev pa nek rasprave čije je  to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175451
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by AlfaOmega Wed 9 Mar - 22:00

Moram priznati da sam ugodno iznenađen strahom na zapadu. Ameri dali Poljacima odobrenje da Ukrima isporuče MiG-ove, ovi rekli, može, evo ih vama, pa ih vi dajte njima, Ameri se ukenjali, rekli - stanite, nemre tako... :^0

Evo čitam, Rusi se baš šprdaju s njima, a i jest smišno ispalo. NATOvski onak :rasta

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10220
2015-09-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Wed 9 Mar - 22:04

Kosovo je isto Srbija odnosno njena autonomna pokrajina po međunarodnom pravu.

Tu ti nema niakakve dileme.

To šta su Rusi sirovine pa neznaju igrat diplomatske igrice pa vuć za rukav okolo države da priznaju Krim jer to odma znači da okreću leđa Zapadu nego oni paf i napad, to je druga stvar.

Glupi su.

KRIM JE UKRAJINA.

Dođi Putine mic mi mujs mujs glupane.


Last edited by RayMabus on Wed 9 Mar - 22:05; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175451
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest Wed 9 Mar - 22:04

Victoria Nuland: Ukraine Has "Biological Research Facilities," Worried Russia May Seize Them

The neocon's confession sheds critical light on the U.S. role in Ukraine, and raises vital questions about these labs that deserve answers.

The Chinese Foreign Ministry this month claimed: "The US has 336 labs in 30 countries under its control, including 26 in Ukraine alone.” The Russian Foreign Ministry asserted that “Russia obtained documents proving that Ukrainian biological laboratories located near Russian borders worked on development of components of biological weapons.” Such assertions deserve the same level of skepticism as U.S. denials: namely, none of it should be believed to be true or false absent evidence. Yet U.S. fact-checkers dutifully and reflexively sided with the U.S. Government to declare such claims "disinformation” and to mock them as QAnon conspiracy theories.

Unfortunately for this propaganda racket masquerading as neutral and high-minded fact-checking, the neocon official long in charge of U.S. policy in Ukraine testified on Monday before the Senate Foreign Relations Committee and strongly suggested that such claims are, at least in part, true.

Rubio undoubtedly expected a flat denial by Nuland, thus providing further "proof” that such speculation is dastardly Fake News emanating from the Kremlin, the CCP and QAnon. Instead, Nuland did something completely uncharacteristic for her, for neocons, and for senior U.S. foreign policy officials: for some reason, she told a version of the truth. Her answer visibly stunned Rubio, who — as soon as he realized the damage she was doing to the U.S. messaging campaign by telling the truth — interrupted her and demanded that she instead affirm that if a biological attack were to occur, everyone should be “100% sure” that it was Russia who did it. Grateful for the life raft, Nuland told Rubio he was right.

https://greenwald.substack.com/p/victoria-nuland-ukraine-has-biological?s=r
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža Wed 9 Mar - 22:05

michaellcmacha wrote:gro opreme i dijelomično naoružanja koje se podvodi pod rusko je došli iz njemačke (radilo se o pražnjenju onih zaliha po vojnim skladištima istočne njemačke koje rusi nisu otpremili... otud one prepelice uniforme i puška ak 74 sa bočnim preklopom, ja sam ju koristio od mislim božića 91ve, ali sam i dalje imao i mađara, a ruski kalašnjikovi su bili raritet, njih se moglo izbrojati na prste jedne ruke...  ja sam tu davno pisao da su nam rusi prodali značajne količine oružja i streljiva svih kalibara, ali kasnije, tj te isporuke nisu se koristile za obranu jer smo u tom trenutku već debelo prešli iz defanzive u ofenzivu i bili u razvijanju planova za oslobađanje okupiranih teritorija i za eliminaciju srpske dominacije u BIH... tak da taj tu što lamata o ruskoj "pomoći" nema veze s vezom... 
mi koji smo bili od početka znamo dobro kako je i što od naoružanja prispjevalo... 
FN FAL nato 7,62 kalibar
FN Arg 9mm
ultimax 100 5,56
SAR 80
čz m75 i m75b imao sam oba u zaduženju
hekler g3
mađarske ak su se dijelili članovima hdz-a 
rumunjke su nabavljene kao i bugarke u rujnu 1991 i korištene su za naoružavanje novoustrojenih pričuvnih brigada diljem hrvatske koje su se tijekom listopada i formirale i upućivane na položaje...
gardijske postrojbe u nastajanju su pretežno koristile oružje JNA, s iznimkom !. bojne u svakoj gbr gdje je bilo poprilično falovki, heklera i sarovki, ali i oni su pretendirali u velikom broju kalašnjikove zbog "posudbe" streljiva na bojištu...
uglavnom u presudnim trenucima rusija nam nije ni prodala ni poslala ni jednog jedinog metka...

što sereš metiljavče?
tko je govorio o ''pomoći''?
u više navrata sam govorio što smo i kako smo i kada nabavljali.
to što si ti napisao si samo detaljizirao. meni se to ne da.
u presudnim trenucima mađari, rumunji, singapur i što smo sami dohvatili osvajanjem vojarni.
od čeha kupili pištolje. kad sam ju poslije rata razduživao suze mi potekoše zbog češke zbrojevke dugi 9.

jebala te defanziva u ofenzivu da te jebala debilnog.
problem je bio što nam za cijelo vrijeme rata tvoj nato nije prodao gotovo pa ništa (iznimka njemačka puška hk i dio zaliha ddr-a),
a rus i streljiva i oružja i miguše i vrtoljete.
a nije morao. mogao je reći tko vas jebe pičke jedne i vas i klirinški dug i lovu,
mi poštujemo sankcije što vam amerikanci/un uvališe.
a upravo s tim što nam je prodao napravili smo premoć s kojom smo mogli krenuti u veća ofenzivna djelovanja.
nego reci je li još koja labudica s bijelom ceradom izmještena da to objaviš ovdje na forumu?

kreten.

_________________
Sve čujemo, sve vidimo. Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2401
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare Wed 9 Mar - 22:07

AlfaOmega wrote:Moram priznati da sam ugodno iznenađen strahom na zapadu. Ameri dali Poljacima odobrenje da Ukrima isporuče MiG-ove, ovi rekli, može, evo ih vama, pa ih vi dajte njima, Ameri se ukenjali, rekli - stanite, nemre tako... :^0

Evo čitam, Rusi se baš šprdaju s njima, a i jest smišno ispalo. NATOvski onak :rasta
.....ne kuzim sto ce ukrima zrakoplovi..pa dobili i dobijaju odlicne pzo sisteme...i da im daju poljaci migove rusi opet imaju dvadeset puta vise zrakoplova..bolje da dobiju onda dronove..ucinkovitiji su od zrakoplova..zelenski se malo pogubio..bolje da klicko vodi..em bolje motivira em je hladnokrvniji..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža Wed 9 Mar - 22:07

Leviathan2 wrote:
kic wrote:
tolko o ovim lgbt rusofobima da je to sve teorija urote
jedino sto nulandica ne govori da su to americke laboratorije

pomalo. beknut će na kraju i to ta kurvetina.

_________________
Sve čujemo, sve vidimo. Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2401
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare Wed 9 Mar - 22:09

Dragovit wrote:
michaellcmacha wrote:gro opreme i dijelomično naoružanja koje se podvodi pod rusko je došli iz njemačke (radilo se o pražnjenju onih zaliha po vojnim skladištima istočne njemačke koje rusi nisu otpremili... otud one prepelice uniforme i puška ak 74 sa bočnim preklopom, ja sam ju koristio od mislim božića 91ve, ali sam i dalje imao i mađara, a ruski kalašnjikovi su bili raritet, njih se moglo izbrojati na prste jedne ruke...  ja sam tu davno pisao da su nam rusi prodali značajne količine oružja i streljiva svih kalibara, ali kasnije, tj te isporuke nisu se koristile za obranu jer smo u tom trenutku već debelo prešli iz defanzive u ofenzivu i bili u razvijanju planova za oslobađanje okupiranih teritorija i za eliminaciju srpske dominacije u BIH... tak da taj tu što lamata o ruskoj "pomoći" nema veze s vezom... 
mi koji smo bili od početka znamo dobro kako je i što od naoružanja prispjevalo... 
FN FAL nato 7,62 kalibar
FN Arg 9mm
ultimax 100 5,56
SAR 80
čz m75 i m75b imao sam oba u zaduženju
hekler g3
mađarske ak su se dijelili članovima hdz-a 
rumunjke su nabavljene kao i bugarke u rujnu 1991 i korištene su za naoružavanje novoustrojenih pričuvnih brigada diljem hrvatske koje su se tijekom listopada i formirale i upućivane na položaje...
gardijske postrojbe u nastajanju su pretežno koristile oružje JNA, s iznimkom !. bojne u svakoj gbr gdje je bilo poprilično falovki, heklera i sarovki, ali i oni su pretendirali u velikom broju kalašnjikove zbog "posudbe" streljiva na bojištu...
uglavnom u presudnim trenucima rusija nam nije ni prodala ni poslala ni jednog jedinog metka...

što sereš metiljavče?
tko je govorio o ''pomoći''?
u više navrata sam govorio što smo i kako smo i kada nabavljali.
to što si ti napisao si samo detaljizirao. meni se to ne da.
u presudnim trenucima mađari, rumunji, singapur i što smo sami dohvatili osvajanjem vojarni.
od čeha kupili pištolje. kad sam ju poslije rata razduživao suze mi potekoše zbog češke zbrojevke dugi 9.

jebala te defanziva u ofenzivu da te jebala debilnog.
problem je bio što nam za cijelo vrijeme rata tvoj nato nije prodao gotovo pa ništa (iznimka njemačka puška hk i dio zaliha ddr-a),
a rus i streljiva i oružja i miguše i vrtoljete.
a nije morao. mogao je reći tko vas jebe pičke jedne i vas i klirinški dug i lovu,
mi poštujemo sankcije što vam amerikanci/un uvališe.
a upravo s tim što nam je prodao napravili smo premoć s kojom smo mogli krenuti u veća ofenzivna djelovanja.
nego reci je li još koja labudica s bijelom ceradom izmještena da to objaviš ovdje na forumu?

kreten.
...jeljcin nam je prodao ne putin..to nije isto
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža Wed 9 Mar - 22:10

mentalitet wrote:Bajdenov prvi čovek za energetiku ima zanimljiv stil: Ovo je top 5 njegovih kombinacija

https://www.telegraf.rs/zivot-i-stil/moda/3460120-bajdenov-prvi-covek-za-energetiku-ima-zanimljiv-stil-ovo-je-top-5-njegovih-kombinacija


Da li su ljudi sa foruma koji podrzavaju zapad  istih sklonosti kao ovaj chovjek ?

zar sumnjaš?

_________________
Sve čujemo, sve vidimo. Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2401
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare Wed 9 Mar - 22:11

kao sto plenki nije isto kao tudjman..vtemena su se promjenila nisu ni ljudi isti..ovaj drago nije normalan...aj bar reci u kojoj si postrojbi sluzio
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare Wed 9 Mar - 22:13

drago razmisljas kao velikosrbin i kao veliko rus..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare Wed 9 Mar - 22:13

osvajao bi i otimao teritorije..zivis u povijesnim iluzijama..probudi se
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Wed 9 Mar - 22:16

U 21 sat po lokalnom vremenu završio je 12-satni prekid vatre između Ukrajine i Rusije.
Primjenjivalo se na šest ukrajinskih regija, uključujući područja poput Mariupolja, Harkova i predgrađa Kijeva, gdje je rusko granatiranje bilo najžešće.
Ranije je ukrajinski diplomat poručio kako je 40.000 civila uspjelo pobjeći iz ratom razorenih gradova, iako humanitarni koridori u Mariupolju i Harkivu nisu uspjeli, a dijelom i u okolici Kijeva, nisu uspjeli zaživjeti.
Koridori za civile su funkcionirali u Sumiju na sjeveroistoku zemlje te u dijelovima regije Kijev i u Energodaru. 
RayMabus
RayMabus

Posts : 175451
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by kic Wed 9 Mar - 22:18

Gnječ wrote:
kic wrote:


Prokleta psihopatska neocon nazi droljetina vaginu bi joj isčupao skupa sa maternicom. Kurva psihopatska zlo zla. I svi oni rvati koji tu psihopatsku drolju podrzavaju jebem majku hrvatsku i oca turcina. I ono smece ukro zidovsko Zelenski performer neocons drag queen koga jebeno boli kurac za narod  e njega premlatiti letvom punom cavli. Jebote isus krist koji su to psihopatski zlocinci.

to ce se nastaviti dok god ne kamermani koji tiho ovo snimaju ne siđu i podijele par triski ovim gmazovima, dotad će ić i dalje ovako
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus Wed 9 Mar - 22:21

kic wrote:



to ce se nastaviti dok god ne kamermani koji tiho ovo snimaju ne siđu i podijele par triski ovim gmazovima, dotad će ić i dalje ovako
Ja ne vidim nikakve negativne reptile ?

Brkaš pojmove. Ovi su samo izgubljeni u prostoru i vremenu. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175451
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare Wed 9 Mar - 22:23

...naoruzavamo se...odlicno..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99021
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Joža Wed 9 Mar - 22:24

vuksadinare wrote:
Dragovit wrote:
michaellcmacha wrote:gro opreme i dijelomično naoružanja koje se podvodi pod rusko je došli iz njemačke (radilo se o pražnjenju onih zaliha po vojnim skladištima istočne njemačke koje rusi nisu otpremili... otud one prepelice uniforme i puška ak 74 sa bočnim preklopom, ja sam ju koristio od mislim božića 91ve, ali sam i dalje imao i mađara, a ruski kalašnjikovi su bili raritet, njih se moglo izbrojati na prste jedne ruke...  ja sam tu davno pisao da su nam rusi prodali značajne količine oružja i streljiva svih kalibara, ali kasnije, tj te isporuke nisu se koristile za obranu jer smo u tom trenutku već debelo prešli iz defanzive u ofenzivu i bili u razvijanju planova za oslobađanje okupiranih teritorija i za eliminaciju srpske dominacije u BIH... tak da taj tu što lamata o ruskoj "pomoći" nema veze s vezom... 
mi koji smo bili od početka znamo dobro kako je i što od naoružanja prispjevalo... 
FN FAL nato 7,62 kalibar
FN Arg 9mm
ultimax 100 5,56
SAR 80
čz m75 i m75b imao sam oba u zaduženju
hekler g3
mađarske ak su se dijelili članovima hdz-a 
rumunjke su nabavljene kao i bugarke u rujnu 1991 i korištene su za naoružavanje novoustrojenih pričuvnih brigada diljem hrvatske koje su se tijekom listopada i formirale i upućivane na položaje...
gardijske postrojbe u nastajanju su pretežno koristile oružje JNA, s iznimkom !. bojne u svakoj gbr gdje je bilo poprilično falovki, heklera i sarovki, ali i oni su pretendirali u velikom broju kalašnjikove zbog "posudbe" streljiva na bojištu...
uglavnom u presudnim trenucima rusija nam nije ni prodala ni poslala ni jednog jedinog metka...

što sereš metiljavče?
tko je govorio o ''pomoći''?
u više navrata sam govorio što smo i kako smo i kada nabavljali.
to što si ti napisao si samo detaljizirao. meni se to ne da.
u presudnim trenucima mađari, rumunji, singapur i što smo sami dohvatili osvajanjem vojarni.
od čeha kupili pištolje. kad sam ju poslije rata razduživao suze mi potekoše zbog češke zbrojevke dugi 9.

jebala te defanziva u ofenzivu da te jebala debilnog.
problem je bio što nam za cijelo vrijeme rata tvoj nato nije prodao gotovo pa ništa (iznimka njemačka puška hk i dio zaliha ddr-a),
a rus i streljiva i oružja i miguše i vrtoljete.
a nije morao. mogao je reći tko vas jebe pičke jedne i vas i klirinški dug i lovu,
mi poštujemo sankcije što vam amerikanci/un uvališe.
a upravo s tim što nam je prodao napravili smo premoć s kojom smo mogli krenuti u veća ofenzivna djelovanja.
nego reci je li još koja labudica s bijelom ceradom izmještena da to objaviš ovdje na forumu?

kreten.
...jeljcin nam je prodao ne putin..to nije isto


daj prestani više.
i jeljcin je već govorio da se sa rusijom ne može postupati kao s haitijem i da će se rusija kad tad vratiti na svoje mjesto.
i za čijeg predsjedničkog mandata putin ide u vrh ruske politike kao premijer rusije?
tko ga je ''odredio'' za nasljednika''?
pa ti pojma nemaš o ničemu?
nije čudo što nam je posavina otišla u kurac.

_________________
Sve čujemo, sve vidimo. Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2401
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 24 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 50 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum