ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Koba 9/3/2022, 22:24

vuksadinare wrote:
Dragovit wrote:
michaellcmacha wrote:gro opreme i dijelomično naoružanja koje se podvodi pod rusko je došli iz njemačke (radilo se o pražnjenju onih zaliha po vojnim skladištima istočne njemačke koje rusi nisu otpremili... otud one prepelice uniforme i puška ak 74 sa bočnim preklopom, ja sam ju koristio od mislim božića 91ve, ali sam i dalje imao i mađara, a ruski kalašnjikovi su bili raritet, njih se moglo izbrojati na prste jedne ruke...  ja sam tu davno pisao da su nam rusi prodali značajne količine oružja i streljiva svih kalibara, ali kasnije, tj te isporuke nisu se koristile za obranu jer smo u tom trenutku već debelo prešli iz defanzive u ofenzivu i bili u razvijanju planova za oslobađanje okupiranih teritorija i za eliminaciju srpske dominacije u BIH... tak da taj tu što lamata o ruskoj "pomoći" nema veze s vezom... 
mi koji smo bili od početka znamo dobro kako je i što od naoružanja prispjevalo... 
FN FAL nato 7,62 kalibar
FN Arg 9mm
ultimax 100 5,56
SAR 80
čz m75 i m75b imao sam oba u zaduženju
hekler g3
mađarske ak su se dijelili članovima hdz-a 
rumunjke su nabavljene kao i bugarke u rujnu 1991 i korištene su za naoružavanje novoustrojenih pričuvnih brigada diljem hrvatske koje su se tijekom listopada i formirale i upućivane na položaje...
gardijske postrojbe u nastajanju su pretežno koristile oružje JNA, s iznimkom !. bojne u svakoj gbr gdje je bilo poprilično falovki, heklera i sarovki, ali i oni su pretendirali u velikom broju kalašnjikove zbog "posudbe" streljiva na bojištu...
uglavnom u presudnim trenucima rusija nam nije ni prodala ni poslala ni jednog jedinog metka...

što sereš metiljavče?
tko je govorio o ''pomoći''?
u više navrata sam govorio što smo i kako smo i kada nabavljali.
to što si ti napisao si samo detaljizirao. meni se to ne da.
u presudnim trenucima mađari, rumunji, singapur i što smo sami dohvatili osvajanjem vojarni.
od čeha kupili pištolje. kad sam ju poslije rata razduživao suze mi potekoše zbog češke zbrojevke dugi 9.

jebala te defanziva u ofenzivu da te jebala debilnog.
problem je bio što nam za cijelo vrijeme rata tvoj nato nije prodao gotovo pa ništa (iznimka njemačka puška hk i dio zaliha ddr-a),
a rus i streljiva i oružja i miguše i vrtoljete.
a nije morao. mogao je reći tko vas jebe pičke jedne i vas i klirinški dug i lovu,
mi poštujemo sankcije što vam amerikanci/un uvališe.
a upravo s tim što nam je prodao napravili smo premoć s kojom smo mogli krenuti u veća ofenzivna djelovanja.
nego reci je li još koja labudica s bijelom ceradom izmještena da to objaviš ovdje na forumu?

kreten.
...jeljcin nam je prodao ne putin..to nije isto


daj prestani više.
i jeljcin je već govorio da se sa rusijom ne može postupati kao s haitijem i da će se rusija kad tad vratiti na svoje mjesto.
i za čijeg predsjedničkog mandata putin ide u vrh ruske politike kao premijer rusije?
tko ga je ''odredio'' za nasljednika''?
pa ti pojma nemaš o ničemu?
nije čudo što nam je posavina otišla u kurac.

Koba

Posts : 2240
2022-02-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 9/3/2022, 22:26

https://direktno.hr/eu-i-svijet/britanci-salju-ukrajini-protuzracne-projektile-starstreak-najbrze-rakete-zemlja-zrak-kratkog-dometa-263259/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 9/3/2022, 22:28

Dragovit wrote:
vuksadinare wrote:
Dragovit wrote:

što sereš metiljavče?
tko je govorio o ''pomoći''?
u više navrata sam govorio što smo i kako smo i kada nabavljali.
to što si ti napisao si samo detaljizirao. meni se to ne da.
u presudnim trenucima mađari, rumunji, singapur i što smo sami dohvatili osvajanjem vojarni.
od čeha kupili pištolje. kad sam ju poslije rata razduživao suze mi potekoše zbog češke zbrojevke dugi 9.

jebala te defanziva u ofenzivu da te jebala debilnog.
problem je bio što nam za cijelo vrijeme rata tvoj nato nije prodao gotovo pa ništa (iznimka njemačka puška hk i dio zaliha ddr-a),
a rus i streljiva i oružja i miguše i vrtoljete.
a nije morao. mogao je reći tko vas jebe pičke jedne i vas i klirinški dug i lovu,
mi poštujemo sankcije što vam amerikanci/un uvališe.
a upravo s tim što nam je prodao napravili smo premoć s kojom smo mogli krenuti u veća ofenzivna djelovanja.
nego reci je li još koja labudica s bijelom ceradom izmještena da to objaviš ovdje na forumu?

kreten.
...jeljcin nam je prodao ne putin..to nije isto


daj prestani više.
i jeljcin je već govorio da se sa rusijom ne može postupati kao s haitijem i da će se rusija kad tad vratiti na svoje mjesto.
i za čijeg predsjedničkog mandata putin ide u vrh ruske politike kao premijer rusije?
tko ga je ''odredio'' za nasljednika''?
pa ti pojma nemaš o ničemu?
nije čudo što nam je posavina otišla u kurac.
daj budalo izdajnicka sto ti trkeljas..prijedji u pravoslavlje kad si toliko zaljubljen u bizant...sigurno cecu i eru ojdanica slusas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Koba 9/3/2022, 22:29

vuksadinare wrote:drago razmisljas kao velikosrbin i kao veliko rus..

ne.
samo uvažavam realnost monroove doktrine.
postao sam ovdje video jednog amera kako to lijepo objašnjava na chicago sveučilištu.
ako znaš imalo engleskog gledaj/slušaj pa ćeš shvatiti.

je bogtejeb'o .... ti i engleski, jesam i ja optimist u pičku materinu.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 D9797710
Koba
Koba

Male
Posts : 2240
2022-02-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 9/3/2022, 22:29

kic wrote:
Gnječ wrote:
kic wrote:


Prokleta psihopatska neocon nazi droljetina vaginu bi joj isčupao skupa sa maternicom. Kurva psihopatska zlo zla. I svi oni rvati koji tu psihopatsku drolju podrzavaju jebem majku hrvatsku i oca turcina. I ono smece ukro zidovsko Zelenski performer neocons drag queen koga jebeno boli kurac za narod  e njega premlatiti letvom punom cavli. Jebote isus krist koji su to psihopatski zlocinci.

to ce se nastaviti dok god ne kamermani koji tiho ovo snimaju ne siđu i podijele par triski ovim gmazovima, dotad će ić i dalje ovako

Psihopate mozes pobijediti jedino da ih ubijes. Nema drugog nacina ne postoji razgovor jer ta psihopatska bagra nije od jucer ne vlada svijetom od jucer nego oduvijek.

Victoria Nuland: Ukraine Has "Biological Research Facilities," Worried Russia May Seize Them
The neocon's confession sheds critical light on the U.S. role in Ukraine, and raises vital questions about these labs that deserve answers.

Glenn Greenwald
3 hr ago
395
219

WASHINGTON, DC - MARCH 08: Undersecretary of State for Political Affairs Victoria Nuland testifies before a Senate Foreign Relation Committee hearing on Ukraine on March 08, 2022 in Washington, DC. (Photo by Kevin Dietsch/Getty Images)
Self-anointed "fact-checkers” in the U.S. corporate press have spent two weeks mocking as disinformation and a false conspiracy theory the claim that Ukraine has biological weapons labs, either alone or with U.S. support. They never presented any evidence for their ruling — how could they possibly know? and how could they prove the negative? — but nonetheless they invoked their characteristically authoritative, above-it-all tone of self-assurance and self-arrogated right to decree the truth, definitively labelling such claims false.

Claims that Ukraine currently maintains dangerous biological weapons labs came from Russia as well as China. The Chinese Foreign Ministry this month claimed: "The US has 336 labs in 30 countries under its control, including 26 in Ukraine alone.” The Russian Foreign Ministry asserted that “Russia obtained documents proving that Ukrainian biological laboratories located near Russian borders worked on development of components of biological weapons.” Such assertions deserve the same level of skepticism as U.S. denials: namely, none of it should be believed to be true or false absent evidence. Yet U.S. fact-checkers dutifully and reflexively sided with the U.S. Government to declare such claims "disinformation” and to mock them as QAnon conspiracy theories.

Unfortunately for this propaganda racket masquerading as neutral and high-minded fact-checking, the neocon official long in charge of U.S. policy in Ukraine testified on Monday before the Senate Foreign Relations Committee and strongly suggested that such claims are, at least in part, true. Yesterday afternoon, Under Secretary of State Victoria Nuland appeared before the Senate Foreign Relations Committee. Sen. Marco Rubio (R-FL), hoping to debunk growing claims that there are chemical weapons labs in Ukraine, smugly asked Nuland: “Does Ukraine have chemical or biological weapons?”

Rubio undoubtedly expected a flat denial by Nuland, thus providing further "proof” that such speculation is dastardly Fake News emanating from the Kremlin, the CCP and QAnon. Instead, Nuland did something completely uncharacteristic for her, for neocons, and for senior U.S. foreign policy officials: for some reason, she told a version of the truth. Her answer visibly stunned Rubio, who — as soon as he realized the damage she was doing to the U.S. messaging campaign by telling the truth — interrupted her and demanded that she instead affirm that if a biological attack were to occur, everyone should be “100% sure” that it was Russia who did it. Grateful for the life raft, Nuland told Rubio he was right.




But Rubio's clean-up act came too late. When asked whether Ukraine possesses “chemical or biological weapons,” Nuland did not deny this: at all. She instead — with palpable pen-twirling discomfort and in halting speech, a glaring contrast to her normally cocky style of speaking in obfuscatory State Department officialese — acknowledged: “uh, Ukraine has, uh, biological research facilities.” Any hope to depict such "facilities” as benign or banal was immediately destroyed by the warning she quickly added: “we are now in fact quite concerned that Russian troops, Russian forces, may be seeking to, uh, gain control of [those labs], so we are working with the Ukrainiahhhns [sic] on how they can prevent any of those research materials from falling into the hands of Russian forces should they approach” — [interruption by Sen. Rubio]:

Nuland's bizarre admission that “Ukraine has biological research facilities” that are dangerous enough to warrant concern that they could fall into Russian hands ironically constituted more decisive evidence of the existence of such programs in Ukraine than what was offered in 2002 and 2003 to corroborate U.S. allegations about Saddam's chemical and biological programs in Iraq. An actual against-interest confession from a top U.S. official under oath is clearly more significant than Colin Powell's holding up some test tube with an unknown substance inside while he pointed to grainy satellite images that nobody could decipher.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 9/3/2022, 22:29

ne spominji mi posavinu kamenjarac zube cu ti izbit
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 9/3/2022, 22:30

moja zena vas ercegovce ne moze smislit zove vas srbima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Koba 9/3/2022, 22:30

vuksadinare wrote:
Dragovit wrote:
vuksadinare wrote:
...jeljcin nam je prodao ne putin..to nije isto


daj prestani više.
i jeljcin je već govorio da se sa rusijom ne može postupati kao s haitijem i da će se rusija kad tad vratiti na svoje mjesto.
i za čijeg predsjedničkog mandata putin ide u vrh ruske politike kao premijer rusije?
tko ga je ''odredio'' za nasljednika''?
pa ti pojma nemaš o ničemu?
nije čudo što nam je posavina otišla u kurac.
daj budalo izdajnicka sto ti trkeljas..prijedji u pravoslavlje kad si toliko zaljubljen u bizant...sigurno cecu i eru ojdanica slusas

evo ga ... dete kreten i to je to.
ma slušam tompsona jeb'o te on u guzicu da te jeb'o.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 D9797710
Koba
Koba

Male
Posts : 2240
2022-02-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Koba 9/3/2022, 22:31

vuksadinare wrote:ne spominji mi posavinu kamenjarac zube cu ti izbit

možeš se kurca napušiti pičko.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 D9797710
Koba
Koba

Male
Posts : 2240
2022-02-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 9/3/2022, 22:31

Dragovit wrote:
vuksadinare wrote:
Dragovit wrote:


daj prestani više.
i jeljcin je već govorio da se sa rusijom ne može postupati kao s haitijem i da će se rusija kad tad vratiti na svoje mjesto.
i za čijeg predsjedničkog mandata putin ide u vrh ruske politike kao premijer rusije?
tko ga je ''odredio'' za nasljednika''?
pa ti pojma nemaš o ničemu?
nije čudo što nam je posavina otišla u kurac.
daj budalo izdajnicka sto ti trkeljas..prijedji u pravoslavlje kad si toliko zaljubljen u bizant...sigurno cecu i eru ojdanica slusas

evo ga ... dete kreten i to je to.
ma slušam tompsona jeb'o te on u guzicu da te jeb'o.
hajde ish crveni ish..komunjara si znao sam..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 9/3/2022, 22:32

Dosadni ste više s tom kravom.

Ne znam ni tko je ta Vikotrija nit me zanima.

Pustite nas da pratimo rat u Ukrajini i navijamo.

Sad će skršit ustaše u Mariupolju. pirat
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 9/3/2022, 22:32

Dragovit wrote:
vuksadinare wrote:ne spominji mi posavinu kamenjarac zube cu ti izbit

možeš se kurca napušiti pičko.
ish ish..crveni..ish..trk u majcicu rusiju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Guest 9/3/2022, 22:32

Dragovit wrote:
vuksadinare wrote:drago razmisljas kao velikosrbin i kao veliko rus..

ne.
samo uvažavam realnost monroove doktrine.
postao sam ovdje video jednog amera kako to lijepo objašnjava na chicago sveučilištu.
ako znaš imalo engleskog gledaj/slušaj pa ćeš shvatiti.

je bogtejeb'o .... ti i engleski, jesam i ja optimist u pičku materinu.

Ima google translate.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 9/3/2022, 22:34

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 220309193.1_thRuska invazija na Ukrajinu - Page 25 220309193.7_thRuska invazija na Ukrajinu - Page 25 220309193.3_th
+3
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 220309193.8_th

Trgovački centar Portcity u junu prošle godine
Nove satelitske snimke kompanije Maxar Technologies prikazuju trenutni izgled ratom pogođenog Mariupolja u kojem su mnogi objekti uništeni. Fotografije istih tih dijelova grada, kompanija je napravila i u junu prošle godine, pa se jasno mogu vidjeti negativne posljedice rata.

Prije ruske invazije prošlog mjeseca, Mariupolj je bio užurbani lučki grad na jugu Ukrajine, ali otkako je počeo rat, u njemu se vode žestoke borbe. To znači i da je urbani izgled grada u velikoj mjeri porušen.
Do sada su pogođeni mnogi objekti u gradu, uključujući i stambene zgrade sa civilima, a tokom današnjeg dana pogođeno je i porodilište.
Uništene su trgovine, kao i trgovački centri kao što je Portcity u zapadnom Mariupolju. Na snimcima se vide i mnoge uništene kuće Ukrajinaca.
U ovom gradu je prije rata živjelo 400.000 ljudi. Mnogi su nakon 24. februara postali svjesni kako u 21. vijeku izgleda opsada grada. Zbog toga je bijeg u susjedne zemlje, pogotovo ženama i djeci, bio jedina šansa. Oni koji nisu uspjeli pobjeći, bore se pak sa nestašicom hrane i vode, ali i sa ruskim vojnicima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Koba 9/3/2022, 22:34

vuksadinare wrote:moja zena vas ercegovce ne moze smislit zove vas srbima

a što će jadna kad ima idiota za muža. izludjela.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 D9797710
Koba
Koba

Male
Posts : 2240
2022-02-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 9/3/2022, 22:35

drago djikane..1 gardijska brigada 4 bojna gavranovi...hos i 103 derventska hvo brigada u posavini..u oluji 99 brigada...sad svoj ratni put 'dragovoljce'..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 9/3/2022, 22:35

Dragovit wrote:
vuksadinare wrote:moja zena vas ercegovce ne moze smislit zove vas srbima

a što će jadna kad ima idiota za muža. izludjela.
nije izludjela vec je alergicna na vas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Koba 9/3/2022, 22:36

Gnječ wrote:
Dragovit wrote:
vuksadinare wrote:drago razmisljas kao velikosrbin i kao veliko rus..

ne.
samo uvažavam realnost monroove doktrine.
postao sam ovdje video jednog amera kako to lijepo objašnjava na chicago sveučilištu.
ako znaš imalo engleskog gledaj/slušaj pa ćeš shvatiti.

je bogtejeb'o .... ti i engleski, jesam i ja optimist u pičku materinu.

Ima google translate.

to je za njega komplicirano.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 D9797710
Koba
Koba

Male
Posts : 2240
2022-02-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Koba 9/3/2022, 22:37

vuksadinare wrote:
Dragovit wrote:
vuksadinare wrote:moja zena vas ercegovce ne moze smislit zove vas srbima

a što će jadna kad ima idiota za muža. izludjela.
nije izludjela vec je alergicna na vas

izludjela.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 D9797710
Koba
Koba

Male
Posts : 2240
2022-02-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vuksadinare 9/3/2022, 22:38

ajmo drago nema izmotavanja..htio sam na pp ali ti neces..ne treba mi ime i prezime..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 9/3/2022, 22:38

Kad padne ovo ustaško uporište Mariupolj onda će se zapadna zajednica zgražat i reč Vučicu da se opredjeli jel Zapad ili Rusija.

Ako kaže Zapad cijene plina lete u nebo a ako kaže Putin onda teške sankcije Srbiji.

:cro :cro :cro :cro :cro :cro :cro :cro :cro :cro :cro :cro
RayMabus
RayMabus

Posts : 173518
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 25 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum